LG Arena (LG KM900)

  • Martin Hombauer 09.06.2009 - 23:52

    palino: super.tento fonik chcem.

  • anonymous21.02.2010 - 21:06 Trvalý odkaz

    Relic: denisa: no ja to pouzivam iba ako chat ale ked ti to sekaa tak ti asi nestiha intrenet skus orange

    anonymous21.02.2010 - 22:45 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: Mám prosbu , mohli by ste sem da? nastavenia aby mi šiel youtube ? :) ?akujem :)

    anonymous22.02.2010 - 10:40 Trvalý odkaz

    otazky: 1.ano je to superhudobny telefon, ale len cez sluchatka, cez reproduktor je to plechovyzvuk..prilozene sluchatka hodnotim ako velmi kvalitne..2.ci vam youtube pojde zalezi od firmwaru, ktory tam mate, V10d nefunguje..3.chcel som si nahrat novy firmware tak som isiel do orangu a pytal som sa ci to mozem urobit cez to lgpc suite, orange zamestnanec mi hovoril, ze ak to urobim sam tak pridem o zaruku na telefon, ze ho mam doniest a oni mi prehraju firmware...ale moze to trvat MESIAC !..mozno ked pojdete do inej predajne orangu povedia vam nieco ine, treba zajst na prievozsku a tam sa popytat...4.to relic ??? ty si tam ako dostal V10f, updatoval si to sam cez to lgpcsuite ??? 5. s gps je trocha problem, zase zalezi od firmwaru a hlavne necakaj ze ti gpsko pojde v budove , treba byt vonku!

    anonymous22.02.2010 - 11:00 Trvalý odkaz

    Relic: mne doniesol telefon kurier aj s v10f z orange :) a youtube mi ide bez problemov

    anonymous22.02.2010 - 12:36 Trvalý odkaz

    orange tv : 1. orange tv sa spusta :treba nastavit orange world v nastaveniach...pripojenie..nastavenie.. prehliadaca aj nastavenie streamingu...potom ist na prehladavac spustit domovsku stranku a tam uz najst tv a vybrat prislusny program..ak mate V10d firmware tak predpokldam ze vam to nepojde :(

    anonymous22.02.2010 - 16:45 Trvalý odkaz

    Relic: to orange tv: a ide ti aj HD kvalita????

    anonymous22.02.2010 - 18:08 Trvalý odkaz

    dodo893: ja mam fw V10d a youtube ide v pohode len orange tv neviem spustit

    anonymous22.02.2010 - 19:10 Trvalý odkaz

    to Relic: ja mam tiez firmware V10d , ani mne nejde orange tv spustit ! o HD kvalite nemoze byt ani rec...to relic tebe ide aspon ten zaklad spustit ? ja som to bol reklamovat v orange predajni ale ti na mna kukali jak teliatko na otvorene vrata...najusmevnejsie je natom to, ze orange vam da tu sluzbu na 3 mesiace akoze zadarmo...orange tv...pri podpise novej alebo predlzovacej zmluvy..a na tomto telefone s firmwarom V10d orange tv NESPUSTITE !...preto som sa bol pytat aj nato ci mozem zmenit firmware v tom telefone, bolo mi povedane ze nemozem to sam urobit inak pridem o zaruku na telefon, ze oni to spravia, ale mesiac ARENU neuvidim ! tak now som nevedel co spravit ci mesiac arenu nevidiet alebo sa vysrat na orange tv...pritom update firmwaru cez lgpc suite je par klikov !!! je to uplne jednoduche a je to oficialna verzia takze neviem preco s tym ma orange problem ..orange sa mi prestava pacit, zacinaju srat na svojich zakaznikov, ked maju problem je to tvoj problem ries si ho, hlavne plaaaaat faktury !!!

    anonymous22.02.2010 - 21:58 Trvalý odkaz

    MarTkoo: Pekné si to sem napísal, tak ako to je ! Pod?a m?a by bola hlúpos? im necha? na mesiac telefón ale aj hlúpos? vzda? to, proste si to doma sprav, oni nato neprídu !

    anonymous22.02.2010 - 22:07 Trvalý odkaz

    Relic: jasne mne idu vsetky varianty orange tv okrem hd tam treba nejaky prehravac ktory arena nepodporuje... ved si prepal firmware na v10f ak by sa ti nahodov pokazil ani nezbadajuu ked v tom maju taky bordel

    anonymous23.02.2010 - 01:24 Trvalý odkaz

    toxin: youtube funguje bez problemov... len treba nastavit v v MENU-PRIPOJENIE-Nastavenia streamingu- a tam nastavit internet a nie streaming ako je povodne...

    anonymous23.02.2010 - 01:26 Trvalý odkaz

    toxin: update firmwaru cez pcsuite nieje prepalovanie....cize ziadna strata zaruky. je to obycajny update

    anonymous23.02.2010 - 20:19 Trvalý odkaz

    expra: AHOJ nejdu mi vide na youtube neviete mi poradit!!! skusal som vela veci vraj si to mam nastavit dade v mobile ale nic som nenasiel

    anonymous23.02.2010 - 21:30 Trvalý odkaz

    heny: cavte. ja mam Arenu 2 mesiace a som nadmieru spokojna !!!!!!!!!!!!!

    anonymous24.02.2010 - 22:21 Trvalý odkaz

    Denisa: Asi sme sa zle pochopili.. ja by som chcela stranku na to skype pre tu Arenu lebo nemozem to najst... a to sekanie som myslela , ze ked si prezeram videa, alebo obrazky...

    anonymous24.02.2010 - 23:30 Trvalý odkaz

    Relic: napis mi na skype relic77

    anonymous25.02.2010 - 11:42 Trvalý odkaz

    mottak: Ludia??? Vsade pisu ze arena ma procesor Dual ARM9 264MHZ. Je ten procesor v pohode alebo je slaby??? Lebo ked to ma 264MHZ tak to je dost malo nie??

    anonymous26.02.2010 - 18:47 Trvalý odkaz

    MarTkoo: 264 x 2 = 528Mhz lebo je to dual. Neviem ?i tento procesor má važne aréna ale ked hej tak je to takto !

    anonymous26.02.2010 - 19:00 Trvalý odkaz

    mottak: Dakujeem.....Ja som si aj myslel ze to je dvojnasobok...ale moc sa nevyznam v takychto veciach tak som nechcel pisat ze ci to je ako dvojjadrovy procaak :D

    anonymous28.02.2010 - 22:09 Trvalý odkaz

    expra: neviem ako vi ale ja mam v nastaveniach streamingu,intrnetovi profil:O2 wap,O2 internet, O2 MMs, a wifi setko som skusil ale aj tak videa nejduuuu asi ma porazi prosiim poradte

    anonymous01.03.2010 - 18:58 Trvalý odkaz

    IVAN: moze mi niekto natocit tymto fonom video a poslat na email? mozete ho aj upnut niekde na server kde si ho stiahnem. amorphiss@azet.sk predom vdaka

    anonymous02.03.2010 - 21:57 Trvalý odkaz

    monika: tu super mobile ja hom mam supe je moje zu¨latinko:))) :DDDD

    anonymous03.03.2010 - 17:48 Trvalý odkaz

    Lucia : ahoj lg arenu a neide mi prehravat videa z youtube stále mi tam píše že ukladá do vyrov. pamäti.neviete mi nejak poradi??inak skusala som už aj to nastavenie streamingu a aj tak to neide.da sa na tento telefón zohna? dotykové pero?

    anonymous03.03.2010 - 20:46 Trvalý odkaz

    lukas horvath: idem ho mat o nijaky tižden tak sa tesim ako na vianoce

    anonymous04.03.2010 - 11:45 Trvalý odkaz

    ja: aktualiza?ná služba je na to, aby sa aktualizovalo a nemá to ni? spolo?né so zárukou, je to predsa služba, ktorú poskytuje výrobca. tak sa tu neplašte. neviem, pre?o by som mal nosi?? mobil do orangeu na mesiac, ke? aktualizáciu spravím doma za pár minút.

    anonymous04.03.2010 - 16:33 Trvalý odkaz

    capino13: takze relic ty vravis ze ti ide dotyk aj ked ho mas na stle ?ak je to tym firmvare tak si ha dom aj ja..ja mam len v10d klasiku od orangu..nevem co piseu vysie ze na v10d nejde youtube ked mne ide a ide mi aj GPS a aj orange TV-vsetky kvality okrem HD bo to arena nepodporuje...tam sa da kliknut ze ktore telef to podporuju...

    anonymous04.03.2010 - 16:39 Trvalý odkaz

    capino13: ja som skype neskusal ale ide mi velmi fajne icq....skype ani nemam....to icq som si spustil cez program eBuddy a ten som nasiel na lgarena.sk tam je aj soft menom nimbuzz ci ako sa vola a na tom ide aj skype...

    anonymous04.03.2010 - 16:44 Trvalý odkaz

    capino13: a este nieco...naco sem pisu taky ludia co totu vobec necitaju .....vela otazok sa tu zbytocne opakuje a vsetko tu je napisane....no nie?najprv citajte a ked sa nedositate tak az potom sa treba pytat....

    anonymous04.03.2010 - 16:50 Trvalý odkaz

    capino13: sorry moje video mi nejde ale yotube a cekni to ide....

    anonymous04.03.2010 - 22:04 Trvalý odkaz

    laco: na youtube je plno videii natocenych tymto mobilom

    anonymous05.03.2010 - 10:31 Trvalý odkaz

    fr: fakt píšeš ako taký capino. nau? sa písa?. ?o ti chýbajú prsty?

    anonymous05.03.2010 - 12:06 Trvalý odkaz

    peter72: Neviete kde sa da stiahnut poriadny manual na tento telefon? Lebo ten co je v baleni je uplne na nic...

    anonymous05.03.2010 - 21:23 Trvalý odkaz

    Relic: capino13 ano dotyk mi ide rovnako ako v ruke ako na stole v10f ok

    anonymous06.03.2010 - 13:19 Trvalý odkaz

    Deni: Nooo moj skype je Cornelia4567.... hmm vsak teda odpis.. lebo tu sa asi nikdy nestretneme...

    anonymous10.03.2010 - 15:22 Trvalý odkaz

    marian: Zdravim. Mam LG Arena od Orange. Moj Firmware je v10f. Vide z youtube neviem prehrat. skusal som uz vsetky mozne nastavenia a stale nic. Musim updatovat FW? ak ano aku verziu pouzit? Vdaka

    anonymous10.03.2010 - 15:24 Trvalý odkaz

    marian: myslim youtube cez vifi. Cez providera ide v pohode. Dik

    anonymous13.03.2010 - 15:47 Trvalý odkaz

    denisa: Ahojte. Chcela by som sa spýta? ?i ste s týmto telefónom spokojný pretože uvažujem nad jeho zakúpení. ?akujem

    anonymous13.03.2010 - 18:14 Trvalý odkaz

    roboxxl: firmware V10p CB(Crystal Blue)podporuje vypnutie zvuku spuste!!!!

    anonymous13.03.2010 - 18:19 Trvalý odkaz

    roboxxl: bohuzial youtube nejde cez wifi :-(

    anonymous14.03.2010 - 10:15 Trvalý odkaz

    capino13: ospravdlnujem sa za moje preklepy a chyby v texte....pisem rychlo a stava sa mi casto ze sa utnem...chcem si urobit update firmware s mojho v10d od orangu na v10f alebo lepsi....ako si mam tento system co mam archvivovat aby som si to mohol dat naspat ak by nieco?a este sa chcem opytat relica ze ci ma menu rovnake ako je na v10d...no proste to zakladne menu (hlavne ikonky)

    anonymous14.03.2010 - 14:46 Trvalý odkaz

    capino13: no prepalene niekolko krat a niekolko verzii....skusal som T-cko, V-cko a P-cko ale naspokojnejsim som bol s F-kom mozem povedat ze to F-ko je najrychlejsie...tie reakcie su ovela lepsie ako na D-cku...aj ked s tym dotykom na stole bez drzania tel.mi robi nadalej a na kazdej verzii firmweru a internem mi siel len na F-ku...s tym fotakom je tie daco lepsie....rychlejsie ho zapne....este niekedy vyskusam ten chrystal blue a uvidime..

    anonymous14.03.2010 - 15:56 Trvalý odkaz

    roberto: crystal blue je aj v F-kovej verzii...

    anonymous15.03.2010 - 00:38 Trvalý odkaz

    roberto: uz ste citali niekto ze nastupcom Lg Arena bude Arena Maxx??? som zvedavy

    anonymous17.03.2010 - 15:57 Trvalý odkaz

    lucas: prosim poradite mi , rozhodujem sa medzi lg arena a sasung jet , ktory je podla vas lepsi.

    anonymous17.03.2010 - 16:17 Trvalý odkaz

    roberto: lucas,mal som moznost mat obidva telefony v ruke a porovnaval som...a lepsie z toho vysla LG Arena...napr v takej wifi ma arena vyhodu ze dokaze sa pripojit aj na zasifrovanu wifi siet,kdezto jet sa pripoji len na free wifi,dalej je to vnutorna pamat telefonu:Arena-7,13GB Jet-2GB
    Arena ma FM Vysielac co ja osobne casto vyuzivam,citlivejsi dotyk displeja,na jete som musel poriadne tlacit....Arena ma mineralne sklo,ktore sa nedoskrka,jedine jet ma lepsi displej Amoled co momentalne najlepsi na svete!!!dalsia vec Fotak:Ano arena ma nemotorny fotak,ale ked som zapol jet v noci,ktory ma o jednu led diodu viac tak pekne osvetlil objekt ale