Samsung B7610 Omnia PRO

  • Martin Hombauer 06.04.2010 - 12:54

    kusko46: radsej tuto omniu ako N900, krajsi dizajn za lacnejsi peniaz a funkciami totozna

  • anonymous31.12.2009 - 19:05 Trvalý odkaz

    Worker: Prosim Vas je tento stroj pomalsi ako dajme tomu i8910 HD? vdaka... inac fajny stroj

    anonymous31.12.2009 - 19:19 Trvalý odkaz

    jakub: naozaj radsejj omniu pro ako n97 a je k tomu owela lepsia cena

    anonymous31.12.2009 - 19:47 Trvalý odkaz

    Sagittarius: chodte niekam s wm a aj so symbianom,archaicke veci patria do muzea :)

    anonymous31.12.2009 - 20:45 Trvalý odkaz

    cena: stoji 411€ na epicentrum.sk

    anonymous02.01.2010 - 01:40 Trvalý odkaz

    mailox: jedina vec, co ma zaujala, je procesor...

    anonymous06.04.2010 - 12:54 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na RECENZIU. Diskusia premazaná.

    anonymous06.04.2010 - 13:54 Trvalý odkaz

    abc: a druhy nazor Richarda??

    anonymous06.04.2010 - 14:55 Trvalý odkaz

    Peto: v Electroworlde ho pri aktivacii pausalu O2 /iba zaloha 20€ ktoru o rok vratia, alebo to zrusite a vratia sekom cele.../ kupite za ani nie 320€...

    anonymous06.04.2010 - 15:36 Trvalý odkaz

    SpeedyK: tak tento Samsung sa vydaril. . .pa?i sa mi. .?i už vzh?adovo alebo funkciami. .len škoda že už mam zakupeny Sony Ericsson SATIO U1

    anonymous06.04.2010 - 15:36 Trvalý odkaz

    riki: Foun nie je zly, len dan za HW klavesnicu je vo velkosti aj vahe. Komu nevadi WM alebo rozmery tak pri tej cene isto neprehlupi. A podla mna aj dobre vyzera.

    anonymous06.04.2010 - 15:56 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Druhy nazor doplneny, aj par drobnosti v ramci zakladnych parametrov, ktore povodne chybali.

    anonymous06.04.2010 - 18:54 Trvalý odkaz

    Genius: Za moju N97 32GB by som ho ur?ite nevymenil. Až na ten procesor a RAM ku ktoré pri WM 6,5 aj tak nestíhajú má N97 navrch. No ešte ten displej má lepší Omnia Pro.

    anonymous06.04.2010 - 19:18 Trvalý odkaz

    5530xxx: presne ako hovoríš ram ka ani procesor pri WM nestíha,na n97 nemá ani zdaleka

    anonymous06.04.2010 - 19:31 Trvalý odkaz

    riki: Chlapy, v com vlastne je ta N97 lepsia? Lebo jak pisete, displej, procak je na strane Samsungu, vydrz takisto, lepsie sluchadla s lepsim zvukom priamo v baleni,tak v com okrem volnej pamate (co mi nepride moc dolezite kedze nie je problem aj Samsung rozsirit).

    anonymous06.04.2010 - 19:54 Trvalý odkaz

    5530xxx: môže bi? an jeho strane ale ten telefon nestiha ako si sa mohol do?ita? v recenzii a podla mna ma n97 aj displej lepší a aj lepšiu viditelnos? an slnku ..takže tak

    anonymous06.04.2010 - 20:14 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Pani, musim teda podotknut, ze ani N97 nepovazujem za vyrazne rychly telefon. ;)

    anonymous06.04.2010 - 20:19 Trvalý odkaz

    riki: Popravde tie lagy su len obcasne (rozhodne sa neda povedat, ze nestiha) a je to problem WM. Aj Samsung B7610 aj Nokia N97 maju podpriemernu kvalitu zvuku pri volani. Lepsi displej ma Samsung, na slnku Nokia.Multimedialne je na tom lepsie Samsung. Vydrz Samsung. Pamat Nokia. Otazka je co kto preferuje a povedat, ze Nokia N97 je isto lepsia nie je na mieste. Telefony su to dobre, no nie najlepsie. Oba maju svoje muchy.

    anonymous06.04.2010 - 22:58 Trvalý odkaz

    marto: Telefon mam tri mesiace. Nie je zly, ale uz by som si ho nekupil. WM 6.5 je skoro nepouzitelny a TouchWiz je nepouzitelny uplne. Telefon sem tam brutalne zmrzne a odozva je skoro nulova. WM 6.5 ma nepouzitelny multitasking, rusi aplikacie, ktore by nemusel a nechava tie, ktore netreba bez akehokolvek logickeho vysvetlenia. Po HW stranke je v pohode, ale ten SW je pren uplne od...ny. Mal som v ruke Samsung Galaxy Spica s Androidom a bolo to neporovnatelne. Multimedia Omnia zvlada fajn, pri pustenych programoch sa nezahrieva, foti a nataca video celkom dobre a ma HW klavesnicu :-). Len ten SW...

    anonymous06.04.2010 - 23:36 Trvalý odkaz

    5530xxx: šAK TAK TO JE JEDEN MA TO LEPšIE JEDEN TO ALE ?O KOMU VIAC VIHOVUJE TO UPREDNOSTNí

    anonymous07.04.2010 - 00:27 Trvalý odkaz

    riki: A skusil si aj najnovsi FW?

    anonymous07.04.2010 - 21:07 Trvalý odkaz

    moody: tento kusok mi prisiel cca pred tyzdnom a nemam s nim absolutne ziaden problem. Na HW spominane tlacidlo na menu vytvorenia spravy alebo emailu NECHYBA, nchadza sa nalavo od spacebaru :) rychlost je takisto bezpoblemova, vypol som si touchwiz a ostatne obmdzenia od samsungu jednoduchou zmenou jednej hodnoty v registroch. Uz dopredu som cital rozne recenzie a ako z toho vsetkeho vyplyva, vsetko spomaluje len touchwiz..myslim ze kazdy spravny "windousak" si to vypne hned po prvotnom nastaveni telefonu. Jedin co ma trochu irituje je tuhost hw klavesnice, kde obcas nezaregistruje stlacenie (hlavne pri rychlejsom pisani). Inac som velmi spokojny, vedel som do coho idem a myslim ze kazdy kto uz chce dat za nieco 400€ si aspon precita par recenzii nech vie do coho ide.

    anonymous07.04.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    Vratko1110: ...ako nezainteresovaná tretia strana konverzácie a porovnávania tohto Samsungu a Nokie N97 musím podotknú?, že sám riadite? Fínskeho giganta ozna?il N97 za najvä?ší omyl, ktorý sa už nikdy nebude opakova?... Takže... ešte nie?o ? :-) ..ale ja len tak, že btw :-)

    anonymous08.04.2010 - 17:45 Trvalý odkaz

    5530xxx: a to si sa de dozvedel???podla mna je nokia n97 velmi dobry telefon a kebi nebol aj cena bi bola iná a to pochybujem že bi sám riaditel ozna?il tento model za najva?ší omyl.

    anonymous11.04.2010 - 20:11 Trvalý odkaz

    Snakey: Zdravim ja som mal aj jedno aj druhe a priznam sa ze ani jeden telefon ma nesklamal. Potom ako som do N97 hodil najaktualnejsi fw, preQapkal ma stabilitou. Ked som ich ale polozil vedla seba, rozdiel v Qalite displayov bol asi 100 k 1, samozrejme v prospech Omnie, ten amoled je bomba. A Omnia ma zase preQapkal vydrzou, je to asi prave tym displayom, co sa tyka softu, ked zrusite Touchwiz je to normalny rychly tlf.

    anonymous21.04.2010 - 11:55 Trvalý odkaz

    Roman: ja sa rozhodujem ci prejst z omnie i900 na tuto omniu PRO .. neviem ci sa to oplati, neviem ci je ten windows mob taky pomaly, pretoze mne na omnii to nieje az take pomale ( asi som si zvykol ) no myslim ze za tu cenu to bude ovela lepsie ... ja len tolko, ze by som bol nerad keby stara omnia bola v niecom lepsia a by ma to mozno mrzelo no pochybujem o tom.. pozna niekto multimedialnejsi telefon za taku fajn cenu ?

    anonymous30.04.2010 - 09:50 Trvalý odkaz

    Majster007: tento mobil som chcel minulý rok.Bol len v ?echáv v O2.Tak som si kúpil N97. Telefon je niekedy spomalený a dos? mu "hrabe".tak som sa potešil ke? prišla do predaja Xperia X2 od Sony ericssonu.A to bol najvä?ší omyl môjho života.Síce vyšiel nový firmware ale telefón po 2 d?och používania zamrzol,nejde s ním vola? proste umiera.To bolo aj pred firmwarom.Myslím , že tento telefón je vo svojej kategórii jeden z najlepších.nechápem na?o nadupú mobily funkciami ke? sa nedajú využíva?.

    anonymous10.05.2010 - 15:27 Trvalý odkaz

    Natala: mne sa pokazil ani mesiac som ho nemala, a je v oprave, ze na 30dni smiesne

    anonymous11.05.2010 - 16:30 Trvalý odkaz

    Roman: no tak niektory ludia mavaju smolu s mobilmy ale pochybujem ze by sa tieto omnie nejako kazili ... ma niekto iny nazor z dlhodobej skusenosti ? Mam o tej telefon velky zaujem a nevime preco je relativne taky lacny, resp. preco je stara omnia i900 v porovnani s nim taka draha ?!

    anonymous13.05.2010 - 14:52 Trvalý odkaz

    emmacore: Natala, ked ti do 30 dni nestihnut telefon opravit, mozes odstupit od zmluvy a podla zakona ti musia vratit peniaze.
    B7610 som si kupil niekedy na jesen. Hardver vyborny, softver (WM 6.5) uplne naprd. Ale aspon sa mi telefon nekazi ako predtym telefony od HTC. Omniu som si kupil ako prechodny telefon, pretoze bol lacny. Cakam na poriadny Android s klavesnicou a gigovym procesorom.

    anonymous02.06.2010 - 22:59 Trvalý odkaz

    patrick.alfa: 5530xxx ako mozes povedat ze n97 je lepsi ako tento mobil prosim ta a vcom to si asi nikdy n97 nedrzak v ruke ja ho mam 6 mesiacov a podla mna je to najhorsi telefon aki som kedy mal a to som bol tazki nokiak samozrejme az doteraz ked mam tuto spomalenu nadheru.(myslim n97) a ze nokia ma lepsi displej proste nechapem videl si niekedy displej tohto samsungu asi nie pretoze potom bi si nenapisal takuto blbost displej tohto samsungu je minimalne o dve tridy lepsi nez nokie n97 a bohuzial alebo bohu dik zober si to ako chces ale to co pisal vratko1110 ze samotne predstavenstvo nikie priznalo ze nokia n97 bol najvecsi omil je pravda a le ved sa to da jednoducho najst na nete tak kukni a potom nieco pis takze asi tak.

    anonymous11.06.2010 - 20:54 Trvalý odkaz

    zuzu: Ahojte neviete ktorý fon je lepší, ?i táto omnia alebo lg gw620?nejak sa stále neviem rozhodnú?. ?akujem

    anonymous11.07.2010 - 14:24 Trvalý odkaz

    Gitano: Oba majú rezistívny display ktorý je (pod?a m?a) lepší pre WM... WM je síce archaický OS a už by som do neho asi nešiel, ale na tom LG nie je známy procák, ale tak tiež bude zrejme fajn. Vo zvyšku sú ve?mi identické, ale tipujem, že vä?šina ?udí by šla skôr do toho LG. Predsalen - Android je android... Unix platforma v mobiloch je jednoducho perfektná.

    anonymous16.08.2010 - 06:45 Trvalý odkaz

    cvirko: Mam N97 ale to je riadne zabrzdeny mobil lutujem tie peniaze co som zan dal dam si don aplikacie a on zamrzne no dakujem pekne tento samsung by som bral vsetkymi 5-timi alebo N900 vyskusat maemo o.s.

    anonymous27.08.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    matus: No myslím si že WM v blízkej budúcnosti ur?ite spraví upgrade na nový WM a ten uz bude frcat tak neviem preco sa stim zaoberate..:)

    anonymous05.10.2010 - 00:39 Trvalý odkaz

    martin: troška ma odradila ten druhý odborný názor ,že je ten fone spomalený... to by mi prekážalo.viete mi niekto potvrdi? že ked výjde nejaký upgrade ,že bude rýchli ???

    anonymous15.10.2010 - 10:24 Trvalý odkaz

    Jaho: vie mi niekto poveda? ?i v mobile idú upravova? dokumenty Word a Excel ?

    anonymous20.10.2010 - 18:32 Trvalý odkaz

    mino: vie mi nieko povedat ako na nej vipnem Touchwiz??

    anonymous23.10.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    asgjiz: dasa sem dat aj flash?

    anonymous26.10.2010 - 22:56 Trvalý odkaz

    domi: chcel by som sa opytat ze ktory mobil by ste si vybrali Sony Ericsson U8i Vivaz Pro alebo Samsung B7610 Omnia Pro. Ja sa totiz neviem rozhodnut. Diky za rady

    anonymous03.11.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    nejde mi WIFI: preco mi nejde wifi v skole kde je to na meno a heslo tam zadam a nejde a ked sa inde pripajam tak to ide

    anonymous19.11.2010 - 23:57 Trvalý odkaz

    Mike: Chcem sa s opýta?, ?i je v poriadku, že ikona WINDOWS ved?a ponuky štart je biela. Nemala by by? farebná? Nemení a ani po zmene pozadia, alebo témy. Inak som.s telefonom spokojný. ?akujem

    anonymous20.11.2010 - 14:56 Trvalý odkaz

    Mitarai: Nie, farebná bola u WM do verzie 6.1, tento smartphone má 6.5 kde je tá ikona už biela. Ak to chceš zmeni?, tak jedine nejakou špeciálnou témou alebo upraveným OS, ak teda nejaký je.

    anonymous03.12.2010 - 23:01 Trvalý odkaz

    Mike: Zdravím všetkých. Nevie mi niekto poveda?, ?o môže znamena? to, že sa mi ob?as nastavený ?as a dátum zmenia z aktuálneho na november 1999, 16.00? Telefon som už mal v servise, nezistili žiadnu závadu. Nechávam ho zapnutý permanentne de? - noc.?akujem.

    anonymous12.12.2010 - 21:49 Trvalý odkaz

    Laco: Mal som tiež takýto problém. Stávalo sa mi to na Slovensku ale ove?a ?astejšie v zahrani?í. Tak som vypol automatickú zmenu ?asovej zóny (start->clock->world clock->menu->options)a pomohlo. Skús možno ti to tiež pomôže.