LG KF600

  • Martin Hombauer 24.04.2008 - 11:11

    unived micindev: napada niekoho aky by mohlo mat zmysel mat na mobile 2xlcd?...alebo to iba mne to pride ako nezmysel? teda nieje jednoduchsie mat 1xlcd a InteractPad™ nacapeny cez cely?

  • anonymous24.04.2008 - 11:35 Trvalý odkaz

    samo: mne sa to paci. konecne niekto prisiel s dobrym napadom.

    anonymous24.04.2008 - 12:22 Trvalý odkaz

    graffoo: napriklad pri tom prehliadani obrazkov je to fajn vec. lenze v podstate to iste by sa dalo vyriesit aj jednym displejom, ktory by mal celkovu velkost ako tieto dva spolu. ale tak pokial to marketing dobre "prezentuje" tak preco to nekupit, ze? :D

    anonymous24.04.2008 - 13:20 Trvalý odkaz

    Borizz: Graffoo riesil som podobnu dilemu. Naco mat jeden dotykovy pomocny a jeden normalny displej?? Ved staci len jeden velky cely dotykovy no nie?? Ale ludia sa boja len dotykovych displejov, tak asi idu vyrobcovia na to postupne...nech si zvyknu sa ovladaciu plochu na dotyk a potom casom prejdu plynule na celodotykove ovladanie ;) toto LG som neskusal, ale u Tamtungu sa mi to ovladanie normalne zapacilo. Takze predpokladam, ze to bude podobne a urcite to zaujme ;)

    anonymous24.04.2008 - 19:24 Trvalý odkaz

    Mikullas: No ono to je hlavne o image. Ale z praktickeho hladiska aspon nebude zatapkany hlavny displej.

    anonymous28.04.2008 - 15:53 Trvalý odkaz

    SamsungMaster: Mno...mal som ho v ruke a oproti Soulu na mna posobil strasne lacno...ovladanie bolo fajn, ale skarede (horsie nadizajnovane ikony ako na U900)

    anonymous20.05.2008 - 17:12 Trvalý odkaz

    pata: LG vyzeraju velmi lahodne, ale svojimi funkciami sa nemozu porovnavat s konkurenciou

    anonymous19.09.2008 - 17:47 Trvalý odkaz

    Skeld: 6294,- SK s dph na www.alza.sk - pokia? si študentom na VŠ, máš tam nejakú minimálnu z?avu, ?iže tam ešte cena pôjde kúso?ek nižšie. Alza funguje ako net shop, ja osobne som zatia? nadmieru spokojný. :-)

    anonymous06.03.2009 - 14:00 Trvalý odkaz

    larry: However am Mr,larry

    from slovakia and am interested in buying the item for my

    Client who wasinNigeria for an important meeting,due to

    urgency i will pay you 8,000euro to the item price with the

    shipping for the item plus the postage cost to him in

    Nigeria i will like to make the payment as via bank transfer

    ...so i want you to get back to me with your bank

    information asap like below so that i can make the

    payment..and i will like to postage it DHL/EMS LOCAL

    POST OFFICE
    Your Bank Name....
    Your Bank Address....
    Account Number....
    Account Holder's Name...
    Swift Code....
    Iban....
    last price...
    Also you can see the shipment address below...

    Name..Ibrahim paul
    Address...102 fadreb street
    City...Ibadan
    State..Oyo
    Country..Nigeria
    Zip code..23402
    Tel.. +2347089324112

    I will be expecting your message now...

    Thanks a lot...

    Mr larry.

    anonymous29.07.2009 - 13:39 Trvalý odkaz

    NATASA: podla mna je to fajn ,, 2v1 ,, aj dotykovy displej aj normalna klavesnoca
    :)

    anonymous29.09.2009 - 13:50 Trvalý odkaz

    Cristal: Ja mam tento telefonik uz od zaciatku roka 2008. Je suprovy, nema ziadnu chybu...akurat menej funkcii, ale som s nim velmi spokojna