Nokia 500

  • Martin Hombauer 15.12.2011 - 21:18

    ahojte. kúpila som nokiu 500 black svojmu priateľovi. veľmi sa potešil hlavne GPS navigácii, no potom sa aj sklamal, pretože GPS nám fungovala iba keď sme boli pripojení na nejakú sieť. dá sa GPS v tomto telefóne používať aj bez internetu?
    ďakujem

  • anonymous25.11.2011 - 21:47 Trvalý odkaz

    Majky: Poradte Nokiu 500 alebo HTC Wildfire S ????

    anonymous29.11.2011 - 00:40 Trvalý odkaz

    Nina: Vsetci sa tu "rozkrikujete" aky je ten telefon shit,ale kolki z Vas ho naozaj maju a pracuju s nim a nehodnotia ho len z tabulkovych udajov? Potrebovala by som sa spytat,ci je ten telefon v pohode, niekoho, kto ho aj ma...Vdaka:)

    anonymous29.11.2011 - 19:23 Trvalý odkaz

    Matej: Mam tento fon doma, bude ako vianocny darcek pre znameho a chcem vediet, ako je to so symbianom belle ci nahodou neviete ci vide do vianoc. Dakujem. Inaksie HW je tento mobil dobry, ci dostatocne ukaze cas. Konstrukcia je pevna. A kryty drzia velmi pevne.

    anonymous30.11.2011 - 11:20 Trvalý odkaz

    Marian6663: Oficial update do konca roka bude určite!

    anonymous05.12.2011 - 15:36 Trvalý odkaz

    Bill1: Mám nokiu 500, ale strašne ma štve dľžka usb kábla, nedal by sa dokupiť nejaký predlžovák ????

    anonymous06.12.2011 - 17:29 Trvalý odkaz

    Marian6663: Da sa kupit dlhsi usb kabel;-)

    anonymous07.12.2011 - 19:36 Trvalý odkaz

    erik: ja len je sanca ze prehladace dokumentou ako pdf, a doc, sa bude dat stahnut bes poplatkou? doteras nechapem preco to nema

    anonymous08.12.2011 - 09:45 Trvalý odkaz

    Matej: Urcite sa da stiahnut nieco na citanie. Nebudes moct upravovat ale co viac si priat zadarmo

    anonymous08.12.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    šano: čavte!poradte či temto alebo htc wildfire s teraz mám n5530.mám dilemu či to není reklamný ťach pre predajnosť.

    anonymous10.12.2011 - 21:53 Trvalý odkaz

    Marek: ma mltitouch????tento fom mi pripada fajn a ked ma kap. dysp.

    anonymous11.12.2011 - 16:48 Trvalý odkaz

    šano: ahojte,zajtra idem pre neho/nokia500/mám či nie ďaka

    anonymous11.12.2011 - 18:33 Trvalý odkaz

    Bill1: Marian6663/ a kde by som mohol kúpiť dlhší kábel, poraď, dík...

    anonymous11.12.2011 - 18:51 Trvalý odkaz

    Veronika: Tento mobil mám tretí deň a veľmi sa mi páči a som spokojná, ale neviete mi niekto poradiť, že kde nájdem trvanie hovorov celkovo? Ď

    anonymous14.12.2011 - 19:43 Trvalý odkaz

    Bubo: Ahojte, potrebujem poradit-este nikdy som nemal fonik s GPS-dnes som kupil Nokiu500 a neviem kde si mam stiahnut mapy pre tento fon-na nokia.sk pre tento typ nie su-vlastne potebujem celkovo poradit ako to tam natlacim-a co by bolo najlespie atd.prosim pomoooooccc:))) vopred dakujem:)

    anonymous15.12.2011 - 22:06 Trvalý odkaz

    RVM: Mensia chybicka v recenzii: telefon nema qHD rozlisenie, ale nHD. qHD by bolo 540x960.
    *vdaka, opravene.*

    anonymous16.12.2011 - 01:57 Trvalý odkaz

    maco1988: RADSEJ TU HOLKU, JAK TEN SPOMALENY MOBIL :D

    anonymous16.12.2011 - 09:13 Trvalý odkaz

    stará Blažková: Symbian je mrtvy a k 5 mpx foťáku nepridať AF ?
    Telefon dobrý pre neznalých, ktorí si povedia, že Nokia je najlepšia firma a kašlať na nejaký zbytočný AF - má to predsa 5mpx!

    anonymous16.12.2011 - 09:24 Trvalý odkaz

    rob: cez nokia conection solotution center si stahneš mapy aj hlas do gps-ka

    anonymous16.12.2011 - 09:31 Trvalý odkaz

    aaa: S mrtvym symbianom si prestavam byt isty, MS bude trvat este min rok kym pochopi ze s tym IU na WP7 moc vody nanamuti a dasi rok bude trvat kym s tym nieco spravia. AK pojde nokii symbian lespei ako WP je mozne pokil ich nekupia tak ze symbian predsa len potiahnu dalej.
    AF zamrzi, ale to je ich politika a pri tejto cene neni az taky problem.

    anonymous16.12.2011 - 12:03 Trvalý odkaz

    stará Blažková: Myslím, že znalí si kúpia radšej Android a neznalým stačí aj firmware - Symbian je pre nich zbytočne komplikovaný.

    anonymous16.12.2011 - 12:17 Trvalý odkaz

    aaa: Som, znaly a jednoznacne by som to netvrdil, ak ma niekto co i len trocha rad nokiu kludne by som do nej siel. Tento symbian som nazivo nevidel ale pocul som celkom kladne hodnotenia.
    nevidim vely rozdiel medzi androidom a tymto a androidy v tejto cenu su vacsinou dost shity.

    anonymous16.12.2011 - 12:29 Trvalý odkaz

    NOKIA POSITIVE: Nokia 500 bude upgradovatelna na Symbiam Belle najneskor zaciatkom januara. Reader a editor office dokumentov je dostupny za 5€ na Nokia Store. Este chcem Zdoraznit aj ked je to u Nokii samozrejmost ze obsahuje free HLASOVU NAVIGACIU na S OFFLINE MAPAMY tiez uplne ZADARMO a NAVZDY... detail ale dolezity ma hodnotu 50-70€

    anonymous16.12.2011 - 13:21 Trvalý odkaz

    stará Blažková: Kto chce zadarmo GPS, tak táto Nokia je dobrá voľba.
    Len je ale vyslovene úchylné dať tam 5mpx foťák bez AF.
    Samozrejme, že zákazník musí mať jasno, či chce mobil s GPS zadarmo, alebo solídnejším foťákom.

    anonymous16.12.2011 - 19:57 Trvalý odkaz

    manik: no v cenovej hladine 140-170 vcelku dobry pomer podla mna, po upgradnuti na Symbian Belle, vcelku pekny mobil ... modry kryt je vcelku fesny
    zaujimalo by ma v akej hladine bude 603 ta by mohla byt este zaujimavejsia vraj kolo 200-220 ale to sa mi zda prilis malo

    anonymous20.12.2011 - 12:03 Trvalý odkaz

    Dan78: Tento tyzden som mal v ruke Nokiu 500 a SE Live with Walkman. Ovela sympatickejsi mi bol mobil SE. Mna tato Nokia sklamala, mozno novy system Belle to napravi ale uz obycanie skrolovanie v menu je ovela pohodlnejsie na SE ako na tejto Nokii. Pocas skrolovania v menu sa mi viackrat stalo, ze miesto skrolovania som klikol ne nejaku ikonku resp. na polozku menu. Ano navigacny system zadarmo potesi ale ostatne veci su take kostrbate.

    anonymous20.12.2011 - 16:31 Trvalý odkaz

    scotty: Všetci nadavate na tuto nokiu ale ukažte mi v takejto cenovej kategori lepši mobil...to že symbian anna je pomaly vobec nevadi kedze sa da upgradnut na symbian bella pri ktorej su tie reakcie už rychlejšie...malo ktory mobil je dokonaly a ak hej ozrkadly sa to aj na cene a to že tato nokia nema AF niekomu vobec nemusi vadit...aj tie vaše androidy maju niake chybyčky ako npr rozlišenie na displeji htc wildfire s ktorym by som sa hanbil chodit po meste..a vydriz baterky na androidoch tiez nieje ziadna vyhra...mne je tento fonik nahodou sympaticky a po aktualizaci softveru na symbian belle by som ho vklude zobral.

    anonymous20.12.2011 - 20:47 Trvalý odkaz

    pett: no podla mna je lepsia xperia mini,ktora stoji tak isto

    anonymous20.12.2011 - 21:11 Trvalý odkaz

    scotty: No lepšia to je tazko povedat...kazdy mobil ma niake plus niake minus....npr niekomu moze vadit ze ta mini je fakt ze doslova mini a niekto nechce taky maly mobil....nokie maju tiez velke plus GPS mapy predplatene čo si niektori ludia ani neuvedomuju kolko sa da natom ušetrit ako ked si mate tie mapy zaplatit na niaky android mobil...a mne sa na androidoch hlavne nepači ta vydrz baterie...fakt bieda ...sice neviem aka vydrz bude na tomto novom symbiane..

    anonymous20.12.2011 - 22:50 Trvalý odkaz

    Mayo: Zdravicko,vie mi niekto poradit ako si mozem nahadzat aplikacie na plochu? su tam len mini aplikacie ktore sa tam daju dat ale tie su dost onicom... vdaka

    anonymous21.12.2011 - 02:26 Trvalý odkaz

    RVM: Pridaj si tam miniaplikaciu skratky. V nej si navolis odkazy na ake aplikacie chces. V Belle to bude urobene uz pohodlnejsie.

    anonymous22.12.2011 - 19:05 Trvalý odkaz

    Nika: Tento mobil má aj prednu kameru?? :) a ozaj neviete mi poradiť kde si mám vypnúť vibrovanie? nemyslím že ked mi niekto volá ale furt ked ťuknem tak to vibruje a lezie mi to na nervy :)

    anonymous22.12.2011 - 21:37 Trvalý odkaz

    RVM: Prednu kameru nema. Odozva displeja pri tuknuti sa da nastavovat v profiloch, polozka Vibracie dotyk. displeja.

    anonymous22.12.2011 - 22:19 Trvalý odkaz

    arasid: tak mam ju dva a pol dna a bateria je na 50% a to som dost casto na wifi, nastavujem a skusam aplikacie.. zakladny prehliadac je na kulove - pomaly a ani nevie zobrazit celu stranku, taze som ho hned nahradil Operou - ma lepsiu klavesnicu, 80% zvysenie rychlosti, 90% zlepsenie vzhladu a ovladania, cize slape ako hodinky :).. dalej: vzhlad je super, tri steny stacia viac nez dost, aplikacie su na symbian obmedzene, ale zatim mi stacia, radio je dost nachylne na rusenie, budiky sa nedaju aktivovat a deak. co ma dost stve, kamera bez AF o hovne ale to som vedel uz pred kupou :), navigacia ma dost divne tvary niektorych ulic a moju polohu mi zobrazila o ulicu dalej ako som bol.. celkove hodnotenie: za tie prachy sa oplati a podla mna je zatial lepsi ako X8.. z nadejou ocakavam vypustenie symbianu Belle snad sa aj nedostatkove vlastnosti zlepsia :)

    anonymous24.12.2011 - 23:31 Trvalý odkaz

    Dano: Caute! Dnes som dostal tento mobil, problém je ten, ze ma stale pripaja na net, aj ked ho nemam zaplateny. Proste mi vkuse vyhadzuje ziadosti na prijatie/odmietnutie ci sa chcem pripojit ( v intervale asi 2min, ak nie menej! cize mi to ide paráááádne na nervy!!!) a okrem toho. ABSOLUTNE mi nezobrazuje ziadne kontakty zo Sim-karty, pricom viem ze mne sa tam na starom mobile automaticky ukladali, a takisto, vôbec mi nezobrazuje, ze moja pamätovka je pritomna v mobile, proste neviem tam najst vôbec ziadne subory z nej. Prosím poradte mi

    anonymous25.12.2011 - 10:42 Trvalý odkaz

    Matej: Ked ides do kontaktov musis dat prekopirovat obsah SIM do telefonu a potom zobrazit kontakty na telefone. Mna tiez zlosti automaticke pripajanie na WIFI, a aj ked mam vypnute vyhladavanie stale sa pripoji na domacu siet. Nevie niekto pomoct? A bateria ma velmi milo prekvapila

    anonymous25.12.2011 - 12:52 Trvalý odkaz

    Monika: Aj ja mam problemy s tym wifi.. tiez ma furt pripaja, lebo mam doma PC s internetom, takze ma stale pripaja na nasu siet,aj ked dam vypnut vyhladavanie, mam aj v nastaveniach nastavene aby sa mi NIKDY nezobrazovali siete, no stale sa pripaja.. lezie mi to na nervy a žerie mi to baterku zbytocne.. a tie subory najdes v aplikaciach, nastroje, spravca suborov, tam to musis poriadne preklikat, mna islo urvat kym som nasla nieco.. :D prijemne hladanie, a nech mi niekto pomoze s tym Wifi :D

    anonymous25.12.2011 - 14:14 Trvalý odkaz

    Timuska: Má tento mobil aj android market?

    anonymous25.12.2011 - 14:46 Trvalý odkaz

    Monika: A neviete kde by som na nete našla nejake hry, ktore nemusim spustat cez internet?Lwbo vsetjy ci som si stiahla cez OVI obchod sa spustaju len cez internet

    anonymous25.12.2011 - 15:01 Trvalý odkaz

    Matej: Android market a Nokia symbian. Chvylu sa zamysli.
    K hram. ak mas hru zadarmo na 99% vyzaduje net. Obcas sa da pouzit zrusit. Ja na svojej X6 som si vytvoril fake wifi, ktore sa tvari ako pripojene ale netaha data. Obcas nepomoze ani toto. Bud sa pohras a najdes daco lepsie, alebo si zaplatis full verziu.
    WIFI: vypol som autoaktualizaciu e-mailu a uz len pise ze naslo wifi ale nepripoji sa!!!

    anonymous26.12.2011 - 11:31 Trvalý odkaz

    tomtoylc: Monika ... nájdi si stránku mynokia tam prejdi do fora potom do hier a aplik. a následne ,,Hry pro Symbian 5th a Symbian^3,, a skúšaj :)
    ... skúšala si aktualizovaľ softwér ? mne to nerobí ani nerobilo ... akú máš verziu softwéru ? (*#0000#)

    anonymous26.12.2011 - 11:35 Trvalý odkaz

    tomtoylc: menu/nastavenia/pripojenie /nastavenia tam si ponastavuj len WLAN
    a v cieľových lokalitách zmaž všetko okrem tých cez ktoré sa pripájaš ;) ... ak by bol problém napíš mail

    anonymous26.12.2011 - 12:32 Trvalý odkaz

    Veronika: Ludia, mam tento mobil, dala som si tam aj svoju pamatovu kartu kde som mala rozne pesnicky a fotky. Pesnicky mi v prehravaci ukaze, ale k obrazkom a videam sa nemozem dopracovat. Neviem ani kde mam hladat pamatovu kartu - co sa tyka displeja. Viete mi niekto poradit???? nenasla som to ani v prirucke.

    anonymous26.12.2011 - 12:56 Trvalý odkaz

    Monika: neviem kde najdem verziu softweru :)takze ti asi nepoviem :D dala som si ukazat dostupnost WLAn -NIKDY .. no aj tak ma furt pripaja .. ja uz neviem.. zacinam lutovat ze som si brala tento telefon..

    anonymous26.12.2011 - 13:08 Trvalý odkaz

    tomtoylc: ak máš doma wifi tak SA PRIPOJ a vytoč *#0000# a zobrazia sa ti údaje ... daj voľby a daj preveriť aktualizácie ...určite ti tam niečo nájde lebo ndávno vyšla aktualizácia ktorá opravuje chyby ... ak ti niečo zobrazí to označ a daj voľby a začať aktualizáciu

    anonymous26.12.2011 - 13:11 Trvalý odkaz

    tomtoylc: TO CHCE SA TROšKU S MOBILOM POHRAť ;)
    prejdi do menu/aplikácie/kancelária a tam je správca súborov tam je zobrazená pam. karta a v nej všetky súbory (skoro ako v pc) tam si nájde svoju zložku s fotkami a presun ju do zložky snímky a videá presuň do videoklipy (ale je dosť možné že videá ti neprehrá záleží na tom aký si mala predtým mobil) ak bude problém kontaktuj cez mail :)

    anonymous26.12.2011 - 13:16 Trvalý odkaz

    tomtoylc: HOLD LUDIA NIEKEDY JE DOBRE SI NAJSKOR VYSKUSAT CO KUPUJETE A HLAVNE SA DOBRE S MOBILOM POBAVIT , DNES SU MOBILI NA VYSOKEJ UROVNI S MNOHYMI FUNKCIAMI ... sú to také mini počítače už skoro

    anonymous26.12.2011 - 14:15 Trvalý odkaz

    arasid: tak 5dni pouzivania a baterka hlasi vybitie.. co sa tyk WI-FI ludia musite sa s tym pohrat.. ja som si na stenu dal Sprievodca wi-fi a uplne mi to staci na jej ovladanie.. tuknem raz vyhlada siet - tuknem druhy krat a dam pripojit ku ktorej chcem.. ak nechcem byt na wi-fi - tak tuknem na sprevodcu a v menu co vybehne dam Vypnut vyhladavanie WLAN .. to je vse a wi-fi je necinna az kym nedam zas vyhladavat :).. odporucam dat si na jednu stenu podobne tlacitko aj na bluetooth - bo sa po prenose same nevypne..

    anonymous26.12.2011 - 17:17 Trvalý odkaz

    Terka: neviete niekto prečo ked sa chcem pripojiť na net cez wifi tak mi to nejde? napíše mi že stránku sa nepodarilo nájsť...