Huawei Vision (Huawei U8850)

  • Martin Hombauer 03.08.2011 - 13:36

    "Ak by som si vyberal androida do 280 € určite by to vyhral, aj keď v porovnaní s konkurenciou v určitých veciach zaostáva."

    HTV Evo 3D je teraz tiez do 280€ a predpokladam, ze je lepsi. :) I ked Sense na mna extra dojem nespravil a SPB Mobile Shell som predtym mal na N5800XM. Trvalo mi 2 tyzdne, kym Sense pripominal predchadzajuci SPB Shell. :) Ale myslim, ze aspon papierovo je Evo lepsie.

  • eMKejx04.05.2012 - 23:24 Trvalý odkaz

    zdravim mam taky dotaz mozno aj do redakcie... kolko krat spadlo to prostredie, resp. bolo to pri nejakej zatazi alebo len bezne prehliadanie menu v telefone? Je tu niekto taky co ma toto zariadenie? Mna velmi zaujalo unibody hoc bateria sa neda len tak lahko vymenit...

    Matúš Riško05.05.2012 - 00:26 Trvalý odkaz

    prostredie padalo skoro kazdy den(SPB Shell), podobne to bolo aj pri inych modeloch tejto znacky, no s odlisnym prostredim. So stabilnym prostredim som sa stretol az pri modeli Huawei Honor

    eMKejx14.05.2012 - 17:53 Trvalý odkaz

    hm tak dakujem za odp. mne sa spb shell velmi paci. pred casom som ho mal na htc s win mobile a maximalna spokojnost. bol to tusim 60 dnovy trial ale rychlo som sa naucil zaklady hoc viem ze je dovolim si tvrdit perfektne prepracovany a ma v skutku hooodne funkcii ktore sa nadsencom urcite zapacia. vision ma oslovil hlavne preto. drzal som ho aj v ruke tiez to bola laska na prvy pohlad... i ked ide o damu na ktorej vam casom zacne to a to vadit to iste je to asi aj s visionom, nechcem telefon ktory budem musiet dennodenne restartovat... co sa tyka klasickeho prostredia androidu ked pouzijem aplikaciu "switcher" vision bezi stabilne? Co tie foto ze niekedy su kvalitne inokedy az podpriemerne... to akoze ta "cocka" si robi co chce? to tiez nieje buhvico... skoda no, rozhodne ma zaujal ako kdejaky samsung v tejto cenovej kategorii, netusim preco sa rozhodnut

    anonymous03.08.2011 - 14:03 Trvalý odkaz

    eetfuk: a takto dačo o Huawei Glory nevieme? myslím či sa dostane na náš trh alebo len na Cricket

    anonymous03.08.2011 - 16:43 Trvalý odkaz

    lukas: no ten Glory aj mňa dosť zaujíma :))

    anonymous03.08.2011 - 18:30 Trvalý odkaz

    LUBO: Dufam, ze tam bude cisty android. Velmi by som sa potesil a ako sa píše, že možno bude dostupný v Orangi, za priateľnú cenu, tak by som nad ním vážne uvažoval.

    anonymous03.08.2011 - 19:08 Trvalý odkaz

    Lenka: Keby si cital poriadne, docital by si sa, ze tam bude pouzivatelske rozhranie s 3D animaciami, takze cisty Android tazko.:)

    anonymous04.08.2011 - 01:48 Trvalý odkaz

    oden: No nevyzera zle ale zas ta baterka ...

    anonymous04.08.2011 - 22:28 Trvalý odkaz

    LUBO: Tak to tvoje používatelské rozhranie s 3D animáciami je SPB shell 3D. Na fotkách, ktoré som našiel na iných portáloch som si všimol jednu vec, že tú stavovú lištu má rovnakú ako Nexus S (ikonka batérie, signálu a wifi). Dúfal som v to, že tento mobil bude mať čistý android, a nemýli som sa. Na tomto videu (http://www.youtube.com/watch?v=fuK93HmyS_Y) to dobre vidno, že tento huawei bude mať čistý android + nejaká 3D nadstavba (asi SPB shell), ktorá sa bude dať zapínať a vypínať. Niekde na nete som našiel, že bude stáť niečo cez 305 dolárov. Som veľmi zvedavý za akú cenu bude v orangi, ak ho zaradí do ponuky.

    anonymous05.08.2011 - 02:43 Trvalý odkaz

    Lenka: Ano, pripomina to SPB Shell. Huawei to udava ako svoju nadstavbu s 3D animaciami. Aj niektore modely inych vyrobcov maju prepinanie medzi nadstavbou a klasickym Androidom.

    anonymous08.08.2011 - 23:39 Trvalý odkaz

    eetfuk: nevedeli by ste v redakcii o tom niečo zistiť?

    anonymous09.08.2011 - 01:39 Trvalý odkaz

    Lenka: Mozno bude v redakcii na test. Uvidime.)

    anonymous11.08.2011 - 17:49 Trvalý odkaz

    trance: Ta 3D nadstavba sa urcite bude dat vypnut, na vela obrazkoch je cisty andorid na nom a ta nadstavba nie, ze pripomina SPB SHell, bud je to SPB Shell alebo je to absolutne okopirovany SPB Shell :D And i really dont like it :D

    anonymous18.09.2011 - 15:40 Trvalý odkaz

    tette: čo je vlastne ta nadstavby ?