Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous10.10.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    Mary: Díky, ale to som už skúšala, len by ma zaujímalo, ?i sa nedá jednoducho iba vypnú?.

    anonymous10.10.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    Mary: A ako sa z toho dajú stiahnu? tie obrázky?

    anonymous10.10.2009 - 21:54 Trvalý odkaz

    ixus: tak som ho manželke kupil, je to pekny a sikovny mibil, akurat ked zamknem klavku tak zhasne disp. a aj ked je zmeskany hovor tak to nevidno ako na nokii, poradi niekto ako to nastavit aby boli vidiet zmeskane hovory a SMS aj pri zamknutom mobile?
    Dakujem

    anonymous11.10.2009 - 13:46 Trvalý odkaz

    martina: idu vam stiahnut hry do teleofnu? pretoze mne na vsetky hry ktore stiahnem ukazuje nepodporovany obsah

    anonymous11.10.2009 - 15:03 Trvalý odkaz

    iveta: ja ho mam a som s nim velmi spokojna
    Netreba s nim trieskat potom je jasne ze nefunguje
    na niektore veci je dobra aj palicka napr na net alebo tak ale inak sa s nim da dobre pisat smsky a m vela vymozenosti wifinu to nema

    anonymous11.10.2009 - 18:42 Trvalý odkaz

    michel: prosim vas ako na tomto mobile vynulujem pocitadlo hovorov pyto to odomna heslo karty SIM

    anonymous12.10.2009 - 19:16 Trvalý odkaz

    milky: ludia prosim vas ako by ste hodnotili tento mobul z hladiska pevnosti a odolnosti voci narazom atd?
    dik

    anonymous15.10.2009 - 16:23 Trvalý odkaz

    Laciii: ?awes napíšte ktorý fon je lepší ?i LG kp 500 / Samsung s5230 ...........dikk za odpovede

    anonymous15.10.2009 - 20:53 Trvalý odkaz

    Hofo: ?awte mam problem : chcem kupit mikro SD kartu ale su len do 4G, da sa použit aj mikro SDHC 8G.dakujem

    anonymous15.10.2009 - 21:05 Trvalý odkaz

    cwoq: myslis ci potiahne 8GB pametovku???.......................ked hej tk ja mam 8GB a ide dobre ale nie as tak ked mam v nej 4GB

    anonymous15.10.2009 - 21:18 Trvalý odkaz

    Hofo: totiž som sa stretol s problemom v predajni PC, ?i spustim na nom mikro SDHC, pretože v tech.liste je písaná mokro SD karta...Dik.

    anonymous16.10.2009 - 19:43 Trvalý odkaz

    katka321: ahojte...prosim vas, ako mam otvorit kryt? prvykrat som tam dala kartu aj baterku, a teraz to uz nejde otvorit... :-( dakujem

    anonymous18.10.2009 - 10:57 Trvalý odkaz

    uuu: Mám tam microSDHC 8 GB a ide, len treba prepnú? všetko na ukladanie na kartu v s5230 - obrázky, foto, hudba, wap, internet (sú tam asi 4 položy). Dnes sú lacné a skoro všetky stoja približne rovnako.

    anonymous18.10.2009 - 10:59 Trvalý odkaz

    uuu: Overte si kompatibilitu napríklad na internete Kingstone, dá sa tam overi? všetko, a s5230 je kompatibilná na 8GB microSDHC Kingstone.

    anonymous18.10.2009 - 12:46 Trvalý odkaz

    Hofo: Dakujemm vyskušam a dam vediet ako som pochodil.

    anonymous19.10.2009 - 22:15 Trvalý odkaz

    peter: ako nastavit v profile normal,aby nepipala klavesnica uplne znizit ton dik

    anonymous19.10.2009 - 22:26 Trvalý odkaz

    michal: cawte, nemozem ho spojit s pc, mohol by mi niekto poradit?

    anonymous20.10.2009 - 00:56 Trvalý odkaz

    tomino1980: cafko..tak kupil som ho manzelke....dnes prisiel...celkom fajn, na ten dotykovy displej sa da zvyknut...vyhotovenie pekne nic nevrzga, je dost lahky...ale troska je pomaly a to je pamatovka uplne prazdna...tak nechcem vidiet co to bude robit ked ju zaplni...da sa to nejako zrychlit ? mate nejake rady

    pristup k baterke hrozny...uz tak lahko ho nebudem otvarat :-) ...

    tony klavesnice jednoducho znizis tak ze stlacis sipku dole na lavej hornej strane fonu

    anonymous20.10.2009 - 09:20 Trvalý odkaz

    Sangala: takze, som majitelom tohot fonu. vcelku je vydareny. chyba mi tu par veci (wifi, gps), ale co mozme cakat v tejto cenovej kategorii(som narocny :) ).
    inac v prvom rade kazdemu majitelovi odporucam updatnut firmware na S5230XEII4. prida novu polozku (kartu s 3 strankami) v zakladnom menu
    nie je to nic tazke, ja som to zvladol na prvy krat a to mam moj 1 samsung.
    podla mna je jasnym vitazom medzi KP500 vs. S5230.
    priatelka ma kp500 - tiez nie je na zahodenie, ale fotaky sa nedaju vobec porovnat

    anonymous20.10.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    JAA: Ja mam S5230DYIG2, ktory je teraz novsi? Tie 3 stranky by tam mali byt tak ci tak. Ako si updatoval?

    anonymous20.10.2009 - 21:22 Trvalý odkaz

    stanley: ludia pls poradte mi ako mam to napisat napr j ako java atd kde to vlastne mam pisat mail pls pls pls

    anonymous20.10.2009 - 21:28 Trvalý odkaz

    stanley: a nenasiel niekto na to temy na nete lebo mne tam nic nejde dat

    anonymous21.10.2009 - 08:34 Trvalý odkaz

    Sangala: to je formware, ktory si mal hned na ziaciatku, ked si si telefon kupil. najnovsi firmware je S5230XEII4
    ja som myslel dalsie 3 stranky - ked si das menu tak vpravo hore mas akoby dalsiu zalozku zalozku.
    mozem ti napisat cely postup len mi napis na moj mail.

    anonymous21.10.2009 - 23:55 Trvalý odkaz

    palino: Ak sa nenastavovalo nove heslo tak by tam mal byt tvoj povodny pin alebo pin2 vyskusaj, u mna to bol pin druhy som ani nemal, ale moze to byt aj takyto od vyrobcu 00000000 (8 nul)

    anonymous22.10.2009 - 00:10 Trvalý odkaz

    tomino1980: cafte...nahodov nemate niekto kody k tym hram co su nainstalovane v tom mobile ? ..dajte niekto typa :-)

    anonymous22.10.2009 - 15:53 Trvalý odkaz

    blueprincess: ahojte, neviete mi niekto poradit, akú náhradnú batériu do neho treba...musím si kúpi? novú a na nete sa z toho neviem vysomári?...nejaký link, alebo aký je to typ batérie...

    anonymous22.10.2009 - 15:56 Trvalý odkaz

    Colito3: ahojte, mám takú otázo?ku, možno blbú, ale...
    ako sa menia v tomto telefóne tóny na SMS? dík za info.

    anonymous22.10.2009 - 16:17 Trvalý odkaz

    Sangala: takze si das menu-nastavenia-profily-profil ktory chces zmenit-v pravo hore mas kolonku(prichadzajuce...)a vedla toho sipku. na nu klikni a daj nove spravy

    anonymous22.10.2009 - 16:42 Trvalý odkaz

    colito3: jééé, ?akujem ti ve?mi pekne, už som si to zmenila.
    trochu ale nepraktické by som povedala. papa

    anonymous22.10.2009 - 18:34 Trvalý odkaz

    maggie: Sice ho mam iba par dni ale som velmi spokojna, jedine co sa mi na nom az tak nepaci , je to ze pri posuvani obrazovky sa mi casto otvaraju subory...mozno si len treba zvyknut na urcity system dotyku

    anonymous22.10.2009 - 23:18 Trvalý odkaz

    JAA: --> Ok then step buy step. 1.first u need this TkFileExplorer. 2.plug ur mobile with samsung pc studio 3.start TkFileExplorer and set from settings ur port. 4.from file click connect. 5.find file from PhoneSystemFSsettingsPreConfiguration URLOCATIONNV
    v_original.ini and download it in C rom,after that Add line " NV_SI_MY_THEME_STYLE=0 " to nv_original.ini and copy this file back in phone,before u copy back,delete old1 from phone . 6.Make Pre-configuration: *#6984125*# then Pre-connfiguration then *#73561*# then URLOCATION. phone will restart and then u have dark theme on it.but if u change for red or green back,it will be gone,u will need to do Pre-configuration again to see it so if u like then just dont change it back to green or red. I am not responsible if something goes wrong,i did it without the errors or problems that.you can get

    anonymous23.10.2009 - 09:14 Trvalý odkaz

    Sangala: mozem odporucit. vyskusal som to a pekne to ide. cierna tema je pekna

    anonymous23.10.2009 - 13:36 Trvalý odkaz

    Suzia: ahoj pliiiiiis daju sa do tel stiahnut nove temy?? a kde!! pliiiiis

    anonymous23.10.2009 - 13:38 Trvalý odkaz

    Sangala: bohuzial na tento tel este zatial nie su temy. je len mod (navod napisany vissie), ktory sa sprava ako cierna tema.

    anonymous23.10.2009 - 14:07 Trvalý odkaz

    jithers: zdravim, pisu ze telefon podporuje 500 sms, ja som si prekopiroval starych 200 sms a ked mi prisla 201.sms tak mi pisalo ze je pamat plna a treba nieco vymazat.nechapem preco ked by sa malo zmestit 500 sms.a mam este otazku da sa po pripojeni telefonu do pc prekopirovat sms v telefone?

    anonymous23.10.2009 - 14:09 Trvalý odkaz

    jithers: plz tie sms su dost surne vie mi niekto pomoct, treba tam nieco nastavit aby sda ich tam zmestilo 500? alebo ja som nieco ponastavoval a preto sa mi tam zmesti 200 sms a 201. uz pise ze sa nezmesti., daju sa prekopirovat do pc sms z telefonu? lebo som to nikde nevidel

    anonymous23.10.2009 - 22:34 Trvalý odkaz

    jithers: Vedeli ste o tom ze pisu ze sa do telefonu zmesti 500 sms a v skutocnosti je to iba 200?. inak nejde mi synchronizovat mobil s pc, v com je problem, moze to byt ze nemam ofiacialny operacny system? opresim poradte mi ktokolvek kto sa vyznate

    anonymous23.10.2009 - 23:54 Trvalý odkaz

    JAA: ak si instaloval NPS z prilozeneho CD tak to je potom chyba, stiahni si zo stranky vyrobcu novy, najlepie v anglictine, synchronizovat sa da v poho

    anonymous24.10.2009 - 00:17 Trvalý odkaz

    jithers: a vies mi poradit ako a kde si to ma m stiahnut, presne keby si mohol, nemam moc skusenosti s takymito vecami, treba mi to polopate vysvetlit

    anonymous24.10.2009 - 00:23 Trvalý odkaz

    jithers: a ked sa zosynchronizuje nahodou ten mobil s pc tak sa daju kopirovat aj sms z telefonu?

    anonymous24.10.2009 - 00:54 Trvalý odkaz

    JAA: SMS --> v NPS klikni celkom nalavo na Widgets, v tom okne vyber spravu SMS (ikona obalky s 2 sipkami)--> dalsie okno v lavo hore na Menu --> exprt do PC

    anonymous24.10.2009 - 12:18 Trvalý odkaz

    jithers: ahoj, ten program som si stahol a nainstaloval a malo ide to, lenze nie je k tomu ovladac usb a preto mi to nerozpozna moj mobil, nevem ci mam pouzit ten co som dostal na pc, alebo mas nejaky link aj na tento? dakujem , uz chcem aby mi to uz islo a stale nic

    anonymous24.10.2009 - 13:12 Trvalý odkaz

    jithers: pls nemas link na usb driver pre tento samsung s5230? tak ako na ten program co si tu napisal to mi ide, ale potrebujem este usb driver, moc

    anonymous24.10.2009 - 13:17 Trvalý odkaz

    jithers: nemas aj usb driver k tomu New PC studiu co si mi poslal ten link nan, tak nan potrebujem aj usb driver, alebo nejaky aby to spolu islo a dal sa mi stiahnut? dikes

    anonymous24.10.2009 - 20:36 Trvalý odkaz

    JAA: mozes pouzit ten co je na CD

    anonymous27.10.2009 - 11:23 Trvalý odkaz

    mirec: kde v menu telefónu nájdem funkciu "kontatky s fotografiami"?

    anonymous27.10.2009 - 13:29 Trvalý odkaz

    no_nick: Menu/Kont. s fotogr. - dole v strede- (nie hlavny displej)

    anonymous27.10.2009 - 13:44 Trvalý odkaz

    no_nick: Ahojte, tento mobil som si kupil pred tyzdnom, tak sa vam v strucnosti pokusim napisat par faktov (niektore uz boli aj spomenute):
    -kupil som ho v DATARTe za 135,-EUR (LG550=149)
    -nema to stylus (dotykove pero), ale skusal som pouzivat iny stylus a ide to v pohode, ale problem je s jeho umiestnenym ked ho nepouzivate
    -prvykrat mi tiez trvalo kym som nasiel kde sa meni zvonenie resp. zvuk SMS, je to trocha odlisne ako u predchodcov, ze musite ist cez profily a vpravo rozkliknete dalsie moznosti
    -mam ho tyzden a bateriu som nabijal len raz a cely den sa s nim hram, takze klasicka silna stranka samsungu
    -som s nim spokojny, ale zo zaciatku som bol trochu v rozpakoch co, kde "kliknut"... pri funkciach nie je popis len ikonka, cize sa dozviete co to je az po stlaceni, ale to som riesil len po prvy krat...
    -pisat SMS je mozne v horizontalnej aj vertikalnej (telefon sam prepne na klavesnicu) polohe co som velmi ocenil
    -vela ludi tu spomina, ze sa boja ci sa nebude kazit-na to mozem povedat len jedno: ved to kupujete so zarukou!!! a ked sa nepokazi 2 roky tak je to v pohode
    -ma to aj inteligentne odblokovanie, t.j. ze pri zamknutom displeji staci na displej "nakreslit" zvoleny znak a je odomknuta (menu/nastavenia/inteligentne odomknutie)
    -co sa tyka pozadia: ma to zakladne 3 widgety (obrazovky), na ktorych pozadie si mozete nastavit aj vlastne obrazky, ale musia byt spojene do jedneho (cize date 3 obrazky k sebe v danom rozliseni obrazovky a ulozite ako jeden)
    -telefon sam dokaze rozoznat ako ho drzite a to je pre mna aj vyhoda aj nevyhoda: prezeranie obrazkov ide jednoduchym naklonenim do strany, co je ale nevyhoda napr. ked chcete ukazat obr. niekomu kto stoji vedla vas a mobil tam hodi dalsi
    -pisanie sms sa da aj formou pisania znakov na obrazovku a myslim si, ze dost dobre rozoznava telefon co som napisal rucne
    -wi-fi to nema

    AK BY STE MALI NEJAKU OTAZKU RAD ZODPOVIEM