Sony Ericsson W302

  • Martin Hombauer 10.12.2008 - 20:08

    mailox: neviem, ako vam, ale mne sa paci velmi vyzorovo...

  • anonymous10.12.2008 - 22:01 Trvalý odkaz

    Phil: ano velmi pekny mobil vydaril sa :)

    anonymous10.12.2008 - 23:48 Trvalý odkaz

    mišo: Naozaj ve?mi pekný mobil. Na Vianoce by som ním chcel prekvapi? mamu a nahradi? jej 5 ro?ný Siemens C55.

    anonymous11.12.2008 - 01:12 Trvalý odkaz

    Mailox: To by si jej mal spravit tymto radost

    anonymous11.12.2008 - 10:20 Trvalý odkaz

    deszka: nechapem ze pri podporach je napisane ze podporuje 3,5mm jack a do nyvhod pisete ze nepodporuje

    anonymous11.12.2008 - 11:24 Trvalý odkaz

    T: 3,5 mm jack (adaptér v balení)znamena jedna strana klasicky port a druha strana 3,5 jack. a nie ako Nokia co ho ma priamo v telefone.Mirtem? :)

    anonymous11.12.2008 - 12:44 Trvalý odkaz

    Phil: No nokia tiez nema v kazdom mobile priamo 3,5 mm jack dost casto montuje 2,5 mm jack na ktory je treba zakupit aj tak redukciu...

    A tento system s fastportom u SE ma jednu vyhodu oproti nokii ze sa da vyuzit ked mam na usiach sluchadla ako handsfree co u nokie sa neda u nokie si treba davat telefon k ustam a tak rozpravat a to uz nemas volne ruky potom ako u SE :)

    anonymous11.12.2008 - 14:22 Trvalý odkaz

    T: ako ja viem ze nie kazda nokia to ma ale ja som jej uviedol len priklad aby to chapala...

    anonymous11.12.2008 - 21:11 Trvalý odkaz

    virus: trapny asi sa ludia z SE nudia ta vimislaju somarini

    anonymous11.12.2008 - 22:09 Trvalý odkaz

    paly: Zase trepeš somariny! To kto ti povedal ty chumaj že nokiu treba dáva? k ústam,handsfree u nokie funguje presne tak isto ako u SE, preto sa to tak volá. SE je už zo zadrbaným fastportom ozaj trápny, je to absolútne na pi...koncovka,každý jack je lepší od nej! A hlavne da? fastport na bok fónu a s tou úžasnou redukciou, to vymyslí len idiot zo SE.

    anonymous11.12.2008 - 23:41 Trvalý odkaz

    jarine: ten fastport na boku je fakt kravina

    anonymous12.12.2008 - 12:52 Trvalý odkaz

    Phil: No vobec netrepem somariny ale pravdu hovorim a mam to i odskusane ze to tak je ! tak sa ukludni a prestan na mna nadavat ty primitiv obycajny len to vies a vobec nemas ani ponatia ko to u nokie chodi !

    Jasne ze ked mas na usiach sluchadla pripojene cez 3,5 mm jack na nokii tak ak ti pride pave hovor a chces sa s dotycnym rozpravat nie len ho pocut tak si musis dat tu nokiu k ustam a drzat ju v ruke lebo na hudobnych sluchadlach nemas asi mikrofon ! vies ziadne obycajne hudobne sluchadla s 3,5 mm jackom nemaju zabudovany mikrofon ale tie u SE co sa pripajaju cez fast port maju na rozdiel od nich zabudovany i mikrofon a za nim ten 3,5 mm jack tak sa daju pouzit ako plnohodnotne handsfree ! :)

    anonymous12.12.2008 - 13:55 Trvalý odkaz

    Max: Phil zbyto?ne sa roz?u?uješ, nevidiš že je to zadubeny Nokiak? Ten keby mal na výber medzi N2630 a SE-C905, tak si jednozna?ne vyberie N2630, lebo je to Nokia, a nemá ten trápny fast-port :-)

    anonymous12.12.2008 - 15:07 Trvalý odkaz

    paly: Po?úvaj chumaj,WH-700,HS-82, HS-45,sú hudobné slúchadlá! Kde si pri nich dávaš telefón k ústam pri prichádzajúcom hovore? To kto tebe povedal,ja sám mám HS- 45 a fungujú, presne ako na SE! Primitív si tu akurát ty,lebo už dávnejšie si všímam ?o za pi......vypisuješ a už ma to nasralo tie sprostosti ?íta?.Max mám aj jeden aj druhý mobil aj SE aj Nokiu,zadubený,škoda re?i....

    anonymous12.12.2008 - 15:36 Trvalý odkaz

    paly: Samozrejme, že ke? zapojíš priamo do 3.5mm jack ozaj kvalitné slúchadlá- Sennheiser/Koss/Bose/at?..tak nemôžeš cez ne rozpráva? a musíš použi? redukciu ako na SE, aby to bolo možné.Do nej si pripojíš ?o chceš,ke? chceš ma? hovory pod kontrolou a funguje to presne ako redukcia na SE.Len mi netreba žiadna trápna redukcia, ke? chcem po?úva? ozaj len muziku a kvalitne! Pri SE a fastporte ju potrebuješ vždy,lebo prd do neho zapojíš. Max- nekúpim ani to ani to, lebo jedno je sra?ka ako druhé.

    anonymous27.12.2008 - 20:34 Trvalý odkaz

    Tibor: pomoytemi neidumi themy mobile w302 neviem ze preco poradtemi

    anonymous07.01.2009 - 13:33 Trvalý odkaz

    k530i: s tim ze tem port je trapni suhlasim ako ked je telefon novi tak je to fajn a sikovne ale po nejakom polroku alebo po roku sa zacne drat a nie len ale aj sluchka a zacnu vipadavat potom uz len treba kupit nove sluchatka a dat si vimenit port v mobile takze je to fakt kravina a aj ked nabiijas mobil nadas uz do nho sluchatka je to fakt nepraktockeeeee sony erocssonyci bi sa mali zobudit a vitvorit nico medzi 3,5mm jackom a tim co tam davajuu oni je to fakt sprostost takto riest walkmen telefoni a to este ani nehovorim o tom ze sony ericssoni hraju 10 krat lepsie ako nokie

    anonymous14.01.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    tomass: ako si stiahnem do tohto telefonu java hru alebo nejaku temu cez usb???diki

    anonymous02.02.2009 - 15:34 Trvalý odkaz

    nelinqa7991: ja som ho dostaka na vianoce :D :D je supi :D moc pekny.... dzivy taky milucky

    anonymous07.02.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    Pe?o: Len škoda že je to Sagem...

    anonymous18.02.2009 - 12:30 Trvalý odkaz

    bifo.pages: JAVA hry dáš cez USB do prie?inka Other. A témy sa nedajú da? do tochto modelu vzh?adom na to, že to nie je originálný software od Sony Ericssonu ale od spolo?nosti SAGEM.

    anonymous13.03.2009 - 21:00 Trvalý odkaz

    arpi: akoze tam nejdu temy? musa tam ist volake sak jak by tam dali tu zakladnu?

    anonymous23.03.2009 - 16:47 Trvalý odkaz

    k530i: fuj ja sa asi pogrcam vizera to hrozne podobne ako k550i al ehorsi bracho fuj je to hrozne takito telefon bi som nehccel mali sitni dipklai taki kao jhha mam s k530i a to som ho hupil skoro pred dvoma rokmi taze je to hrozne porste fuj

    anonymous25.05.2009 - 18:39 Trvalý odkaz

    monik: mám tento fon a som s ním max.spokojná.Predtým som mala K600i a proste sa to nedá porovna?.Akurát mohol ma? lepší fo?ák,ale dá sa vydrža?,ke?že ve?a nefotím.
    RE:arpi:v tom mobile sú 4 predvolené témy
    RE:k530:nau? sa,prosím ?a,písa?..?ažko sa po Tebe ?íta

    anonymous27.05.2009 - 22:50 Trvalý odkaz

    Dumbo: HAojte, potreboval by som poradit. myslite, ze, ked svoj K550i, ktory uz raz bol a je preflashovany na W610i, opat preflashujem na tento W302. Myslite, ze to bude lepsie, alebo radsej nemam nic menit..? Dik za pomoc kazdemu, kto ma IQ vacsie ako 100.

    anonymous03.06.2009 - 16:30 Trvalý odkaz

    hellwet159: akoze tento mobil je sagem alebo co? lebo by som sa ho chystal kupit no mam f480 ale nechcem snou ist chodievat von tak na von by som si hccel tento walkmanik kupit :)

    anonymous10.06.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    monik: firma Sagem vyrába pre firmu Sony Ericsson low-endy...píše to v závere recenzie :)
    tento fon má troška iné vlastnosti ako pravý SE

    anonymous04.07.2009 - 17:55 Trvalý odkaz

    Anonym :D: ?udia :D...ak tento fon ma jebnuty soft :D tak ja si ho preflashujem na w660 a je po probleme :D sedko tam pojde temy budu f poho :DD...hh

    anonymous07.08.2009 - 21:20 Trvalý odkaz

    joklowitch: vcera som si zadovazil se w302 a hned ma zaskocila jedna vec. Zvonenia su strasne tiche a to uz mam hlasitost na maximum. Druha vec co ma prekvapila je ze nikde som nenasiel nastavenie spravy o doruceni sms, je mozne ze novy mobil nema taku zakladnu vec?

    anonymous07.12.2009 - 11:52 Trvalý odkaz

    Marek: Seruste mam tento telefon a vobec som neni spokojny kolega joklowitch ma pravdu a ta hudba aj ked je prehravana na malych prenosnych reprakoch je fakt ticha,dalej mam ho ja abrat a po case sa nam obidvom spravili cierne botky na displeji na tom istom mieste,po case casto zamrza ked robite nejake operacie rychlejsie tak tuhne a najviac mu to jebe ked je kurevska zima,chybaju mi temy,ale plus je napriklad photofix ze z odfotenej fotky vygeneruje svoje rozlisenie a potom je fotka ostra jak chuj,kryt je velmi pevny kolkorazi sa mi zjebal doslova z peknej pice cize,z peknej vysky ....

    anonymous21.03.2010 - 11:32 Trvalý odkaz

    Janka: výzorovo sympatický telefón, kvalitný fo?ák, ale po druhej reklamácii som z neho sklamaná - spomalené reakcie pri písaní sms alebo pohybovaní sa v menu, problémy pri pripojení k PC, hluchý reproduktor a podobne... ?akala som naozaj viac, ale ktovie - možno som len natrafila na nepodarok

    anonymous19.04.2011 - 19:05 Trvalý odkaz

    Kristián: Nedavno som nechtiac vypral mobil na 15 min. neviete ?o sa s tym dá robi?? ke? ho zapnem do nabíja?ky svieti mi tla?idlo s ktorým sa mobil zapína... SIM
    karta mi ide...