Nokia 6280

  • Martin Hombauer 23.03.2006 - 00:11

    nevie niekto prosím kód obmedzenia na nokiu 6280

  • anonymous24.03.2006 - 12:57 Trvalý odkaz

    aquila: snura, ja mam skoro 2m a bola mi dobra aj pidi klavka na N70 :)))

    alebo aj na 6230, kde bola tiez mala klavka :)

    anonymous24.03.2006 - 13:31 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: chces povedat co? ze to bola jedna s ich prednosti ;) hlavne,ze ti srdce pisti po qwerty na e70 :D ...a to bude naj klavka na fonoch od 6820...uz sme ot

    anonymous24.03.2006 - 14:11 Trvalý odkaz

    aquila: to som enem konstatoval :)

    a ano E70 mi pisti srdiecko nenormalne ;) este nikdy som sa netesil na ziadny fon tak ako na E70 :) snad nebudem sklamany :))

    anonymous24.03.2006 - 16:10 Trvalý odkaz

    mental.disease: E70 bude nenormalna mobilita. Kym nepride HTC Hermes sorry za OT Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; MDA Vario/1.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

    anonymous24.03.2006 - 17:21 Trvalý odkaz

    aquila: heh, UX50 sa nezapre :))

    ja osobne by som zobral radsej E70 aj ako hermes. ten ma navyse len HSDPA, ale je zase podstatne vacsi, tazsi (E70 ma len 125g co je nic), a ma aj horsiu klavesnicu => nema ciselny rad.

    ale zase vacsi display a dotykovy (ale nie kazdemu to musi vyhovovat).

    anonymous24.03.2006 - 20:09 Trvalý odkaz

    Quo: Musim uznat, takuto dobru diskusiu som uz davno necital :)
    Co sa tyka kontaktov - aj 500je ok, ved, kolki z nas maju viac ako 500 kontaktov v mobile?
    Na vsetko v mt sa da zvyknut, ale, na 6280 by mi asi najviac vadila pomarancova tuning-vrzgajuca konstrukcia-to bolo nieco hrozne!
    Co sa ceny tyka - komu nebude vyhovovat drahsia V3x, moze siahnut po lacnejsej (chudobnejsej) alternative E1070 :)

    anonymous25.03.2006 - 22:08 Trvalý odkaz

    Mulano: Oba fony (v3x aj n6280) su skoro na jednej urovni a pre kupujucich rozhodnu skor malickosti :) skor rozhodne funklubactvo k danej znacke :) aj ked treba uznat ze V3x je predsa len najvyssi high-end od motky a 6280 nie...

    anonymous25.03.2006 - 22:48 Trvalý odkaz

    rebirth: ako sa ti to podarilo rozbehat??? operu sa mi horkotazko podarilo no JIMMa ani za tu p... a ani streaming...... musis si nadefinovat viac konfiguracnych nastaveni a potom ich menit ?? ma to fakt stve :-/

    anonymous29.03.2006 - 14:27 Trvalý odkaz

    silvia: chcem si kupit nokiu6280 robim dobre???kto mi poradi???nechcem vyhodit tolko penazi zbytocne dikkkkkkk

    anonymous29.03.2006 - 14:57 Trvalý odkaz

    mato: zalezi ake mas poziadavky,a ci ti tie nedostatky ktore ma nevadia, na takuto otazku sa tazko odpoveda,chce to viac info

    anonymous29.03.2006 - 19:11 Trvalý odkaz

    riso: V zavere mas opisane nedostatky, prakticky jedine (detaily sa Ta zrejme netykaju). A tak zvaz, ci mas dost penazi, dost odvahy, a ak Ti tie nedostatky nevadia, kup si ho. :)

    anonymous30.03.2006 - 07:25 Trvalý odkaz

    Trif: Mulano 6280-ka je naj model od N. Taktiez aj V3x-ko.
    Nerataj smarty... Je to tazke pochopit?SonyEricssonW800i/R1N Browser/SEMC-Browser/4.2 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous30.03.2006 - 11:39 Trvalý odkaz

    mmx: tak v pomaranci uz maju zas 6280-ky, po jednu idem, som zvedavy ci bude klikacia alebo nie

    anonymous30.03.2006 - 12:02 Trvalý odkaz

    Mos: Je až sranda sledova? reakcie ?udí na túto nokijku. :) Ak by mala bezchybnú konštrukciu,tak by sa ?udia obuvali do nemožnosti spusti? javu na pozadí a zoširoka by sa rozoberala kvalita fotiek.To len tak..na margo.Je jasné že za svoje peniaze chce ?lovek aj primeranú kvalitu. Mozilla/5.0 (Symbian OS; U; Symbian OS-Series60; en; rv:1.0.1) Gecko/20020823 NetFront/3.3

    anonymous02.04.2006 - 12:12 Trvalý odkaz

    ixo: musis nastavit prednostne miesto pristupu, najprv si ho v osobnej konfiguracii vytvoris

    anonymous03.04.2006 - 01:58 Trvalý odkaz

    Miro POZOR !!!!!: Na N6280 som sa ve?mi tešil ale vyzerá to tak, že som sa dotešil. Neviem ?o sa deje ale za dva dni mi odišli dve Nokie N6280. V piatok 31.3.2006 som si zakúpil nový MT ktorý mi ešte v ten istý de? ve?er odišiel. Na druhý de? v sobotu 1.4.2006 mi MT vymenili za druhý a ten taktiež ešte v ten istý de? zlyhal presne tak isto ako ten prvý. Pri spojení s PC cez Bluetooth a prenose dát (MP3) na SD kartu na MT, došlo k prerušeniu prenosu a následne k absolutnému zlyhaniu obydvoch MT, ktorý sa nedá spätne naštartova?. Pri znovu naštartovaní displej blikne ako keby sa mal naštartova? a z ni?oho ni? displej za?ne ?erna? z ?ava do prava a do 2 sekúnd sa vypne. Obydva MT boli pravdepodobne z jednej várky. Neviem si to vysvetli? ale možno sa to dozviem zajtra ke? pôjdem reklamova? aj ten druhý MT tak ospevovaný N6280. Ako som sa na tento typ Nokie tešil tak som z nej maximálne sklamaný. Ke? pri takejto banálnej záležitosti ako je prenášanie dát vám zlyhajú dve N6280 pri?om túto operáciu robím bežne na Nokii 6230 s ktorou som maximálne spokojný, zatia? najlepší MT aký som mal, na ktorom sa mi to nestalo ani jediný raz tak neviem ?o si mám o tomto výrobku N6280 myslie?!!!??? Vyskúšajte si to aj vy so svojou Nokiou ?ím skôr aby ste neboli nie?ím takým zasko?ení aj Vy. Ak má niekto takúto skúsenos? alebo vie poradi? nech reaguje na na moju diskusiu. Budem ve?mi rád ke? mi niekto poradí ?o asi tak robím zle. Majte sa Miro.

    anonymous03.04.2006 - 10:22 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: Nic nerobis zle,jednoducho ma ta nokia zabugovany fw..ako kazda nova :)

    anonymous03.04.2006 - 16:15 Trvalý odkaz

    Pali: chalani nema niekto skusenosti s parovanim 6280 s pocketpc cez BT, pretoze mi dookola omiela, ze nemozno sparovat koli bezpecnosti. uz nemam sajnu co to znamena, vyskusal som uz skoro vsetko. s inymi stolnymi pc a mobilmy nema problem. diky

    anonymous03.04.2006 - 16:57 Trvalý odkaz

    Miro POZOR !!!!!: Tak som tu znovu. Dnes som odpálil ?alšie 2 kusy Nokie 6280 a to len v?aka prenosu dát(MP3) z PC pomocou BT na MT, priamo v predajni ORANGE. Bude z toho poriadny bum. pravdepodobne to bude spôsobené softvérom. Posielajú všetky na vrátenie. Preverte si aj vy svoju N6280 a uvidíte sami ?i aj tá vaša NOKIA nie je vadná.
    Prajem ve?a úspechov. Miro

    anonymous03.04.2006 - 21:22 Trvalý odkaz

    cejko: MIRO aky product code mala resp ma ta 6280 co mas teraz ? Najdes ho na nalepke pri IMEI .

    anonymous04.04.2006 - 10:19 Trvalý odkaz

    Bohi: Ahoj.No som teda riadne šoknutý z toho,?o tu ?ítam..Zrovna zajta som xcel ís? po ?u :( co te????Mám sa na to vybodnú?,príp.po?ka??

    anonymous04.04.2006 - 11:25 Trvalý odkaz

    Pali: no ja som docela spokojny. uz som vyriesil aj BT parovanie. konstrukciu mam docela fajn, s fotkami som spokojny (mozem testovat na povodnovej aktivite v Sturove). s prenasanim suborov cez BT nie je problem. ak by vas nieco zaujimalo ohladom foto, edge, vydrze pri surfovani, tak sa pytajte.

    anonymous04.04.2006 - 11:40 Trvalý odkaz

    Bohi: Zdar.Ergo,je v nastaveni fotasu napr. "sepia",ci ine moznosti?a ako zvlada prehliadanie netovyx stranok?

    anonymous04.04.2006 - 16:16 Trvalý odkaz

    Pali: V nastaveni fotaku najdes odtiene sivej, sepia, negativ, co sa tyka netu stiahol som opera mini a je to v pohode, vies si v menu telefonu nastavit aj velkost pisma pre web.

    anonymous04.04.2006 - 16:21 Trvalý odkaz

    Pali: Dnes som vyskusal streaming TA3 cez T-zones a je to v celku dobre, napise sice ze nedostatocna sirka pasma, nizsia kvalita ako obvykle, ale da sa to sledovat a zvuk je tiez dobry. Idem cez EDGE.

    anonymous04.04.2006 - 17:25 Trvalý odkaz

    Bohi: Uhm..Mal si ju z akcie?Pytam sa kvoli nastaveniam wapu a tak,vraj je to dost komplikovane..nemam obavy,len sa uistujem..

    anonymous04.04.2006 - 18:40 Trvalý odkaz

    Pali: Je z akcie, ale wap, mms a internet som zaslal z t-mobile stranky, sice tam 6280 chybala, ale poslal som to ako na 6230. Nemal som s nastavenim problemy. Vyuzivam aj wap (sice sporadicky) aj internet data standart.

    anonymous05.04.2006 - 18:45 Trvalý odkaz

    juhio: mne odislo po 2 hodinach zelene tlacitko na prijem hovoru,bol som ju reklamovat a povedali ze kazda druha ma problem.pri vysunuti mala strasnu volu,tato druha vyzera byt v pohode.uvdime do kedy.

    anonymous08.04.2006 - 18:00 Trvalý odkaz

    Ras?o: Mne dnes tiež odišla N6280.S?ahoval som z wapu, vypla a koniec.Mám ten problém, že som mal už prekopírované všetko zo starého telefónu(300 kontaktov,100 sms, 2MB tónov) a teraz neviem ?i sa mi to všetko stratilo. Neviete o tom nie?o?

    anonymous10.04.2006 - 15:51 Trvalý odkaz

    Miro POZOR !!!!!: Dnes je pondelok a práve som odpálil dalšie dve N6280 v predajni okrem 5-ich predchádzajúcich ktoré som odpálil minulý týžde?.Dávam žiados? o zrušenie alebo výmenu MT za iný typ, pretože N6280 ma sklamala na celej ?iare. Všetci ktorí sa dostanete k tejto informácii preverte si váš MT pomocou funcie BT - s?ahovamie MP3 ale pred tým si zálohujte všetky kontakty,SMS,tóny..... a skúste si prenies? z Wapu, PC na váš MT nejaké dáta pomocou BT a sami uvidíte ?o sa bude dia?. Pokia? sa vám pri s?ahovaní na pevnú pamä? do MT ( hudba ) nie na mini SD kartu telefón nevypne a bude plne fuk?ný aj po opakovaných stiahnutiach súborov tak si gratulujte máte š?astie , že ste natrafili na dobrú várku. Iná? ve?a pekných chví? s nokiou 6230 ktorá ma nesklamala za 1,5 roka v ni?om. Ak sa budete rozhodova? medzi Nokiami ni? nepokazíte ak si vyberiete práve N 6230, 6230i. Je to skuto?ne výborný MT. Mám ešte možno jeden motív "?ím novší tým horší". Majte sa Miro.

    anonymous10.04.2006 - 20:00 Trvalý odkaz

    Roman: Chcem i ja prispiet do diskusie,tiez som sa stal zrejme obetou tohto telefonu NOKIA6280 ktoru som bral v ORANGE na akciu za 7490Sk 27.3.2006,a taktiez v sobotu 8aprila pri spojeni cez Bluetooth sPC pri stahovani obrazkov sa mi jednoducho vypol,pri zapnuti na 1sek zobrazi napis NOKIA ale potom asi trikrat sa na displeji ukaze nieco ako rozsypany farebny piesok v strede a mobil sa vypne.Mal som predtym NOKIE a veril som im,ale uz zacinam pochybovat firma NOKIA to uz zacina flakat.Dnes som ju odniesol do Orange na Prievozsku oznamili mi ze je zakonna lehota 30dni,len ma trochu zarazilo,ze mi neponukli ani rezervny telefon a dokonca mam od nich v ramci akcie na 3mesiace zadarmo ORANGE WORLD klasik a spytal som sa ich,nakolko telefon bude v servise,ci by mi o tolko dni,kolko bude v servise nepredlzili tu akciu vraj ze sa to neda!Takze dobre si rozmyslite aky telefon kupite a este v akej akcii u ktoreho operatora.

    anonymous11.04.2006 - 15:43 Trvalý odkaz

    Mi?o: Zdravím všetkých mne to zatia? všetko fach?í ale bojím sa pripoji? na PC cez modrýchrup ale chcem to vyskúša? nech viem ?i som die?a š?asteny, ?o sa týka vo?nosti vysúvacieho dielu tak sa mi trochu kyvoce ale už som si zvykol. dúfam že to bude v pohode, je tu niekto komu ten telefón fach?í bez problémov??neviete ako je to so zárukou keby som to kyvotanie chcel odstráni? sám???

    anonymous12.04.2006 - 23:15 Trvalý odkaz

    Ras?o: Mám tú istú(zlú) skúsenos?. Mne sa tiež pokazila N6280, tiež mi neponúkli náhradný telefón.V servise už o tejto hromadnej chybe vedeli, ?o znamená že ORANGE vedome predáva vadné telefóny ?o je pod?a m?a nezákonné(ob?iansky zákonník §616,§618.Dnes mi volali zo servisu že mám opravený telefón.Som zvedavý ako bude fungova?.V každom prípade ho vyskúšam priamo tam pod?a Mirovho návodu(vi? nižšie) a od Orange-u dudem žiada? vrátenie predplatného za tých 5 dní ?o mám výpadok v ich službách.Škoda že stratené dáta mi nikto nevráti.

    anonymous13.04.2006 - 22:59 Trvalý odkaz

    Ras?o: Dnes som si vyzdvihol svoju N6280 po 4 d?och záru?nej opravy.Nainštalovali mi samozrejme pôvodnú a ešte k tomu úplne okresanú starú verziu.To znamená žiadne vyzvá?acie tóny, žiadne tóny sms, žiadne tapety, žiadne pozadia.Samozrejme som sa naštval!?o to má by?, núdzový režim?!U Orange-u som to reklamoval, ale nikoho to netankovalo.Za?al som to napráva? a chcel som z pamä?ovky prekopírova? nejakú hudbu.Pri prvom pokuse sa z MP3 stal nepodporovaný formát a pri druhom hádajte ?o sa stalo...Exitus. Samozrejme záru?ný servis cez sviatky nepracuje takže skôr ako budúci týžde? telefón naspä? nedostanem. A vyzerá to tak, že ke? ho dostanem vydrží mi znova pol hodinu.

    anonymous02.05.2006 - 02:49 Trvalý odkaz

    Hosak: Este stale tie softy padaju? Padaju iba orange alebo aj t-mobile a origo nokia?
    Dik za odpoved Opera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous07.05.2006 - 19:27 Trvalý odkaz

    romanbalazsy: Neviem ale ako som si obzrel diskusiu,tak asi som zatial jediny,co sa tyka obcasneho zablokovania uvedeneho mobilu,mobil na displeji zobrazi:TELEFON OBMEDZENY,ZADAJTE KOD OBMEDZENIA toto ak sa vam objavi a pokial neviete kod obmedzenia,vsak kde by ste ho nasli v navode o nom nic nenajdete,aby ste telefon uviiedli do prevadzkyschopneho stavu musite ho vypnut a zapnut a potom ide.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous16.05.2006 - 12:41 Trvalý odkaz

    dano: Pokia? ja viem, už by mal by? v týchto mobiloch nový soft, kde už nie je bug s padaním pri prenose cez BT. Pokia? máte niekto inú skúsenos? napíšete. Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs-CZ; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7

    anonymous15.08.2006 - 00:19 Trvalý odkaz

    Robo: Tento mobil im nejak nevysiel, mal som uz 3x v oprave ho...prva chyba uplne vypnutie(chyba software pri datovom spojeni), druhy nechali mi v telefone papier v servise a ten trcal do displeja, aj ked mam novsi fw tak mi vzpina sa mp3 prehravac nahodne a mne aj kamoske sa pokazila nabijacka v tom istom mieste...pochybujem, ze chyba bude v nas...takze nekvalitna nabijacka a kablik. N6280 je sh*t.Opera/9.01 (Windows NT 5.1; U; cs)

    anonymous21.08.2006 - 23:53 Trvalý odkaz

    Robert®: Ako som si precital celu diskusiu, s polutovanim som zistil, ze ORANGE kazi dobre meno NOKIE. Ako je mozne ze od T-mobilu nie je s nimi ziadny problem??? Je to uz sice v tejto dobe zname, no ORANGE daval vlastny soft do 6280, tym vznikala poruchovost (a to nielen pri NOKII, ale aj ine znacky... musi silou mocou prisposobit pre seba, ak chce vlastny mobil, nech si ho da vyrobit. ako napr. Vodafone a 6234), cize bol nuteny na urcitu dobu ho stiahnut z predaja... Tu sa prejavuju kvality a spolahlivost operatorov. ;))
    Je to vzdy jedna z najspolahlivejsich znaciek... (Nokia forever) A kritika, ktora tu vznika aj tak casom strati na vyzname, ved tak isto to bolo aj s 6230, ked prisla na trh, no po case sa overili kvality a kazdy je s nou spokojny... vratane mna. ;) Ved tak ci tak ide vzdy o prestiz a kto chce vyniknut nad okolim si jednoznazne vyberie N6280. Ma atraktivny design a aj prakticky logicky rozlozene funkcie. Hlavne kalendar s priomienkami. Netreba sa dlho hrabat v menu, staci len >. Nie je dokonaly, no ktory je? A "chyby" typu prijate, neprijate hovory len cez menu su tiez zanedbatelne. Nokii nejdo o to, aby sa opicila po ostatnych znackach, ide svojou vlastnou cestou aj napriek tomu, ze niektore veci nema dotiahnute do konca, no kto ju mal aj pred tym, tak je zvyknuty na tie "nedostatky" a nevidi v tom problem a ostene verny znacke. Aj ked niektore zlepsenia by mohla spravit. Avsak v koncnom dosledku fon si clovek kupuje iba na cca 1,5-2 roky a potom uz akokolvek dokonaly mobil (v sucasnosti) bude zastaraly. A pre tych ktori pocitaju kazdu korunu rozhodne urceny NIE JE!!!!! Pre nich je SE (nic proti znacke- myslim cenu) A co je to 6000,- dat za mobil takych kvalit. Ked prve mobily stali 100 litrov, tak vtedy sa s tym nikto ne*ral. Bol rad, ze moze aspon zavolat. A teraz zrazu za par korun chce kazdy dostat kompy do vrecka... to urcitu dobu este potrva. Ved kto skutocne potrebuje mobil koli internetu, foteniu... aj tak hlavnou prioritou je volanie, pisanie SMS, organizacne a pripomienkove funkcie. Predsa na mail mam PC a ked uz tak surne ho potrebujem mat pri sebe, tak si zoberiem notebook a bezdrotove pripojenie na net. Ved kym by som napisal mail na mobile, tak by som aj umrel.. ;D A na ostatne veci su tu smartfony, fotaky...

    reagujem na "4x rozna chyba" Povedal by som, ze k Tvojim 4 chybam sa vztahuje NORMALNA az jedna... v ostatnych je problem v Tebe. Ked tak pozeram, tak niektori ludia pojdu dat reklamovat mobil koli tomu, ze si nevedia vypnut opakovane budenie a stale to zvoni... Co je to za chyba, ked Ti trci papier do displeja??? Chyba telefonu(???), ci jeb*utych servisnych pracovnikov, co nevidia... Dalej aka je chyba s telefonom, ak si si pokazil nabijacku??? Ved to nie je samotny fon. A tie nerobi vyrobca, ale... CINA- to hovori za vsetko. Je sice pravda, ze s nabijackou som mal problem aj ja, ked som mal 3310, no to bolo uz davno, avsak tomu nasvedcovalo moje zaobchadzanie.

    Inak mam este jednu otazku k telefonu. Je moznost ho zamknut na kod ako 6230 resp. jednotlive funkcie ako u Motoroly? THX ;))Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous24.08.2006 - 09:16 Trvalý odkaz

    Matako: Ja som kúpila 6280 u autorizovaného predajcu a mám s ?ou problém. Pri prenose dát sa mi vypla. Mala som ju týžde?. V?era sme ju kone?ne po 3 týžd?och priniesli zo servisu. Bez SIM-ky ide, ale ke? si vložím SIM kartu, pýta stále kód obmedzenia. Dnes idem do servisu znovu. Už ma to prestáva bavi?... :-(Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

    anonymous05.09.2006 - 14:48 Trvalý odkaz

    Dana: Bola som verná Nokiám no chcela som vyskúša? aj iný telefón, tak som si kúpila LG(vé?kový),od za?iatku som mala s ním problémy, až kým nevypovedal celkom a potom to boli oprava za opravou, a teraz mi kone?ne uznali špeciálnu reklamáciu a chcem sa vráti? v Orange k zna?ke Nokia, konkrétne N 6280.Po pre?ítaní diskusie však neviem, ?o si o tom telefóne a softe k nemu mám myslie?. Po otrasných skúsenostiach so servisákmi Orangu mám obavy. Tak odstránili už tú chybu softu, ?i nie? Tiež sa obávam slabej konštrukcie telefónu,pri svojej práci nemôžem vždy zaobchádza? s telefónmi v rukavi?kách, zatia? som ale s tým problém nemala.Nemienim si kúpi? ?alšiu pohromu za 5500.-Sk!Kúpi? teda,?i nie?Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous06.09.2006 - 20:36 Trvalý odkaz

    Robert®: Je pravda, ze pri tvrdsom zaobchadzani mozu kolajnicky po case prestat sluzit, je to predsa mechanicky namahane. No verim tomu, ze tie dva roky by to mali zvladnut. Ak mas predsa obavy, tak potom skus sa pozriet po niecom, co sa nevysuva, neotvara. Napr. 6233 Inak s tym softom bol problem asi tak zaciatkom roka. Teraz uz by to nemalo byt. Avsak Orangeu uz po tom velmi nedôverujem. A co sa tyka cien, tak je drahsi prave v Orange-i (5990,-) no v T-mobile sa da kupit za 3990 pre vernych zakaznikov, inak 4990. Nechcem ociernovat Orange, no ako som mal moznost zistit, tak velku ustretovost zakaznikovi neprejavuje. No ak som mal problem s mobilom v T, tak som to vybavil v priebehu 10 min. a dostal som bezplatne nahradny mobil. Co sa tyka V-ciek, tak kvalitne su od Samsungu.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous06.09.2006 - 20:46 Trvalý odkaz

    Robert: MATAKO... zrejme "autorizovany" predajca predaval mobily od ORANGEU... A co sa tyka toho kodu obmedzenia, tak to bol telefon blokovany na jednu siet a zabudli to odblokovat... Nedaval si tam nahodou kartu od T-mobilu??? Tym by sa to dalo vysvetlit: 1. Mobil z akcie Orange predavany ako original od vyrobcu, ktoreho sa chcel "chytry" obchodnik zbavit. 2. Kedze si dal kartu do mobilu od ineho operatora, na aky bol urceny, tak je logicke, ze to autorizovany obchodnik nebol. Ved ten predsa nebude mobil obmedzovat, ked nevie, akemu zakaznikovi sa dostane...
    Jednoducho povedane stal si sa obetou. Inak nechapem, preco si ludia kupuju mobily od autorizovanych predajcov, ked si mozu kupit od operatora za akciovu cenu. Na co preplacat??? Alebo mas predplatnu kartu a len z frajeriny??? ;))Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous12.09.2006 - 15:36 Trvalý odkaz

    Matako: Robert... telefon nebol blokovaný na operátora, lebo nešiel ani na orange a ani na t-mobil.Skúšali sme to. Telefón na akciu si neberiem, lebo mám 30-ku program a k tomu žiadne dobré telefóny neponúkajú. No a zvyšova? si program nechcem, lebo by som ho nevyužila :-)
    ?o sa týka predajcu, nemám pocit, že by brali telefony od operátorov, ale "ni? nie je nemožné".Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

    anonymous15.09.2006 - 00:59 Trvalý odkaz

    Robert: Aaaa... SRY, Ty si dievca. ;)) Inak s tym odvovodnenim aj suhlasim, kedze na take nizke programy nic normalne nie je.. ;)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous21.09.2006 - 12:20 Trvalý odkaz

    roman: neviem sa nikde v manualy docitat ako si nastavit ( neviem ci je to vobec mozne ) ak som napr. v profiloch prip. niekde inde a mam otvoreny kryt ... ci sa neda zaklapnutim krytu vyjst z menu kde prave som ...Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0)

    anonymous24.09.2006 - 18:25 Trvalý odkaz

    mato: chcel by som sa opytat ci na tie videa a fotky,mp3 staci pamat 70mega bajtov staciMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous24.09.2006 - 18:28 Trvalý odkaz

    mato: mam si kupit se w810i alebo n6280 piste na moju emailovu sranku pomozte mi ja som v tom lajk.dikMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous25.09.2006 - 01:31 Trvalý odkaz

    Robik: Ahojte. Ja mam uz druhu 6280 a som ako tak spokojny. Softver mam 3.81 a funguje. Konstrukcia je strasne tvrda, ide tazko. Stane sa, ze po odoslani MMS sa telefon sam restartuje. Na zaver 6280 dobabral ORANGE nie NOKIA to viem na 100%. Telefon na akciu uz nevezmem! ! !Nokia6280/2.0 (03.81) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous25.09.2006 - 05:04 Trvalý odkaz

    Lawrence Max: My name is Lawrence Max from United Kingdom, I saw your advertisement on Fony.sk... I am Buying it for my Pastor, as a birthday gift... I hope you do understand that this is the matter of the urgency.. I will make the payment through My Online Hsbc Bank Transfer Directly into your account... I will make the payment, so Once I make the Payment my bank will e-mail you with the payment reciept comfirmation.. so You have to shipment the Item out to my Pastor through UPS courier service and email me and my bank the Tracking number or the airwaybill reciept from UPS... I will need the following details for the bank transfer:
    Beneficiary's Name:
    Bank Name:
    Account Number:
    Country:
    Total Item Price + shipping through UPS:
    Email address:
    Bank Phone number:
    Beneficiary's Phone number:
    Awaiting your reply...
    Thanks
    God Bless

    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7