Samsung Galaxy Tab 10.1 sa v EÚ predávať môže, Galaxy Tab 7.7 nie

  • Martin 24.07.2012 - 22:32

    dakujeme apple gratulujem ti opet k uzasnemu vitazstvu!!! ale fakt za taketo pi... zalovat? to sa fakt apple boji konkurencie? :D apple je uz ako male ufnukane decko, ktore zaluje za to ze mu chlapec ukradol auticko... No proste no koment nemam na to slov. Sak sa ten tab 7.7 vobec na ten ipad nepodoba alebo som slepy? :D

  • Pavol Pavučko24.07.2012 - 23:45 Trvalý odkaz

    to je pravda a este k tomu mam dva pripomienky :) po prve sa apple asi boji kedze vsetko len zaluje a po druhe v cine to je zase naopak tam uz spravili vlastny ONE X z pametovkami a jelly beanom sa mi zda alebo aj iphone z androšrotom

    huje®24.07.2012 - 23:47 Trvalý odkaz

    to bude veselé :-) To už je o tom, kto komu skôr zlomí väzy ?

    "Apple has finally put a price tag on the the patent infringement court battle it has been waging against Samsung. In a filing made to a District Court in California, Apple asks for $2.525 billion from the Korean based manufacturer, arguing that Samsung had unjustly profited by that amount from the sales of its Galaxy devices."

    jankoikariam25.07.2012 - 00:00 Trvalý odkaz

    Ak sa 7.7 podoba na ipad tak nech zazaluju aj okno co mam na byte tvarom sa podoba na apple

    gombicka61125.07.2012 - 00:04 Trvalý odkaz

    suhlasim s tebou...toto uz nieje normalne...asi si pockam na NEXUS 7 a bude vybavene...:D

    DJ Pepe25.07.2012 - 00:15 Trvalý odkaz

    A ty keby si mal sancu vyhrat, nesudil by si sa aj,za bizardnosti?

    jankoikariam25.07.2012 - 00:28 Trvalý odkaz

    Zazaluju aj nexus uvidis stym sa da pocitat ja uz len cakam kedy zazaluju nas za kriticke nazory k tymto sudom

    Martin25.07.2012 - 02:17 Trvalý odkaz

    tomu ver janko aj ja uz cakam kedy budu zalovat nexus. Najme pokial to bude amt lepsie predaje nez ipad joooj to bude zalob :D

    jankoikariam25.07.2012 - 03:33 Trvalý odkaz

    Len som zvedavy co na nom zazaluju mozno,to ze slovo nexus sa podoba na slovo apple a potom uz fakt odpaenem len sa cudujem aky ti sudcovia su slepy ked nerozoznaju ten rozdiel medai tymito dvoma tabletmi a vsak prinajhorsom bude samsung vyrabat tablety v tvare hamburgera ddddd hadam vtedy to nikto nenapadne na sude.

    Dezi25.07.2012 - 10:09 Trvalý odkaz

    tak tym dvom uz nacisto sibe. Takto technika napreduje pomaly.

    lukas25.07.2012 - 10:09 Trvalý odkaz

    akurát jem jablko a ako som si odhryzol tak pozerám, že to moje jablko sa dosť podobá na znak apple, radšej to rýchlo hodím do koša, lebo hneď budem stáť v súdnej sieni :-DDD

    jankoikariam25.07.2012 - 11:26 Trvalý odkaz

    Aaaaa mam ta
    Uz podavam zalobu za zneuctenie znacky ty si sa opovzil hodit apple do kosa zakazem ti kupovat jablka na nemeckom sude.ddddd vtip bracho

    lukas25.07.2012 - 16:31 Trvalý odkaz

    :-DDDD no jo, radšej sa dám na banány

    tomas125.07.2012 - 19:17 Trvalý odkaz

    ja byt androidom tak zase zazalujem apple za to ze pouziva hornu stahovaciu listu ako je to v androide a potom by som chcel vidiet apple ako by sa tvaril keby to musel prerobit

    paul25.07.2012 - 19:43 Trvalý odkaz

    tomas1 google stym nespravi nic pretoze nema na tu stahovaciu listu patent a kedze apple ma na vela veci patenty tak sa potom snimi mozu sudit a ja ich zato chvalim tak treba ich na tie adroidove sracky a este je to aj pomaly drahsie ako ipad

    Pavol Pavučko25.07.2012 - 20:47 Trvalý odkaz

    napriklad vsetky systemy maju stahovacie listy okrem WP :)

    Me_Gusta26.07.2012 - 16:15 Trvalý odkaz

    Moje hovno čo vyserem sa podobá na iPad. Zažalujte ma!!!

    tomas126.07.2012 - 18:04 Trvalý odkaz

    paul ja som len chcel poukazat na to ze uz je trapne ze apple sa zacinat stazovat na uplne hovadiny...nech si apple da patent aj na to ze len on moze vyrabat oblukove kryty cociek pre fotoaparaty a bude to vyriesene. Ja si len myslim ze aplle to robi len preto lebo zistil ze ostatne znacky sa zacinaju velmi rychlo dotahovat a apple uz nie to co to byvalo niekedy.