Sony Ericsson G705

  • Martin Hombauer 04.03.2009 - 14:07

    DJTuning: Vidim ho ako lacnejsi variant C905,fotak moc nevyuzivam,ale zato dioda na prisvietenie sa hodi,vypada to ako najvhodnejsi kandidat pre mna :-)

  • anonymous09.09.2008 - 23:46 Trvalý odkaz

    megaace: tragedia, ze takyto telefon nema autofocus...

    navyse na rozdiel od starych Gckovych modelov uz nema tlacitko "nazad"

    teraz som na pochybach, ci kupit G900ku, lebo citim, ze vyjde za par dni nieco ako G900, ale s GPS :-)

    anonymous10.09.2008 - 10:40 Trvalý odkaz

    graffoo: co sa tyka fast portu, tak nevidim ani tak problem v tom, ze to je propietarny port, ale skor v jeho prevedeni. na dnesnu dobu to je velky port, ktory uz roky trpi detskymi chybami - zanasanie kontaktov a nasledne problemy aj s obycajnym nabitim fonu ci pripojenim sluchadiel (viem, da sa to cistit, ale u inych znaciek toto robit nemusim). naviac tie "nozicky" sa vedia rady zlomit...

    anonymous10.09.2008 - 14:42 Trvalý odkaz

    brakin: no mne fastport vyhovuje, niekolko krat sa mi stalo ze mi skoro mobil zletel, a vdaka nemu ostal pevne na nabke, kdezto nokia a ten tenucky jack mobil neudrzia, este som nemal problem s fastport, obcas ho prebehne cistou zubnou kefkou a je pokoj. ale myslim si ze to je vec pohladu

    anonymous10.09.2008 - 15:11 Trvalý odkaz

    paly: re-mám a mal som SE,na každom sa mi pokazil fast-port a aj z okolia viem,že sú s ním len problémy! Vy ste asi tí štastní ?o im ide.

    anonymous10.09.2008 - 15:32 Trvalý odkaz

    ORION: vystriedal som viacero SE a nikdy sa mi nestalo aby sa fast-port pokazil doteraz mi funguje bez problemov :)

    anonymous12.09.2008 - 02:13 Trvalý odkaz

    orgi: skor by ma zaujimalo, ci vie niekto nejake blizsie info k mozno nejakym produktom/sluzbam, ktore by sa dali pribalit do u-ckovej verzie telefonu, ktory podporuje UMA.. s tym sa dostavame aj na otazku, kedy pride mobile IP u nasich dvoch najvecsich operatorov na trh.

    anonymous15.09.2008 - 18:09 Trvalý odkaz

    deli: nie kazdy chce mat po telefone kopec dier ale jednu do ktorej zapoji vsetko a preto mu viac vyhovuje fast-port.

    anonymous25.09.2008 - 09:58 Trvalý odkaz

    roman: konecne vyrukoval aj SE s wifi mobilom, bez toho aby sme nosili vo vackoch tehly (ako nokie N series, komunikátory, alebo SE G900)... co ale skutocne chyba je autofocus. preco tam nie je?! velká skoda...

    anonymous24.10.2008 - 23:08 Trvalý odkaz

    majkl: No ako vidim zaryti nokiaci zasa kritizuju sony ericsson.
    Kedysi davno som se nemohol ani citit,kdezto pouzivat.no doba pokrocila a zistil som ze su to mobily ktore mi najviac vyhovuju.A som spokojny.fast port? no skor by som zobral mini usb,ale ako konektor je dobry,nenam namietky,aj ked sa spini a potom su problemy s kontaktmi,ale zubna kefka a pripravok kontakt plus to vyriesili v priebehu malej chvile....
    A nokia,strasne padla na kvalite prevedenia svojich pristrojov.Chcel som nokiu N82 ale po prvom kontakte s nim som od neho upustil,ved je to ako detska hracka,a radsej som siahol po SE T650i a som spokojny...

    anonymous25.11.2008 - 20:03 Trvalý odkaz

    janyxXx: rozhodujem sa medzi SE G905 a SE W705.ktory je lepsie pls??? a preco???

    anonymous27.11.2008 - 23:33 Trvalý odkaz

    m: ja riesim tu istu dilemu. asi sa priklonim skor ku W705. je to prakticky to iste, ja GPS ani ten fotak velmi nevyuzijem, za to walkman a wifi urcite ano, aj vydrz by mala byt lepsia pri tej 705ke, tak asi skor ten. ale je to vec vyuzizia

    anonymous21.12.2008 - 20:32 Trvalý odkaz

    Juraj: Tak, ma dost slabu vydrz baterie(asi taku ako môj stary 2ro?ny samsung). Ke? ho zovriem trochu silnejšie tak v?zga. V ruke sa mi drži celkom dobre Zadný krit drží celkom dobre. Klávesnica je (pre m?a) celkom dobrá. Z prednej ?asti telefónu som musel ?isti? ?muhy od prstov..... Otázky?

    anonymous01.01.2009 - 15:40 Trvalý odkaz

    Juraj: No, stereo reproduktory to asi nema......a ked pustim nejaku hudbu nahlas tak to trochu šumí. Skype mozete nainstalovat cez mobil. Zadate skype.com/m a tam to uz nejak najdete. Navigacia v aute asi bude nie?o sta?. Ja pouzivam google maps a skype dom cez wifi sie? lebo cez wifi je to zadarmo. Cez ten skype v mobile sa mi da len chatovat a neda sa ani telefonova? a ani ni? posiela? atd...

    anonymous14.01.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    Raymond: Kto ma skusenost s vydrzou baterky? Mne na jedno nabitie vydrzal 2,5 dna a to som s nim takmer nevolal ani nic podobne...

    anonymous19.01.2009 - 19:32 Trvalý odkaz

    Juraj: Cez skype nejde telefonovat, da sa iba chatova?. Vydrz je asi 1 den: to hram zopar hier, mam pustenyskype a som pripojeny na wifi.

    anonymous21.01.2009 - 10:53 Trvalý odkaz

    Pepe: neviem, preco tu tolko rieesite ten fastport, na mojich SE mi isli stale v pohode, ani som neriesil nejake cistenie zubnou kefkou. toho AF je fakt trochu skoda, ale najvacsi problem je ze to nema OS pod ktorim by sa dala spustit NAVI, takze to GPS nieje az taka vyhra. a ze vraj trieda G. takze pouzivat to ako NAVI na dlhsie cesty? tak to asi nie. mozno len tak, ako kompas v lese. takou malou zaplatou tychto nedostatkov je aspon to wifi. tiez ma zaujal na prvy pohlad. zvazujem, ze si ho kupim, ale ten OS ma fakt sere.

    anonymous25.01.2009 - 11:57 Trvalý odkaz

    stevo: zdravim, akoste spokojny z wifi a fotakom? len koli tomu sa rozhodujem pren kedze nokiu nechcem ani vidiet a tento fonik od sonicka je jediny zatial co bude dostupny z wifi pre pomaranca dik zatial

    anonymous25.01.2009 - 16:18 Trvalý odkaz

    Juraj: wifi ide dobre, pre?o by nemalo:p? Fotak je priemerny, je tam dost nastavení, da sa zamera? aj poloha fotiek. Prisvetlenie funguje aj pri videu. Mozem poslat nejake fotky. Sta?í napísa?:D

    anonymous25.01.2009 - 23:28 Trvalý odkaz

    Peto: Ako je to vlastne s tým GPS na zistenie polohy treba sa pri tom pripája? na internet alebo to ma vlastne mapy??? A cez WiFi sa dá napr. zo sie?ova? s PC?

    anonymous26.01.2009 - 22:08 Trvalý odkaz

    naschd: Zdravim mam G705 som snim nadmieru spokojny ale sem tam sa najdu dake chybicky v SW trebalo by ho asi flashnut znova ale to si pockam na novsie firmware a reflashnem uvidim

    Moje sklamania dlho sa zapina ( vzhlad na ine tlefony ) , a ked niekto vola cierna obrazovecka az potom po 2 sec. sa rozvieti ... nevim ci mam tu chybu ja ale nic neni dokonale .. sak to sa opravi ...

    anonymous07.02.2009 - 14:07 Trvalý odkaz

    naschd: ano mas pravdu je to u fotaka ... to mi nerobi nervy prakticky okrem konstrukcie by mi nerobilo nervy nic lebo sa to da lahko prerobit sak budu nove FW o to nejde ( mali by vyst ) a konstrukcia mozno pevnejsa bude pasovat s W705 tam ma dobru konstrukciu tak to trosku customiznem ... :-)

    anonymous23.02.2009 - 19:22 Trvalý odkaz

    raddo: prosim vas aku velku pametovu kartu si tam môzem dokupit?? zobere mi to 8GB?? diky moc

    anonymous04.03.2009 - 14:08 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    Diskusia premazana.

    anonymous04.03.2009 - 16:45 Trvalý odkaz

    nn: neni to v galerii tie fotky prehravaca w715? lebo je tam walkman...ci to nejakou temou zmenene alebo prehratym softom?

    anonymous04.03.2009 - 20:59 Trvalý odkaz

    mato56: ktory by ste mi odporucili ci se w715 g900 alebo g705

    anonymous04.03.2009 - 23:50 Trvalý odkaz

    naschd: Skoda ze W715 bude iba pre vodafone ... cize ak nehces GPS tak W705 ak aj GPS tak G705 G900 neni az taka dobra podla mna ale tiez dobra varianta .. zalezi na vkuse ...

    a keby ste sa pozreli aj inam napr na sonyericsson.com tak tam je napisane na pametovej krate UP to 8 GB cize zezere aj 8 Gigovku mozno ze aj 16 ale to uz je iba teoria

    anonymous09.06.2009 - 00:44 Trvalý odkaz

    Mato: Celkom fajn phone ... po par dnoch pouzivania som relativne spokojny. Co ma sklamalo najviac je nepouzitelny hlasity odposluch pri telefonovani. Nerozumiet z toho reproduktora nic iba jednu velku vysoku zliatinu a ked to dam hlasnejsie ako na prvu uroven z tych osmych co tam su, tak sa druha strana pocuje v dost silnej ozvene. Druha vec je ta, ze oproti W810i ma asi trojnasobne slabsiu prisvetlovaciu diodu, co takisto zamrzi ... :( Tolko som vam chcel povedat z mojich skusenosti ...

    anonymous08.07.2009 - 00:26 Trvalý odkaz

    w705: poradte pls fakt ktory mobil si mam vibrat g705 alebo w 705

    anonymous08.07.2009 - 20:48 Trvalý odkaz

    w705: kto ma na mobile gps viuzivate ho velmi,niekedy,alebo nikdy

    anonymous25.07.2009 - 12:16 Trvalý odkaz

    janco0213: ja som sa po dlhej uvahe rozhodol ze si kupim G705 ,ale chyba mi ze je to walkmnan tak po kupe ho idem flashnut na W715 a tak budem mat aj gps aj walkman:D:D

    anonymous28.07.2009 - 11:49 Trvalý odkaz

    janny230V: mate niekto skusenosti s kvalitou prehravania hudby cez sluchatka ale nie cez tie ktore su v baleni proste ako to hra s kvalitnymi.Uvazujem aj nad nokiou 5630 XM. Radsej by som siel do SE (nokiu moc nemusim) keby bol zvuk porovnatelne dobry.

    anonymous05.08.2009 - 17:26 Trvalý odkaz

    mirek: No ja som s nim velmi spokojny. Za tie peniaze je to podla mna velmi dobry javovy telefon. Nokie vsak maju velikanske plus v operacnom systeme. Lenze ja mobil vnimam ako vec ktora mi ma pomahat okolo mojho vsedneho zivota. Nepotrebujem mat na nom super fotak, na to je ine zariadenie. Ak potrebujem nieco zachytit tak mi postaci aj ten co na nom je. GPS tak isto...asi nebude nikdy plnohodnotne ako na symbiane ale ked potrebujete nieco surne najst tak vas tento telefon dovedie presne namiesto a to len s pouzitim google maps a samozrejme aj ine GPS javove navigacie ktore su na dobrej urovni. Takze mam konecne telefon ktory mi sluzi kazdy den a stoji polovicu ako Nokie s podobnou vybavou. Je to podla mna vhodna alternativa pre tych ludi co chcu mat v telefone GPS a Wifi, a je pre nich vela 14000 ktore by dali za mudrejsiu nokiu

    anonymous10.08.2009 - 21:04 Trvalý odkaz

    mici: Takze,snad prvy krat vidim mobil od SE v dostupnej cene s wifi,GPS a obstojnym fotakom,jediny co by mohlo mrziet je autofocus ktory uz mohly dodat.Ale co vidno ze SE sa posnazili a podarilo sa

    anonymous03.10.2009 - 21:44 Trvalý odkaz

    G705: vedel by mi niekto poradit medzi G705 alebo Nokia 6210 Navigator

    anonymous27.10.2009 - 20:23 Trvalý odkaz

    na3ich.sk: Chcel by som sa spytat ako je to s wifi a java aplikaciami ako opera mini a minifring ci aj tie sa daju vyuzivat po wifi sieti,?

    anonymous05.11.2009 - 20:03 Trvalý odkaz

    vlaha: Mám G 705-ku dva týždne. Moje prvé dojmy? Ja som si ho kúpil hlavne kvôli wifi.Pripája sa celkom svižne,rýchlejšie na nezabezpe?enú sie?.Pokia? však idem z jednej stránky na druhú a tak ?alej ,za?ína už spoma?ova?.Najrýchlejšie ide ,ak sa zakaždým vrátim spä? a tak idem na novú stránku.to?ko zatia? o wifi. Jedna vec na ktorú som prišiel a vadí mi ve?mi je,že spätne sa dá zisti? d?žka hovoru ,len toho posledného.D?žku hovorov predtým neviem zisti?. Škoda.Taká perli?ka: Pri písaní,ak napíšete dvojbodku a malé p tak sa v texte zjaví smejko.Neviem,aký to má význam,?i zmysel.Baterku zatia? formátujem ,ale vydrží v pohode tri dni pri strednej vy?aženosti.Doporu?ujem kúpi? púzdro,lebo mobil bude sústavne zapackaný.Foto rieši? nebudem.?alšie vážne výhrady zatia? nemám a s mobilom som spokojný.S GPS som zatia? nerobil.Dos? som sa zabavil,ke? som v základnom balení h?adal cd a našiel som leták,kde to bolo vysvetlené :-) Zatia? to?ko.

    anonymous16.11.2009 - 15:21 Trvalý odkaz

    sharken: Mozno je to blba otazka ale daju sa na nom nastavit mp3 zvonenia? lebo volade som cital ze len 72-hlasá polyfonie

    anonymous18.11.2009 - 11:55 Trvalý odkaz

    vlaha: mp3 zvonenie ide,dokonca aj wma,dá sa to nastavi? aj ako budík,?i na sms. No vyzerá to,že sa nedá na každý kontakt nastavi? iné zvonenie,len jedno spolo?né. Musím ešte pokuka?.

    anonymous18.11.2009 - 12:20 Trvalý odkaz

    vlaha: Takže ide nastavi? zvonenie na každý kontakt iné,aj mp3,aj wma. Už som sa z?akol,že nie.
    Trochu som skúšal mailového klienta.Dá sa spravova? viac ú?tov,no len jeden môže by? aktívny,to znamená,že môže automaticky s?ahova? nové maily a to aj každých 5 minút. Ani s prílohami som nemal problém.Oce?ujem,že sa dá nastavi? ve?kos? mailu a dajú sa s?ahova? len hlavi?ky.Chcel som vyskuša? GPS,no nejde mi spusti? wayfinder,vypisuje nejakú chybu. Nevie niekto poradi??

    anonymous20.11.2009 - 19:43 Trvalý odkaz

    Jaroslaf: Chcel by som sa opýta?, ?i je kryt tohto telefónu až v takom labilnom stave (v?zganie zadného krytu).
    Poci?ujete to ? A ako to prehráva mp3 súbory ? Nešumí to pri max. hlase ?

    anonymous24.11.2009 - 17:25 Trvalý odkaz

    Martin Polák: Dobry den . Kupil som si tento telefon a som s nim nadmieru spokojny az na GPS co patri do softverocej casti mobilu a to s toho dovodu ze je licencia iba na par dni a potom sa za nehorazne peniaze musi kupivat kazdy rok ... Za dva roky licenie by som si mohol kupit novy a lepsi mobilny telefon . Este siom bol prekvapeny u fotoaparatu kde som zistil ze robi fitky hodne 2 MPxi . Co si mslis ze je taka mala nevyhoda ale aj napriek tymto dvoj dovodom je to velmi dobre spracovany telefon , po vonkajsej aj vnutornej stranke ... Krit mi vobec nevrzga a telefon aj po zaplneni pametovej karty ma okamzite reakcie a nezamrza . Takze asi tolko . Dobry telefonik a najblizsi rok ho urcite za iny nevimenim :)

    anonymous04.12.2009 - 12:31 Trvalý odkaz

    vlaha: Vrzganie krytu nijak nevnímam.Pokia? niekto kupuje telef?on výlu?ne pre po?úvanie mp3,tak si myslím,že na to je vhodnejšia W 705.Mne osobne g 705 sta?í aj na prehrávanie muziky.

    anonymous04.01.2010 - 18:50 Trvalý odkaz

    jully: ako dlho ho mam nabijat??....potrebovala by som to vediet lebo vydrz baterie sa mi viditelne znizila..

    anonymous26.01.2010 - 16:05 Trvalý odkaz

    Juraj: Ako sa dajú prehráva? videá na youtube? Mne to nejde...