Poradňa: Ktorý kúpiť, Lenovo A7010 alebo Huawei P9 Lite?

  • Michal 15.08.2016 - 17:10

    Z tychto dvoch urcite p9lite, ak lenovo tak potom uz rovno A7020.

  • Braňo15.08.2016 - 20:33 Trvalý odkaz

    Neviem porovnať, lebo mám len lite 9 ale s tým som nadmieru spokojný. Rýchlosť reakcií systému a čítačky bez zaváhania. Foto super. Dizajn palec hore. Umiestnenie reproduktorov dole je super, vždy ma hnevalo keď nebolo počuť lebo som ho zle položil. Keby som mal kúpiť teraz tak určite zase lite 9.

    ondrakomous15.08.2016 - 21:52 Trvalý odkaz

    trochu off, joza czmar vybalil p9 lite ve zlatem provedeni, titulek na youtube kanale, ve zlatem provedeni je nadherny. cituji: "v tomto pripade mam jasno, ta zlata verze se mi libi vice," jozkovy svetovy kecy.

    Michal15.08.2016 - 23:03 Trvalý odkaz

    Zlaty som mal doma a je fakt pekny, biely je trochu fadny, cierny elegantny. Ten Honor 7 lite by mala tiez zvazit. Tieto 5,2 palcove su fakt sikovne do ruky a tenucke.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.08.2016 - 23:28 Trvalý odkaz

    Lenovo ma pre mna lakavejsi vizual. Co ma ale nelaka je mnozstvo Lenovo modelov na trhu, a pocit, ze spolocnost radsej vyda novu generaciu, ako softverovu aktualizaciu, hoci, lepsia sa. Za mna skor Huawei ako akykolvek Honor. U mna by z tychto 2 v clanku asi zvitazil Huawei. Jedine, ze by som chcel telefon so stereo prednymi reproduktormi, na youtube/twitch, Dolby Atmos (ktory ma az tak neocaril), a nevadil by mi fotoaparat trosku vyssie od priemeru. Vtedy by som asi vzal Lenovo.

    Nightmare16.08.2016 - 02:30 Trvalý odkaz

    ak chce relativne kompaktny,stylovy telefon skor na fotenie tak P9 Lite
    ak nevadia vacsie rozmery,a chce dobru stereo hudbu tak urcite A7010 zas (inak na tomto Lenove je ficurka nakreslit "U" na boku displeja a zmensi sa) pre mna je to tak 1:1 ale viac Pre som za A7010

    Knoxville16.08.2016 - 02:53 Trvalý odkaz

    Ja by som nebral ani jeden,takze asi neporadim...