Samsung L770

  • Martin Hombauer 04.08.2008 - 17:59

    Libertarian: Chalani naozaj dobrý dizajn. Inak fi?i.

  • anonymous16.02.2008 - 01:44 Trvalý odkaz

    People: aj mne sa paci. Ma nieco do seba.

    anonymous28.05.2008 - 22:48 Trvalý odkaz

    sasenka: kto vie ko?ko stojíí??prosím súrne

    anonymous06.06.2008 - 21:28 Trvalý odkaz

    mazo: v baleni je vsetko okrem karty :(
    Teda mobil, nabijacka, data kabel (nejaky SAMSUNG konektor), stereo handsfree, CD+navod

    anonymous10.06.2008 - 00:04 Trvalý odkaz

    kika: v baleni je len handsfree abo aj sluchatka do mp3...?

    anonymous19.07.2008 - 01:46 Trvalý odkaz

    eLPii: jasne... nevynikne ziadnou specialnou funkciou... HSDPA je nic ved to ma kazdy mobil, ze? :P

    anonymous04.08.2008 - 18:26 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    anonymous04.08.2008 - 19:57 Trvalý odkaz

    Atlis: L770 som vybral mame v akcii pre novy pausal P90 za 790,- Sk. Ona sice chcela LG Chocolate, ale tie chvalabohu neboli, ja som preferoval Motorolu U9, ale ta je predrazena. Teraz som rad, ze ma L770. Vybornou ficurou je pre nu urcite zoomovanie textu v sms klikanim vlavo ci vpravo kurzorom. Ovladanie je jednoduche, Orange listu mama bohuzial velmi nevyuzije, font v nej je pre nu tragicky maly, bez okuliarov nema sancu citat ponuky. Ale L770 oslovi aj mladych, dizajn je perfektne uhladeny, materialy su prijemne :) mamina ma rada kreslene vytacanie cisiel, typicke pre LG ci Samsung no a tapeta Zivy svet :)

    anonymous05.08.2008 - 22:55 Trvalý odkaz

    ja: chcem sa podakovat Risovi- ze pridavas aj poznamku ...Hlasna reprodukcia...skus ju pouzivat uz stale... dakujem!

    anonymous07.08.2008 - 09:20 Trvalý odkaz

    mazo: robi vyborne fotky pri dostatku denneho svetla.
    Aj sol pochyboval, ci sktocne nema AF...

    anonymous16.08.2008 - 22:13 Trvalý odkaz

    miro a.: cavte neviete niekto da sa vypnut prednastavena tema orangu a zapnut temu samsungov?

    anonymous09.09.2008 - 20:00 Trvalý odkaz

    nika: neviete ako sa tam daju dostat hry?

    anonymous14.09.2008 - 23:28 Trvalý odkaz

    erika: Dakujem autorovi za uzitocne informacie a dobru radu.konecne ma nerusi ta lista na lavej strane.tento telefon je velmi stylovy aj pre narocnejsich uzivatelov.verte mi ze sa vam zapaci.

    anonymous24.09.2008 - 23:06 Trvalý odkaz

    Palo: Pls ako sa tam davaju JAva aplikacie dam tam hociaky JAR a nefinguje to nepodporovany format potoms om cital ze to treba cez JADMAKER a som dla aj to a aj tak enfungovalo.pls help lebo ten telofon sa mi stranse paci ale JAVU potrebujem ked tka tak email alebo aj tu to ej jedno dik

    anonymous28.09.2008 - 16:11 Trvalý odkaz

    Palo: PLs dajte mi niekto enjaku WAP STRANKU DEK S ADA STIAHNTU JAVA HRA ZADARMO do toho mobilu plssss

    anonymous18.10.2008 - 09:27 Trvalý odkaz

    Lubos: Zdravím. Teraz som vybral L770 z akcie a mám takéto problémy: baterka mi nevydrží asi 12 hodín, ke? mi volajú, tak velmi slabo po?ujem, hlasitos? je na maximume, m?a po?ujú tiež zle, v slúchadle zvykne chrap?a?, a velakrát sa mi nedá dovola?, vyhadzuje, že som nedostupný, alebo mám obsadené. Máte aj Vy takéto problémy, alebo je chybný mobil? Bol som s tým aj Orangei, ale špekulovali, že nemajú druhý mob., ale môžu ho posla? na reklamáciu. Mám ho 3 dni. Dík

    anonymous24.10.2008 - 21:06 Trvalý odkaz

    palo: no tak mne baterka drzi 3 4 dni mam ho asi mesiac... to ez sa ti enda dovlot mozno to bude priofilom pozri sa ci nemas profil OFFLINE.... telefonat mi de super a so sluchadlami som spokojny ziadne problemy som s tym telefonom nadmieru spokojny je to taka "imidzovka" akurat ma hnevaju tie hry ze si enmam koa skratit dlhu chvilu napr u doktora...

    anonymous04.11.2008 - 11:04 Trvalý odkaz

    pit: caute, aj ja mam L770 uz som ho mal 2x v reklamacii, baterka mi vydrzi max 2 dni a to iba bezne telefonujem a par sms za den.Signalizacia vybitia baterky ma tiez rozculuje raz pipne a uz je vybity.Neviem ci ho mam nejako zle nadstaveny ze sa tak rychlo vybija. Poradte, co by som mohol skusit.

    anonymous18.11.2008 - 15:58 Trvalý odkaz

    iva: ?avte!no neviem,ja ho mam 4dni,ale niesom spokojná.Chybaju mi tam "zakladne"funkcie-?i len ja som ich nenašla?Napr.kde sa da zmenit zvuk smsky,a merace hovorov,a po?itadlo sprav.A nedostala som ktomu ani pamatovu!

    anonymous12.12.2008 - 12:21 Trvalý odkaz

    Majko: do pamäte telefonu musite dat subor jad. aj jar., jad. je instalacny....ale naskor musite na mobile zadat - *#9998*4678255#..aspon na mojom to funguje ja mam U600

    anonymous27.01.2009 - 20:43 Trvalý odkaz

    lukas: potrebujem poradit ako sa tavaju do samsungu java hry lebo JAr mi nechce zobra?

    anonymous28.08.2009 - 19:08 Trvalý odkaz

    kaja: aj ja mam tento telefon .. a som s nim velmi spokojna az na to že tam neviem dat tie Java hry .. a baterka mi vydrzi max 12 hodin .. ani tolko nie všade kam idem beriem so sebou nabija?ku .. a dakujeem za tu radu ako zrusit tu listu velmi sa mi to tam nepa?ilo .. ked som chcela dat na tapetu nejaku fotku tak mi to zakryvalo polku tej fotky... a teraz vsimla som si tu jendu otazku... zee akos a zmenii zvuk smsky ..v profiloch bocnou sipkou .. a tam je zvuk smsky a tak treba sa s tym pohrat:) ... aj ja som na to prisla len nedavno :) a estee na tomto mobile veelmi ocenim heslo :) toto je pre mna velkee plus ked budem chcet novy telefon jedinee ak maa smsky a galeriu na heslo ... akurat sa mi na tom nepa?i to že ak mam zamknutu galeriu tak mi zamkne aj prehrava? hudby .. je to sicee logicke lebo v prehrava?i su tie veci co v galerii ale je to dost nepraktickee :-( .. a este k fotkam to sa mi az taknepa?i ake robi ale na to ze to je vysuvacka a ze to je samsung a ze nema blesk tak je to fajn :)

    anonymous12.05.2010 - 11:53 Trvalý odkaz

    janka kovacova: zdravim vas...kupim samsung sgh-l 770 mala som ho a nestastnou nahodou sa mi pokazil.ak mate niekto na predaj kupim ihned.kontaktujte ma prosim...len seriozne...dakujem