Samsung D900i

  • Martin Hombauer 21.12.2007 - 17:02

    jaso: zazvoni budik,aj ked je telefon vypnuty?kamarat ma tento fon,ale na toto sa stazoval...

  • anonymous07.01.2008 - 15:37 Trvalý odkaz

    lojzo: diev?a neštastné , nevieš do ?oho ideš :D

    anonymous07.01.2008 - 16:25 Trvalý odkaz

    evo: mám problém ako vieme O2 niekde funguje už pod vlastnou sie?ou ale niekde funguje ešte stále pod O2-Tmobile sie?ou a mne resp. v mojom okolí ide stále fón pod O2-Tmobile sie?ou ale! sem tam sa prepne len ?isto na O2 lebo O2 tu má signál na jednu pali?ku a to je málo a ke? sa prepne ?isto na O2 mám jednu pali?ku a o chví?ku stratí Signál úplne a neprepne naspe? na O2-Tmobile až ke? poprepínam pásma už sa mi pár krát stalo že telefón bol nedostupný a ani neviem ako dlho nedá sa nejako nastavi? aby mi fón neprepínal na ?isto O2 sie? a potom hne? stratil úplne signál ??? pls

    anonymous07.01.2008 - 16:34 Trvalý odkaz

    evo: neviete niekto existuje nejaká stránka kde sú hry na D900i?? najlepšie originál na tento fón alebo hodte linky na nie?o ?o už máte vyskúšané...(nejakú hru) neviete niekto kód na sprístupnenie plnej verzie hier v D900i(tertris a Asphalt2??)

    anonymous08.01.2008 - 10:40 Trvalý odkaz

    myshica: lojzo neboj sa, viem do coho idem, toto nie je moj 1.mt od Samsungu (ako som uz spominala), takze o nich viem svoje...

    anonymous08.01.2008 - 18:24 Trvalý odkaz

    Janka: Ahojte! Neviem, ci som lama, ale mne nejde pripojit mobil na PC. Mam nainstalovane to PC studio aj vsetko, co k tomu patri, ale ked sa mi hodi do Connecting wizardu, tak som skoncila, lebo mi pise, ze pripojenie neuspesne... To uz asi 5. den dookola. Prosim, poradte, co mam robit, ja tomu naozaj nerozumiem :(

    anonymous08.01.2008 - 18:59 Trvalý odkaz

    Luky: caw janka...skus naistalovat z CD USB drive a v mobile nastavit USB ako modem

    anonymous09.01.2008 - 01:14 Trvalý odkaz

    radzimko: a este aj v nastaveniach v telefone mas nastavenei usb mas tam nejake volby...sa stym pohrajkaj:-)

    anonymous09.01.2008 - 15:00 Trvalý odkaz

    Janka: Luky a radzimko, velmi vam dakujem, ale vsetko co, co ste napisali som urobila uz davno predtym... A stale nic. Uz som to aj preinstalovala. Momentalne sa mi "pripaja" mobil k PC, ale uz asi 150s, tak pochybujem, ze to bude na nieco dobre. Ale moc dakujem. Privitam dalsie vase rady ;)

    anonymous09.01.2008 - 20:51 Trvalý odkaz

    radzimko: uz viem musis preinstalovat ovladace aj program aj ovladac na kabel....ja som mal ten problem ze som medzi instalovanim softveru nerestartol windovs a hned som instaloval ovladace na kabel a to bol problem-musi nainstalovat prvu cast spravit restart a potom ovladace

    anonymous10.01.2008 - 09:25 Trvalý odkaz

    chrust: zdravicko, da sa prijat hovor tlacitkom na handsfree? skusal som nastavit prijem na lubovolne tlacidlo, ale na handsfree to nema vplyv. dakujem

    anonymous11.01.2008 - 22:38 Trvalý odkaz

    janka: dakujem...aj tak to nefunguje... :( pojdem ho asi reklamovat. pa :(

    anonymous20.01.2008 - 15:17 Trvalý odkaz

    mirec pd: ahoj nevie niekto poradit?neda sa mi pocuvat radio alebo mp3 v takom rezime aby som mohol robit aj inaksie veci bez toho aby sa mi vyplo radio alebo mp3? diki

    anonymous20.01.2008 - 20:43 Trvalý odkaz

    Toso: da sa, napriklad, ked mas zapnute radio, kliknes na volby => (9)nastavenia a tam zapnes moznost: radio potlaca ine zvuky. pri mp3 prehravaci je vo volbach/nastavenia ta ista moznost, aj toto treba zapnut:) ale ja mam jeden problem, ked mam phone napojeny do pc(ako modem) a pracujem s PC studio, vsetko v pohode a ked koncim a odpojim kabel z USB mi vzdy restartuje PC, neviem preco:( ma s tym niekto skusenost? ked to nastavim ako pamatovu kartu, vsetko v pohode ide, chova sa ako klucik.

    anonymous24.01.2008 - 20:24 Trvalý odkaz

    adrika: ahojte, nájdem v tomto mobile po?ítadlo SMS správ? Lebo už som ho h?adala všade a akosi sa mi to nedarí. Je možné si nastavi? ako šetri? displaya digitálne hodiny?

    anonymous27.01.2008 - 23:54 Trvalý odkaz

    tomas: mam ho mesic, v otevrenem stavu je trochu vule a kryt vrze, je to normalni, nebo mam smulu

    anonymous03.02.2008 - 22:20 Trvalý odkaz

    mii: pocitadlo SMS mas tam ked si das spravy a potom uplne dole stav pamate. o tom setrici displeja veru neviem, ale myslim ze to nejde.

    anonymous03.02.2008 - 22:21 Trvalý odkaz

    mii: no ja ho mam takmer 2 mesiace a zatial je vsetko ok. takze ktovie cim to moze byt tie tvoje problemy

    anonymous05.02.2008 - 16:30 Trvalý odkaz

    peto: Mam problém: kúpil som si 2GB kartu a nechce mi v telefóne zobrazova? pri vä?šom po?te súborov všetky ale len nieko?ko. V ?om by mohla by? chyba?

    anonymous05.02.2008 - 22:50 Trvalý odkaz

    andrewk: Ahoj, ja mam 2 gb kartu A-Data a mam na nej asi 1 giga mp3... a nemam problem so zobrazenim... jedine s tym obmedzenim co sa tyka poctu playlistov a poctu skladieb v jednom playliste... to je trocha na prd, ale co uz... skusal si formatovat kartu? Potom uz jedine update firmware...treba konzultovat s predajcom alebo so samsungom.

    anonymous11.02.2008 - 22:16 Trvalý odkaz

    mato: aku funkciu zastava i tla?idlo u d900i od mobilneho operatora O2, (od orange ma funcie menu)_?

    anonymous13.02.2008 - 18:04 Trvalý odkaz

    marek: pri samsungoch posledných generácií/u600 , E530/ je velmi potichu slúchadlo aj po zosilnení na maximum/proti nokii je to katastrofa je to problém aj tohto modelu to ma odrádza od kúpi aj tých najdrahších modelov od Samsungu.

    anonymous14.02.2008 - 21:39 Trvalý odkaz

    mišo: cavte chcel by som sa opytat, ze ako sa davaju java aplikacie do mobilu tak aby isli? Lebo ked to dam cez blutu (neviem jak sa to pise) tak mi to ulozi do ostatne subori a neda sa to otvoril. prosim poradte mi.

    anonymous17.02.2008 - 14:53 Trvalý odkaz

    tomas: ahoj a som mal tak isty problem ...musel som sa s tym dlho hrat ale nakonieco som to nakopol musis ist cez pc-nastavenia- ovaldaci panel-pridat hardware a tam si pohladat USB a pozri ci ti pise ze ovladace na to zariadenie su OK.
    musis sa tam, s tym troxa vyhrat.
    dufam ze sa ti to podari lebo je to super ked mas PC spojeny s MT.daju sa tam robit rozne dobre veci

    anonymous17.02.2008 - 15:02 Trvalý odkaz

    tomas: prosim Vas meviete nejaku stranku na temy pre tento MT?,diky

    anonymous20.02.2008 - 19:25 Trvalý odkaz

    tomas: prosim vas mal by sa dat prezerat aj dokument v tom MT ze ?? tak ak niekto vie ako tak nex poradi napriklad taky word cize pripona doc.

    anonymous28.02.2008 - 03:21 Trvalý odkaz

    ssss: Mal som podobny problem. Sluchadlo bolo potichu aj ked bolo na maxime a to pri viac ako polovici hovorov. Tiez som si myslel co to je za telefon. Hovoria o cistote hlasu atd ake bludy. Ale zmenil som operatora a mam D900 na minime. Obcas si pridam, ked treba, a na maxime sa to pri uchu neda vydrzat. Zaroven sa stratilo aj chrcanie a prerusovanie hovorov a finty typu teba pocuju a ty ich nie a podobne. A mam zrazu telefon s najlepsim aj najsilnejsim zvukom aky som kedy mal. Predtym som pouzival nokiu, ktora sa vedela s nekvalitou najvacsieho operatora vyrovnat cosi lepsie, ale na terajsi prednes D900 nemala ani jedna z nich. dovidopo

    anonymous28.02.2008 - 14:01 Trvalý odkaz

    cerberus: I mne vypadava signal a dost casto tak som ho odniesol reklamovat po case mi ho vratili ze nastavili prarametre odskusali v svojej sieti a ze je to ok ale vypadava to zas dost to nastve inak v pohode mobil ale naco mi je to ked s niekym telefonujem tak i3 krat mi vypadne pri dalsej reklamacii to bude to iste

    anonymous29.02.2008 - 22:26 Trvalý odkaz

    cegi: vie niekto poradit ako sa dopracujem ku spravam ktore mi telefon ulozil do tel. a nie na kartu? ja mam ten tel. uz dos dlho a myslel som si ze uz ma nic neprekvapi ale toto?

    anonymous03.03.2008 - 20:45 Trvalý odkaz

    huggi: ahojte, neviete niekto ako zapnú? budík pri tichom režime???

    anonymous04.03.2008 - 08:12 Trvalý odkaz

    mii: ved ked zapinas budik a mas aj tichy rezim, tak to nevadi. sa ta to len spyta ze ci pustit aj pri tichom rezime a ty daj ze ano. to by malo byt vsetko

    anonymous04.03.2008 - 09:54 Trvalý odkaz

    huggi: ved to, ze som dala tak ako pises...a rano som zaspala do prace lebo nezvonil...

    anonymous08.03.2008 - 16:47 Trvalý odkaz

    pokusnik: BUG- feature...
    pozor, ked nakopirujete na SD kartu fajly z kompu, tak telefon nezobrazi subory s nazvami dlhsimi nez 51 znakov !!!!!!! aj ked na karte tie fajly su !! je ich vidiet cez usb. Cele meno suboru musi byt MAX 47 znakov + bodka + 3 znaky pripona)!!!

    Budik:
    no nevim, mne budik zvoni, aj ked su vypnute zvuky...
    Mozno je problem s tym, ze vypinas telefon na noc ? Vtedy treba v nastaveniach: aplikacie->planovac->budik-> Automaticke zapnutie: ZAP. inak sa telefon nezapne ani ked je budik nastaveny!!

    anonymous10.03.2008 - 23:36 Trvalý odkaz

    tiesto: HALO LUDCIA, PORADTE MI, TERAZM MAM SE K610i, JE TENTO SAMSUNG LEPSI????? A AK SI PUSTIM MP3, AKO HLASNO IDU??? HLASNEJSIE AKO NA MOJOM SE???

    anonymous12.03.2008 - 14:47 Trvalý odkaz

    evo: tak D900i je ur?ite lepší ako K610i / obrovsky špi?kový display, foták radím medzi tie najlepšie dnešnej doby ak má dostatok svetla perfektne fotky
    , krasne prehrava videa velke kvalitne no problém a mnoho dalšieho ale najlepší na D900i je ur?ite image ) ako hraje hlasno mp3? ani neviem na plnu hlasitost nepo?úvam nechcem zni?i? reproduktor ale možno troši?ku tikšie hraje ako SE ale to závisi aj od kvality mp3 ale ak chceš hra? aj hry teda javu tak Samsung neber nie žeby sa tam nedali da? ale davaju sa tam tažko ale ak chceš skvelé fotky, sem tam pozriet na telefone nejaký seriál, perfektný display a hlavne image bež po?ho ale pre nejakeho školáka ktorý hádže telefón kde pride a ktorému raz do dna spadne telefón tak tomu D900i rozhodne nepatrí je to krehký fón pre manažéra na nosenie v náprsnom vrecku )

    anonymous16.03.2008 - 15:34 Trvalý odkaz

    silver : zdravim...zvykam si na tento fon uz 3.day ale vzdy som mal SE alebo NOKIU tak to neni sranda:)
    hneva ma ze sa nedaju menit temy ale zase ak to das namiesto motiv v nastaveniach obrazok tam si das nejaky pekny wallpapers a das priehladnost aspon 20% vyzera to pekne a fajne tapetky sa daju taht zo zedge ..mne dobre vyzeraju tie na nokiu n 90 pekne ich zobrazi aj samsung,a ked das ponuku stale mas pozadie ten obrazok..to je uz skoro ako tema:)))inak ma len sklamali ti aplikacie v SE som mal operu mini a na tej som fical net..tu to kaslem ani maily si nekuknem:( ale stve ma dost jedna vec..vydrz baterie..je na prd..mozno tym ze dost ten fon teraz trapima skusam ale aj tak s ami zda nic moc..neviete niekto ci sa da menit na d900i aj nejaka silnejsia bateria?ak vie niekto kde kupit daj to sem..pekny day prajem

    anonymous01.04.2008 - 20:52 Trvalý odkaz

    tomas: prosim vas ako sa dopracujem k tomu aby mi otvoril telefon aj subor .doc cize word dakujem

    anonymous01.04.2008 - 23:58 Trvalý odkaz

    d: pisalo sa to už par krat, treba stiahnut java aplikaciu DocViewer a ten vie otvarat doc aj xls. Sice nie komplexne subory ale da sa to pouzit..

    anonymous06.04.2008 - 21:13 Trvalý odkaz

    strunka: da sa uprednostnit pamätova karta skor nez pamät tel.?neviem to nadstavit a stve ma to lebo vsetko mi zaplna pamät tel. a musimto neustale presuvat do pamäte karty

    anonymous11.04.2008 - 18:52 Trvalý odkaz

    myshica: ja som sa z neho dlho neradovala...v januari som si ho kupila a 27.3.2008 mi ho jeden kojot ukradol s pod nosa v praci... =´(

    anonymous05.06.2008 - 01:12 Trvalý odkaz

    lubo: Podla mna ta vydrz baterie nie je az taka vynikajuca... kedze display je dost velky sa pri castejsom pouzivan=i mobilu velmi rychlo vybije

    anonymous11.08.2008 - 16:34 Trvalý odkaz

    mischell: prosím Vás ako vypnem zvuk tla?idiel?V nadstaveniach zvuku to mam síce napísané ale nedá sa mi to potvrdi?,je to ako keby za?iarknuté fixkou.?akujem

    anonymous25.08.2008 - 16:45 Trvalý odkaz

    johny: mischell - vysunies telefon a bocnym tlacidlom na upravu hlasitosti to stiahnes na minimum

    anonymous25.08.2008 - 19:43 Trvalý odkaz

    mischell: Johny velmi pekne ti dakujem to ma nenapadlo, ja som to skusala cez nadstavenia zvuku.Dakujem!

    anonymous31.08.2008 - 13:59 Trvalý odkaz

    frankie8: Ako aktivujem na d900 wap?