Samsung C3510

  • Martin Hombauer 12.02.2010 - 14:13

    Tino: Zaujímavý kúsok. Kapacitný displej, škoda že taký malý a s malým rozlíšením. Taktiež škoda fo?áku. A chýbalo by mi aj WiFi. Ak budú rýchle odozvy systému, kapacitný displej bude výhodou. Tým pádom to bude velmi pohodlný mobil, ale kapacitný displej od Samsungu by si skôr zaslúžili iné kúsky. :)

  • anonymous17.01.2010 - 19:03 Trvalý odkaz

    Valaroma: dotykovy lowendík :-)

    anonymous17.01.2010 - 20:15 Trvalý odkaz

    []: akoze nech sa na mna nikto nehneva ale zaujimalo by ma NACO alebo AKY maju vyznam taketo telefony onicom - ved to nic take nema! Jedina vyhoda ze je dotykovy ale aj to v akej kvalite! Viem az taku cenu toho netreba cakat vela ale podla mna zaberaju na trhu len zbytocne miesto a navrhari by mali prist radsej s niecim zaujimavym co sa tyka vybavy pretoze z hladiska efektivnosti dopytu to bdue prepadak!!

    anonymous17.01.2010 - 20:50 Trvalý odkaz

    NexuS: Pochybujem ze to bude prepadak. Vies kolko je ludi co potrebuje mobil len na volania, SMS a nejaku tu muziku? Samsung to asi vie :D

    anonymous17.01.2010 - 21:14 Trvalý odkaz

    abc: no ak by mobil potrebovali len na volania, sms a nejaku tu muziku tak si nebudu predsa kupovat dotykac ;)

    anonymous17.01.2010 - 21:18 Trvalý odkaz

    NexuS: Co ked chce ist niekdo s dobou? :D

    anonymous17.01.2010 - 21:21 Trvalý odkaz

    NexuS: a este sa im moze lubit design tychto dotykacov :D

    anonymous17.01.2010 - 21:35 Trvalý odkaz

    []: Dobre niektorym treba len sms, volanie a daka hudba ale to im potom aj staci daka stara sunka a nie dotykovka kera sa aj tak kazi a mrzne.. Len aby boli stylovi ze napovrchu bude dobre vypadat ale vnutri to bude ?rep :DD

    anonymous17.01.2010 - 21:53 Trvalý odkaz

    NexuS: Napriklad deti :D tie nevyuziju potencial silnejsieho mobilu. Toto ma vsetky zakladne funkcie a nic ine co by nevyuzili. A detom ide hlavne o dizajn, urcite by neradi behali po vonku s Nokiou 3310 napriklad :D

    anonymous18.01.2010 - 00:16 Trvalý odkaz

    []: ale tak samozrejme deti - aby ich mohli okradnut starsi spoluziaci :)) ALE dnesne deti maju uz vysoke poziadavky co sa tyka mobilnych telefonov tak neviem neviem A z druhej strany deti stale daco robia a prasknute hlavne sklicko asi nepotesi penazenku ich rodicov..

    anonymous18.01.2010 - 07:44 Trvalý odkaz

    NexuS: Jasne ze maju stale vyssie poziadavky. ALE mnoho rodicov im urcite nekupi drahy mobil, pretoze nechcu vyhadzovat zbytocne vela penazi do vzduchu, ked detom ten mobil ukradnu alebo ho stratia :D

    anonymous18.01.2010 - 07:58 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: pochop, kolko ludi, tolko chuti. ako vzdy, aj tento telefon si najde svoje miesto na trhu. neboj sa, keby sa to neoplatilo, tak ho nevyrobia. ludi je fakt vela a takyto mobil by si kludne kupila moja mama - na obcasne mms, hlavne hudbu, velky displej na prezeranie foto a dotyk pre vyskusanie si a prechod z obyc. na dotykovy fon. nemyslis, ze napriklad takychto ludi je aj na slovensku dost? :)

    anonymous18.01.2010 - 08:27 Trvalý odkaz

    NexuS: Presne to som chcel povedat :D Ze je dost ludi co by si tento mobil kupilo. Vystizne si to zhrnul :D

    anonymous18.01.2010 - 10:04 Trvalý odkaz

    hellwet154: To tino: suhlasim naprosto s tebou docelkom zaujimavy kusok :) tak tiez mu chyba wi-fi jak hovoris. Sak nato mame vylepsenu verziu corbyho nie?

    anonymous18.01.2010 - 15:20 Trvalý odkaz

    []: Ano samozrejme aj ja suhlasim ze napriklad detom to ako imodzovy telefon za lacny peniaz staci alebo ludom ked chcu prest s klasickeho na dotykovku - ale aj tam treba davat pozor lebo dost casto sa stava ze mrznu .. ALE co ma MRZI je ze velakrat pri dizajnovo podarenych kuskoch ostava len pri tom dizajne ze nepokunkaju aj nieco navyse - tot vsio :)

    anonymous18.01.2010 - 17:30 Trvalý odkaz

    NexuS: Suhlasim s tebou. Samsung sa dajak rozbehol s tymto druhom mobilov a namakanych vyraba pomenej :D

    anonymous20.01.2010 - 10:40 Trvalý odkaz

    riki: zjavne nesledujes dostatocne mobilny sektor, lebo Samsung sa rozbehol so vsetkymi typmi mobilnych telefonov, ci uz na dve simky, s otvorenym OS, uzavretym OS a aj low-endami. Hlavne by som necakal negativne reakcie na takyto telefon, ked za malo penazi je to relativne dost muziky a hlavne cim viac je takychto kusov tym viac cena ide dole a to je pre zakaznika len plus.

    Displej je na velmi dobrej urovni, to reagujem len na jeden prispevok z diskusie. Podla mna pre 90 percent ludi co vyuzivaju mobil, ma tento vsetko co potrebuju. Lenze v takejto diskusii sa vacsinou vzdy stretnu len ludia co maju nejaky smak a vsetko ostatne im pride o nicom. Treba to ale vnimat trochu sirsie. A to ani nehovorim, ze mnozstvo zien zdaleka nepotrebuje plno funkcii co mobil ponuka a skor by ich potesilo keby ich mobil vyzeral ako sperk atd atd. Prosto nie kazdy potrebuje a vyuzije vsetky funkcie a vychytavky a takych co fakt potrebuju Totalny telefon je fakt smiesne percento, tak 5.

    anonymous20.01.2010 - 10:43 Trvalý odkaz

    riki: NONAME - Mrznutie je nezmysel pri takomto foune. Neviem s akym dotykovym bez otvoreneho OS si zazil mrznutie. Ja teda so ziadnym. Mozno, ze si mal stastie na nejaky nedotiahnuty FW, ale pochybujem.

    anonymous20.01.2010 - 16:21 Trvalý odkaz

    NexuS: Zjavne nesledujes dostatocne predchadzajucu diskusiu, lebo by si si vsimol ze som proti tomu mobilu nic nenamietol. Mal som na mysli to ze by MNA osobne potesilo keby vyrabali este este trochu viac silnych mobilov, ale to je iba moj osobny nazor takze si ho nevsimaj :D

    anonymous20.01.2010 - 16:38 Trvalý odkaz

    riki: Nie, vsak som len namietal, ze aj high-endov robia dost.. Jak vravim, vyrabaju teraz mobily v celom rozsahu. Neni segment, kde mobilny telefon teraz nemaju a jasne ze vyrabaju aj viac low-endov, ale to je celkovo trend vo vyrobe mobilov..

    anonymous20.01.2010 - 17:35 Trvalý odkaz

    NexuS: Jasne uz chapem. Ja som to myslel tak ze Samsung sa v poslednom case dost zameral na low-endy. Mobilny sektor myslim ze sledujem minimalne dostatocne, takze viem ze vyraba aj dost high-endov :D

    anonymous24.01.2010 - 01:44 Trvalý odkaz

    Dalibor: 1. lacny samsung bol star s 3 mpix fotoaparatom,potom iba zmenili dizajn a fotak klesol na 2 mpix a bol tu corby,teraz tam dali megapixel a je tu tento C3510, za chvilu vyrobia nejaky z Vga fotakom a potom este aj bez fotaku,neviem aky zmysel ma vyrabat tolko rovnakych fonov ked na internete ich aj tak kupis za rovnaku cenu

    anonymous03.02.2010 - 14:24 Trvalý odkaz

    14 rocny Dury: vyrabaju ich preto, lebo sa lachko vypredaju, a ak vidia ze maju uspech tak preco neinvestovat do dalsieho?

    anonymous12.02.2010 - 14:13 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na PRVÝ KONTAKT. Diskusia premazaná.

    anonymous12.02.2010 - 15:50 Trvalý odkaz

    lol: nejdu fotky zobrazit michal neviem ci je chyba mojho pc alebo vasa

    anonymous12.02.2010 - 16:38 Trvalý odkaz

    Lubo_GP: k telefonu - myslim, ze uz je tych "dumb" modeov dost... to prehanaju ...

    a ano, nejdu fotky

    * dakujeme, upravene

    anonymous12.02.2010 - 16:43 Trvalý odkaz

    Ero250: Ja osobne samsung moc nemusim ale paci sa mi ze robia dotykove low-endy a hlavne lacne

    anonymous12.02.2010 - 22:15 Trvalý odkaz

    maestro: Samsung uz moc presycuje trh lowendami a sam sebe konkuruje a pritom dizajnove a funkcne rozdiely su takmer minimalne...a cena tak isto od 100-140 ... mohli by kusok SPOMALIT v chrleni a vymysliet uz aj nieco ORIGINAAAAAALNE ;)

    anonymous13.02.2010 - 16:19 Trvalý odkaz

    and191: Na Corbym ma hneval ten samsungovský konektor. Tento fón má v?akabohu 3,5 mm jack a cena je nižšia na úkor nižšieho rozlíšenia fotoaparátu. Na fotenie so sebou nosím môj 8 MpX fo?ák a na príležitostnú momentku 1 MpX sta?í. Najviac využívam mobil na cestách ako Mp3 prehráva? a istý ?as pokukávam po nejakej dotykovke, láka ma písanie SMSiek. ?iže volanie, SMSky, hudba a nízka cena definujú m?a ako užívate?a tohoto fónu. To?ko moja odpove? na otázku "Kto si toto kúpi."

    anonymous13.02.2010 - 16:22 Trvalý odkaz

    and191: a nepochybne by sa ve?a paušálistov potešilo tomuto modelu pri najnižších programoch, kde by si operátori mohli dovoli? da? ho do ponuky.

    anonymous13.02.2010 - 19:21 Trvalý odkaz

    maestro: ked chces mp3 a laka ta pisanie sms tak tento mobil urcite nie je pre teba ;)) otrasne sa natom pisu sms nehovoriac o dotykoch a kvalita zvuku mne proste nereze na tych samsungoch,kdezto nokia sa polepsila a predcila uz aj SE ...radsej si prihod tych 20Eciek jak volovinu kupit len zato ze je lacna a vyzera ;)

    anonymous13.02.2010 - 20:39 Trvalý odkaz

    Q: Tak neviem neviem, ale ozna?i? kapacitný displej za pozitívum, môže len diletant. Odporový displej je podstatne lepší a praktickejší na používanie. Pre?o? Lebo napr. muži s hrubšími prstami môžu použi? na písanie akúko?vek pomôcku, ako napr. stylus. Ten si môžte s kapacitným displejom str?i? viete kam. Rovnako ženy s dlhšími nechtami na kapacitnom displeji nestla?ia ni?, lebo sa k tomu jednoducho nedostanú bruškom prsta. Takže napísanie SMS je pre takýchto ?udí jednoducho nemožné. Ak dotyká?, tak jedine odporový. Niekto tu spomenul model Star. Ten má displej odporový. Ak by nemal, manželke by bol na ...

    anonymous13.02.2010 - 20:43 Trvalý odkaz

    Q: Ešte zareagujem na cenu. Ak má by? cena skuto?ne taká, ako je predpokladaná (110), tak sa tento mobil rovno pochoval. Za takmer rovnakú cenu sa totiž predáva S5230 Star a ten je iná liga. Má lepší displej, akcelerometer, vä?šia rozlíšenie fotoaparátu, dospelejší výzor....

    anonymous13.02.2010 - 23:49 Trvalý odkaz

    and191: napisal som, aky som uzivatel, aky mobil by si mi prosim odporucil? (s prihliadnutim na cenu...)

    anonymous25.04.2010 - 20:16 Trvalý odkaz

    Lukas: Neviete kde možem zohna? tento fon? Chcem ho novy nie použitý..... Prosím ve?mi sa mi pa?i ?akujem

    anonymous01.05.2010 - 21:46 Trvalý odkaz

    luky231: najdes ho na epicentrum.sk ale za tu istu cenu tam kupis aj corbyho