Sony Ericsson C702

  • Martin Hombauer 18.11.2008 - 13:50

    Tento fon mam odkedy sa dal kupiť u Nas stale ho použivam a stale ide a to neratam koľko mi spadol na zem dokonca 2krat vo vode :D je to nezmar!

  • anonymous18.11.2008 - 17:24 Trvalý odkaz

    Vito: osobne by som IP54 i veril, predsa prach a špliechnutie vody prežije ve?a telefónou

    anonymous18.11.2008 - 21:42 Trvalý odkaz

    LUB0SS: Ja ho mam asi tyzden, mozem potvrdit naznaky osuchania v hornych rohoch. Predtym som mal W810. Ostatne veci su v poriadku, zatial iba pozitivne dojmy.

    anonymous19.11.2008 - 07:17 Trvalý odkaz

    Marek: Mal som tiež C702. Kupoval som ho práve pre jeho deklarovanú odolnos?. Ale opak bol pravdou!!! Už za dva dni používania (v kancelárií a doma) som mal pod displejom prach!!!!!!!! O ošúchaných rohoch ani nehovorím. A navyše po dvoch týžd?och mi telefón tak zamrzol, že už bol tri krát na reklamácií a doteraz ?akám ako sa predajca zachová. T.j. vráti peniaze, alebo si vyberiem nový mobil. SUMÁR - Super reklama na mizerný telefón...

    anonymous19.11.2008 - 11:19 Trvalý odkaz

    miguel: Teraz neviem, ci myslis tento clanok ako reklamu, alebo vo vseobecnosti, ale myslim si, ze som bol objektivny. Osuchane rohy som spomenul, rovnako aj obcasne zamrzanie. O prachu pod sklickom pisat nemozem, nakolko sa ziadny doteraz neobjavil.

    anonymous19.11.2008 - 11:20 Trvalý odkaz

    mental.disease: a kde?
    inak nebolo by odveci udavat ci sa skusenosti uzivatela tykaju fonu z volneho predaja, alebo kustomizovaneho od operatora..
    mozem vediet ktory mobil pracuje plnohodnotne s viacerymi e-mail kontami?

    anonymous19.11.2008 - 11:30 Trvalý odkaz

    miguel: Telefon je necustomizovany z volneho predaja od oficialneho slovenskeho distributora. K tym kontam: Nokie to nevedia? Ak nie, vyved ma z omylu...

    anonymous19.11.2008 - 11:32 Trvalý odkaz

    Marek: Pre Miguela: Pod tou reklamou som mal na mysli predchádzajúce recenzie nielen na fony.sk. Vo všetkých záveroch týchto recenzií boli len same chvály predovšetkým na jeho zvýšenú odolnos?. Inak na ?lánok o tvojích skúsenostiach s C702 nemám najmešie pripomienky, je objektívný.
    P.S. tento telefón mám z vo?ného predaja. Predaj?a Mobiltec v Martine

    anonymous19.11.2008 - 16:23 Trvalý odkaz

    franto: verim tomu ze to zamrzanie odstráni soft originál zo stranky sonyericsson ja som mal updatnuty soft vo vsetkých SE-?kach a zamrzanie som nepoznal. Problem je v tom ze v tých fonoch su firmware od operatorov a to je cely problem a je to jedno ci je to NOKIA alebo SE alebo nie?o ine na stranke SE sa tento soft na update da stiahnut a chodi to dokonca o dost rychlejšie a rychlejsie je to aj na nete a aj pri pametovej karte ve?ej kapacity napr 2 giga a ziadne zamrzanie signal super vydrz baterky tiez ok ziadna ozvena v sluchátku pri telefonovani ako napr nokia 6300. SE je jedina zna?ka ktora ponuka update na kazdy fon a nieje stym ziadny problem ani pri reklamacii. Mam aj nokiu 6300 a aj k550i. kto sa trosku vyzna vo fonoch tak si vie SE updatnut a nemusi to byt ziaden pocitacovy manik.Takze nieje o com

    anonymous20.11.2008 - 09:51 Trvalý odkaz

    mailox: Dost velka skoda je, ze ten krit sa zosuchava

    anonymous20.11.2008 - 14:00 Trvalý odkaz

    misob: ja som o tomto fone uvazoval a tolko chval som o nom precital, aj co sa tyka odolnosti a aj fotaku ktory mal byt vraj lepsi ako na K800vke a teraz vidim ze to bolo len nafuknute a som rad ze som si ho nekupil.

    anonymous20.11.2008 - 15:16 Trvalý odkaz

    Mikullas: Keby som sa mal rozhodovat len podla kritiky od anonymov, tak si v zivote ziadny fon nekupim. Chce to trochu menej paranoje.

    anonymous20.11.2008 - 18:24 Trvalý odkaz

    Vanessa: Ja sa tiez radsej k tym osuchanym rohom nebudem vyjadrovat. Vyzera to naozaj zle. V podstate sa mi objavili uz po mesiaci pouzivania telefonu. Ale co ma stve viacej je GPS. Fungovalo mi zhruba 2 mesiace, a uz mi Wayfinder nejde vobec. Jednoducho mi vypisuje, ze si mi skoncila licencia na pouzivanie, ci co, a hodi ma to na stranku, kde sa da zakupit dalsia aktualizacia Wayfinderu. Dava na vyber bud na mesiac za 7 Euro, na rok alebo na 2 roky. Zda sa mi to divne, nekupovala som si preto telefon s GPS, aby mi GPS-ko fungovalo iba nejake 2 mesiace, a potom aby som si platila stale nove a nove aktualizacie. Jednoducho s tym v telefone nepohnem. Dovtedy ok, ale po tych 2 mesiacoch je to jednoducho "mrtve". Poradi mi niekto, co s tym?

    anonymous20.11.2008 - 21:06 Trvalý odkaz

    jaaa: ha, ved o tom wayfinder je, ved to neni aplikacia SE, je to normalna platena navigacia ktora bola vo fone dana s len dvoj ci troj mesacnou skusobnou/trial verziou ... tak sa necuduj :) neviem ci sa da niekde na ente zohnat nejaka platna licencia, i ked mozne to je ked sa na nete da zohnat secko v podstate, ale v navigaciach sa nevyznam moc:)... pouzi google maps, ten je zadara, alebo treckbudy ci co byva casto spominane, len neviem ako to funguje, ale stejne sa mi zda aspon z toho co je spominane ze najlepsi je ten wayfinder...ale ... :D

    anonymous20.11.2008 - 22:14 Trvalý odkaz

    johny: mam si C702 , G700 aelbo nieco ine v tejto kategorii cenovej...???

    anonymous21.11.2008 - 14:09 Trvalý odkaz

    misob: to GPS v tomto fone ma tiez lakalo ale vedel som o tom wayfinderi ze je to len na prve 3 mesiace, tak som sa aj bal, ze co potom s tym... a platit dodatocne za licencie tiez nemienim..

    anonymous22.11.2008 - 22:25 Trvalý odkaz

    palliii: no tak som sa chystal kupit ten mob. velmi ma lakala ta jeho "nepriestrelnost" ale ako citam tie negativa tak urcite nekupujem. nesledujem nejak vyvoj mobilov ale posledny taky odolny mob. si pamatam este od Siemens M35 myslim, ktory mam este doma a fici ....

    anonymous08.12.2008 - 22:12 Trvalý odkaz

    steward: aky operacny system ma vlastne C702. Nie je to nahodou symbian UIQ ?

    anonymous08.12.2008 - 23:59 Trvalý odkaz

    jakub: to akoze nema stabilizator ze sa obrazok a te one otocia??? dik wopred lebo si cme zobratt tento mobil

    anonymous09.12.2008 - 00:04 Trvalý odkaz

    jakub: tak mam si tento c702 brat je dobry alebo co? ked seci kritizujete

    anonymous10.12.2008 - 23:21 Trvalý odkaz

    disappointed: Ani ja teraz neviem ci si ho mam zobrat. Vsade na nete citam ,ze sa neustale vypina a vypisuje, ze vlozte sim kartu ...ked este pripocitam ze sa mu osupava farba , tak sa zase vyvojari vyfarbili ...

    anonymous12.12.2008 - 14:25 Trvalý odkaz

    metju: specifikoval by niekto pls trochu viac to fungovanie GPS ? lebo viac menej, kvoli tomu si planujem tento telefon zakupit... necakam nic extra, ale aspon take zakladne gpsko nech ma to dostane z bodu A do bodu B :) spominany wayfinder je lincencovany.. tie google maps vyuzivaju pri zapnuti wap alebo to funguje na externej aktualizacii ? diky vopred

    anonymous13.12.2008 - 22:19 Trvalý odkaz

    accord2: mám tento mobil už 2 mesiace a zatia? žiadnu zo spomínaných závad som na ?om nespozoroval. Ani raz sa mi sám nereštartoval, rohy sa nešúchajú....
    Má síce trošku pomalšie reakcie ale inak je v pohode. Fo?ák - v rámci svojich možností, displej je super ( ?o sa týka ve?kosti), GPS nepoužívam...

    anonymous21.12.2008 - 21:50 Trvalý odkaz

    perigeo: C702 vlatním mesiac, a prvá vážna chyba sa mi vyskytla asi pred týžd?om - pri spustení CyberShot (sta?í,ke? otvorím zadný kryt fotoaparátu) a okamžite sa mi vypne display (funkcie telefónu aj fotoaparátu sú aktívne, ale v podstate tým pádom, že ni? nevidím, nedokážem foti?. C702 sa rozsvieti cca. po 4 minútach, ale CyberShot je nefunk?ný. Mám nainštalovaný aktuálny softvér, vybral som "oddýchnu?" aj baterku a SIM-kartu,ale ni? sa nezmenilo.
    Viete mi poradi? nie?o na odstránenie závady,alebo sa mám obráti? na distribútora s reklamáciou?
    ?akujem za odpove?.

    anonymous25.12.2008 - 10:47 Trvalý odkaz

    jakub: sak ale keby si amte zobrat mob. podla recenziji tak si ziadny nezoberete secko ma chiby ale ja c702mam a je to pohode mobilla nic nepise zo si takze !!!

    anonymous25.12.2008 - 14:26 Trvalý odkaz

    miguel: Skus si cez internet aktualizovat firmware, mozno to pomoze. Ak nie, reklamuj. Inak, musim povedat, ze aktualitacia firmware nebola pre mna prave najlepsim riesenim, restarty telefonu su na dennom poriadku... Cosi sa mi deje aj s fotoaparatom. Pri spustani v nom cosi klepe, ako keby sosovka narazal na kryt objektivu. :-/

    anonymous28.12.2008 - 00:25 Trvalý odkaz

    Tina: Mám ten mobil pomaly 3 mesiace a fakt ni? zle poveda? nemožem,je to zaujímavý mobil a funguje ako má....Mne sa ani nešucha,ani prach donho nezachádza a s fotaparatom som spokojná na 3,2 megapixele fotí slušne :)

    anonymous08.01.2009 - 00:45 Trvalý odkaz

    perigeo: ?akujem za radu, ale ani aktualizácia firmware-u nepomohla.
    Momentálne mi C702 sedí na oddelení reklamácií a akonáhle sa mi vráti, skúsim ho preda? za serióznu cenu niektorému fsnúšikovi C702...
    (?alšia otázka ale znie, že ?o kúpim za tú cenu?)

    anonymous21.01.2009 - 21:41 Trvalý odkaz

    Qcko: Ja ho mam uz mesiac, nic sa mi na nom nesucha, ani mi nemrzne, akurat mi trochu vrzga kryt baterky, ale nie je to hrozne...fotak je paradny, staci sa trochu naucit a fotky su super...co sa tyka GPS, je potrebne pripojenie k netu, cize draha zalezitost pri castom pouzivani, ale aplikacie ako treckbuddy by to mohli vyriesit, akurat s tym idem experimentovat...

    anonymous25.01.2009 - 15:34 Trvalý odkaz

    falat: mám tento šrot asi mesiac a už ho budem dáva? druhý krát na reklamaciu s tymto problémom. ked otvorim kryt fotaku tak akoby tam nieco prasklo a potom sa už volne pohybuje. skoro vzdy sa mi vo vrecku zapne fotak.

    anonymous31.01.2009 - 11:53 Trvalý odkaz

    cerberus: Mam tiez c702 ale zatial sa mi gps nepodarilo spustit nemam nastavene net pripojenie bez toho gps nejde? potom je to kk prvej triedy

    anonymous05.03.2009 - 19:18 Trvalý odkaz

    vico: Nie je potrebné pripojenie na net, sta?í použi? TrekBuddy a stiahnu? prípadne si sám zhotovi? mapy. Nie je to vhodné ako autonavigácia, ale pre pešiu turistiku a cykloturistiku resp. pohyb v meste je to vyhovujúce. Funguje to skvele a zadarmo.Treba pozri? http://www.gpsforum.sk/index.php?topic=1155.0 a potom to už bude každému zrejmé o ?o ide. Som s tým ve?mi spokojný.

    anonymous12.03.2009 - 14:31 Trvalý odkaz

    Syro: Tento fon je uplne v pohode,len nechapem preco tam nedali nejaky zodolneny nastrek,ved kolega s nim zaobchadza ako vo vaticke a nad displayom vysuchane "obocie". :-) Ja mam 2 roky nokiu 6233,nepouzivam ziadne puzdra a vyzera ako "funglac".

    anonymous27.03.2009 - 11:30 Trvalý odkaz

    brano: okrem suchania rohov po takmer 6 mesiacoch nemam ziadny problem a pre gps pouzivam trekbuddy.Mapa SR a ine sa daju stiahnut na nete.

    anonymous01.04.2009 - 00:44 Trvalý odkaz

    kryptes: ak vam netreba GPS tak lepsie je kupit C510

    anonymous05.04.2009 - 13:43 Trvalý odkaz

    dodo: no ludia viete vybermas i mobil už druhý tyžden niekde ste uz mozno moje kom. citali:D:D:D.........skratak ja nwm v jednom je po riti fotka n rzne druhy ma perfektnu pamet ale sa vypina zapina ci co dalsi nefoti nato aky ma fotka velmi dobre co si mam zobrat ja me SE ale ked nie taks i kupim LG KP501 a ufidime zmenim znacku po par rokoch:Daj tak nokia 3310EVER potej mi aj z traktorom presli a zije vsetko ide ako ma len ze je o TEHLA:D:D:D:D

    anonymous10.04.2009 - 23:09 Trvalý odkaz

    c702: serus ludia ako tak citam vase prispevky tak jedny hovoria tak druhy takk .. podla mna zalezi na to ci si kupite original alebo od nejakeho kokotskeho operatora (orange t-mobile o2 atd).oni vam tam vymenia softver a tym padom vsetko porusia ked ho rozoberu...!!!mam s tym mensie skusenosti ...!!!takze ja si ho cem kupit a dufam ze sa mi na nom nic nedodrbe a urcite ne od t-mobilu alebo orangu alebo o2 ... original od :SONY ERICSSONU.

    anonymous19.04.2009 - 01:41 Trvalý odkaz

    jofo: ...mám ho od vianoc, horné rohy sa šúpu, oproti K610 jeto slimák, dakedy sa sám vypne, fotky prifarbuje do žlta - problém aj iných SonyErics.
    ak sa do posuvného krytu objektívu dostane hrubšie zrnie?ko prachu tak pri posúvaní poškirabe optiku
    Takže aktualizácia firmware-u nepomôže aby nebol spomalený?

    anonymous07.05.2009 - 16:47 Trvalý odkaz

    pparis: poradi mi niekto? mam tento telefon nejake 4 mesiace, ale stale som nepochopila ako sa naraba s GPS. ked dam ze sluzby polohy/informacie o stave tak v zalozke stav pripojenia sa objavuju nejake akoby druzice, ale pri aktualna cinnost nie je nic...to ma zistit, ze kde sa nachadzam? alebo ako? a ako dlho to trva kym to vyhlada?

    anonymous13.05.2009 - 00:00 Trvalý odkaz

    Dorky: zly,zly,zly a este raz zly fon!!!mam ho dva mesiace a lutujem kazym dnom!!!:(je pomaly, osuchany, pod krytom mam asi tonu prachu, fotak je vazne ubohy!!!kazdy den lutujem ze som ho vymenil za K810i, druhykrat by som to neurobil ani keby mi za to zaplatili, takze asi tolko k telefonu a recenzentovi sa radsej ani nevyjadrujem lebo presne kvoli takymto hlupakom som sa pre tento fon rozhodol!!!

    anonymous22.05.2009 - 17:10 Trvalý odkaz

    jd: telefón sp??a ?o som o?akával, ale mám ho v zelenom prevedení a tie zelené kryty sa otrasne špinia do ?ierna a nedá sa to ni?ím vy?isti?

    anonymous05.06.2009 - 00:21 Trvalý odkaz

    matoh: Neviem no, ale ja si ten mobil asi kupim. osobne sa mi celkom paci a verim ze nie kazdy ma problemy s restartmi, zamrzanim a dokonca ani osuchavanim.Keby som sa vzdy bal setkeho co sa popise na nete tak nikdy nic nekupim, lebo kazdy vyrobok ma svoje pre a proti..a samozrejme u kazdeho vyrobku su aj CHYBNE KUSY

    Ano, vacsina ludi sa stazuje na tieto problemy, ale podla mna je to skor tym ze ta taketo fora chodia len ludia co tento telefon NEMAJU a chcu si ho kupit, alebo ti co maju VADNY KUS sa pridu postazovat. Osobne si myslim ze su aj dobre kusy, rozdiel je v tom ze ich majitelia nemaju potrebu to ist niekomu vypisovat na forum ze maju dobry fon...vypisuju len ti co maju chybny :)

    trosku OT mozno ale podobny problem som mal pri vybere notebooku :) tiez ked som nasiel schopny notebook co mi vyhovoval a zacal som prezerat diskusie o nom tak som ho skoro nekupil, tak ho kritizovali co setko je na nom vadne...a teraz vazne nemozem pol slova proti nemu povedat lebo ide setko ako ma...to zase len dokazuje ze vecsina prispievajucich su len ti co maju VADNY KUS

    anonymous07.06.2009 - 16:51 Trvalý odkaz

    Ivanm0607: Ja osobne mam tento telefon celkom rád. kryt sa síce šúcha a je trochu pomaly ale inak ide super aj s 2GB pamatoukou ide stale tak isto. stihol my aj padnut a to clekom dost ale okrem maleho škraban?eka na displey sa ani nevypol ani nereštartoval ani nic. ide stale tak isto. tot moja skusenos?

    anonymous04.07.2009 - 02:38 Trvalý odkaz

    MajoDLL: Bol som na plazi a omylom som vliezol do vody aj s mobilom vo vrecku. Bol vo vode asi minutu. Stacilo to nato aby uplne zoxidoval a zhrdzavel. Musel som ho zahodit. V servise mi povedali ze oprava bude drahsia ako novy. Mozno keby som ho bol vtedy rychlo rozmontoval a poutieral, zachranil by som ho, ale ako, ked ti kokoti v SE tam dali take sroby ze ich krizovym srobovakom neodsrobujete? Mobil sa v rohoch osuchava, kryt na fotaku zapada prachom, mobil je pomaly, ale aj tak cez to vsetko si ho idem zajtra kupit novy este raz. myslim ze to hovori za vsetko...

    anonymous09.07.2009 - 21:41 Trvalý odkaz

    Kuboss: Tak ako som tu uz cital aj ten moj kusok ani nie do 14 dni zmrzol na vecnost. Osuchane kryty som zatial nezistil. Som zvedavy ako dopadne moja reklamacia. Ps: mam este K600i a ten zomnou zazil same pohromy, no az na opraveny joystik som s nim nemal potiaze.

    anonymous10.08.2009 - 10:57 Trvalý odkaz

    fredo: mam si ho kupit? lebo som cital ze pametovka sa da dat do 8 GB a ma GPS a dobry fotak

    anonymous13.08.2009 - 22:51 Trvalý odkaz

    Lako: Po troch reklamáciach som dostal nový. Problémi z prvým: GPS v priemere trvalo aj 10 minut než sa chytilo. Po š mesiacoch uplne zlihalo. Mobil sa ?asto sekol - nedal sa preruši? hovor . Ani výmena softu nepomohla. Nový mobil tie isté problemi s GPS nechytá sa hne? trvá aj 10minut.
    Kto chce GPS doporu?ujem NOKIU. Ivan

    anonymous18.08.2009 - 22:20 Trvalý odkaz

    Roman: ja ho mám od februara a bol som zvedavý na odolnos? vo?i vode a dal som ho pod prud te?ucej vody a ni? išiel utrel som ho dal do vrecka a ak som ho vybral už nešiel smola bol som reklamova? a pordili mi ho rozpreda? na náhradné dieli smola som velmi sklamaný -made in china

    anonymous20.08.2009 - 22:57 Trvalý odkaz

    michal: mno takze v skratke mam ho od orangeu ccca 8 mesiacov 2 krat reklamovani koli oxidacii bez toho aby nan striekala voda to snad hovori za vsetko strasna herka telefon cakal som viac

    anonymous16.09.2009 - 18:44 Trvalý odkaz

    Leo Witky: IP54 verím dal som ho pod te?úcu vodu aj do fontány
    a hral som na ?om hry a po?úval hudbu ke? som ho vybral išiel ?alej ni? sa mu nestalo

    anonymous01.10.2009 - 18:13 Trvalý odkaz

    jozko sauna : no takze...mam tento mobil uz asy pol roka a mozem povedat ze som fakt spokojny.neviem niektory tu pisu ze sa im supu rohy no ja nic take nemam a s mobilom nezaobchadzam nejako vynimocne.mam trosku poskriabany display od klucou ale je to v pohode.co sa tyka rychlosti telefonu je fakt ze zo zaciatku bol pomaly ale teraz sa rozbehol ide uplne v poho.so zvysenou odolnostou je na tom tiez dobre,skusal som ho ponarat,fotit,aj kamerovat pod vodou a nic sa nestalo telefon som utrel a ide!fotky su fakt dobre na 3,2mpx fotak.((neviem si predstavit fotky zo satia 12,1 mpx))pre fanusikov reproduktorov v telefonoch (ako moj brat) hraje dobre po spravnom nastaveni ekvalizera.GPS spustit neviem ...:D:D no PS-ja som od jakziva velky fanusik SE a nedam na nich dopustit .nehovorim ze aj napr nokia ma 3-4 dobre a pekne telefony ale SE je na 1 mieste.a este ze ja mam cierny telefon newem ale asy na ten zeleny davaju slabsi nater lebo kamaratovy sa rohy fakt supu... :D:D:D ale zaobchadza s nim fakkt vellmi zle cudujem sa ze mu este ide ... (kope do neho,ruca ho atd atd..) to je vsetko...dobra volba pre toho kto chce kupit:Dale musi s nim vedet zaobchadzat