Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous13.05.2010 - 19:56 Trvalý odkaz

    gemi: uz sa to stalo par raz aj mne ..

    anonymous14.05.2010 - 18:59 Trvalý odkaz

    Wunpi: Ahojte.. Ktorý mobil si mám kupi? Samsung F480 alebo STAR S5230 ??? Fakt neviem.. V tom f480 žeraj baterka vydrží velmi kratko...

    anonymous16.05.2010 - 15:43 Trvalý odkaz

    jm: Dobrý mobil s dotykovým displejom vzh?adom k jeho cene. Sklamanie pre m?a osobne je konštrukcia, hlavne zadná ?as? a zdierka. Podobne je na tom aj zvuk resp. reproduktor. Škoda. Skôr sa oplatí kúpi? LG kp500.

    anonymous17.05.2010 - 19:14 Trvalý odkaz

    aaas: ahoj...co myslite...mam si vybrat tento samsung alebo LG POP GD510 ?

    anonymous18.05.2010 - 10:15 Trvalý odkaz

    Pajo: tento telefon je nahodou celkom v pohode jasne ma aj svoje vady ale aj plusy ked viete kde hladat tak da da nam najst vsetko ci kreslenie alebo hry alebo app baterka vydrzi dlho a co som sa najviac bal ze ked mi spadne ze bude ponom ale nebolo prasol som s nim o zem :-/ ale nechtiac a len sa restartoval takze tak

    anonymous18.05.2010 - 15:54 Trvalý odkaz

    palo: prosim vas kde stiahnem hry na samsung S5230 tie co sa ovladaju dotikom pomoc prosimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

    anonymous18.05.2010 - 16:08 Trvalý odkaz

    palo: ale tie hry ?o su ces cely displej nie te ?o su tam tie šipky prosiiiiiiimmmmmmmmm pomoc

    anonymous19.05.2010 - 12:46 Trvalý odkaz

    lol: neodporucam tento telefon, ja som si ho nedavno kupil a uz ho reklamujem, lebo mi samovolne restartuje....:(

    anonymous19.05.2010 - 18:20 Trvalý odkaz

    irmu: Preco sa neda poslat MMS, pise ze sluzba je nedostupna, ked SMS odide v pohode? Vdaka.

    anonymous21.05.2010 - 14:59 Trvalý odkaz

    tomas: mms nejdu pokial nemas nastavenu sluzbu mms , inak super fonik odporucam

    anonymous24.05.2010 - 01:08 Trvalý odkaz

    Hannah: mám taký istý problém s hrami nejdú mi a ani anglicko slovenský slovník prosím help me

    anonymous25.05.2010 - 16:38 Trvalý odkaz

    Kirene: prepacte, viem, ze to uz bolo casto prebrate, ale neviem to uz najst. viem mi niekto napisat ako treba tu ciernu temu nastavit/instalovat? dakujem

    anonymous27.05.2010 - 22:42 Trvalý odkaz

    Tomáš: Ja som s týmto telefónom docela spokojný - je pomerne rýchly,písanie správ je pohodlné a spo?ahlivé,kvalita zvuku (mp3) je vynikajúca, kvalitné sluchátka (nie jak na nokii 6300 ?o sa furt len kazili),vynikajúca hlasitos? po?úvaných skladieb. Kvalita fotiek je tiež dobrá. Displej je super,dobre reaguje na dotyk. Editor fotiek sa mi takisto pá?i (efekty,úpravy at?). Pomerne dobrá interná pamä?. V pohode telefón. Len 2 veci ma na ?om sklamali - 1. niesu na? žiadne témy
    2. Výdrž baterky je úbohá
    Ale inak je super

    anonymous28.05.2010 - 13:01 Trvalý odkaz

    omapemi: 240x320 hry zadaj do vyh?adania a tam sú hry ktoré šlapú.240x320 je rozlíšenie

    anonymous29.05.2010 - 08:16 Trvalý odkaz

    mawre: ahojte, som zarytý nokiak, ale dostal sa mi do ruky tento samsung a som nesmierne milo prekvapený,,naposledy som skúšal F480-ku, ale tá bola oproti tejto S-5230 len slabu?kým odvarom,,samozrejme všetko je o zvyku, ale musím prizna? že s mobilom som maximálne spokojný. Má nesmierne ve?a "užito?ných vecí", cena je vzh?adom k ponúkaným výhodam mobilu špi?ková, možno mi troška chýba stylus, nako?ko nie vždy sa mi podarí trafi? ?o potrebujem, ale inak v poho. ?o som bol šokovaný je fakt, že som mal nastavený budík, ale mobil som na noc vypol a tým pádom zlyhal aj budík !!! to som ešte nevidel, to je obrovský nedostatok tohto mobilu,,naš?astie som to len skúšal tak som nezaspal do práce , ale krby to bolo naostro tak by som inak nadával. Ve?mi chválim kompatibilitu v komunikácii s PC, bez problémov, batéria tiež perfektná, mobil používam ako služobný, volám ve?mi ve?a behom d?a, viacej ako jedna minutá ?iarka z batérie sa mi ešte nestalo. ?o ur?ite doporu?ujem, kúpte si k mobilu ihne? aj púzdro, pretože som mal mobil dva dni a bol doškrtaný ako keby som ho mal rok, predtým som mal N95 a na tej aj po roku nebolo vidie? ni?, na S5230 je to úplne inak. ?o hodnotím ako mínus je slabu?ký fo?ak. úplny priemer, resp. podpriemer, ve?er sa ani foti? nedá, chýba blesk, to N95 bola na fotenie špi?ková !!! ?o mi robí dodnes problémy je práca s kontaktami, príde mi to dos? zložité, v nokií som nový kontakt vložil behom okamihu, na samsungu je to priam disciplína :-( ALE vo finále tento mobil jednozna?ne odporú?am aj na firemné používanie a pre bežného spotrebite?a ako dobrú vo?bu.

    anonymous29.05.2010 - 12:35 Trvalý odkaz

    ToMaSaMSunGFaN: Super Fonik mam ho skoro 2 tyzdne a este ma nesklamal :-) má výborne spracované widgety a pekný displaj som s ním spokojný odporú?am každému napriek všetkym kritikom :D baterka vydrží 2 dni ked v kuse volaco hrate pocuvate atd inak bezne aj 4,5 dni Odporucam !!!

    anonymous30.05.2010 - 01:40 Trvalý odkaz

    chanhassen: Ahojte, ja mam tento telefon uz 7 mesiacov a som spokojna,baterka mi vydrzi az 6 dni, akurat si neviem dat rady s tym vkladanim obrazkov a hudby cez samsung pc studio, nevie mi s tym niekto poradit?dakujem

    anonymous30.05.2010 - 21:24 Trvalý odkaz

    martina: ja ho chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ale hrozne dufam ze moc nestojííííííííí a ze ma aspon 3gb

    anonymous31.05.2010 - 22:39 Trvalý odkaz

    Daniel: cawte, mam tento mobil 10 mesiacov a je dobry, len mam jeden problem - blbne mi bluetooth. Ked idem poslat napr. pesnicku z mobilu do PC tak to mi ide ale ked chcem poslat z PC alebo aj z ineho mobilu do mojho mobilu tak mi to pred koncom posielania zrusi a musim si to dat cez USB. nevie niekto preco to robi? ako to mam opravit, alebo co mam s tym robit aby to slo. vopred dakujem za odpoved.

    anonymous31.05.2010 - 23:37 Trvalý odkaz

    Ivana: Noo tak?e mam taky telefon, len newem kde sa tam dá nastawi? nawigacia?? wrajže je tam ale kde ?? nebolo mi powedane?? možem poprosi? na tuto otázku odpowe? na moj e-mail...Dakujem

    anonymous31.05.2010 - 23:40 Trvalý odkaz

    Iwuska: Noo tak?e mam taky telefon, len newem kde sa tam dá nastawi? nawigacia?? wrajže je tam ale kde ?? nebolo mi powedane?? možem poprosi? na tuto otázku odpowe? na moj e-mail Iwuska221@azet.sk...Dakujem

    anonymous31.05.2010 - 23:43 Trvalý odkaz

    Daniel: na tomto telefone nieje GPS cize ani navigacia

    anonymous03.06.2010 - 12:41 Trvalý odkaz

    mobilko: PC studio dodavene na CD je na nic,nefunguje treba stiahnut z netu nove,ja osobne si myslim ze aj to je k nicomu,je zbytocne komplikovane a nepodarilo sa mi pripojit cez mobil PC do internetu,neda sa vybrat profil pripojenia aj ked si ho vopred v mobile nastavim, v mobile to funguje v pohode, GPS nema su to len mapy ktore taha cez GPRS/EDGE...na 3G zabudnite, ak chcete dotykovy mobil na telefonovanie a pocuvanie hudby, fotenie za bieleho dna...doporucujem....aj ked ten univerzalny konektor asi dlho nevydrzi , sklo pred displayom je dost slabe osobne som videl ako padol na zem rovno na kamienok a bolo po zabave.

    anonymous04.06.2010 - 09:57 Trvalý odkaz

    maki: Ahojte nevedel by mi niekto poradit ako sa da vypnut falosny hovor? A ako je mozne ak prave telefonujete napr.nejaka infolinka zvolit ciselnu volbu t.j. aktivovat klavesnicu pre volbu. Dakujem ...

    anonymous05.06.2010 - 00:18 Trvalý odkaz

    JAA: falosny hovor sa neda vypnut... ciselnu volbu zvolis tak ze ked zavolas na infolinku a potrebujes niekde zaat klavesovy kod, odblokujes display, tym tlacidlom na boku, inac sa tam nedostanej, je to taka feature :-/

    anonymous05.06.2010 - 23:35 Trvalý odkaz

    johny: Ahoj. Zabudol som heslo od smsiek. Tak si chcem prepalit software. DUfam ze to nejak zvladnem. Ale na vas mam inu otazku. Musim do toho nahrat soft pre S5230 napr. S5230XEII2 (myslim ze to je najnovsi)??? Nemozem tam dat napr. soft z Omnie? Diky

    anonymous06.06.2010 - 10:58 Trvalý odkaz

    krimes152: Daj pred prepalovanim softwaru doto: *2767*3855# ale da ti to ako by si ho mal novy.

    anonymous06.06.2010 - 20:39 Trvalý odkaz

    XEAR: Zdravím, neviete pre?o, ke? si nakopírujem do tohto telefónu nejaké videá a fotky tak ke? zapnem fo?ák a dám prezera? ?o som nafotil, zmiešajú sa mi tam všetky videá a fotky z telefónu... mám v tom potom totálny bordel, ke? chcem prezera? nafotené veci a mám tam iné obrázky a filmy... Vopred v?aka za odpove? :-)

    anonymous06.06.2010 - 22:48 Trvalý odkaz

    mikoraul: to Xear: lebo to tak je urobene...nie je to prehlad toho co si nafotil, ale prehlad vsetkych multimedialnych suborov v telefone...

    anonymous07.06.2010 - 00:18 Trvalý odkaz

    XEAR: Potom to je trochu nedomyslené, ale no ?o už :-P V?aka

    anonymous13.06.2010 - 20:22 Trvalý odkaz

    tomas: ?aute hodnotím tento mobil ako celkom dobrý priemer len ma zarazila jedna vec neviem ?i sa to stalo aj vám ale bol som zvyknutý po používaní HTC-?iek ich nosi? vo?ne vo vrecku a ni? sa s nimi nestalo ale pri tomto mobile sa mi displej ako keby za?al zošupova?, zo za?iatku to boli iba také malé škvrnky teraz sú to už dos? ve?ké ložiská? máte nejaký nápad ?i sa to dá opravi? alebo ?i je potrebné kúpi? ochrannú fóliu aby sa mi takto nezni?il celý displej?

    anonymous14.06.2010 - 10:56 Trvalý odkaz

    Tana: Idem si ho zajtra kúpi? a tak by som chcela vedie? ?i to má hne? aj slovenský jazyk a ?i má aj hry alebo ich treba stiahnu? z netu?

    anonymous16.06.2010 - 19:42 Trvalý odkaz

    erik: tento mobil si nekupujte!!! kokotina radsej si kupte niejaky iny debilina po ?ase vam za?ne blbnut display ak sa vam pokazia sluchatka tak aj tie ledva zozenetie,nabija?ka+sluchdla a USB maju iba 1 pripojku tak nemozete po?uva? hudbu a nabija? zaroven,jedina podpora filmov je mp4 a3gp tiež idiotina za tych 100e by som kupil užv iny fon

    anonymous16.06.2010 - 23:43 Trvalý odkaz

    JAA: idem pisat tvojou recou, aby si mi rozumel... sak sy kuup,ked za 100 evro zosenies lepsi fon tak gde je problem. a mozno bude aj sam sa nabyjat nie??

    anonymous17.06.2010 - 21:53 Trvalý odkaz

    Tana: Chcela by som vedie?, ?i sa tam dajú da? aj iné obrázky, skúšala som foti? z pc ale tak mi ten obrázok roztiahne. To vždy tam musia by? 3 aby ich neroztiahlo?

    anonymous24.06.2010 - 10:06 Trvalý odkaz

    pokusnik: to je des! nejde to zrusit. Jedine zvolit nejaky tichy profil alebo v nejakom profile nastavit: Prichodzi hovor: vibrovat, prichodzie spravy : vibrovat, intenzitu vibrovania dat na 0. Ale aj tak telefon pri hlaseni o vybitej baterke trochu zavibruje a rozsvieti displej.. no ale aspon nehuka.

    anonymous25.06.2010 - 15:59 Trvalý odkaz

    flash: poze mi nekdo poradit vzdy ked si stiahnem do mobilu hry z netu a otvorim ich tak mi napise ze nepodporovany typ suboru a ta ista hra kamaratovi na rovnakom mobile ide vie mi nekdo poradit co musim zrobit zebi som tiez mohol hrat hry stiazhnute z pc v mobile

    anonymous25.06.2010 - 21:27 Trvalý odkaz

    Vanesa: Milujem tento telefonik, pre m?a ni?o nové!!:)

    anonymous28.06.2010 - 17:49 Trvalý odkaz

    Zuzana: Scinti podarilo sa ti to vypnú??

    anonymous01.07.2010 - 00:46 Trvalý odkaz

    pokus: kde najdem zoznam odmietnutych cisel (black list)? ked dam pridat cislo do zoznamu odmietnutych (v zozname hovorov), vsetko potvrdim ok, telefon povie ok, ale ked idem pridat dalsie cislo, to prve tam nie je!

    anonymous01.07.2010 - 21:42 Trvalý odkaz

    Iveta: vie niekto poradit ako si stiahnut gps do tohto typu samsung star s 5230 podrobne diki

    anonymous02.07.2010 - 17:27 Trvalý odkaz

    JAA: ano ja, Podrobny navod. TENTO MOBIL NEMA A NEPODPORUJE GPS! sorry, to nepojde

    anonymous03.07.2010 - 11:02 Trvalý odkaz

    nik: cavte .. ja mam tento mobil samsung s 5230 a nejde mi na nom stlacit tlacikto . je problem so signalom .. lebo aj ten je na nule,.. plss. prosim .. pomozte mii .. a je zle ked somten mobil zapla a vypla keed mi nic neslo stlacit ??:. ja teraz ani pin nemozem zadat.. lebo mi nic nejde stlacat .. tak teda este raz je problem so signalom ci niee ?? pllls -. help mee !!

    anonymous07.07.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    zuzana: prosím vás, mám tento telefón. a nedá sa mi spoji? s po?ita?om. už som si nainštalovala ten program aa stále je tam nejaký problém komu sa to poradilo prosím poradte ako ? :)

    anonymous08.07.2010 - 15:45 Trvalý odkaz

    USb: Dnes sa dotykove mobily kupit neoplatí pretoze dotykovy mob pracuje pomalsie ako normalny mob a tento mob keby som mala kupit taq ani za Bohoj ho nekupim pretoze s ato neoplati xD

    anonymous10.07.2010 - 17:39 Trvalý odkaz

    [SPOJENIE S PO?ITA?OM]: ked chces mobil spojit s pocitacom aby si mohol premiestnovat subory tak chod do nastaveni telefonu tam pc pripojenia a tam das mass storage, inak super fon mam ho 2 mesiace asi a ani raz ma nesklamal odporucam :-)

    anonymous10.07.2010 - 23:19 Trvalý odkaz

    david.mini: a ke? ani po nastavení ako "ve?kokapacitné zariadenie" sa z telefónom nespojím???