Sony Ericsson C902

  • Martin Hombauer 04.07.2008 - 12:29

    wufu: na prvy pohlad to je celkom podareni mobil.uvidime co bude dalej.

  • anonymous15.06.2008 - 16:46 Trvalý odkaz

    xaf: video je celkom dobre QVGA, ale aj tak by bolo naj super keby to bolo VGA!!!!

    anonymous04.07.2008 - 12:33 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na RECENZIU + VIDEO.

    anonymous04.07.2008 - 13:44 Trvalý odkaz

    ORION: V nadpise mate C902i no SE uz upustil od tohto znacenia uz nepridava i takze je to iba C902.

    Chyba v nadpise opravena, dakujeme za upozornenie! - redakcia Fony.sk

    anonymous04.07.2008 - 14:36 Trvalý odkaz

    Atlis: Krasny telefonik. SE nema v dumboch konkurenta.

    anonymous04.07.2008 - 16:55 Trvalý odkaz

    Miguel: Suhlasim s Atlisom, je to ozaj velmi pekny a vydareny telefon, ale ta cena sa mi vidi dost nadsadena. Viem, ze sa uz opakujem ako pokazeny gramofon, ale dat 11 tis. za dumb bez xenonu, Wifi a GPs, ked za 12 papierov mozem mat n82...?? hmm...

    anonymous04.07.2008 - 18:49 Trvalý odkaz

    mato: a presne o tom to je
    komu reze SE, ma to u zadku

    anonymous04.07.2008 - 18:52 Trvalý odkaz

    mental.disease: osobne by som dal prednos? C702. ponuka navyse GPS, odolnu konštrukciu a o ni? horší fo?ák

    anonymous04.07.2008 - 18:52 Trvalý odkaz

    Atlis: Miguel, omyl, nie je to 11, ale 12tis ;) ked si ale pozries ceny vonku, tak zistis, ze C902 sa pohybuje okolo 290Eur a N82 okolo 340Eur... SE ma taku cenu v ofic obchodu, ano bohuzial je nadsadena, ale keby si SE dal na vlastnom webe ceny nizsie, ako ceny, ktore by dali jeho odberatelia, tak je v prdeli...

    anonymous04.07.2008 - 20:01 Trvalý odkaz

    Miguel: JJ, s tou cenou som sa sekol.. :-)
    Ale uprimne ti poviem, ze keby C902 stala 8 tis. , tak by som ju bral hned. Ten fotak a jeho ovladanie ma uplne dostalo.

    anonymous04.07.2008 - 20:32 Trvalý odkaz

    Vseved: Ten telefón naozaj nemá chybu, len škoda toho malého displeja, zaslúžil by si aspo? 2.4"

    anonymous04.07.2008 - 21:00 Trvalý odkaz

    Valaroma: Nevravim, ze to plati len pre SE, ale u nich som si specialne vsimol niekedy velmi cudny pristup k rozhodovaniu o vybave a prislusenstve telefonu. Preco tento telefon, ked podporuje Geotagging, nemohol mat vstavany GPS modul? Dali ho uplne zbytocne do styloveho Z750i, tak mohol byt aj tu, nie? V C902 by davalo GPS vacsiu logiku. Preco nema k 5MPix fotaku xenonovy blesk? K850i ho ma. A balenie bez pamatovej karty??? To by som pri multimedialnom fone za 12 litrov ozaj povazoval za vec bontonu, aj ked na druhej strane vacsina ludi si aj tak kupi pamatovku s vacsou kapacitou. Aj ten displej, nove ovladacie prvky su sice fajn, ale myslim, ze keby chceli, nasli by im aj ine miesto, takze maly displej je podla mna motivovany skor snahou setrit.
    Som samozrejme nezainteresovany laik, no robi to na mna dojem, ako keby manazment vyvojarom stanovil nejaky strop, do ktoreho sa musia zmestit s cenou komponentov a riesi sa to takym stylom - toto dame, toto nedame. Jasne, ze lepsia vybava a prislusenstvo dvihaju cenu, ale kompromisy su niekedy nelogicke. Podla mna geotagging bez zabudovaneho gps je uplne zbytocna hracka a xenonovy blesk by mala byt samozrejmost.
    Ale kvitujem to, ze zrejme na materialoch tentoraz nesetrili, a takisto lepsiu ochranu objektivu ako pri K850i.

    anonymous04.07.2008 - 22:16 Trvalý odkaz

    Atlis: Valaroma: a) geotagging podporuje aj Nikon D300 za 60tis. a GPS nema b) Xenon by sa do tela hrubeho 11mm nezmestil, uvazuj c) pamatove karty kedysi davala nokia - 32MB, vsetci ich vyhadzovali, ma teraz davat SE 1GB, ked si vsetci kupuju 4 ci 8GB karty? d) myslis si, ze SE potrebuje setrit na displeji, ktory stoji 3USD aj dodavkou z jednej tovarne v cine do druhej? Este k GPS - fura ludi ma externe GPS moduly, takze ziaden problem...

    anonymous05.07.2008 - 08:54 Trvalý odkaz

    Dante: Atlis- Tak preco SE neda do balenia 4gb kartu a do druheho ziadnu. Preco nezvacsi celu konstrukciu fonu aby tam bol vacsi disp. Preco nespravi vstavanu pamat aspon 4gb, preco neimpletuje gps totiz vsetci nemaju externe? Vsetko je otazka marketingu, naco vydat telefon ktory ma vsetko vo viacerych verziach, ked mozno vydat telefonou tristo vsak dakedy sa vypredaju

    anonymous05.07.2008 - 13:03 Trvalý odkaz

    Atlis: Pouvazuj, niketo totiz tu pamat nepotrebuje vobec. Ja keby som nemal v telefone navigaciu, tak si vystacim s internou pamatou 130MB, a aj to je mi vela. A co sa tyka displeja - ked chces urobit jompaktny telefon, ako mu mozes dat obrovsky displej?

    anonymous05.07.2008 - 13:16 Trvalý odkaz

    mental.disease: Ono tie mobily, zvä?ša aj kompaktné sa, ale ked má displej okolo centimetrový rám je to na pika?u. A nielen u SE. Pri poh?ade na moju E51 ma tiež jeduje, že aký krásny displej by sa tam vošiel :)

    anonymous06.07.2008 - 15:48 Trvalý odkaz

    Graffoo: Toz celkom sa mi ten fonik paci, ale C702 bude asi lepsia volba.

    anonymous06.07.2008 - 17:44 Trvalý odkaz

    Libertarian: Keby si mám vybra?, tak asi radšej C905. Tento mobil mi príde dos? nemastný neslaný... A navyše cybershot za 12k a nemá xenon? Hm.

    anonymous06.07.2008 - 21:11 Trvalý odkaz

    Samsung master: Keby niekto urobil jeden dokonaly telefon, vsetci by sme si ho kupili, ako by to tu vyzeralo??? By Riso mohol tuto stranku zavriet a na fore by zostal len off-topic :-)

    anonymous07.07.2008 - 12:21 Trvalý odkaz

    Valaroma: Nejde o to, urobit dokonaly fon, ale nerobit kroky spat.

    anonymous07.07.2008 - 20:11 Trvalý odkaz

    Deathless: Jaaaj ked ste vsetci taki mudri, tak zacnite vyrabat vlastne mobily.... to je jednoducho marketing... keby vyrobili jeden telefon so vsetkym, tak by sli sami proti sebe ;) uz to konecne pochopte. A clovek je taky tvor, ze ziadny telefon nebude pre neho dobry, vzdy bude nieco chybat.........

    anonymous07.07.2008 - 20:13 Trvalý odkaz

    Deathless: prispevok s vulgarizmom vymazany - redakcia Fony.sk

    anonymous08.07.2008 - 12:06 Trvalý odkaz

    lekkart: Mal som moznost pohrat sa s C902 kratko pred tym, nez sa zacal predavat. Ten telefon ma dovtedy nijak nezaujimal. Ale momentalne si ho idem dokupit k mojmu P1i. Nazivo je krajsi, vyzera luxusne, je to poriadny kus telefonu-ziadna plastova krabicka. Navyse ta nova posilnena "led-ka"...chvilu som rozmyslal ci to fakt nema aj xenon. Nic v zlom, ale GPS v telefone...len to berie stavu a nikdy sa to kvalitou nebude moct rovnat GPS navigaciam...tak na co!? (Anketa: 7 mojich znamych ma N95. Kolko z nich pouziva GPS? Odpoved: 0! ...ale aspon maju hrejivy pocit, ze!?)

    anonymous08.07.2008 - 12:17 Trvalý odkaz

    mato: ono to ani nema za ciel nahradit
    ani vstavany fotak sa nevyrovna profesionalnym zariadeniam

    anonymous08.07.2008 - 12:19 Trvalý odkaz

    Samsung master: Tak isto som na tom ja s WiFi v mobile...som ho vyuzil dokopy asi 5 krat v zivote...a GPSko ako pesiemu mi nechyba....velamegapixelovy fotak - naco? mam Canon EOS350D...stacia v telefone 3MPx...prehliadac dokumentov - naco? mam notebook...

    anonymous08.07.2008 - 13:47 Trvalý odkaz

    Audion: ja by som zas bez wifi moc nevedel zit...vyuzivam ho tak ako na e51 ta aj na iphone je uz skoro vsade a je to zadara..fotk ma nesere vobec iphone ma podla mna celkom vydareny ajtak toho moc nenafotim...trochu OT

    anonymous08.07.2008 - 13:56 Trvalý odkaz

    Atlis: Hosi, lenze kazdy ma osobne preferencie a potreby vsak? Ja napriklad fotim mobilom parkrat do tyzdna, GPS minimalne 2-3x do mesiaca a viac no a Wifi pouzivam denno-denne. Ked vam nic z toho netreba, preco si potom kupujete mobily ktore nevyuzijete? Len preto ze su najlepsie? Mohli by ste usetrit strasne vela penazi...

    anonymous08.07.2008 - 14:30 Trvalý odkaz

    lekkart: No a to je asi aj odpoved na otazku, preco sa vyrabaju mobily, ktorym chyba nejaka funkcia!? No naco mi bude GPS, ked nepotrebujem!? Zato fotim jag divy a niekedy sa mi moju FZ50-ku nechce trepat, tak mam mobil...

    anonymous08.07.2008 - 15:13 Trvalý odkaz

    Audion: mobily sa vyrabaju rpe siroke spektrum pouzivatelov ja som nechapal preco sa Eckove nokie robia bez fotaka...uz to chapem niekto ho nemoze mat niekto zas chce mat co najlepsi a tak...treba sa zorientovat

    anonymous08.07.2008 - 20:11 Trvalý odkaz

    Deathless: Heh to bol vulgarizmus?? :)) to ste ma dostali.............................................................................

    anonymous09.07.2008 - 00:02 Trvalý odkaz

    Atlis: Deathless, nedelej blbyho...

    anonymous27.08.2008 - 00:24 Trvalý odkaz

    peter: neviete ?i ho bude orange ponuka? u seba?...

    anonymous04.09.2008 - 23:27 Trvalý odkaz

    Peetr: ludia podla mna je rada C iba takym prechodom myslim ze to nieje az tak na sto percent rada cyber shot ved vzdy nou bola rada K spravili to iba preto aby mali nejake nove telefony aby nasilu netlacili radu K a myslim si ze sa mozeme tesit na radu K lebo tam bude vsetko co ma byt u fotoaparetu

    anonymous08.09.2008 - 02:02 Trvalý odkaz

    lekkart: Peetr, neviem ci si si vsimol, ale SE dal rade "K" pápá :-) ...preto su tu nove "C-cka" ...a nove oznacenie modelov...a tak.

    anonymous06.10.2008 - 16:59 Trvalý odkaz

    marsia: ja mam teraz W960i, skvely telefonik, ale rozmyslam nad tymto... neviem, ci sa mam vzdat dotykoveho displeja, to ze fotak sa ovlada dotykom je slaba naplast :-) neporadi mi niekto? :-)

    anonymous09.10.2008 - 18:30 Trvalý odkaz

    Edo: Ahoj. Mate niekto skusenosti s fotenim s C902 v noci? Vela fotim v noci s bleskom, najma ludi. Doteraz som mal K750i, ten fotil super, ale chcel by som novy telefon a najma s vacsim rozlisenim. Mate teda niekto takuto skusenost s C902kou? Vdaka za odpoved

    anonymous22.10.2008 - 12:45 Trvalý odkaz

    neo: ponukaju ho teraz v tmobile za 8litrov a dokonca zlavu pre existujucixh zakaznikov 8 litrov, vysiel by ma zadarmo, mam ho kupit? alebo radsej n95 8 gb a doplatit 5ku

    anonymous22.10.2008 - 13:06 Trvalý odkaz

    montezuma: Aj ja ho zoberiem od T-mobile so zlavou 8 tisic uz sa nan tesim :D

    anonymous23.10.2008 - 15:37 Trvalý odkaz

    Martin: neviem..mne sa nepaci, ved okrem fotaku (a fotky na mobile nepovazujem za dobre ani na jednom) nema absulutne nic navyse...takze ma vysoku cenu.. iba konstrukcne sa mi pozdava, ale po skusenostiach s ericssonmi by som ho nechcel

    anonymous23.10.2008 - 18:09 Trvalý odkaz

    mareku: ja ho mám ponúknutý za 1,-sk od T...
    ale váham a porovnávam s N6220 tiež za 1,-sk

    anonymous23.10.2008 - 22:59 Trvalý odkaz

    montezuma: No ta nokia 6220 ma velmi odflaknute konstrukcne spracovanie je to smejd strasne vzrzga ma tenucke plasty odporucam pozriet recenziu a precitat diskusiu zato SE C902 je po konstrukcnej stranke velmi podareny tel. a navyse velmi tenky ma len 10,5 mm hrubku !

    anonymous25.10.2008 - 14:36 Trvalý odkaz

    bizkit: tiež riešim dilemu nad c902 a samsungom F480.....dostal som ponuku od ružovýx na z?avu 8litrov tak neviem ktorý fon mám uprednostni?....u SE sa mi pá?i konštrukcia aj funkcie,ale odrádza ma malý displej:(,naproti tomu u samsungu neviem ako je to s tým dotyká?om a s celkovou výdržou telefónu,navyše som ešte nemal predtým žiadneho kórejca=D tak neviem ?o môžem o?akáva?...díky za rady

    anonymous25.10.2008 - 19:59 Trvalý odkaz

    BuchtosG: Ja som mal doteraz len Sony Ericsson, naposledy K610i, ale akoby náhodou v?era ve?er "zdochol"... Fakt, akoby náhodou práve v?era aj mne prišla esemeska od "ružových"/nie je to náhoda???/... Ešte mám na mobil záruku asi tak 2 mesiace, tak ho ešte ur?ite dám do servisu... ale asi využijem tú ponuku na z?avu 8000 Sk, ale porad´te, ktorý si mám kúpi???? Tento SE C902 vyzerá v pohode, ale asi ten displej mohli spravi? vä?ší... a takisto mi chýba blesk, i ked´si nemyslite že na tom až tak záleží, ved´mám doma ve?mi slušný fotoaparát, ale aj tak... Ešte tá Nokia 6220, ale ked´tá je použitím materiálov sto rokov pozadu, i ked´má lepší fo?ák s bleskom... Škoda že majú tak malý výber...

    anonymous28.10.2008 - 01:12 Trvalý odkaz

    jandulka: Prosim Vas pora?te mi...ktorý fon si mám vybra????Uvažujem medzi Nokiou 6220, E51, SE C902 a týmto samsungom

    anonymous28.10.2008 - 01:17 Trvalý odkaz

    jandulka: myslela som samsung U800 soulb

    anonymous29.10.2008 - 20:07 Trvalý odkaz

    Nespokojná: Chcela som využi? ponuku T-mobile a kúpi? si SE c 902 so z?avou 8000,- SK a oni mi povedali, že ho nemajú na sklade a nevedia, ?i ho do konca akcie ma? budú. Ako je možné, že ho pnúkajú a nemajú?

    anonymous29.10.2008 - 21:38 Trvalý odkaz

    Nespokojna: Upres?ujem: Nie nemajú v jednej predajni, ale nemajú vôbec (centrálne), ani cez kuriéra.

    anonymous30.10.2008 - 10:16 Trvalý odkaz

    R: tiež som chcel využi? ponuku a povedali mi že SE budú ma? (v Nitre) tak vo štvrtok abo v piatok.Dúfam, že to taq aj bude...

    anonymous30.10.2008 - 14:13 Trvalý odkaz

    dominooo: UA : aj mne to presne povedali aj ja idem vyuzit tu akciu tak dufam ze ho uz budu mat........uz som zvedavy

    anonymous30.10.2008 - 14:14 Trvalý odkaz

    dominooo: mimochodom ja som z rimavskej soboty