Samsung Galaxy Premier: 4,65'' HD displej a Android 4.1

  • Insomniac 02.11.2012 - 01:06

    už to je všetko na jedno kopyto, dizajn,parametre,názov, a ešte aj tá cena je veľmi podobná SIIIke....podľa mňa zbytočný telefón, kedže má iba dvojjadro tak mohli dať cenu okolo 400€

  • Insomniac02.11.2012 - 01:09 Trvalý odkaz

    p.s.: neviem či to je také ohromne ťažké v tejto dobre ale už by mohli doladiť jednu obrovskú chybičku krásy, na všetkých telefónoch im to chýba a to je hardwerové tlačidlo fotoaparátu.

    lukas02.11.2012 - 08:40 Trvalý odkaz

    Inak tá cena je strašne vysoká a nikto akosi nechápe prečo, na všetkých stránkach, kde som čítal info sa o tom autor zmieňoval, že nechápu takú vysokú cenovku...

    Bonyek@azet.sk02.11.2012 - 14:17 Trvalý odkaz

    Koľko tých s označením galaxi ešte pribudne.?

    stanleyjr02.11.2012 - 14:47 Trvalý odkaz

    presne tak zte, xiaomi, huawei a ine cinske firmy to zvalcuju cenami :)

    Me_Gusta02.11.2012 - 16:32 Trvalý odkaz

    Samsung čo to?! Kedysi to bola lacná značka ktorá robila ako také telefóny, ale teraz? Neviem ako ostatným, ale mne sa design samsungu nepáči (Galaxy Note je výnimka, ale dvojka už vôbec nie) čítal som veľa komentárov a dosť ľudí ma rovnaký názor. Prečo furt to isté? Prečo nerobia aj niečo iné, čo sa aj iným ľudom zapáči? A tá cena je smiešna, veď už aj HTC je lacnejšie a to je čo povedať :) Ale ako som už povedal, ja držím palce každej značke :) ale Samsung pri tomto tempe nebude dlho vo vedení. Ako bolo hore spomenuté ZTE, Huawei a podobné značky ho prevalcujú.

    tomas103.11.2012 - 12:39 Trvalý odkaz

    neviem co chcu dokazat s touto cenou pri tychto parametroch.

    zune8506.11.2012 - 20:40 Trvalý odkaz

    nečítali ste?
    samsung sa chce dostať na vrchol a che byť európska značka najvyššiej urovne ,taký TOP - HiEnd
    tak začína asi cenami,kvalitka a materiály sú u prdele