Motorola W205

  • Martin Hombauer 31.07.2007 - 13:07

    Quo: pekny fonik za peknu cenu

  • anonymous01.08.2007 - 17:57 Trvalý odkaz

    People: kde? ktory mas na mysli? V tejto cenovej kategorii by si si ho vybral/odporucal znamemu? ruku na srdce..

    anonymous02.08.2007 - 17:30 Trvalý odkaz

    Quo: Je to uvadzacia cena ak si si nevsimol, a tie byvaju vysoke a obzvlast u motky. cena klesne, a ye sa mi dizajnovo paci? co je na tom? ked napisem ze ma pohoda cenu/na to, ze ze to hot new/ a ze sa mi paci nemusi hned znamenat, ze by som ho niekomu odporucal.

    anonymous02.08.2007 - 17:32 Trvalý odkaz

    Quo: btw: people, porovnam to napr s W220 - najdi si niekde na nete, kolko stala pri predstaveni a kolko stoji teraz :)

    anonymous02.08.2007 - 18:17 Trvalý odkaz

    People: cena po case vzdy klesne. To je jasne. az na F3, ktora si drzi startovaciu cenu. Uz ked si idem kupit nejaky lowend-ov tak ocakavam, ze je urcity pokrok medzi novinkou a 3 mesacnym modelom. w205 je pre koho? Starsi ludia? ee. nekvalitna klavesnica, nepohodlne ovladanie, zlozitejsie menu.slabsi displej. Pre nastrocnych? ee.. ani oblubenu mp3 si nedaju ako zvonenie, frajer/ frajerka im neposle fotku mmskou. Co sa o w220 neda povedat. w205 Riso pekne nafotil, tak asi preto sa ti paci. Srdce by aj chcelo, ale rozum vravi urcite NIE. Je to take 4.volatko do rodiny. :)

    anonymous03.08.2007 - 01:43 Trvalý odkaz

    Quo: kazdy ma svoj nazor, hadam mi ho nechces vziat :lol:
    BTW: predstav tu svojho favorita, ktoreho si si ty vybral ako svoj reprezentacny fon - nech je to cokolvek, je to tvoj fon, tvoj nazor atd. Kazdy fon ma urcitu startovaciu cenu a ta je vzdy premrstena. F3 bola odzaciatku prezentovana ako najludovejsi fon - ostatne, od toho suvisi aj jeho dostupnost takmer v kazdej trafike, kdekolvek v obchodnom dome atd.

    anonymous05.08.2007 - 23:30 Trvalý odkaz

    Saso: To co je za shit? Funkcie ako Motofone, ale horšie ovládanie, a ove?a vyššia cena. Neviem si prestavit idiota ?o by ho kúpil.

    anonymous19.08.2007 - 14:41 Trvalý odkaz

    mimimaxi1: suhlasim so sasom

    anonymous28.12.2007 - 21:15 Trvalý odkaz

    sarusian: momentalne cena na hej.sk je cca 1200 Sk, pre ludi, co potrebuju len telefonovat a obcas nejaka ta sms, to bohate staci