Sagem my850c

  • Martin Hombauer 01.11.2007 - 20:07

    erik.aragorn: Tento fon podporuje multitasking!!!....sice java nie ale prehravac hra na pozadi....a ide o super dobry fon vo svojej triede..
    SAGEM IS THE BEST

  • anonymous31.10.2008 - 16:03 Trvalý odkaz

    nika: tento mobil si NEKUPUJTE!!!!
    uz hned po kupe som ho bola vymenit - kus za kus- pretoze sa nedal ani zapnut. nasledovali 4 reklamacie a teraz uz pojde na specialnu reklamaciu. Nefunguje poriadne SW,stale zamrza, nezvoni... sklicko som mala menene 3x !!!

    anonymous09.07.2009 - 16:45 Trvalý odkaz

    JJA: NEKUPUJTE SI TOTO HOVNO. JA SOM HO MAL ž MESIACOV A CELY SA POSRAL A ZA TICH 6 MESIACOV BOL 2X REKLAMOVANY... MRZOL, OBRAZKY NEJDU POSUVAT MUSIS SI HO DAT POTOM IST NASPET OTVORIT DALSI A TAK.. VELMMI VEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI ZDLHAVE... NAJHORIS MOBIL AKY SOM KEDY VIDEL A MAL ... MAL SOM HO MAT NA 2 ROKY A PO POL ROKU POKAZENY V ORANGE MI HO NA 3X NEDALI ANI VYREKLAMOVAT ZE MAM DOTLACENY DISPLEJ ZE S NIM ZLE ZAOBCHADZAM HLAVNE ZE KED SA OTVARA A ZATVARA TAK MUSI BYT OTLACENY..... JEDINE PLUS VELKY DISPLEJ ALE NACO VAM JE KED MOBIL JE UPLYYYYYYYYYY SHIT .. MP3 PREHRAVA NA NAJSILNEJSOM ZVUKU TOTTALNE ALE TOTALNE CHRAPCAVO.... A JKED VAM NIEKTO VOLA ANI TO NEPOCUT LEBO REPRAK MA NA VRCHU ZVNUTRA CIZE KED HO ZAVRETE TAK VAM NEPOCUT .. TERAZ SOM MAL ROK A POL CIERNOBIELY MOBIL A ANI RAZ SA NEPOKAZIL.. NASTASTIE O TYZDEN SI IDEM VYBRAT KONECNE NOVY MOBIL.. ALE RADSEJ NEMAT MOBIL AKO MAST SAGEM MY 85oC PRETOZE AK SA VAM CCHE HOP CHODIT STALE OPRAVOVAT NENI PROBLEM...... NAJVECSIE NAJVEEEEEEEEEEEEEEECSIE HOVNO NA SVETE.. A ORANGE-CACI MI HO ANI VYREKLAMOVAT NECHCELI TAK NECH SI NASERU IDIOTI POSRATY.......... SAGEM JE HOVNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SOM NASTVATY LEBO SOM SA TESIL NA NOVY MOBIL A TKTO SOM DOPADOL TO JE VSETKO

    anonymous18.01.2010 - 18:23 Trvalý odkaz

    ingrid krnanova: pokazil sa mi na telefone konektor=prosim kde mozem dostat nahradny diel do tohto tel.sagem my 850 c.