Samsung Galaxy S10e v Black Friday ponuke za 529 eur, Galaxy A40 za 199!

Aktuálna akcia Samsungu s prívlastkom Black Friday bude trvať dva týždne a objaví sa v nej viacero zaujímavých ponúk.  Z tej upriamujeme pozornosť aj na kompaktný model Galaxy A40 za 199 eur.

Do 30. novembra 2019 v internetovom obchode www.samsung.sk a v značkových predajniach Samsung natrafíte na akciu Black Friday, v rámci ktorej zákazník získa zľavu 20 % na vybrané mobilné produkty.

Počas dvojtýždňového čierneho piatku si tak môžete zakúpiť napríklad Samsung Galaxy S10e za výborných 529 eur.

Žiadny cashback, žiadna registrácia, rovno takáto atraktívna cena. Prečítajte si našu recenziu a rovno objednávajte, kým sa nevypredá.

V ponuke je dokonca v našej obľúbenej žltej farbe.

Na webe Samsung.com/sk/akcie/black-friday/ sme objavili aj ďalšie zľavy, napríklad Galaxy A50 za 279 eur alebo môj obľúbený kompaktný Galaxy A40 za 199 eur. Jeho recenziu sme nazvali Samsung Galaxy A40 - kompakt pre masy

Od piatku (22. novembra) sa dokonca na krátku dobu vráti do predaja aj Galaxy S8, a to za 349 eur. Ten už nie je v oficiálnej ponuke spoločnosti Samsung, avšak vzhľadom na to, že ide o veľmi úspešný a populárny model, bol zaradený do tejto akcie. Ak ste už zabudli, čo táto dvojročná vlajková loď ponúka, prečítajte si jej recenziu

Diskusia k článku:

Celá diskusia 1 príspevok