Samsung B5722 Duos

  • Martin Hombauer 23.02.2010 - 01:00

    huron: tento samsung ma vsetko co ma mat,, na 3g sa im vyprdnem,je na 2 simky,,blesk,fotak, wifi nepotrebujem lebo mam mobilny net,uvidime aka bude cena,, keby je tak okolo 140 evri,, no nechme sa prekvapkat :)

  • anonymous27.01.2010 - 18:34 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Cena by mala byt 199 eur. Pouzivam ho uz par dni a k iPhonu je to v mojom pripade vyborne "volátko". Prepínanie SIM kariet sa uskutocnuje malym tlacidlom v hornej casti pravej bocnej steny. Reakcie su pomale, ale to je na dotykovy mobil tejto triedy normalne. Dnes som objavil aj rychle vyhladavanie v telefonnom zozname, zvykol som si aj na rozne zvonenia pre kazdu SIM, a ocenujem aj dlhu vydrz na jedno nabitie (5 dni pri dvoch-troch hovoroch denne). Ale je to fakt lacny Samsung, prakticky v style Corby. Takze ak vam nevyhovuje Corby, nebude ani toto. Recenzia bude coskoro.

    anonymous28.01.2010 - 10:51 Trvalý odkaz

    duro8: Neviem pre?ouž nedávajú do každych mobilov seriovo wifi...?!

    anonymous28.01.2010 - 17:21 Trvalý odkaz

    hellwet159: telefon s dvoma simkamy a s tymto vybavenim co ine dodat za tu cenu je to podla mna dobry fon pre tych co chcu dve sim kartyy v jednom

    anonymous28.01.2010 - 19:34 Trvalý odkaz

    tomas: skoda toho wifi... Raz to mam v mobile wifi a uz nikdy o tuto funkciu nechcem prist... Chcem dotyk,wifi,aspon 5 fotak aspon LED blesk,FM radio, dvojsim. A samozrejme dobru cenu ,chcem vela???asi ano

    anonymous29.01.2010 - 09:28 Trvalý odkaz

    Amedeo: Hmm...Pre moju gazdinu uplne uzasny fon,este keby bol za krestansku cenu v maji k 3 levelu v Orangu,tak moja stara vyleti zo skurky od radosti a ja budem mat 2 roky svaty pokoj.Fasa fotak,blesk,dotykac...Jak pre nu sity na mieru...

    anonymous23.02.2010 - 01:01 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na RECENZIU.

    Diskusia premazana.

    anonymous23.02.2010 - 08:00 Trvalý odkaz

    Luriel: Hm nic moc mobil ale na SMS a volanie moze byt zase naj. Ja by som v nom potreboval este akcelerometer, WiFi, aspon 3" displej, a nejaky ten otvoreny OS. Ale to by uz urcite bola cena okolo 420 EUR.

    anonymous23.02.2010 - 09:10 Trvalý odkaz

    huron: a ja mam staru dobru nokiu e65 a som spokojny,,ma wifi,obstojny fotak,a hlavne to neni dotykac,, pri ktorych som pri smskovani skoro hodit tie telefony o stenu :)

    anonymous23.02.2010 - 11:40 Trvalý odkaz

    Luriel: Hm ja by som bral radsej E52 uz len kvoli tomu procesoru, wifine a otvorenemu OS.

    anonymous23.02.2010 - 11:47 Trvalý odkaz

    Luriel: Kedy znovu zacnete tocit videorecenzie???

    anonymous23.02.2010 - 15:05 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Odpoved: Coskoro. ;)

    anonymous23.02.2010 - 16:37 Trvalý odkaz

    Roman: Nakonci si opravte chybu, na trhu je B5702 Duos.

    *vdaka, opravene. - redakcia*

    anonymous23.02.2010 - 17:47 Trvalý odkaz

    fbvcvbesdfyxcvgtsdv: nepochopim samsung ... vyrobia velmi vela podobnych kusou. naco to bude ??? a maloktory ma wi-fi. proste somarina jedna za druhu .. sem tam nejaky dobry ... omnia 2 atd atd ...tento sa velmi podoba na S5230... a je to to iste !!!

    anonymous01.03.2010 - 15:06 Trvalý odkaz

    maestro: ..chybajuci akcelerometer? tak to je hanba na mobil za 200E ...dizajnovo pripomina S 5560 !!! nie 5230,este aj prenos je max cez EDGE...slabota mobil,jedina vyhoda dvojsim nic ine.a ked som dobre cital clanok tak je tue tiez absencia QWERTY klavesnice... velmi zle samsung !! vela penazi za malo muziky.

    anonymous24.03.2010 - 19:09 Trvalý odkaz

    titina: Sms písanie len cez T9, nemá to qwerty?

    anonymous02.04.2010 - 15:38 Trvalý odkaz

    Carl von Bahnhof: Mám DUALSIM ?í?ana, ale každého 1,5 d?a visí na nabíja?ke, zmena je nutná!!! Mal by som zopár otázok, na ktoré odpovede h?adám zatia? márne.
    1. Dá sa priradi? unikátna melódia k jedinému užívate?ovi? Ak áno, ko?ko "miest" alebo zvonení je k dispozícii na tieto unikátne zvonenia v tomto Samsungu? Môj ?í?a? má 5 miest na unikátne zvonenia a môže tam by? aj MP3, alebo MIDI. Predpokladám, že sa ku každému kontaktu uloženému v pamätil tlf dá priradi? fotka.
    2. ?í?a? dokáže nahráva? tel. hovory. Vie to aj tento?
    3. Dá sa T9 vypnú? pri písaní SMS správ?
    4. Dajú sa presúva? ikony medzi ponukami MENU, alebo aspo? na jednej stránke MENU?
    Pomaly sa blíži k cene, kedy už ?lovek uvažuje da? za telefón viac ako za nie?o také, ?oho sú na Aukre haldy a stojí to za ****.
    Praktické postrehy na www.i9problematika.wbl.sk

    anonymous10.05.2010 - 22:10 Trvalý odkaz

    so?a: Prosím Vás ako si nastavím CLIP mám O2 a Orange a na oboch je aktívne CLIP no aj v telefone je aktívne zobrazovanie ?ísla no aj napriek tomu mi neukazuje ?íslo ked niekomu volám :/ dakujem

    anonymous09.08.2010 - 19:17 Trvalý odkaz

    danka: Chcela by som sa spýta?, ako to funguje s prehliadaním dokumentov, ?i sa dajú otvori? dokumenty z .doc alebo .pdf formátu?

    anonymous12.11.2010 - 21:54 Trvalý odkaz

    bra?o: Prosim Vás, dnes som dostal ten telefón a viem, že niektoré modely od Samsungu môžu fotku (alebo nejaký obrázok) rozdeli? na tri ?asti a tie sú potom jednotlivými pozadiami, ktoré si po?ahovaním prstu prepínate (klasika na Samsungu). No na tomto telefóne mi to nejde. Automaticky mi to fotku oreže na stred a neviem, ?i tu vôbec taká funkcia je... ?akujem

    anonymous18.01.2011 - 13:31 Trvalý odkaz

    icy: V electroworlde je momentalne za 149 eur do 18.1.2011

    anonymous10.02.2011 - 21:28 Trvalý odkaz

    Zuzana: Dobry den.Mozte mi niekto poradit ako nastavim internet v tomto telefone.Mam net cez O2,ale nefunguje mi v telefone.Nevedeli mi ze poradit ani v predajni O2.Mate niekto s tym daku skusenost?Dakujem.

    anonymous01.06.2011 - 14:42 Trvalý odkaz

    RM: Tie SIM sú neni obe aktívne? Treba medzi prepína?? MIVVY je tiež des na všetko, ?o obsahuje, ale duálnos? má riešenú lepšie, ako si ?lovek môže aj žela? a predstavi?. Má ju doslova návykovú!

    anonymous10.06.2011 - 18:38 Trvalý odkaz

    Dido: Obidve SIM su aktívné

    anonymous30.06.2011 - 19:53 Trvalý odkaz

    Michal: Chcem sa opýta? budík budí aj ked je telefon vypnutý ? Alebo ho treba ma? celu noc pustený aby mi pri hlave ni?il mozgové bunky ?

    anonymous06.08.2011 - 16:26 Trvalý odkaz

    Hanka: Dobry den. potrebovala by som poradit ohladne audio hovorov. Ked pocas audio hovoru potrebujem stlacit tlacitko 1, 2, 3.... neviem kde. vlastne pocas hovoru mi dotykovy displej vobec nefuguje. dostanem sa akurat do telef.zoznamu ale to je vsetko. ku klavesnici sa nedostanem. potrebujem to nastavit niekde v nastaveniach. dakujem.

    anonymous26.10.2011 - 22:19 Trvalý odkaz

    veronika: Viete niekto poradit ako si na nom navolim 3 pzadia?lebo stale sa mi da len jedno na vsetky obrazovky.

    anonymous14.11.2011 - 20:06 Trvalý odkaz

    Jozo: Chcem sa spytat, ak je aktivny hovor na karte 1 a niekto mi vola na kartu 2, je obsadovaci ton alebo normalne zvoni volajucemu a mne dava ze je prichadzajuci hovor na karte 2? mam starsi typ samsung d780ku a obzeram sa po comsi novom a chcem aby to dokazalo, mam vo vyhliadke aj samsung star2 duos ale ten vraj vie aktivne len s jednou sim pracovat, teda ak volam z karty 1, karta 2 je vraj nedostupna.

    anonymous05.12.2011 - 13:46 Trvalý odkaz

    Denisa: Jožova otázka by aj m?a zaujímala : ak volám z karty 1, karta 2 je dostupná?