Plantronics Voyager 855

  • Martin Hombauer 30.04.2008 - 11:28

    graffoo: toto sa mi paci. riso v porovnani s tymi AKG sluchadlami co mas, aky to ma zvuk? rovno sa spytam, ze ci je moc horsi alebo nie :D

  • anonymous30.04.2008 - 16:31 Trvalý odkaz

    riso: tazko hodnotit. AKG K24P su na usi...ale ludovo povedane "ovela horsi nie je". :) hraju krajsie nez kablove Sony Ericsson HPM70 aj HPM64.

    anonymous30.04.2008 - 19:18 Trvalý odkaz

    mental.disease: vskutku zaujimave riesenie. chcelo by to zrovnat s HBH-DS 205, ale tam si vlastne dam ake chcem, takze by to voyager prehral :lol:

    anonymous30.04.2008 - 19:50 Trvalý odkaz

    riso: no porovnanie..zvuk sluchadiel z balenia je lepsi pri Plantronics, ale na DS205 pripojis aj vlastne, lepsie, ako si uz povedal.
    mne sa viac paci menej kablov => Voyager. Menej sa to zamotavalo. Ale ak mam nosit stale po vreckach kablik s hacikom, tak neviem. DS205 mám štipcom stále pripnutý na košeli a slúchadlá len zavesené okolo krku.
    Obe riešenia sú ve?mi dobré. Voyager dokáže spolupracova? s dvoma telefónmi, aj ke? s chybami, DS205 to nedokáže. Takže to nie je také jednoduché.
    Bolo by to ?ažké rozhodovanie.

    anonymous08.05.2008 - 17:43 Trvalý odkaz

    KlonnK: Skusal niekto pripojit tieto sluchatka s pda a mobilom zaroven? chcel by som cez N560 pocuvat hudbu a s E65 telefonovat/primat hovory.
    Je kvalita zvuku porovnatelna s plugmi??

    anonymous22.05.2008 - 21:04 Trvalý odkaz

    Peter: Funguje to ako A2DP, aj ked nie je pripojene druhe sluchadlo? Da sa teda kvalitnejsie pocuvat hudba na jedno ucho?

    anonymous21.08.2008 - 02:35 Trvalý odkaz

    matoosh: ahoj riso,silne uvazujem ze by som si tieto sluchatka kupil,len ma na nich stve to ucho ako si spominal. porad mi prosim ta s ktorymi mas lepsie skusenosti s tymtito sluchatkami alebo s tou motorolou s9? na tej motorole ma odradza to ze by ma to mohlo tlacit,a kedze si ich chcem objednat z netu tak si ich nebudem moct vyskusat...ktore maju lepsie prevedenie zvuku? diki

    anonymous29.12.2008 - 14:04 Trvalý odkaz

    Miro: Kupil som si novy headset Plantronics Voyager 855. Podla navodu by mal byt nabity za 3 hodiny a pri nabijani by malo svietit cervene svetlo. Ked ho napojim na nabijacku, po cely cas blika cervene svetlo a headset sa nenabil ani po niekolkych hodinach. Neviete mi s tym poradit?

    anonymous12.01.2009 - 01:13 Trvalý odkaz

    Marian: Kupil som si novy headset Plantronics Voyager 855. Podla navodu by mal byt nabity za 3 hodiny a pri nabijani by malo svietit cervene svetlo. Ked ho napojim na nabijacku, po cely cas blika cervene svetlo a headset sa nenabil ani po niekolkych hodinach. No a to podstatné, je to už druhá 855 ?o mi posla?i a znova nefunk?ná!!!!!!!!!!!
    Neviete mi s tym poradit?