Samsung Galaxy Ace 2 (i8160)

  • Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan 28.06.2012 - 14:38

    veľmi zaujímavé parametre :) hlavne procesor s grafickým čipom. A 2-jadrá o takte 800mhz to som ešte nevidel. A v nevýhodách ma zaujalo hlavne "pre niekoho možno nudný dizajn" veľmi dobre vystihnuté ! Mne sa dizajnovo Samsung vôbec nepáčil a ani nikdy nepáčil, ale výnimkou je Samsung Galaxy Note ten je veľmi pekný Ale 100 ludí 100 chutí :) Mne osobne sa najviac páči dizajn HTC. Tiež je podobný, ale každí model je trochu iný a vždy pekný.

  • Adam31.08.2012 - 13:30 Trvalý odkaz

    co sa hier tyka, tie si mozete stiahnut z netu zadramo a instalovat aj bez rootu, cize ich mozes hrat aj ked si velky :D, a root som si na tomto fone spravil asi 2 hodiny potom, co som si ho kupil, takze bez obav, bateria sa mina tak isto vsetko ide plynulo no problem, tu je navod ked niekto portebuje:
    http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=27610432&postcount=31
    osobne som to robil podla toho, funguje to

    Jozef05.09.2012 - 01:36 Trvalý odkaz

    Ahojte, chcel by som sa informacne opytat rozhodujem sa medzi dvoma mob. a to je huawei honor a samsung galaxy ace 2, ak by mi niekto mohol poradit, tak kazda rada by mi padla vhod :) dakujem.

    majkl212113.09.2012 - 15:42 Trvalý odkaz

    Taak ľudia, ževraj by sme mali dostať priamo Android 4.1 Jelly Bean :) Aktuálizácia by mala byť dostupná koncom roka 2012 alebo začiatkom 2013 :)

    Dominik10.11.2012 - 14:56 Trvalý odkaz

    rootol som si ho pomocou toho navodu co dal adam05052 a funguje to, pridalo mi to do telefonu program SuperSU ale stale neviem ako mam instalovat hry rovno na externu SD pametovku.. stale mi to dava vsetko rovno do mobilu a neviem co stym, ako tourobim aby mi hry instalovalo rovno na pametovku alebo aby som ich presunul na pametovku a vedel hrat?

    miro231212.11.2012 - 22:33 Trvalý odkaz

    je to beznadejné kup si druhý phone :D

    Adam24.11.2012 - 15:13 Trvalý odkaz

    Odpovedám na otázku "Ako inštalovať hry na SD kartu?"
    Na linku http://d-h.st/kMG si stiahnite súbor zip, ktorý rozbalte a nahrajte do vášho ace 2, pre tento postup treba mať ROOT upozotňujem!! Treba mať nainštalovaný adresárový prehliadač s root prístupom do systémovej oblasti telefónu, napr Root Explorer. Na vašej SD karte vyberte stiahnutý súbor vold.fstab pre kopírovanie, choďte do po ceste /system/etc, sem skopírujte súbor, vyberte možnosť prepísať. Potom Reboot a je to.
    Tento postup spraví to,že sa vymenia cesty /sdcrad a /external_sdcard (tak nejako), čo sposobí, že napr. hry sa vám bud sťahovať na pamäťovku. U mňa to mám, a hry typu Max payne, NFS most wanted, NOVA 3, Shadowgun atď no Problem :)

    Dominik09.12.2012 - 13:43 Trvalý odkaz

    robil som to tak ze som rozbalil zlozku do external_sd, otvoril som root explorer a z externej sd karty som ten subor chcel prepisat do telefonu do zlozky system/etc a dal som Paste a vypisalo mi ze sa to neda sem kopirovat pretoze tato zlozka je len na čítanie, co mam stym urobit?

    F0rd28.01.2013 - 22:54 Trvalý odkaz

    ked si nahodim 4.1 android na tento telefon pojde automaticke zaostrovanie? lebo chcem si kupit bud htc one V alebo tento viem ze tento ma lepsiu HW vybavu atd...

    jurko10128.12.2013 - 19:40 Trvalý odkaz

    mám tento telefon a nefunguje mi pripojenie na internet cez sim kartu... cez wifi mi ide... vie mi niekto poradit co mam zle nastavene???

    ondrakomous28.12.2013 - 20:00 Trvalý odkaz

    muze se to stat, nekdy to dela pokud mate brandovany telefon a vyuzivate sluzeb jineho operatora, musi se to potom rucne nastavit a pak by to melo jit, nevim, jestli je tato rada nejak uzitecna, podivejte se na stranky vaseho operatora, jak nastavit internetove pripojeni, muzete si poslat sms s nastavenim primo do telefonu, nevim jak to mate na Slovensku, asi dost podobne.