Samsung S7070 Diva

  • Martin Hombauer 16.03.2010 - 15:26

    LuBoss: S5230 v inom obale??

  • anonymous02.12.2009 - 15:09 Trvalý odkaz

    NINX: no skor je to krizenec medzi Corbym a Starom..

    anonymous16.03.2010 - 15:27 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na PRVÝ KONTAKT. Diskusia premazaná.

    anonymous17.03.2010 - 22:50 Trvalý odkaz

    mirec: premazana sak tu toho ani moc nebolo :D

    anonymous18.03.2010 - 16:19 Trvalý odkaz

    Q: Zase ako výhoda kapacitný displej? Pre m?a negatívum, pretože pozitívum je, ak si pri písaní ?lovek môže pomôc? stylusom, alebo ?ímko?vek podobným. A ak už niekto tento mobil ozna?í ako ženský, tak už vôbec nevie, o ?om to?í. Žiadna žena, ktorá má dlhšie nechty totiž na takomto displeji nedokáže nie?o stla?i?, alebo napísa?. Bruškom prsta sa práve kvôli nechtom k displeju nedostane.Takže pohodlné ?ukanie si nechtíkom po displeji ako na Samsungu Star je v pr... .Takže negatívum : kapacitný displej. Jednozna?ne.

    anonymous25.03.2010 - 16:21 Trvalý odkaz

    bfesk: tento mobil je teda dobre škapatýýý!!:D jje fakt slaby a hnusny

    anonymous10.04.2010 - 14:29 Trvalý odkaz

    jaja: podporuje ten telefon vobec pamatovu kartu?

    anonymous08.05.2010 - 18:50 Trvalý odkaz

    suburbas: jaja... jasne ze ma, staci sa kusok zamysliet alebo precitat aspon zaciatok recenzie... ale aj tak slabota..

    anonymous09.05.2010 - 16:01 Trvalý odkaz

    Lucia: ja ho mam a som spokojna je perfektny a imidzovy no proste supa akurat pre mna!

    anonymous16.05.2010 - 16:19 Trvalý odkaz

    dianka: Lucia mam jednu otazku ty maš ten mobil tak sa ta chcem opytat ?i je naozaj super lebo ja by som ho chcela tiez ale neviem ci s nim budem spokojnaaa

    anonymous05.07.2010 - 17:37 Trvalý odkaz

    mašo: Kupil som ten mobil priate?ke a ako každá normálna baba tak max volá, píše kuká obrázky abo po?úva mp3 toto všetko zvláda a ove?a viac ... je to imidžovka , pre ko?ky akurát :D ...nechápem ?o tu kto rieší o vykonnosti a podobne

    anonymous06.07.2010 - 01:40 Trvalý odkaz

    Tara: existuje aj vo ve?mi peknej zlato-?iernej verzii

    anonymous20.07.2010 - 17:27 Trvalý odkaz

    XD: hej fakt je taky super jak pisu ???!! vraj vydrzy 6 dni s volanim???
    neverym

    anonymous26.07.2010 - 04:39 Trvalý odkaz

    magi: mame ho prvy tyzden a bateria drzi 4ty den a je akurat v polovici. Musim priznat ze sme mali minimum hovorov, ale za to som sa s nim hral a testoval ho.

    anonymous27.07.2010 - 19:03 Trvalý odkaz

    Ewulka: Hmmm, takže ?o tu ?ítam Q ( dislpay )
    prepá?, ale je to riadna kravina... :) som baba, momentálne mám samsung f 480 touch wiz a aj tam je iba alfanumerická klávesnicka.. mám aj dlhé nechty, samozrejme, som žena a vôbe ale vôbec mi to nevadí, vieš je to o zvyku :) na všetko sa dá zvyknú?... a samsung diva som si objednala z netu, takže sa na?ho tešíííííím :) je ve?mi pekný, sná? bude aj poslúcha?.....
    takže len to no, :) že vy chlapi ... proste asi no comment :))

    anonymous12.08.2010 - 14:27 Trvalý odkaz

    zuzi?ka: ja práve rozmýš?am nad jeho kúpou...myslím, že práve nie?o takéto by som chcela. Vie mi niekto poradi?, kde by som ho mohla kúpi?,príp.objedna? za fakt super cenu?

    anonymous22.08.2010 - 20:07 Trvalý odkaz

    adka: takze ja som tento telefon dostala.. je fakt krasny taka imidzovka sice nema 5 megamixelovy fotak a wifi ale mne to neprekaza ... .... co tu mozu chlapi riesit o vykonnosti ked je to zensky telefoonn?? ved nam zenam ide len o krasuu tak preco si nekupit ten krasny fon??? ja som snim velmi spokojna bateria drzi dlho fotak je tiez dobry a co sa tyka ovladania dotykovky je super takze urcite ho odporucam :)

    anonymous07.10.2010 - 15:37 Trvalý odkaz

    22denisska22: Ja som si tento mobil obiednala cez internet za super cenu 148 euro tesim sa kedy mi uz pride uz sa velmi tesim je krasny a na volanie a sms mi dokonale staci sto ludi sto nazorou hlavne,ze budem ja sama s nim spokojna o com nepochybujem super cena a imidzovka teraz je vela krasnych telefonou ale aj mobili s uzitocnymi funkciami kazdy nech si vyberie podla toho naco ho chce vyuzit alebo ci sa mu paci nie davat na nazor druhych ...

    anonymous10.11.2010 - 11:57 Trvalý odkaz

    dominika: ja som si ho objednavala pred dvoma tyzdnami a som spokojna. mam tu zlato-ciernu verziu, je krasny, stylovy, jeho funkcie mi plne stacia, pretoze potrebujem maximalne telefonovat, pisat sms, pocuvat hudbu a obcas nieco odfotit, cize uuplne postaci. bateria vydrzi v pohodke, nejakych 5 dni. mam aj dlhsie nechty a myslim ze kazda baba s dlhymi nechtami vie pisat na takejto klavesnici. a co sa tyka hluposti , ako je napriklad zoznam priani... neviem co si vyrobcovia myslia o zenach, ale myslim ze 90% zien , ktore si zakupili prave tento telefon tuto sluzbu nevyuzvaju.. ale neprekaza mi tam. len myslim ze je to zbytocne. a ohladom zadneho krytu.. mne sa velmi paci, ale je to vec nazoru, samozrejme - 100 ludi, 100 chuti. kazdopadne mne vyhovuje a pokial ho nejaka zena bude potrebovat na to iste, ako ja, kludne si ho moze kupit. ja som si ho objednavala cez internetovy obchod za 150 eur vratane postovneho

    anonymous18.11.2010 - 15:21 Trvalý odkaz

    Zuzana: chcem sa spytat, ma samsung diva aj animovanych smajlikov alebo len "zatvorkovych"? a ak nema, daju sa tam nejako nahrat?

    anonymous19.11.2010 - 15:14 Trvalý odkaz

    Vava: prosim vas poradte mi aky mobil si mam kupit tento alebo samsung star?neviem sa rozhodnut ktory je lepsi.pls napiste my aj nejake stranky kde sa da kupit za dobru cenu.dakujem

    anonymous19.11.2010 - 18:13 Trvalý odkaz

    Lullu: da sa priblizovat fotak??????

    anonymous08.12.2010 - 17:30 Trvalý odkaz

    lydka: neviete mi poradit co mam robit?chodim na mobile na net a do teraz mi islo a teraz mi vyhodilo ze malo pamate ale uz som vsetko vymazala a aj tak to ukazuje co mam robit????

    anonymous16.12.2010 - 11:13 Trvalý odkaz

    lucia: prosim vas kde najdem presmerovanie hovorov na iny mobil? vybija sa mi diva a potrebujem sa presmerovat. nikde to neviem najst, ani v manualy. Dakujem.

    anonymous26.12.2010 - 00:11 Trvalý odkaz

    Ewulka: Takže ako som sme už dávnejšie písala, samsung diva už mám nejakú dobu a som vééééé?mi spokojná !!!.. krásny telefón, naozaj, pre nás baby :):).. baterka mi vydrží cca 5-7 dní, ako som ve?mi milo prekvapená a to stále telefonujem a píšem sms a po?úvam hudbu :) ... ?o sa týka displaya , tam nemám ?o vytknú?, narába sa s nám skvele, žiadne problémy...:) a ?o sa týka funkcií, sp??a to co má sp??a? a hotovo, že to nemá 5 mega pixel fo?ák ma vôbec netrápi, pretože ak chcem ni?o riadne odfoti?, nato mám fo?ák.. nech je fo?ák v telefóne aký chce, nikdy niesú tie fotky ako z normálneho fo?áku a o tom ma nikto nepresved?í. Proste záver, skvelý telefón , skvelá manipulácia s ním, baterka super.... pár funkcií navyše, ale to naozaj také prkotinky, ale poteší :D...

    anonymous27.12.2010 - 13:14 Trvalý odkaz

    marian: predam taki telefon je ako novi priatelka ho ledva pouzivala je komplet bere setki siete cena 120+dohoda

    anonymous09.01.2011 - 23:34 Trvalý odkaz

    nika: mam dost dlhe nechty, vazne nereaguje na nechty len na brusko???

    anonymous28.03.2011 - 17:03 Trvalý odkaz

    adkabell: ?aute ! :) mám tento mobil je fajn ale radšej by som do buducnosti porozmyšlala o lešpom! baterka drží aj všetko je fajn ale vytknu? možem wifi a ob?as sa seka :( :) ale idem si kupi? novy tento samsung mám ani nie rok a idem ho vymeni? za lešpí odporu?am pre jednoduchých ludi :) ale ppre mna nieje taky fajovy zvonka hej ale fukciovo je natom slabo! a ?o je nevyhodou model v bielom špini sa kryt teda šuchaju sa tam na 6 miestach take dos? velke bodky a tie už nejdu dole ! :( takže asi tolko mna viac oslovil sony ericsson xperia x8 :) tak ?aute !

    anonymous09.10.2011 - 15:40 Trvalý odkaz

    Lenka: Predam Samsung Diva vo fialovej farbe, 9 mesiacov pouzivany + rok zaruka, obsah balenia - komplet. Cena 110 eur + dohoda. E-mail - Lyenka30@gmail.com

    anonymous18.10.2011 - 21:37 Trvalý odkaz

    Ludmilka: Mam tento telefon uz rok a pol a som s nim neskutocne spokojna. Musim povedat, ze s dispejom som nikdy problem nemala a to nosim vacsinou extremne dlhe nechty, je to podla mna iba sila zvyku. Fotoaparat je tiez v poriadku, kym nechcem nieco odfotit v tme, vtedy mi tam trosku chyba blesk. A wifi? Mohla by byt, ale nemusi :-) Nie vsetko sa zasa toci okolo internetu :-) Bateria mi vydrzi bez problemov aj tyzden...

    anonymous11.11.2011 - 15:55 Trvalý odkaz

    inga: Za sto € zodpovedá svojej kvalite, škoda chýbajúceho blesku, a štve ma špatné zasúvanie vyskakovacích ikon z bo?nej lišty.

    anonymous01.12.2011 - 13:52 Trvalý odkaz

    marcelka: Dobrý de?, chcem sa opýta? ?i mi vie niekto poradi?. Mám tento tellefon už asi dva roky, som s ním spokojná, ?o sa týka baterky tak mi vydržala zatial asi najdlhšie zo všetkých telefonov, neviem však ako mám posiela? napr. odfotenú fotku na mail. Stále to chce nejaký ú?et a neviem ?o všetko... vie mi niekto poradi? ?? ?akujem pekne