Dilema: Huawei P20 vs. LG G7 ThinQ

 • Peter Križian 13.01.2019 - 11:14

  Kapacita batérie je jedna vec, a reálna vydrž na jedno nabitie vec druhá, mal som oba tieto mobily, a čo sa týka reálnej výdrže, tá je veľmi porovnateľná, nevidel som rozdiel. Širokouhlý foťák je vážne perfektná vec, no huawei robí fotky s lepšími detaliami. Ale aj tak by u mňa vyhrali širokouhlé fotky. S tým sa dá parádne pohrať. LG má podľa mňa krajší displej a určite lepší zvuk, či už cez slúchadlá alebo aj reprák. A potom veci, ktoré spomína aj článok... jack na slúchadlá, slot na pamäťovú kartu, a hlavne IP 68 teda vodeodolnost... u mňa by vyhral LG:)

 • stanleyjr15.01.2019 - 12:04 Trvalý odkaz

  pisalo sa ze Telekom v Europe, a neviem, je niekde oficial vyhlasenie od LG ze sa to fixlo? tiez by ma to zaujimalo, lebo cena nie je zla v sucasnosti. btw mam Funfon/Orange :)

  jarpo15.01.2019 - 12:31 Trvalý odkaz

  stanleyjr: Na bootloop G7 uz mozes kludne zabudnut. Bol to nastastie sw problem, ktory sa naozaj tykal iba uzivatelov Tmobile (telekom) a LG vydalo do tyzdna opravnu aktualizaciu.

  Matej15.01.2019 - 12:33 Trvalý odkaz

  neviem ci je oficialne vyjadrenie, ale oficialne sa to fixlo, oficialnou aktualizaciou.
  LG na ten problem zareagovalo celkom rychlo, myslim ze do tyzdna to bolo fixnute. A ano vyskytlo sa to iba na sim kartach od Telekomu a virtualnych operatoroch pod nim. Nebol to az taky velky problem, akym byvali bootlopy kedysi