Samsung Galaxy Mini (Samsung S5570)

  • Martin Hombauer 18.03.2011 - 01:51

    laci: 40min navigacia cez waze + 2 hovory do 2min, vydrzi dva dni..
    nika: skus resetnut telefon (vyp/zap a nainstalovat znova)
    laci: mne MMS nejdu ani s datami, dam stahovanie vyhodi podrobnosti o sprave, dam ok, a hasla fajka, nic sa nedeje. Neriesim, nechyba mi to nejak.. len stve :)

  • anonymous10.09.2011 - 17:08 Trvalý odkaz

    majca: Veronika: pozri prispevok 12.7.2011 miso 1407 - podla tychto instrukcii si nastavis ton zvonenia spravy aj budika aky chces...

    anonymous11.09.2011 - 15:14 Trvalý odkaz

    Chip: Ma to aj videohovor? ak ano, kde... za skoru odpoved dakujem :-)

    anonymous11.09.2011 - 19:49 Trvalý odkaz

    timo: viete niekto aku to ma pamet ram ? a jaka sa tam da dat pametovka ? diki

    anonymous13.09.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    huly: :)... a mapy si si už stihla?

    anonymous13.09.2011 - 22:45 Trvalý odkaz

    rado: Len by som sa chcel spítať či sa daju posielať pesničky a ako? Ak niekto vie dajte vediet prosim. Dakujem

    anonymous14.09.2011 - 17:29 Trvalý odkaz

    huly: Čo presne sa stane keď ju zapneš?

    anonymous15.09.2011 - 13:48 Trvalý odkaz

    Lily: no nič mi tam nejde. na android market sa mi nedá pripojiť. samsung apps píše že sa nedá pripojiť. cez usb sa mi sťahovať nedá, lebo sa mi to nechce pripojiť k pc, nejdú mi mapy, gps, latitude, places... absolútne neviem čo s tým je

    anonymous15.09.2011 - 18:18 Trvalý odkaz

    Jana: tak len stale vypise ze:cakanie na zistenie polohy..a potom uz nic

    anonymous16.09.2011 - 09:03 Trvalý odkaz

    huly: ono niekedy treba počkať trocha dlhšie kým tu polohu zistí ... jednoducho si potrebuješ z android marketu stiahnuť aplikáciu (napr. sygic alebo navigion), ktorá by ťa navigovala, pretože v telefóne máš zatiaľ iba prijímač GPS signálu. Tieto aplikácie však väčšinou patria medzi tie najdrahšie.. ale zrejme bude aj nejaký spôsob ako ju dostať do telefónu aj zadarmo, len ešte musím zistiť ako - ale asi to nebude práve najlegálnejšie

    anonymous18.09.2011 - 03:02 Trvalý odkaz

    jeremy881: rodriques: co tak radsej ho reklamovat ? zapnuty displej pri hovore nic moc no..
    Chip: videohovor nie, nema to vpredu kameru..
    timo: RAM 279MB
    rado: pesnicky som na druhy fon poslal klasicky cez BT..(najdes si cez moje subory, podrz na mp3 a daj zdielat, je tam volba BT)
    Lily: a internet v telefone mas ?
    huly: nechcem nabadzat ale na tejto stranke najdes co hladas..tracker.cztorrent.net/

    anonymous20.09.2011 - 23:59 Trvalý odkaz

    rodriques: Vďaka, telefón vyreklamovaný, ešťe že v nayku je možne vymeniť Samsung kus za kus alebo prašule do 14 dní od kúpenia.Nový už šlape na 100 percent.( musím to zaklopať)

    anonymous21.09.2011 - 04:12 Trvalý odkaz

    jeremy881: rad som vam pomohol..

    anonymous24.09.2011 - 20:38 Trvalý odkaz

    duro: kde si mam stiahnut mapy europy do Samsung Galaxy Mini (Samsung S5570)

    anonymous25.09.2011 - 22:09 Trvalý odkaz

    jeremy881: Duri, precitaj si par prispevkov vyssie..

    anonymous27.09.2011 - 18:04 Trvalý odkaz

    mirec: jeremy to som ja mirec z tých príspevkov vyššie ako si vyriešil navigáciu vidím že si písal niečo o sygic .. či si si kúpil platenú verziu a tak funguješ ? .. alebo si našiel nejakú offline navigáciu

    anonymous27.09.2011 - 22:38 Trvalý odkaz

    thomas: Nejde mi GPS bez pripojenia na wi-fi... dá sa stiahnuť neaká aplikácia pomocou ktorej by mi to šlo?? Alebo ako inak mám riešiť tento problem?

    anonymous27.09.2011 - 23:15 Trvalý odkaz

    timo: staci tu pamet ram 279mb lebo u huawei sonic je tiez taka a hovoria ze je to malo

    anonymous28.09.2011 - 15:59 Trvalý odkaz

    Phil: Caute, mam ten mobil priblizne 2 mesiace a som s nim nadmieru spokojny a nemam mu v podstate co vytknut co sa tyka funkcnosti az na maly detalil na ktory navazuje nasledne dalsi... Niekedy ked zapinam wi-fi cez hornu listu , tak mi ho zapina cca nejakych 10 sekund, ale nezapne ho a potom ked to dam urobit opakovane wi-fi mi hlasi error, moznost pripojit sa cez wi-fi sa potom obnovi po restarte telefonu s cim prichadza dalsi problem poprehadzuje sa mi menu ako tu uz spominala kika, neviete ako sa to da zafixovat, popripade hlavne mi poradit vo veci zapinania wi-fi teda ci sa to deje aj niekomu inemu a ako sa to da nasledne bez restartu dat do povodneho stavu alebo je chyba len v mojom pristroji a treba to skusit dat do servisu popripade reklamovat... Diky vopred za odpoved

    anonymous28.09.2011 - 20:27 Trvalý odkaz

    mirec: Zdravím ťa, mne to robí presne to isté robím to tiež cez restart potom. Ak sa k tomu dopracuješ napíš to aj sem ako si to vyriešil.

    anonymous28.09.2011 - 20:57 Trvalý odkaz

    deto: Ako poslať mp3 cez bluetooth?

    anonymous28.09.2011 - 20:59 Trvalý odkaz

    deto: pri mp3-ke dám zdieľať a naskočí hneď možnosť cez správu a ja ju chcem odoslať cez bluetooth,Poradí niekto?

    anonymous28.09.2011 - 22:07 Trvalý odkaz

    imro: zdravim
    mam problem s casovym pasmom,nie je tu nase casove pasmo,aj v mailoch a na facebooku mi to posuva o par hodin dozadu,neviem to zmenit poradte

    anonymous29.09.2011 - 21:56 Trvalý odkaz

    Phil: nase casove pasmo tam je, treba si tam zaznacit napr. Brussels GMT+2:00, vtedy ti bude davat spravny cas, aspon u mna to tak dava aj co sa tyka facebooku...

    anonymous02.10.2011 - 00:18 Trvalý odkaz

    TheLama: Neviete náhodou načo je a ľavom boku nad tlačidlami hlasitosti , taká malá dierka :D , ďakujem

    anonymous02.10.2011 - 08:26 Trvalý odkaz

    bliky: neviete mi poradit mam net od o2 a nejde mi cezneho nic neviem natavit aby nebralo wifi ale cez ten net daval som uz aj konfiguracnu spravu co mi polali

    anonymous03.10.2011 - 22:17 Trvalý odkaz

    Erika: Ahojte ...ako si nastavim zvonenie ??? poradte mi prosim .. ? :) dakujeeem

    anonymous04.10.2011 - 14:45 Trvalý odkaz

    rodriques: No predsa na šnúrku na krk. Pozri si obrázok v návode :-)

    anonymous04.10.2011 - 22:47 Trvalý odkaz

    [Insane] Fanboy: Neviete nahodou, ako stahovat z pocitaca napr. hudbu?... USB dam do pocitaca- dam do mabilu a iba mi pipne pls pomozte Thx.

    anonymous05.10.2011 - 20:31 Trvalý odkaz

    iveta: MAM TELEFON SAMSUNG GALAXY MINI VYMENILA SOM PAMATOVU KARTU 8 gb. namiesto 2 gb. ale vsetko co stiahnem cez market tak my to uklada len na sim kartu. ako mam nastavit aby my to ukladalo na pamatovu kartu??????

    anonymous07.10.2011 - 02:37 Trvalý odkaz

    Sara: Asi sa opýtam dosť hlúpu otázku, ale mám problém s Facebookom. Keď sa prihlásim nikde neviem najsť kolonku na odhlásenie ! :/ Nechá ma prihlásenú a ni s tým neviem robiť. Ak by niekto vedel pomôcť bola by som vďačná :) Ďakujem.

    anonymous07.10.2011 - 12:22 Trvalý odkaz

    Táňa: Prosím vás, omylom som si na plochu pridala jeden widget, chcem ho odstrániť ale vôbec neviem ako. Vie mi niekto pomôcť ? :) ďakujem.

    anonymous08.10.2011 - 16:45 Trvalý odkaz

    mailox: Podržíš prst na tom widgete a keď sa ti v spodnej časti displeja zobrazí odstrániť, posunieš to tam a je to.

    anonymous08.10.2011 - 22:59 Trvalý odkaz

    Matt: Zdravim, chcel by som si aktualizovat android v tomto samsungu. Pri ostatnych mobiloch s androidom som si vsimol: Nastavenia->O výrobku->Aktualizacia zariadenia. Cize si mozu aktualizovat svoj android cez mobil, no ja som tam nič také vo svojom mobile nenašiel, a chcem sa opýtať ako by som si ho mohol aktualizovať. Vopred Ďakujem.

    anonymous11.10.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    ImoRiaL: Stiahni si najnovsiu verziu samsung kies a skus ci ti neponukde aktualizaciu , ak nie ja by som si to flashol cez odina alebo racej by som siahol po custom romke cm7 + taktovatelny kernel a taktnut na 800 mhz

    anonymous13.10.2011 - 12:07 Trvalý odkaz

    jeremy881: Mirec: na vyssich linkoch najdes verziu, ktoru som si nahodil.
    TheLama: tusim je to na snurku..
    Erika: precitaj si diskusiu, zmena zvonenia je popisana..
    Iveta: niektore sa ukladaju do tel. lebo to vyzaduju, niektore na kartu.. kartu si vymenit mozes, kup si vacsiu..
    Fanboy: citaj vyssie, je to popisane..
    Sara: ja vypnem net a aplikaciu.. ono sa to odhlasi..
    ImoRiaL: po zmene citit nejaku zmenu ??

    anonymous16.10.2011 - 19:26 Trvalý odkaz

    mimo: Čo mám urobiť, aby som mohol začať využívať GPS v telefóne.ďakujem.

    anonymous18.10.2011 - 17:35 Trvalý odkaz

    rodriques: Neviete niekto či už je dostupná aktualizácia na Android 2.3.4 cez Kies pre Slovensko alebo Čechy. Už to niekto touto cestou aktualizoval ? Vďaka

    anonymous18.10.2011 - 20:41 Trvalý odkaz

    di : Neviete mi náhodou niekto poradiť, prečo sa nedá nastaviť čas a dátum, ked na tú položku v nastaveniach ťuknem tak nereaguje? mám ho ešte len od dnes? to ho mám hneď reklamovať?

    anonymous19.10.2011 - 22:31 Trvalý odkaz

    jeremy881: mimo: stiahni si navigaciu.. :D
    rodriques: kamos daval na ace 2.3 a spomalil sa mu fon, teda na mini by som to asi este nedaval..
    di: a inak displej reaguje ? nejake je to cudne..

    anonymous22.10.2011 - 18:23 Trvalý odkaz

    minik: ahojte, mam samsung galaxy mini asi tak 2-3 týždne a doteraz som bola velmi spokojna, no dnes som bola v priecinku hudba..vsetko bolo ok,no zrazu telefon mi vypisalo "samsung" a odvtedy na nic nereaguje a len toto slovicko mi blika dookola..snazila som sa ho vypnut,ale neslo,tak som vybrala baterku aj simku...vratila som ich a nic, skusala som uz aj dat telefon na nabijacku...nic nepomaha..dookola len samsung a sem tam mi zavibruje...nebola som pripojena na net, ani na pc...mate niekto napad? alebo uz len reklamovat? :(

    anonymous25.10.2011 - 18:57 Trvalý odkaz

    Ivona: Ahojte :) chcela by som sa spýtať či niekto nevie ako sa dá odblokovať tento mobil mám mladšiu sestru ktorá mi ho zablokovala no nedala správny kod teda vzor ...nemohli by ste mi niak pomôcť? :) vopred ďakujem :)

    anonymous29.10.2011 - 17:57 Trvalý odkaz

    robot: ahojte, rad by som vedel, ze ci ked vitiahnem z mobilu sim-ku a vlozim druhu, ci sa m i vynuluju nastavenia mobilu alebo nie. za odpoved dakujem. :)

    anonymous31.10.2011 - 22:04 Trvalý odkaz

    Roman: Da sa nastavit aj vlastne zvonenie alebo musim mat zvonenie jedno z tych čo tam už su dané take tie blbe zvuky...? Dakujem

    anonymous02.11.2011 - 18:30 Trvalý odkaz

    samo: caute.. poradí mi niekto ako mam stianuť hry do mobilu samsung galaxi mini (s5570)..??.. lebo nedostal som CD ked dam USB do pc tak len pipne a nic a ked stiahnem hru neviem ako ju mam ddať do telefonúú ...prosím poradte niekto.. dík.

    anonymous02.11.2011 - 21:57 Trvalý odkaz

    Jano: Zvonenie si zmenis tak ze na pametovej karte si vytvoris zlozku ringtones a vlozis si tam pesnicku ktoru chces a ta sa nasledne objavi aj v ponuke na vyber zvonenia

    anonymous05.11.2011 - 21:03 Trvalý odkaz

    Robert Keresztes: kolko farieb vlastny tento mobil?

    anonymous10.11.2011 - 15:47 Trvalý odkaz

    juliet: čaute, chcem poslať pesničku cez bluetooth, ale neviem ako :( lebo fotky posielať viem ale pri pesničkách mi nepiše to zdieľať...