Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous23.01.2009 - 12:06 Trvalý odkaz

    JARO: mam ho 3 dni zatial som vela neskušal nebol ?as ,ale zistil som už nejaké negatíva. hlas z reproduktoru pri hovore je taký ako keby mali na druhej strane nádchu velmi huh?avý hlas nie som na to zvyknutý a druhá vec kontakty som mal uložené na sim karte po vložení do fonu tam sú ale problém vzniká ke? si chcem zoradi? kontakty do skupín alebo prida? rozne zvonenia na konkretnych ludí tak musím skopírova? kontakt do pamäte telefónu iba tak to funguje a to po jednom v nokii sa to dalo hromadne tu je s tým babra?ka. ak niekto vie ako to skopírova? hromadne napíšte.inak zatial spokojnos? aj s displejom fotakom aj hudbou.

    anonymous23.01.2009 - 20:37 Trvalý odkaz

    GAGARIN: Ahojte chcel by som sa opytat, ci mi niekto z vas co tu pisete do diskusije , neviete poradit, neviem sa rozhodnut medzi Samsingom F480 a Nokiou E66, poradte mi niekto , povedzte svoj nazor.......... Dakujem :):)

    anonymous24.01.2009 - 10:20 Trvalý odkaz

    Petriq: Jaro,kopírovanie je uplne jednoduche,si v kontaktoch,zajdi na položku kopírova? od telefónu,zvo? položku viacero a pro ozna?ovaní kontaktov ozna? celkom vrchný to jest možnos? "všetko" a chví?u po?kaj kým to všetko ozna?í (asi 2-3 sekundy) a je to,rpesne ako v nokii.BTW ešte mi leží na poli?ke NK 6120 takže viem o ?om vravím,ak ma nahodou f480ka naserie tak ... ale nemam vyhrady,super fon.Akurat neviem spojazdni? JIMM,niekde smo ?ítal,vraj je k otmu potrebné ma? nastaveného mail klienta.Neviete niekto poradi??dik

    anonymous24.01.2009 - 10:25 Trvalý odkaz

    Petriq: sorry za preklepy :)

    anonymous24.01.2009 - 15:34 Trvalý odkaz

    Noro: mam otazku preco mi v playlistoch usporaduva pesnicky od najvacsieho cisla po najmensie?? cize naopak... je to tym akym sposobom kopirujem na kartu abo cim to je?

    anonymous24.01.2009 - 16:31 Trvalý odkaz

    Dankos: Neviem cim to je, tak to mas aj na karte, a usporaduva aj to od najstarsieho po najnovsie, ale albumy mam normalne abecedne, asi to zavisi aj od mnozstva, neviem

    anonymous25.01.2009 - 11:10 Trvalý odkaz

    Noro: kua ma to sere kusa, no nic neva aj tak dikes za info keby nahodou nejake napady tak dajte vediet...

    anonymous25.01.2009 - 11:24 Trvalý odkaz

    Noro: No uz som nato prisiel, proste ked kopirujete cez total commander tak si iba hore prepnete aby vam pesnicky zoradilo od najvascej po najmensiu
    (cize opacne) a tak to proste skopirujte na kartu, no a v podstate vam zacne kopirovat od poslednej tym oblbnete mobil a zoradi vam ich tak ako to ma byt... ;-D

    anonymous25.01.2009 - 14:32 Trvalý odkaz

    misuliik: ja si myslim ze samsung je lepsi..mam obydva doma aj nokiu E66 aj F480 a sa mi obcas stane ze nokia zamrzne a telefon musim vypnut no aje to vysuvacka takze pocase sa ti ,,rozhega"ta vrchna cast s displeyoom:)a samsung ma aj lespi zvuk..no a nokia skor taky chraplavy..a wifi nevyuzivam net mam doma:)tj moj nazor:)takze urcite samsung..

    anonymous25.01.2009 - 16:40 Trvalý odkaz

    GAGARIN: dakujem za radu, uz somm sa rozhodol berem F480, inak este raz vdaka

    anonymous25.01.2009 - 21:02 Trvalý odkaz

    Patres: Ahojte nema niekto aplikaciu internet explorer na SGH F480 dakujem...

    anonymous26.01.2009 - 15:09 Trvalý odkaz

    dulius: vo stvrtok som si ho objednal v hlavnej predajni v KE, lebo nikde v KE ju nemali .. uz sa na neho tesim :)

    anonymous26.01.2009 - 17:13 Trvalý odkaz

    misuliik: ok dufam ze budes spokojny:)

    anonymous26.01.2009 - 19:36 Trvalý odkaz

    Tadeus : ahoj misuliik, vydim ze sadost vyznas v tomto mobile , chcel by som sa ta opytat ze ci je tento phone pomaly???,lebo kamarati mi hovoria ze Samsungy a LG su velmi pomale a maju pomalu odozvu

    anonymous26.01.2009 - 21:53 Trvalý odkaz

    ja: nie je pomaly,odozva na dotik,ako aj celkove ovladanie je richle...

    anonymous26.01.2009 - 22:17 Trvalý odkaz

    Tadeus: vdaka za informaciu

    anonymous27.01.2009 - 17:40 Trvalý odkaz

    misuliik: ahoj..mne sa nezda ze by bol pomaly reakcie ma dost rychle aj som bola prekvapena lebo mne tiez hovorili ze je spomaleny...ale ide v pohodicke bez komplikacii..:)

    anonymous27.01.2009 - 17:48 Trvalý odkaz

    Mathew: chcel by som sa opytat ci ma otacanie obrazkov ako aj iPhone otocenim telefonu z horizontalnej polohy na vertikalnu dakujem .

    anonymous27.01.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    misuliik: nie nema take otacanie ako Iphone alebe omnia..

    anonymous28.01.2009 - 09:37 Trvalý odkaz

    marek: necakajte od mobilu, ktory stoji 1/2 z ceny Omnii napriklad, aby mal rovnake funkcie ...
    ja ho mam nastudovany, viem co od neho mozem cakat, tak sa tesim.

    anonymous28.01.2009 - 14:59 Trvalý odkaz

    Hugo: caute ludkovia prisiel niekto na to ze ked hrajete hru puzzle a chcete si nacitat svoje foto tak sa mi tam vzdy ukaze jedna fotka a pritom ich tam mam neurekom. preco sa pri tej hre neda vybrat akakolvek fotka. ozaj a ak mate nejaku dobru stranku na hry pre tento fon tak dakujem

    anonymous28.01.2009 - 15:02 Trvalý odkaz

    Hugo: TAK AK JE TO TAKE JEDNODUCHE S TYMI HRAMI TAK PROSIM NAPIS AKO

    anonymous28.01.2009 - 15:57 Trvalý odkaz

    zuza: ahojte, chcem si kupit tento telefon cez pomaranc, len neviete ci je customizovany/ brandovany? a este by som mala otazku ci nemate pri tomto telefone problemy so zvukom, pri samsungoch mam skusenosti ze mi vypadava pri telefonovani zvuk, zblnkotanie a ine efekty... dakujem za odpoved :-)

    anonymous28.01.2009 - 16:05 Trvalý odkaz

    zuza: a este mam otazku, ktore sluchatka su k nemu, a ci sa da kozeny obal zohnut tak aby bol schovany vlastne pod mobilom, ci nezavadza pri puzivani :-)

    anonymous28.01.2009 - 18:42 Trvalý odkaz

    Petriq: HUGO ak chceš,napiš mi mail a pošlem ti postup ako na to...sta?í,ak si cez TK (pribalený software)vytovriš v zložke Exe/Games/ (nazov hry) a skopíruješ tam JAD. a JAR subory (musia by? obe,ak nemaš slúži an to JAD maker,ktorý ti vytvorí JAD subor za 2 sekundy) a potom si cez 2 "kódy" ktorými sa dostaneš do servisného menu telefónu aktualizuješ aplikáciu,?iže v tvojom prípade hru,Upna brnka?ka...napiš mail pošlem ti všetko ako na to aj potrebný soft ak nemaš

    anonymous28.01.2009 - 18:47 Trvalý odkaz

    Petriq: Ahoj Zuza.K?udne si kúp ten telefón,myslím si že neo?utuješ,ja som vyberal medzi K850i a týmto,predtým som mal Nokiu 6120 so Symbianom a myslel som si že o?utujem,že stratím kompatibiulitu ale nestalo sa,som spokojný.Problém so zvukom nemam,akurat ak hovorí druha strana po tichu tak samozrejme, že v rušnom prostredí K**** po?uješ,ale zvuk je ?isty,bez problemov.A k tomu koženému krytu,nie neda sa zohnu? pod mobil,ale pri telefonovaní ho normalne zavrieš a maš na ?om otvory jeden pre mikrak a druhy pre repro a skušal vola? aj pri "otovrenom" aj "zavretom" kryte a nebadal som žiaden rozdiel.Prvé 2 dni som kryt nepoužíval ale už som si na? tak zvykol,že už by som ho pre? nedal.tak sa rozhodni hlavne spravne,?o od telfonu ?akaš a halvne na ?o ho chceš...ja ho využívam v posledných doch na seriály,prerabam na mp4 a ma to super obraz ;)

    anonymous28.01.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    Petriq: A teraz ja ja mam jednu požiadavku.Neviem si spojaydni? prijímanie mailov do telefonu,odosielanie fr?í super ale neviem si nastavi? príjem a neviem ?o to mam nastavova? priamo v PC mail schranke alebo v telefone a tak isto neviem spojaydni? Jimm,eBuddz a Blinko messengre (icq,skzpe a pod.) Ak viete niekto ako na to tak budem rad ak pomožete.Diky moc

    anonymous28.01.2009 - 20:42 Trvalý odkaz

    zuza: mne teraz konci viazanost a teraz sa lame mesiac tak neviem ci ho mam brat teraz alebo pockat na dalsiu "akciu" a vzdy sa tak okaslem ze zoberem telefon hned ako vidim a o tyzden stoji korunu ( mozno euro). a myslim si ze ocakvam to co telefon poskytuje v tom mam ako-tak jasno :) ale co som si precitala vselijake diskusie tak toto je fakt asi jediny telefon na ktory ma vacsina ludi len dobre ohlasy, alebo sa zle mazu :D tak som viac menej rozhodnuta len otazka ze kedy :)

    anonymous28.01.2009 - 22:14 Trvalý odkaz

    JOY: precital som si tvoj posledny pripevok a si myslim ze by si mala pockat trochu , ja chcem tento mobil brat tiez a som pisal mail do Pomarancu a my odpisali ze ceny mobilov budu zlacnovat na konci januara a zaciatkom februa, a ze nevedia co vsetko zlacnie a ani o kolko(ze to je obchodne tajomstvo)...takze takto , pockaj do februara a uvidis :):)

    anonymous29.01.2009 - 02:58 Trvalý odkaz

    Puntos: Super veci?ka, bohužial, ?akaná do marca.. paušálik.. Inak sa chcem opýta? chytrolínov ktorým vadí chýbajúce WiFi.. ako ?asto sy myslíte že by ste ho využívali?? Ja tvrdím že vôbec, tak ako všetci, ?o MT z WiFi už majú.

    anonymous29.01.2009 - 15:01 Trvalý odkaz

    zuza: fiha, tak k tebe boli zhovorcivejsie, mne povedali ze je to TAJNE ze o tom nik vlastne nevie co ako bude, vsetko je vo hviezdac, ale s mojim stastim by som sa ani necudovala, len teraz mi celkom vyhovuje akcia na pausal kontakt 100 viac menej ja na take moje telefonovanie mi to vyhovuje... tak fakt neviem, uz som bola vlastne jednou nohou v obchode teraz, len ked som si toto precitala, tak fakt neviem skoda ze nemam nejakeho dobre kamarata v pomaranci :-) ale dnes som si bola ho aj vyskusat v samsungu a fakt sa mi lubi tak som zvedava ako to dopadne, ty budes cakat teda?:) mna strasne rozculuje, ze clovek si nemoze poriadne vybrat, na vianoce nahadzu barsjake vyhody-nevyhody a my ostatni pocas roka - nic. a najme ked telefony sledujem len ked mi konci viazanost, no bude to napinave.
    a co sa tyka wifi, tak som aj vahala ci uz rovno nekupit omniu, ale osobne ja tie funkcie vsetky aj tak ani z daleka nevyuzijem a net mam doma v robote.. barskde, clovek moze byt chvilu aj offline

    anonymous29.01.2009 - 15:19 Trvalý odkaz

    zuza: ked tak nad tym premyslam, tak aj keby sa cena telefonu zlacnila o cca. 50 euro tak je pre mna vyhodnejsie ho brat teraz, lebo bovhie aky bude pausal k tomu, co mi uz nemusi vyhovovat...

    anonymous29.01.2009 - 15:58 Trvalý odkaz

    JOY: No ja budem cakat do februara ......mne to ani velmi neponahla, hoci by som ho uz chcel mat hned teraz, uvidime ake to bude v o february....ci vobec zlacie alebo nie a o kolko.........ale aj tak si ho kupim, najprv som vahal medzi medzi E66 a F480 ale rozhodol sa pre Samsung, to vahanie bolo pre Wi-fi, ale mas pravdu niekedy si treba aj oddychut od netu , no ja ho beriem na palusal 70 takze to ja ta najnizsia ponuka ale najvecia cena , takze preto cakam kym trochu zlacie, no uvidime ako to bude ............

    anonymous29.01.2009 - 16:28 Trvalý odkaz

    zuza: ja ho chcem prave na kontakt 100vku co je teraz akcia do 31.1. za 14,9 nieco euro takze ma bude stat telefon 140, ale tak uvidim ako sa rozhodnem este, len este by ma zaujimala ta customizacia som sa na to zabudla v pomaranci spytat, nevies nahodou? na nete som nasla ze starsie boli bez, ale tak ci nahodou neboli iniciativni
    a mozno bdues mat stastie a bude nejaka ina akcia :-)

    anonymous29.01.2009 - 17:41 Trvalý odkaz

    ecko210: ale ved ten samsung je cista pecka uz ho nejaky ten piatok mam a mozem iba odporucit!!!!a kto nyprava nieco ine tak pi.. o tom vie

    anonymous29.01.2009 - 17:57 Trvalý odkaz

    JOY: aha no tak toto neviem vobec ci maju teraz customizaciun tieto mobily alebo nie

    anonymous29.01.2009 - 19:10 Trvalý odkaz

    Petriq: Zuza ak naražaš na kustomizaciu menu na orange tak sa neboj,nie je ni? kustomizované,všetko je také,ako ke? si kúpiš telfon z obchodu...a MOHOL BY TU UŽ NIEKTO NAPisA5 AKO SPOJAZDNIL JIMM alebo eBuddy a MAILY???Mne ide maily odosiela? a cez "icq?kove" apliaklcie sa neviem napoji? .... DIKYYYYYYYYYYY

    anonymous29.01.2009 - 19:11 Trvalý odkaz

    Petriq: NAzdar,poslal som ti mail,dufam že ti to prišlo ka nie tak prepošlem...

    anonymous30.01.2009 - 10:28 Trvalý odkaz

    Petriq: Oki prepošlem ti to na ten mail druhy,ale nechce mi do mailu vziat EXE subor,takže ti pošlem len navod vo forme BMP...oki?btw to nie je PetriG ale PetriQ :)))

    anonymous30.01.2009 - 10:29 Trvalý odkaz

    Petriq: Joj sorry som v robote takže až ke? budem doma cca okolo 5tej to maš v maily, vzdržíš dufam :)

    anonymous30.01.2009 - 13:32 Trvalý odkaz

    nika: ahojte, mohli by ste mi prosim poradit, ci ide do tohto samsungu aj ina bateria ako len presne pre F480-ku? ci nemozem kupit taku bateriu Li-ion 1000 mAh ale nie pre f480, ale pre napriklad D600 alebo E600? je v tom nejaky rozdiel? pasovalo by to? PROSIIIM PORADTE MI je to VEEELMI SUUURNE.....dakujem...

    anonymous30.01.2009 - 17:57 Trvalý odkaz

    Petriq: Dulius ...po?uj ko?ko si tomu venoval ?asu aby si zistil kao na to?aspo? si sa pokúsil?

    anonymous30.01.2009 - 17:59 Trvalý odkaz

    Petriq: No ?aw Hugo.Maš to v maily na ten druhy som poslal ?o si mi dal,dufam že ti to už došlo,maš tak TKfileExplorer aj ten navod v prilohe.Maš v mobile internet?maily využívaš?neviem si nastavi? totiž aby mi chodili maily do mobilu.nevieš poradi??

    anonymous30.01.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    Petriq: Neviete niekto ako dosta? obrazky do hry v mobile PhotoPuzzle?neviem kam to vopcha?,v info som ?ítal nie?o ako že pbrazok musi by? menší ako 640x480.Diky za radu

    anonymous30.01.2009 - 21:46 Trvalý odkaz

    dulius: ja ten mobil este nemam, neviem co riesis s mojim casom? som Ta slusne popytal, ak nechces, tak to napis priamo. dik

    anonymous31.01.2009 - 02:04 Trvalý odkaz

    zuza: tak predsa sa oplatilo cakat :-) na konkurencnej stranke fonov som nasla aktualizovanu ponuku ( aj na stranke pomarancuu), a maju tento sasmung aj v ruzovej :) no moja slabost je odhalena a v pondelok letim preneho, super :) akurat cena je otazna, tak to bude prekvapko a dakujem aj Tebe joy ze si ma presvedcil aby som pockala, som chcela do nedele vyckat najskor ale je fajn, ze to aktualizovali aspon den vopred, ahoj :)

    anonymous31.01.2009 - 13:13 Trvalý odkaz

    Petr: To ako sa vobec nemeni cena tohto tel?Nech sa strcia. Som myslel ze aspon spustia nieco. Ved celkovo v ponuke telefonov sa v pomaranci nic nezmenilo.ko...ti