BlackBerry 9800 Torch

  • Martin Hombauer 03.03.2011 - 23:50

    nedávno som si zadovážil bb torch , chcem sa opýtať . Je písane že obsahuje aje GPS , ak ho chem začať používať musím si stiahnut cez APP world nejaku navigaciu ? ma tot BB stavaný gps modul ?? a ked sa chcem zaregistrovat na app world musím byť prihlaseny na mobilnu siet ?? Dakujem

  • anonymous29.03.2011 - 13:24 Trvalý odkaz

    franto: Tu operu pouzivam aj ja a ide to v
    pohode

    anonymous30.03.2011 - 19:38 Trvalý odkaz

    Ďusi: BB app world nie je jediný spôsob, ako tam dostať svoje aplikácie. Naťahať do PC z iných zdrojov a káblom na mikroSD kartu a spustiť alebo použiť ofotenie QR kodu a cez wifi do BB naťahať je pohoda.
    Pravda, tento strojček nie je deťom na hranie a na predvádzanie sa pred kamošmi a frajerkami, to je na prácu.

    anonymous01.04.2011 - 18:55 Trvalý odkaz

    Igy39: Ja ho mam. Je to spickove zariadenie a musim ti dat za pravduze nie je pre amaterov. A Franto kolko BB si mal ze si taky skuseny?

    anonymous05.04.2011 - 17:17 Trvalý odkaz

    michal: prehanas ked pises, ze BB aplikacie stoja 30 dolarov (skoro kazda)!!! osobne neviem odkial si to zobral. na BB ficim viac ako 2 roky s BIS. pouzival som bolda 9000, teraz 9700 a chcem 9780. kupil som si par aplikacii cez BB appl world a najdrahsia co som kupil bola do 5 dolarov (beBuzz - led notifikacia / vyborna vec). ceny su od par centov po... najviac som videl asi 15 dolarovu (netvrdim, ze nebudu aj drahsie) a dost ich je free.
    zariadenie je spickove urcene k tomu aby ho majitel pouzival a nie iba ukazoval kamosom!

    anonymous08.04.2011 - 23:44 Trvalý odkaz

    franto: takže páni dnes som si dal aktivovat BIS a teraz sa mi podarilo dokonca do toho zariadenia stiahnut OS 6 ak to nainstaluje dám vám vediet ako to fachči

    anonymous09.04.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    franto: suuuuuuuuuppppppppper os 6 v bb 9300 paráááááda super pecka idem testovat

    anonymous09.04.2011 - 00:15 Trvalý odkaz

    franto: neskutočná rýchlost už to z ruky nedám preč komplet nové menu cele je to prerobene asi urobim recenziu na OS 6

    anonymous17.04.2011 - 15:31 Trvalý odkaz

    jhasdf: moc pekny telefon, celkovo sa mi vsetky bb lubia ,akurat ma stale odradza to BIS

    anonymous17.04.2011 - 23:00 Trvalý odkaz

    juraj susoliak: kúpil som BB 9800 torch a je fakt moc dobrý, len sa mi ukázal jeden problém a potreboval by som poradiť. Keď telefónujem niekedy sa stane ako keby niečo rušilo signál,je to taký zvuk ako keť prichádza hovor a ste pri reproduktore.Dosť telefonujem cca 1h a viac denne a dosť ma to znervoznuje vie je mi niekto pradiť ako stým vybabrať? voprt dakujem

    anonymous27.04.2011 - 15:16 Trvalý odkaz

    ojoj: co je to vlastne to BIS a BES celkom tomu nerozumiem..to na plnohodnotne fungovanie BB potrebujem nejake zvlast pripojenie alebo mi staci klasicky neobmedzeny net? vie mi to niekto vysvetlit?

    anonymous06.05.2011 - 19:35 Trvalý odkaz

    franto: BIS (Blackberry Internet Servis) umožnuje používanie email klienta v telefone. Asi jedna z najdôležitejších vecí. Dalej stále si online či už sociálne siete (facebook, twiter, myspace, windows live, dokonca aj ICQ ktoré stále využívam) ale to zdaleka nieje všetko. ak máš starý operačný systím OS5 a platíš si BIS tak si kludne môžeš stiahnuť OS6 (nedoporučujem 256 ram je fakt málo a spomalilo to celý fon) je to totiž stavané na 512 ram. ale podme dalej máš tam plnú podporu blackberry kde patria aj PIN TO PIN správy čo je niečo ako sms len sa tam viac znakov mesti a ide to cez net. A BES (Blackberry Enterprise server je to v podstate zamerané pre zamestnancov firiem tak to ťa nemusi trapit) tu si to môžeš pozriet http://www.gendzo.sk/gs/view.php?id=271

    anonymous09.05.2011 - 11:58 Trvalý odkaz

    PeterZZZ: PREDAM KOMPLET NOVY TORCH 9800 ZA 400€ BA a OKOLIE. 0949020428

    anonymous09.05.2011 - 19:23 Trvalý odkaz

    ojoj: uf tak to tento telefonik s BIS je riadna pecka..ja som aj tak stale online takze by osm to prijal len musim pockat kedy to u nas O2 da do prevadzky bo operatora menit nebude koli fonu...ale diky moc za vysvetlenie

    anonymous10.05.2011 - 12:31 Trvalý odkaz

    franto: Ano mas pravdu je to pecka ak tvoj operator napodporuje sluzbu BIS tak si ten fon ani neber, ja som to zo zaciatku nemal Ale vela veci ma presvedCilo ze si to dam altivovat a ten fon akoby ozil je to az neskutocne co BB dokaze

    anonymous25.05.2011 - 10:38 Trvalý odkaz

    ojoj: neviem cital som na par forach ze O2 sa chysta spustit BIS aj konkretne na O2 fore ale tak kedy to bude ...to je otanze mozno este skusim pockat chvilu ...

    anonymous29.06.2011 - 21:13 Trvalý odkaz

    Miso: O2 zacal od 15.6. ponukat Blackberry sluzby. Ale pytaju neuveritelnych 12 eur za este neuveritelnejsich 100 MB (nie je to preklep. Sto, nie tisic)

    anonymous31.07.2011 - 14:44 Trvalý odkaz

    franto: techbox.sk/operatori/c2612/od-dnes-konecne-blackberry-sluzby-uz-aj-v-o2.html
    Tu si mozete precitat info je to presne ako tu pisal michal za pomerne vysoky poplatok 12 eur neskotocne malo muziky len ubohych 100 mb. ale vyhoda je zasa ta ze to je za tych istych podmienok aj u nas a aj v cesku to je celkom prijemna vyhoda. Ak to chce niekto u orangu alebo t-comu musi si aktivovat tu sluzbu s romingom.

    anonymous19.08.2011 - 18:27 Trvalý odkaz

    Michal: Ja mam aj Nokiu N900, aj Iphone 4, a aj BB Torch.. Ja torch milujem, baterkou sa mu ziadny iny telefon nevyrovna, i ked v cudzine mi funguje na BIS/BES, aj tak telefon vydrzi 2 a pol dna non-stop pripojeny k blackberry service. Iphone je uplny shit. Apple mozno zimplementuje a vyrovna sa fotoaparatom ako 8mp alebo 12mp asi tak za 15 rokov, kedze im trvalo 4 generacie iphonov kym umoznili videohovor (aj to musis byt na WI-FI). Nokia N900 - perfektny telefon kompletne otvoreny uzivatelovi kedze funguje na Linux. zvladne nainstalovat Linux Desktop, windows 98, dokonca aj Android OS.
    BLACKBERRY VYHRAVA

    anonymous02.11.2011 - 16:39 Trvalý odkaz

    ivan: ja ho mam a som maximalne spokojny, nikdy viac by som nemenil za nejaky android alebo neviem co, windows mobile sa tomu nemoze vyrovnat. Ja ostavam 4ever pre blackberry