Samsung i8910 HD

  • Martin Hombauer 16.09.2009 - 11:16

    Rado: Nechápem pre?o tam nedali xenon a aktívny kryt objektívu, a taktiež 3.5mm jack. Takto zhovadili telefón ktorý mohol by? naozaj top.

  • anonymous15.08.2009 - 22:39 Trvalý odkaz

    Peter: Ja viem že je to vec nazoru a fakt sa neviem rozhodnut.
    Samsung ma genialny displej video ktore nevyuzivam vobec a fotky sem tam . Len ci to nebude zase mrznut ... a neviem aka je kvalita displeja teda kolko znesie a ci sa hned nedoskrabe.
    Na iPhone velmi ocenujem ze je stale novy soft kopec aplikacii a stale pribudaju. Je hermeticky uzavrety takze nevrzga a nepraska jak tie umele haraburdy. A reakcie su rychle. Fakt sa neviem rozhodnut. Vela ludi nan nadava a vela ho chvali :( fakt neviem . Katuška a pre?o si sa vzdala iphonu daj nejake minusy okrem bluetoothu ze nesiel ale pri novom softe vraj ide. Ked teraz chvalis samsunga a moze sa stat ze bude mrznut ... tak budes nan nadavat neda sa povedat ze je taky dobry pokial si ho nezazila v praxi a toto ma stve keby som ho mal na otestovanie tak niet o com :(

    anonymous15.08.2009 - 22:44 Trvalý odkaz

    Peter: A to som zvedavy kolko bude na tento samsung aplikacii... Do iPhonu je teda toho statocne

    anonymous16.08.2009 - 13:42 Trvalý odkaz

    Peter: No bol tam porovnavany este stary iPhone a zo starov verziou ked das do iPhone new verziu asi tak 3 nasobne sa vraj zrychli a funguje bluetooth .. . Ale tieto porovnania hovoria za vsetko! Len by ma dost zaujmalo ci na tom samsungu dokazes rozbehnut take veci ako rozbehnes na iPhone o to sa mi dost jedna!

    anonymous17.08.2009 - 17:58 Trvalý odkaz

    ALAH: TOTO JE SYMBIAN TAM TI POJDE VSETKO a NA SYMBIAN JE PLNO APLIKACII

    anonymous17.08.2009 - 19:14 Trvalý odkaz

    Peter: To je tiez fakt :D:D:D ale dik

    anonymous29.08.2009 - 18:22 Trvalý odkaz

    Deniska: ahojte,dostala som tento telefon na narodeniny a tak skusam vsetky funkcie,na nete som nasla ze to ma editovanie videozaznamu len neviem to najst na mobile poradite mi?viete ze video strih,dabing atd..dakujem

    anonymous16.09.2009 - 11:06 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na PRVÝ KONTAKT. Diskusia premazaná.

    anonymous16.09.2009 - 12:08 Trvalý odkaz

    Peter 36: Video nahrava aj v AAC kvalite. Ale len v novsom FW. Nie slovenskom.

    anonymous16.09.2009 - 12:51 Trvalý odkaz

    samo: The requested URL /photos/samsung/samsung_i8910_hd/video.3gp was not found on this server.

    V?aka, opravené. Malo to by? .mp4.

    anonymous16.09.2009 - 17:51 Trvalý odkaz

    marek: Ano. Uz nahrava aj AAC zvuk, ale ako pisal Peter, ztaial nie v sk FW.

    anonymous16.09.2009 - 18:33 Trvalý odkaz

    lada: no v ceskem FW porad vypadava wifi nevim jak ve sk FW,video se trohu vice seka pri nataceni na hd rozliseni

    anonymous16.09.2009 - 18:40 Trvalý odkaz

    mol: s tim zvukem maji stesti zatim italove ve svem fm ,cesky samsung nejak zatim neodpovida jestli vubec pripravuje novy fw,podivejte se na 8910.cz

    anonymous17.09.2009 - 01:37 Trvalý odkaz

    pavol: aké je video HD? tuná píšu toto:..Pro zajišt?ní sledování obrazu v HD kvalit? je nutné, aby televizor, který máte doma, nebo který se rozhodnete koupit disponoval plným rozlišením HD, tedy 1920 x 1080 a dále musí být vybaven konektorem HDMI, který dokáže propojit televizor s p?ehráva?em digitáln?, tedy bez ztráty kvality. Pozor! ne všechny televizory, které mají ozna?ení a logo HD ready spl?ují uvedené parametry.....Dá sa pozera? HD aj z tohto Samsungu?

    anonymous17.09.2009 - 02:03 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: HD je 1280 x 720
    Full HD je 1920 x 1080
    Podstatna je vyska obrazu, teda 720 riadkov a 1080 riadkov. Klasicke HD je 720 riadkov, Full HD je 1080 riadkov.
    Tento Samsung toci HD a prehras ho aj na beznom PC.

    anonymous17.09.2009 - 12:33 Trvalý odkaz

    Peter: No presne tak je to v riadkovani. Pri 1280x720 ti staci ak mas TV oznaceny hd ready a bez problemov ti to prehra. Aj keby si mal vo fone full hd ci uz 1920x1080 i alebo 1920x1080 p je to jedno pretoze lcd alebo pc tie pixeli prepocita a pojde to tak ci tak. ak to budes prepajat 3 chincom tak to neprepajaj cez audio video ale cez progresiv cize Y/PB/PR a na obraze bude zmena k lepsiemu.

    anonymous17.09.2009 - 21:45 Trvalý odkaz

    kzsoking: nazdar ludia...práve som sa stal majitelom i8910 (mal som n80), ak by niekto mohol poradit navigáciu dost by mi helfol...p.s.prvý dojem je OHROMNÝ..:)

    anonymous19.09.2009 - 22:06 Trvalý odkaz

    Lukys: Kto mi vie poradit aky je blokovaci kod na nastavenie MT do povodneho nastavenia,skusal som uz viacej variant ako napr.12345 ale nefunguje to a v prirucke som nic take nenasiel

    anonymous21.09.2009 - 11:06 Trvalý odkaz

    miro76: Samsung mal niekedy blokovaci kod 6 alebo 8 nul. Skusal si aj to?

    anonymous21.09.2009 - 20:30 Trvalý odkaz

    viktor: zdravim ludia, chcem sa opytat, ze keby som omniu hd pouzival minimalne, ci by mi vydrzala aspon 4-5 dni? dakujem

    anonymous23.09.2009 - 15:41 Trvalý odkaz

    ogg: 4-5 dni??? no jasne, ak ju nechas v skrini lezat:D

    anonymous24.09.2009 - 00:13 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: hej zabudli ste na UHD rozlisenie v novych samsungoch LED je to 4-nasobok full HDcka a inac tento mobil podla nema konkurenciu v 3GS moj nazor :D mne vihovuje viacej to HD video a vsetky tie media ako multitouch a par aplikacii navise a 32 gb--omg no proste by som si zobral urcite HD-cko aj preto ze ja z mobilom velmi vela fotim a 3.2 z by mi asi nestacilo lebo ani stary I-phone neohuroval nejakou kvalitou a pochybujem ze 1.2 mpx pomoze :D a este ten 5.1 zvuk funguje len cez sluchatka nie?:D,a ties ake su v baleni ci nejake sunty alebo nejake oslnive :D a tiez by som sa chcel spitat na serioznost predavania mobilov v internet shopoch ci niekto nekupoval mobil a ci mu dosiel zo vsetkim prislusenstvom a napr. neposkriabany a atd. a ked bude softik z AAC tak bude vsetko O.K :D

    anonymous24.09.2009 - 18:55 Trvalý odkaz

    franto: s tými parametrami ?o má tá n97 ani viac nemôžeš ?aka? ja mám omniu a 128 ram je dos? málo chce to aspon 256 ram. a ten procesor je to bieda ako celá nokia. aj ked sa mi dos? pá?i a pripúš?am že som nad nou rozmýšlal, ale predsa zostanem pri WM MO

    anonymous28.09.2009 - 18:48 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: jj aj ja mam omniu :D a ta 128 ram neni nic moc ale da sa to nejak prezit :D inac jaku omniu mas normal i900 nie?bo omnii uz je viac :D sak n97 ma len nejakich 450 MHZ cca a to ta rocna omnia ma 650 MHZ cca a ja ties nerozumiem preco ty v nokii nedaju do takeho tlsteho fonu uz aj ten Xenon to by som podla mna uz vazne hodilo a mozno by som privrel oko nad spracovanim ale daju dual LED ale ked ho este daju blisko sosovky a na fotkach je na kraji vidiet biele tak to uz je vazne moc. no nokia sa asi nikdy nepouci :DAle tento fonik poviem ze supa :D

    anonymous29.09.2009 - 19:38 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: konecne new cesky firmware opravene veci.Opraven bug STOP + dalšie zmeny v prehliadaci
    niekolko mm v qwerty klávesnici pridavaju komfort pri pisaní AMR kodek nahradeni AAC
    zrychlenie práce s telefonom mnoho dalších drobných zmien je uz aj free na stiahnutie takze uz nemozu mat nektori tipci hovorit ze to nahrava zli zvuk.link na download sem nedam najdite si ho :D

    anonymous02.10.2009 - 22:02 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: J a tam je aj ten novy firmware a uz tu bola viac krat spomenuta 8910.cz :D

    anonymous04.10.2009 - 15:44 Trvalý odkaz

    orgi: iba dve poznamky:
    - to akoze ilustracne video je natocene fakt z nutnosti, preco na tom nie je natocene cokolvek v pohybe? :) ok, neva
    - Smart Reader - stvorce (QR) kody su sice coraz oblubenejsie, ale rad by som sa spytal, ci Smart Reader aj skutocne fungoval a ci ste ho skusal? lebo ja s tym mam cisto negativne skusenosti aj na najroznejsich Nokiach, pricom QR kod nie je problem generovat.

    anonymous05.10.2009 - 19:11 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: no na videu si asi vazne nedali zalezat chcelo by to ine ale vsak na roznych serveroch (youtube) uz najdes kopu videii omnie,videa su super ked mas uz nainstalovany ten new firmware o ktorom so pisal hore a mas uz normal AAC nie AMR takze si to cekni na youtube http://www.youtube.com/watch?v=jFWVZ7tkXWQ&feature=related tu mas nejake video,neviem ci je tam uz ten firmware z AAC.pekne videjko na to ze to natacal mobile :D

    anonymous06.10.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    Jofre: Mám jednu otázku pre tích,ktorí vlastnia tento fon - Ste spokojný s kvalitou zvuku cez slúchadlá?Pokia? viem,tak ekvalizér sa nedá manuálne nastavi?.?akujem za odpove?.A taktiež premýš?am o jeho kúpe.

    anonymous07.10.2009 - 19:04 Trvalý odkaz

    SkIleRKQQo: nevlastnim ale mam pocit ze v jednej recenzii som cital ze kvalita zvuku cez sluchatka je na dobrej urovni a aj tak keby si nebol spokojny mozes si napojit svoje ked tam mas 3.5 mm jack.Je mnhoho prehravacov na symbian jeden velmi pekny (graficky) mas aj na 8910.cz a tam mas normalny ekvalizer (manualny)

    anonymous07.10.2009 - 19:14 Trvalý odkaz

    Jofre: ?akujem za informáciu...Každopádne v najbližšej dobe sám posúdim kvalitu prehráva?a,pretože som si ho už objednal a dúfam,že v piatok bude doma...

    anonymous09.10.2009 - 18:37 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: Jofre tak ti zavidim ze ho budes mat,za kolko ho kupujes?A inac aj prehravanie hudby bez sluchatok je vraj vyborne,mas tam vela nastaveny zvuku atd.

    anonymous09.10.2009 - 19:05 Trvalý odkaz

    Jofre: Presne 494€ - je to pekný balík pe?azí...Objednal som si ho v stredu ráno,ale zatia? mi ni? neprišlo.Ni? sa nedá robi?,musím ešte ?aka?...Problém je v tom,že nepatrím medzi trpezlivých ?udí :-)

    anonymous10.10.2009 - 09:47 Trvalý odkaz

    SkIleRKQQo: no 500 euro,tak ale za taky mobil :D a inac ani ja by som nebol trtpezlivy keby som cakal na tohto krasavca :D

    anonymous10.10.2009 - 11:57 Trvalý odkaz

    Jofre: Aký telefón vlastníš?Máš Samsung alebo inú zna?ku?

    anonymous11.10.2009 - 11:35 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: No ja ma od minulich Vianoc samsung sgh-i900 omnia :D ale uz by som chcel vymenit za bud nejaku novu omniu (omniu 2,pro) alebo za HD-cko a teis vidiel novy samsung AMOLED12 (m8920,w880) je to 12 mpx,xenon,led opticky 3-nasobny zoom a na bokoch ma aj to fotograficke koliecko alebo co to je :D ten by ties nebol zli :D

    anonymous11.10.2009 - 15:18 Trvalý odkaz

    Jofre: Omnia je skvely fonik,ibaze ja niesom velky fanusik WM...Hovori sa - 100 ludi,100 chuti :-) A ten novy Samsung M8920 je fakt delo :-)

    anonymous11.10.2009 - 20:36 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: Hej je velmi dobry a ked si neni fanusik mozes si don dat touchFLOO 3D aj ja ho tam mam a potom to mas jak htc touch HD.a mne zase moc nesedi symbian lebo sa mi napr. prehliadac ktory nevie copy/paste a ties ze musis spravit 2-click ked chces nieco potvrdit,mne sa asi najviac paci samsungovski OS s touchWIZ alebo WM s TouchFLOO,popripade ani android a maemo nemusia byt zle OS :D.Hej je to delo a pre azijsku verziu to ma aj telku tak uvidime ci daju do europskej verzie DVB-T a mas tam potom este aj telku.je to proste supa mobil :D lepsi nez satio (idou) konecne poriadna odozva od samsungu na cyber-shoty.

    anonymous11.10.2009 - 21:03 Trvalý odkaz

    Jofre: Vidím,že Samsung zvolil poriadnu ofenzívu a ide smelo do boja :-) Ostatné zna?ky trochu zaspávajú...Teda aspo? ?o sa týka poriadnych inovácii.Ja som vä?šinou vlastnil Nokie so Symbianom - po ?ase sa mi zapá?ilo prostredie Symbianu a tak som u neho zostal.Ale sem-tam som mal aj fóniky bez OS,ako napr. môj posledný SE W995...Lenže ten ma totálne sklamal.Ak sa Sony Ericsson nepozviecha a nezmení to "detské" menu,viackrát si už SE nekúpim.A Nokia už dúfam dostane rozum a za?ne vyrába? viac konštruk?ne kvalitnejších kúskov.Nie na štýl N96-ky - tá mala hroznú konštrukciu.No i napriek tomu som bol s jej funk?nou výbavou spokojný.

    anonymous12.10.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: Hej samsung sa teraz snazi na vsetkych frontoch ako s LED telkami tak s kamerami a fotakmi,chladnickami,kopirovackami atd.,zo samsungom akurat tak stiha LG a HTC no ja som mal velku vacsinu SE ale ked nemalo OS rychlo ma to prestavilo bavit a dostal som sa k S40 a bol oproti SE neporovnatelne lepsi ale zase velmi zli konstrukcne a tak som sa dostal k Omnii.Ty si mal w995?Lebo ako som cital recenziu tak sa mi celkom pozdaval hudobny fonik z velkimi reproduktormi 8 mpx aj LED-kou aj zo HSDPA a HSUPA ale zase bez OS.Mam ten pocit ze NOKIA rozum nikdy nedostane lebo vsetky (aj tie najdrahsie modeli) su vyrobene z chudackich pouzitich plastov :( K N96 priatel mi ju raz pozical na par minut (mal ju zhruba 2-tyzdne) a uz vtedy som citil poriadnu volu otvaracieho mechanizmu a stojancek uz bol skoro odpadnuty,trosku mrzol a klavesnica ebola najpohodlnsia a taky vysoky model od Nokie bez hsupa ma trochu sklamal ale vsak je to Nokia :D ktora sa asi nikdy nepouci, :D pocuvaj ty tie fony asi pekne striedas ked si mal aj w995,N96 a teraz i8910 HD :D,Daj mi tvoj skype alebo icq ak mas :D

    anonymous12.10.2009 - 21:14 Trvalý odkaz

    Jofre: Bude to znie? divne,ale nemám ani skype ani icq :-) Mám len zopár e-mailových schránok na centrum.sk

    anonymous12.10.2009 - 21:19 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: ale sak to je normal. :D no tak hod nejaku :D napisem ti :D

    anonymous13.10.2009 - 13:24 Trvalý odkaz

    Jofre: Stále ni?...Ak to dnes nepríde,tak ma asi porazí :-)

    anonymous13.10.2009 - 16:31 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: kks ale im to dlho trvaa :D

    anonymous13.10.2009 - 16:37 Trvalý odkaz

    Jofre: Pred malou chví?ou mi prišiel :-)