Huawei predal v Q3 2014 takmer 17 miliónov smartfónov

  • Enceladus 25.10.2014 - 02:04

    Kolko kusov predal SONY v Q3?

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease25.10.2014 - 10:23 Trvalý odkaz

    Sony zverejňuje výsledky neskôr (ak vôbec)
    tipujem niečo medzi 8-11 miliónov.

    ondrakomous25.10.2014 - 15:14 Trvalý odkaz

    no, hlavne Huawei perfektni modely p7, mate 7, g6, honor 3x/750, honor 3c, vyslo jim vsechno na co sahli. kdyz treba srovnam modely ze stredni tridy m2, e3, m2aqua s modely od huawei g6. honor 3x, honor 3c, tak ty telefony jsou o dve tridy lepsi. sony prodava jenom radu z, jejich letosni stredni trida je desnej provar. dokonce si myslim, ze huawei letos valcuje i LG, coz byl jeden z nejlepsich vyrobcu ve stredni tride.

    Peto25.10.2014 - 15:23 Trvalý odkaz

    Jedina vec ktora mi na Huaweioch vadi je ich nadstavba. Nie je v nej ziadne menu, je to podla mna strasne neprehladne.

    ondrakomous25.10.2014 - 15:40 Trvalý odkaz

    zamakali uplne na vsem, kdyz to srovnam s mobilama, ktery delali pred rokem, dvema, tak dneska sou fakt uplne nekde jinde. rikam to zcela nezaujate, ze se zlepsili asi nejvic ze vsech vyrobcu.teda abych byl presnej, tak delali driv dobry mobily, ale nebyla to uplna spicka, ted uz to spicka je a kdyz si vezmu o kolik jsou levnejsi oproti jinym znackam, tak je to super kauf, treba honor 3x milerad doporucim kazdymu, za ty prachy nema absolutne konkurenci. k te nastavbe je to jednoduchy, stabilni a hlavne nezere to zbytecne ramku. kazdymu vyhovuje neco jinyho, mne nastavba huawei prijde nejlepsi spolu s nastavbou od sony. dostanu se vsude rychle a je to prehledny, to mi bohate staci.

    Peto25.10.2014 - 20:18 Trvalý odkaz

    Najlepsie nadstavby maju SONY a HTC

    Knoxville25.10.2014 - 21:16 Trvalý odkaz

    Trenky:Najlepsie nadstavby maju SONY a HTC
    Spodná bielizen má pravdu,Sense je TOP nadstavba.
    Zlatý minuloročný model HTC One...

    ondrakomous25.10.2014 - 22:26 Trvalý odkaz

    huawei ma jeste jedno eso v rukave Huawei Ascend G7. pred vanocema ho pusti do prodeje, cena vypada predbezne hodne dobre.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease25.10.2014 - 23:21 Trvalý odkaz

    K tej nadstavbe len tolko, ak niekomu nevyhovuje, v Google Play je cez stovku launcherov. Nova, Holo, GO, Apex, Mobo, next...

    Knoxville26.10.2014 - 01:38 Trvalý odkaz

    Nic predsa nemoze nahradit rychlu prehladnu,sviznu nadstavbu od vyrobcu akou je napr.Sense... Pouzit alternativne launchery je v tomto pripade doslova hriech... U inych znaciek okrem LG a Samsungu u ktorych mi bolo mimochodom v uvodzovkach na zvracanie neviem posudit.Kludne ma opravte.Objektivnu opakujem OBJEKTIVNU kritiku znesiem skor ako sa tu zacnete ohanat cistym androidom a pod...

    ondrakomous26.10.2014 - 11:39 Trvalý odkaz

    nevim o ktere nastavbe huawei se bavite, ale nastavba nad andoridem 4.4 je vcelku rychla.

    Peto26.10.2014 - 13:21 Trvalý odkaz

    Rychlost nehodnotim, hodnotim neprehladnost.

    ondrakomous26.10.2014 - 14:45 Trvalý odkaz

    Trenky, o co ti ide? ako hovorite, "zase trepes".

    Me_Gusta26.10.2014 - 15:01 Trvalý odkaz

    Ja doteraz v každom telefóne, okrem Moto G používam launcher z marketu - Nova Launcher Prime. Nikdy nezačne blbnúť a je rýchlejší ako nadstavby od ktoréhokoľvek výrobcu až na MIUI, ktorá je zrovnateľná. Tož moje skúsenosti a vrelo odporúčam tým, čo chcú telefón a odrádza ich nadstavba, tá je ten najmenší problém ;)

    janesbond126.10.2014 - 15:26 Trvalý odkaz

    S tým súhlasím aj ja. Okrem HTC nadstavby a MIUI všade nova launcher..

    marek26.10.2014 - 15:28 Trvalý odkaz

    Nemiesajte tu prosim jablka s hruskami. Launcher je iba cast nadstavby, takze to ze si nainstalujete druhy neznamena ze ste vyhrali. V nadstavbe su totiz zahrnute upravy mnozstva dalsich systemovych sucasti, takze okrem launcheru taka natifikacna lista, nastavenia, fonty a milion dalsich veci v pozadi, do ktrych cim hlbsie sa vyrobca dostane a zasiahne, tym horsie to nakoniec moze dopadnut. Takze vymena launchera je samozrejme velka pomoc ak je ten vychodzi zabrzdeny, ale celkovu rychlost systemu to nijako neriesi (riesi iba ciastocnu).

    ondrakomous26.10.2014 - 15:40 Trvalý odkaz

    tak ted uz trepete naozaj vseci. pouzivam huawei a je absolutne bohovsky smart vcetne UI. kdo nemal huawei v ruke necht nesudi. vsechno nastaveni najdem rychlostou blesku.

    Šimon26.10.2014 - 17:58 Trvalý odkaz

    zas tu preplo na slovinu?? ci sa mi to len zda?

    Michal27.10.2014 - 07:16 Trvalý odkaz

    Napr.pri Touchwize bol taky Nova launcher alebo next launcher nutnostou. Co sa tyka huawei tak to menu mi tam nejak nechyba.

    ondrakomous28.10.2014 - 09:53 Trvalý odkaz

    huawei ma dalsi eso v rukave. honor 4x