Samsung Corby (Samsung S3650)

  • Martin Hombauer 05.01.2010 - 20:09

    ja: naco? ved je preston a star
    a ma to hrozny dizajn

  • anonymous19.01.2010 - 12:36 Trvalý odkaz

    paul: corby sa neda pripojit na pc?

    anonymous02.02.2010 - 15:47 Trvalý odkaz

    king : uplny srot mobil jet ma 100 krat lepsi desing ako toto vajco

    anonymous02.02.2010 - 20:22 Trvalý odkaz

    kikush: šak ano ale jet aj tolko stojí....

    anonymous04.02.2010 - 15:22 Trvalý odkaz

    Dury: trojita obrazovka sa prec neda dat , ale tento problem vyriesis tak, ze si obrazok upravis v nejakom programe aj microsoft postaci, das si tam 3 obrazky a rozlisenie ktore potrebujes....

    anonymous08.02.2010 - 12:48 Trvalý odkaz

    janka: prosim vas ako sa dava dole zadny kryt,chcem si vymenit ho no nejak sa mi nedari.diky

    anonymous09.02.2010 - 17:04 Trvalý odkaz

    Klaudi: Je to totalna hovadina mam to necely mesiac a uz mi nejduposielat pesnicky cez bluetooth...a davam nan fakt pozor ani mi nepada na zem ani nic...rada by som vedela precomi to nejde...=o((( =o((

    anonymous17.02.2010 - 13:11 Trvalý odkaz

    poiuz: a jak si tam davala sim ?????

    anonymous25.02.2010 - 20:05 Trvalý odkaz

    jano: Pekny desing šikovny do ruky s lahkym ovladanim!A ako vždy sa firma nedala zahanbyt dizajom!

    anonymous27.02.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    p4li: Citat tie komenty, mam chut plakat. Neovladate ani gramatiku, a inteligencia sa tiez uz nenosi. Buzerovat nieco len preto, ze sa vam to nepaci. Verim, ze nikto s tych, co ho buzerovali, ho v ruke nikdy nedrzali :) Asi mesiac dozadu ho oco kupil sestre na narodeniny. Je to presne typ telefonu pre nenarocneho pouzivatela, ktory vsak nema proti dotyku vyhrady.

    Niekto pisal, ze kapacitny dotyk na taky maly displej je kravina. 5530 ma rezistivny, pretoze je to Symbian, ktory podla mna nie je este uplne finger friendly :) na Corby netreba tlakovy, kedze je komepletne finger oriented, nie je tam ani qwerty klavesnica, ktora by ptrebovala vacsiu presnost.

    Nikto nepopiera, ze je to lacny telefon, ktory vela nedokaze. Zaujimalo by ma vsak, kolki s vas, ktori mate tie "kvalitne a drahe" Nokie, viete ich aj naplno vyuzit, tym nemyslim pripojit sa na internet ci pustit FB :)

    Najkrajsie komenty su : Kupil som, ale je to nahovno a ten DESIGN JE TIEZ NAHOVNO. Nechapem, preco pre Boha to potom niekto kupil :) Hamba nam Slovakom ;) ...

    anonymous02.03.2010 - 15:00 Trvalý odkaz

    zopka.vojtech: poradi mi niekto ako mam nastavit hudbu na smsky???dik

    anonymous02.03.2010 - 22:18 Trvalý odkaz

    pit: kde je vlastne to radio porde mi prosim

    anonymous02.03.2010 - 22:27 Trvalý odkaz

    pit: hore sa pise ze to ma FM radio ale ja ho tam neviem vobec najst

    anonymous04.03.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    ja: diki...ste mi poradili s pripojenim...:D

    anonymous07.03.2010 - 14:52 Trvalý odkaz

    efgaldfaodv: ze kde je fm radio :-D hned v menu ty pako :-D menu si tiez mozes tak prstom posuvat vies? a tam je potom take ze fm radio a to otvoris a pocuvas :-D vy ste ale sprosti ludia je to uplne v poho. telefon ..secko prehladne v pohode rychle zatial ziadne problemy ,telefonovat sa da cez to a nezabudajte ze telefon neni hracka :-D

    anonymous11.03.2010 - 17:40 Trvalý odkaz

    on: ten telefón je v pohode... môj prvý dotykový a som spokojný, jediné ?o ma prekvapilo bol bar pri java hrách ktorý niekedy dos? zavadzal... teda vä?šinou...ale aj to sa dá ?ahko odstráni?, sta?í sa s tými hrami trochu pohra? :) vadí mi už len to, že ke? nie?o odfotím,alebo mi niekto pošle fotku a chcem trochu priblíži? (zoom) tak to nezaostrí :( ve?ká škoda iná? super telefón

    anonymous17.03.2010 - 17:04 Trvalý odkaz

    super: nahodou !!!VELMY!!!DOBRY!!!mobil!!! stojim si za tym !!!!odporucam

    anonymous19.04.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    Paula: Mohli by st mi poradit,hry tam iu normalne cz usb kabel??Lebo chcem si ho kupit,teraz mam samsung U600 hry tam vobec nejdu vlozit,a na samsung corby pojdu normalne???A ake tie hry potrebuju podporenie jar ci jas ci java.Dakujem

    anonymous10.05.2010 - 00:06 Trvalý odkaz

    fdsi: takze viete mi niekto povedat co je to:prehliada? dokumentov,widgety,TFT farby,multitasking.....a ?i sa k tomu daju ešte dokupi? krity?:D:D:D...?akujem

    anonymous10.05.2010 - 21:58 Trvalý odkaz

    kudla: ahojte..prsím vedeli by ste mi poradit?? ...mám tento telefon ale ani za žiadnu vec sa mi nechce pripoji? cez usb..už som stiahol aj samsung pc studio a furt to vipisuje že pri instalovani nastala chyba..pls poradte mi bo ja uz neviem ako dalej!! ---dakujem---

    anonymous26.05.2010 - 21:02 Trvalý odkaz

    Corby: nemal by pre mna niekto modry alebo fialovy kryt na samsung corby??

    anonymous11.07.2010 - 01:13 Trvalý odkaz

    iva: akože ste v pohode ja ho mám asi tak 1 mesiac a je to geniálny mobíl--sorry ale nje ste normálny ked píšete že je na hovno..ja som ho chcela od za?iatku a je geniálny:)...ako ja mám 15 a v pohode...moj 6 ro?ný brat sa na nom hráva....ppc mobíl..ako odporú?am:)...to je táka moja laská z ruky ho nepustím..a tje krity ved to je geniálne:)..ježiš ?utujem vás chui??atá ke? neviete ?o to je a píšete tu také vydrbané komenty!!!!(Lúúúzry!!)

    anonymous16.07.2010 - 01:02 Trvalý odkaz

    Dominika: ja mám corby pol roka a je náhodou moc fajn, nemá chybu, možno to wi-fi ešte keby tam je:))

    anonymous27.07.2010 - 12:10 Trvalý odkaz

    Nikoleta: Kolko dni vydrzi batreka??

    anonymous11.08.2010 - 19:21 Trvalý odkaz

    stefan g.: zdravim, poteboval by som zadny kryt na tento telefon a aj bateriu nabijacku alebo neaky dfatovy kabel to je jedno nieco co dobije telefon... na cene sa dohodneme... kontakt 0944572010

    anonymous04.09.2010 - 18:36 Trvalý odkaz

    frederika: mne sa osobne samsung corby pá?i lebo tam je pripojenie na facebook at?.
    mne sa tiež pá?i preto lebo je menší ako iphone alebo Xpéria X10 je taký ako si ho prispôsobím podla nálady alebo okolností pá?i sa my na?om ten vají?kový tvar :D

    anonymous05.09.2010 - 22:11 Trvalý odkaz

    matto: mam ho a nekupujte si ho je to hnoj blbi je je na p*** trapny je ten mobil a skaredy je.... :(

    anonymous08.09.2010 - 21:50 Trvalý odkaz

    Reproduktor: Je tam dobry reprak ? Lebo moze silno hrat ale ako kvalitne ?

    anonymous20.11.2010 - 22:50 Trvalý odkaz

    elvis: Da sa tento corby narp patchnut ? instalnut novy firmware ? ... :) ked tak by som uz radsej bral GT s5230 ja by som povedal skor ze tento corby je tak pre ženy nechcem urazat chlapov :-)

    anonymous20.11.2010 - 22:52 Trvalý odkaz

    elvis: Noo tak 4 dni ked s nim nic nerobim tak okolo tyzdna ...

    anonymous19.12.2010 - 01:07 Trvalý odkaz

    Bianka: Ja som ho dostala na Vianoce ako dar?ek, a som sním maximálne spokojná. Hoci už mám nový ale aj ták.. Môžem odporu?i?, nezná sa ale fotky robí ve?mi dobré.. Je to šikovný telefón, a ešte k tomu dotykový za takú cenu.. A tou Tvojou Motorolou môžeš ís? tak akurát do riti!

    anonymous02.01.2011 - 00:05 Trvalý odkaz

    000: držal som a sta?ilo mi ten reprák je sice hlsný no kvalita žiadna

    anonymous06.01.2011 - 14:37 Trvalý odkaz

    ....: ako telefon to nie je zly ale dost mi na nom vadi ze nema wifi... a este aj ta kvalita fotaku

    anonymous27.02.2011 - 14:53 Trvalý odkaz

    Fefe: nechápem ?o sa vám na nom nepá?i je malý taký akurát do ruky ja ho mylujem bez neho newiem ži? hoc som ho dala za 1000-e?ok preroby? total je fakt fajn menily ho cez kvalytu fo?áka až do funkcíí ako je wiffi a tiež kvalytu repráku len treba vedie? ako a bude lepší ako android a pred ním som mala xperie x8 a oproti tomu je corby fakt nie?o íne (ako o kvalyte je to 100x rýchlejšie ) ked my praskol displej 5x taqk ma išie trafi? šlak reprak o ni?om ked som ho predavala chcely da? zan 150-e?ok ale ja som sa ich opýtala že ?i im šibe lebo jeho hodnota bola asi iba neakých 50-e?ok ale to iba preto lebo sa tolko krát oravoval ale nakonec som ho predala za 100 tak nech aspon nie?o mam hshahaaha ale ?o ja som in povedala ?o to je za šrot ale na corby fakt nema po 12 upravach :D je lol tak pa moji ja fakt musim lebo som iba cez wiffi na corbym tak pa lebo sa my tolko nechce fak písa? cmug

    anonymous02.03.2011 - 11:08 Trvalý odkaz

    PET: dobry chcel som sa spytat ci sa da tento telefon pouzit ako modem pre pripojenie notasu k mob. netu?

    anonymous18.03.2011 - 23:06 Trvalý odkaz

    lin: ja mam corbiho je ?ahky a dobre sa z ním pracuje to že ma fo?ak 2mpix noa?o neide o to z ním robi? profesionálne fotografie je na telefonovanie a SMS

    anonymous02.05.2011 - 21:54 Trvalý odkaz

    nokia: naj telefon je nokia

    anonymous29.06.2011 - 13:21 Trvalý odkaz

    Tom: Celkom funk?ný ale mám problém s rádiom. Ke? pripojím slúchadlá a pustím rádio, tak mi žiadne stanice nenajde. Len šum, a vypíše že slabý signál. Slúchadlá sú OK, hudba hrá v poriadku.?o pomôže ?

    anonymous09.11.2011 - 20:04 Trvalý odkaz

    dav: Displej Samsungu S3650 ma príjemne prekvapil. Ne?akal som použitie kapacitnej technológie. V?aka nej sa pracuje s telefónom ove?a pohodlnejšie-naco mi to je ked sa neda ovladat stilusom?

    anonymous08.12.2011 - 18:44 Trvalý odkaz

    kiks : neodporú?am vám ho je oni?om nemá ani wi-fi ani ni? proste šit :( sklamal ma :(