Sony Ericsson HCB-150

  • Martin Hombauer 04.11.2008 - 11:31

    Atlis: Zacina byt tychto HF nejak vela, ale mam dojem, ze jediny kto to pouziva som ja a ty riso :P

    co je docela skoda, pretoze su super...

  • anonymous04.11.2008 - 13:29 Trvalý odkaz

    riso: ked v Bratislave vidim plne krizovatky soferov s telefonom na uchu, tak mi je z toho zle. je ubohe dat za auto niekolko stoviek tisic, na neho dokupit "naslapane elektrony za dvacku" a potom soferovat jednou rukou (podotykam, ze proti predpisom) ako arogantny sedliak. nemyslite?

    anonymous04.11.2008 - 15:55 Trvalý odkaz

    mario: suhlasim a dufam,ze okre xxx stranok raz navstivia aj tuto a konkretne tieto prispevky a zoberu si ich k srdcu

    anonymous04.11.2008 - 16:12 Trvalý odkaz

    Atlis: ruku hore, kto z nas aspon raz (desatkrat?) telefonoval v aute bez HF? ja sa hlasim... ale urcite sa mi to stava/stavalo vynimocne a nemam to rad...

    anonymous04.11.2008 - 17:19 Trvalý odkaz

    mario: mne sa to stalo raz,lebo som sa zabudol pripojit.teraz to riesim tak,ze neprijmem hokovor,alebo zastavim na krajnici.ak mam dlhsiu cestu tak pripajam sluchadlo ala modry zub

    anonymous04.11.2008 - 18:10 Trvalý odkaz

    riso: atlis, spravit tak vynimocne (vo vynimocnej situacii, pripadne v zapche strucne vybavit hovor) je nieco ine, ako ignorovat taketo prislusenstvo sofermi, ktori najazdia desattisice kilometrov a nemaju problem telefonovat kedykolvek. aj na krizovatke.
    parkrat som strucne hovor s telefonom na uchu vybavil. ale islo o vynimocnu situaciu. ak zabudnem HF zapnut, hovor jednoducho neprijmem alebo ho dam spolujazdcovi, ze nech sa spyta, ci ide o nieco surne. ak ano, zavolam naspat. nepotrebujem ani ohrozovat ludi na ceste, ani platit 1500 Sk pokutu...a uz vobec nie kvoli nejakemu telefonatu.

    anonymous06.11.2008 - 20:59 Trvalý odkaz

    Fizzy: Jj, presne tak. A konecne su tieto sady lacnejsie ako pokuta za telefonovanie :D
    I ked moj nazor na telefonovanie je ze ani HF nezabrani znizeniu pozornosti na cestach = havariam. Tak ci onak je potrebne upriamit "pozornost" na samotny hovor a tak pri koliznych situaciach neskor zareagovat. Ale urcite lepsie ako rukou este drzat foun.

    anonymous13.11.2008 - 23:53 Trvalý odkaz

    djthunder: Ja tiez pouzivam Nokiu CK-15W a uz si bez toho soferovanie neviem predstavit.Sadnem do auta,nastartujem,automaticky mi pripoji fon cez BT a nemusim ho hladat po vreckach a kade tade,v minulosti som tiez telefonoval stylom ruka na uchu ale teraz ma priam taki typci "vytacaju" :-)

    anonymous04.11.2010 - 08:34 Trvalý odkaz

    skulko: Mam v zariadení 5 telefonov, z ktorých 3 nepouživam. Možem telefon ktory nepouživam vymazat zo zariadenia? Ako?

    anonymous26.03.2011 - 15:14 Trvalý odkaz

    miro: ke? pripojím druhý fon, tak ten prvý sa mi odpojí, nevie niekto pre?o?