Nokia 6600i slide

  • Martin Hombauer 20.05.2009 - 10:55

    SONIC: Skoda ze ostal maly displej mohli zvacsit na 2,4 palca aspon.

  • anonymous04.03.2010 - 20:52 Trvalý odkaz

    king: teraz som zmeteny jedni hovoria ze 3,5mm jack nema a kamos co ho ma vravi ze ma videl som foto ktore zrobil s tim mobilom a vobec nesu rozmazane a su pekne ostre pls povezte mi pravdu

    anonymous05.03.2010 - 13:14 Trvalý odkaz

    kaderova: Pamä? telefonu nestojí ani za pol groša.Keby že viem akú má pamä? ur?ite si ho nekúpim a mrzne.

    anonymous07.03.2010 - 11:00 Trvalý odkaz

    miso: totalny crep,maly displej fotak na howno,neodporucam

    anonymous07.03.2010 - 20:52 Trvalý odkaz

    kalo: tak som tam mal aj najnovší firmware.telefon nemrzol.z mojej strany maximalna nespokojnost.nekupovat.

    anonymous09.03.2010 - 13:33 Trvalý odkaz

    Lukas: Tak to vyzerá že tý ktorý ste si kúpili túto nokiu ste na tom podobne ako ja s mojou 6210 Navigator. Je to toež šmejd ktorý vám neradim kupova?. Prehravanie videa seka tapeta nieje na celom displeji temy stiahnete lem cez ovi usb nenabíja ?o z toho žeto ma symbian ked množstvo aplikácií mi nejde proste 6600i nieje jediný blbý mobil od nokie

    anonymous09.03.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    p: Ja som z nokiamy bola vzdy velmi spokojna co teraz nemozem povedat, otec mi tuto nokiu 6600i slide vybral v piatok a v pondelok som ho musela ist reklamovat- prestaval zvonit, sam od seba vybroval, na reklamacii mi taktiez povedali ze mi nemozu vymenit kus za kus ze musi ist do servisu, o tri tyzdne mi prisla sms ze si mozem prist po telefon, pytala som sa co snim robili, povedali mi ze prepalili software a menili suciastku no telefon robil to iste..takze o chvilu sa chystam opat na reklamacku:(((

    anonymous11.03.2010 - 16:35 Trvalý odkaz

    fero: pls co znamena out of memory error.. mi to niekedy napíse a vypne aplikaciu

    anonymous15.03.2010 - 14:46 Trvalý odkaz

    erika: mne vratili z opravy uz trikrat tento telefon s tym, ze nie je ziadna vada v nom, no mne v BA odchadza signal "jedna radost" a to nechodim po kanaloch :) Okrem toho mozem potvrdit, ze fotak je 0 bodov! Jedine co mi opravili bolo, ze setric displeja zacal fungovat. Vymenit ho nejako nescu !:(

    anonymous15.03.2010 - 17:17 Trvalý odkaz

    Tomik: mam ho a som s nim uplne spokojny:-DDtu pisu len ty ktory zavidia

    anonymous16.03.2010 - 15:50 Trvalý odkaz

    Soviet: Zdravim,
    Tak po updajtnuti firmwaru na 36.60 problemy so zaostrovanim zmizli a momentalne su fotky pekne zaostrene.. Sice ma update firmwaru stal 15eur, ale stoji to uz zato aspon.

    anonymous16.03.2010 - 23:05 Trvalý odkaz

    kalo: To tomik .Ta lutujem ,to zna?í ze si este nemal este good foon.ja som sa ho chvala bohu uz zbavil.este raz nekupovat, je to omyl.

    anonymous18.03.2010 - 19:58 Trvalý odkaz

    klingi: na triedu v akej je,je v pohode.vcera som si ho kupil a tie fotky neostrili a dnes som ho prehodil 36.60 firmwarom a pekne odfoti a zaostri text,takze za tu cenu fajn:)

    anonymous19.03.2010 - 13:04 Trvalý odkaz

    den: haloo este raz sa chcem opytat ci nestratim zaruku od orange ked stiahnem ten firmware do mobilu????

    anonymous20.03.2010 - 21:19 Trvalý odkaz

    kata431: pod?a mna je to super mobil mam ho este len tizden ale take krasne fotky su na nom aale mohol byt aj trosku lahsi je dost tazky oproti inym

    anonymous20.03.2010 - 23:15 Trvalý odkaz

    shark: Ako aktualizujem ten firmware ? Skúšal som ten program Nokia Software Updater, ale nejde mi na Viste. Už ma to nabaví s tou Nokiou. Furt sú problémy s ?ou. Predtým som mal SE K610i a to bol ove?a kvalitnejší mobil jak toto. Nikdy s ním neboli takéto problémy. Neviem na?o dávali tú 6600i do obchodov ke? to neni ešte poriadne domyslené !!!

    anonymous26.03.2010 - 14:53 Trvalý odkaz

    fikusss: PO vymene softu telefon foti vyborne. Ale soft sa da vymenit iba v servise..

    anonymous26.03.2010 - 21:23 Trvalý odkaz

    kalo: ha ha ,ze v servise ,ty si asi servisak mobil shopu..

    anonymous29.03.2010 - 23:11 Trvalý odkaz

    shark: Mne to stále nejde aktualizova?. Na nete sa píše, že tie programy na aktualizáciu nie sú na Vistu. Je to pravda ?

    anonymous07.04.2010 - 21:27 Trvalý odkaz

    kalo: Vista je šrot.Ale skôr je na chybe ze fon máš od nejakého operatora.Treba zmeni? produkt key.Hladaj google.Mne pomohla stranka superfórum.cz.Takže študova?.

    anonymous10.04.2010 - 22:12 Trvalý odkaz

    shhhark: kalo: Lenže ja nespustím ten program, takže k pripájaniu telefónu som sa ešte nedostal :)

    anonymous10.04.2010 - 23:49 Trvalý odkaz

    shark: kalo: A ke? si stiahnem ten software z rapidu, tak to ako potom nainštalujem ?

    anonymous11.04.2010 - 01:58 Trvalý odkaz

    kalo: Dôrazne odporú?am aktualizova? cez nokia software update.Dôvod?Lebo on pod?a pripojeného telefonu nahrá správnu verziu a jazyk.Ale najnovší software ti ponúkne len pre nebrandovaný fón(nie od operatorov,nutná zmena produkt key,strata záruky).Program na manuálnu inštalaciu nepoznám,nepotrebujem.

    anonymous13.04.2010 - 10:58 Trvalý odkaz

    palko: jeto najvecia kktina aku so mekdy mal zevraj 3,5mm konektor na hudbu no zeho tam nemam jeot uplna picovina nepaci sa mi vobec mam ho tri tyzdne a cem h ouz predat konecne sluchatka ako pre slonou ani do usi sa mi normalne nezmestia jeto hlupost a mohli by ten clanok aspon opravit lebo ten jack alebo konektor nema

    anonymous02.05.2010 - 18:14 Trvalý odkaz

    majgi: ako vidim tak niesom jediny kto sa sklamal.. ties mate take iste problemy ako ja, mam mobil 2 dni a uz som hodil na net inzerat o predaji. nepaci sa mi display, je maly a fotky na nom vidno otrasne, fotky zaostrite tak ze podrzite stredne tlacidlo az kym ramcek neozelenie, fotky doporucujem prezerat iba v PC.. sklamal ma jack ktory tam vobec neni, dalej bocne tlacidla na hlasitost a na fotak, je to predsa 5mpix, patri sa aby mal tlacidlo fotaku na boku, si pripadam ako keby som fotil zo starym siemensom .. zvuk je otrasny a hlavne slaby.. usb kabel ma 15cm, to som este nevidel omg.. displaj mi nejako blbo a slabo svieti.. proste ten mobil je prepadaak.. neodporucam kupovat, sklamete sa ako aj kopa dalsich ludi ..

    anonymous14.05.2010 - 20:47 Trvalý odkaz

    yeticek: Najhorsí mobil aky som kedy mala, zvykám si na? od decembra (dostala som ho ako dar?ek) a doteraz sa mi to nepodarilo. NAJVIAC mi vadí rychle zhasínanie displeja, nedocitate smsku, stopky zasnu tiez, nevidite cas .. NEKUPUJTE !!!

    anonymous15.05.2010 - 23:45 Trvalý odkaz

    kaka: je to super mobil mam ho uz asi 4 mesiace a zda sa mi dobry len to ze na bokoch niesu ziadne tlacidla ani na stisovanie ani na fotenie to j ezlé ale inác super a fotky su ako s fotoaparatu

    anonymous16.05.2010 - 13:22 Trvalý odkaz

    zyx66: Kto mate 6600i slider a nie ste spokojny, ponukam Vam vymenu za moj Siemens S5600 s dotykovym displejom. Oba sa predavali v vo vianocnej akcii orange a doplatky boli cca. rovnake, ale po rokoch pouzivania nokie som si na samsung nezvykol, takze ak chce niekto namiesto tohto slideru moj S5600, ozvite sa mi na zyx66(zavinac)post.sk

    anonymous05.07.2010 - 17:07 Trvalý odkaz

    Marianxxx: Nokia 6600i je skor stylovka,tak necakajte od nej zazraky,nato aby mobil dobre fotil,tak musi mat dobry opticky cip,nastavenia a musi byt dobre zosuladeny zo so softom,ked chcete riadne fotky,tak nokia n95,n96,SE K800i,Samsung innovo8,LG ARENA,Motorola V8 a Milestone

    anonymous12.08.2010 - 02:34 Trvalý odkaz

    Lacimir: Ty co tu pisu, ze aktualizacia softu v mobile pomohla robit lepsie fotky, bu aasi potrebovali ist k ocnemu. Jedine co sa zmenilo je to, ze mobil teraz dlhsie svieti displey. Ale aj tak je to riadny shit. Za tie peniaze sa dalo kupit aj nieco ovela lepsie. Sa vobec cudujem, ze Nokia vydala takyto nepodarok. Osobne pouzivam len mobily od Nokie, ale poviem Vam, s tymto som vyslovene sklamany. A pre tych co si chcu aktualizovat soft (firmware) doma, ide to v pohode, ale pouzivajte radsej OVI od nokie ako PC SUITE. OVI funguje aj vo viste. A zaruka urcite nepadne, ved aj nokia to odporuca a idu updatovat aj fony od operatorov a netreba vobec menit product key.

    anonymous31.08.2010 - 19:39 Trvalý odkaz

    fuxo: Nekupova?! Nokia je už odpad. Na rovnakej úrovni sú už Kórejci. Kórejci sa poradne zlepšili a Nokia sa poriadne zhoršila, takže zna?ka už nerozhoduje. Nevýhody : zasunutím sa neukon?í hovor, ale hovor ukon?í až ten na druhej strane, inak ukon?i? hovor sa môže len stla?ením tla?ítka, stále zhasína a nedá sa to prestavi?, fotoaparát je mizerný a slabo dosahuje hodnoty 3mpx, minimum funkcií, zbyto?ne ?ažký ... hodnoutou je na úrovni lac?ákov za 80 eur.

    anonymous05.11.2010 - 19:42 Trvalý odkaz

    uhlik michal: ponukam take 4ks na predaj! 25€/kus!
    nove! new! mail

    anonymous17.12.2010 - 14:44 Trvalý odkaz

    poro: nevie mi niekto napisat postup ako to updatnut cez nokia software update??

    anonymous22.03.2011 - 19:35 Trvalý odkaz

    ja: Súhlasím s Majgi: ten telefón je otrasný...porovnávala som svetlos? displeju s druhou Nokiou a Nokia 6600i Slide nesvieti tak jasno ako tá druhá...niekedy zamrzne ke? si zmyslí, dlho sa na?ítavajú kontakty, zmizne tapeta...nemám slov! NEKUPUJTE!

    anonymous22.03.2011 - 19:37 Trvalý odkaz

    ja: Hocikedy mi zmizne signál...TOTO je prepadák jak neviem ?o! Slúchatká ve?ké do uší, signál zlý, tapeta zmizne, zamrzne, kontakty sa dlho na?ítavajú, ?ažký je..ach nemam slov

    anonymous20.06.2011 - 11:38 Trvalý odkaz

    Majko: Po ?ase sa ku mne kone?ne tento malý elegantný fonik dostal tiež.Môj nieje od operátora, nemrzne co je na Nokiu dost naozaj necakané!!! Slúchadla neriešim mam BT sluchadla od Nokie :D ja som len spokojný že sa dá nabíja? s tenko hrotou nabíja?kou od Nokie. S fo?ákom problémy žiadne. Kvalita vynikajúca, neviem ale mne nerobí kompresiu fotky majú aj 2Mb. Mám v ?om 8Gb kartu a žiaden problém ani v prehráva?i alebo pod. Proste skvelý zásah Nokie do skupiny slide phones. Kvalita repro super, nastavenie hlasitosti po?as hovoru sa robí ovládacím štvorcom , pohybom do hora.Poklepanie na displayi a zobrazenie hodín je návyková veci?ka.:D Ja som nadmieru spokojný, má ?o potrebujem.

    anonymous20.12.2011 - 16:47 Trvalý odkaz

    fuka_more_hnys: nema akcelerometer opravte to