::bcmobil.sk 2/2006

  • Martin Hombauer 18.04.2006 - 00:08

    Ronn: Zda sa mi trochu cudne nazvat clanok, teda podnadpis: recenzia casopisu, pokial do neho nejakym sposobom zasahujete, tak by som slovo recenzia nepouzil, pochybujem totiz o objektivite. Skor by som to nazval Reklama...

  • anonymous18.04.2006 - 12:05 Trvalý odkaz

    RoCa: Riso do obsahu casopisu vyraznejsie nezasahuje. V sucasnosti je autorom dvoch recenzii a casti sekcie Dr. BC. Tzn. vsetko ostatne je pre neho nove tak ako pre akehokolvek citatela. Navyse v recenzii casopisu pise jeho vlastne dojmy, ktore neovplyvnujeme.

    anonymous18.04.2006 - 12:09 Trvalý odkaz

    riso: mrzi ma, Ronn, ze pochybujes o mojej objektivite. clanok naozaj nie je reklamny...

    anonymous18.04.2006 - 13:43 Trvalý odkaz

    Muflon: Riso tvari sa ako reklamnySIE-CX65/16 UP.Browser/7.0.0.1.c.3 (GUI) MMP/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous18.04.2006 - 14:03 Trvalý odkaz

    martin: Myslim ze ak dve media zacnu spolupracovat, su taketo clanky beznou zalezitostou. A ak je tento clanok reklamny, potom je reklamna kazda recenzia mobilu. Napiste nejaky rozdiel medzi beznou recenziou a tymto clankom. Tento clanok nie je zaplateny.

    anonymous18.04.2006 - 14:50 Trvalý odkaz

    Sten: Ale suhlasim s tym ze v novom cisle je znova viac vylepseni.. Uz je to dobry casak.. Nokia6630/1.0 (6.03.08) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous18.04.2006 - 20:35 Trvalý odkaz

    orgi: Musim sa pridat k Muflonovi a Ronnovi.
    Pre Martina:
    - rozdiel medzi recenziou a tymto clankom? recenzia by mala byt objektivna, zrhnut pozitiva a negativa recenzovaneho diela, ma sa snazit zaujat nezaujaty a nicim neovplyvneny postoj.

    - to ci je clanok zaplateny alebo nie je to iste, ci je to recenzia alebo PR clanok. toto, podla mojho nazoru, nie je recenzia, ale PR clanok (nezaplateny PR clanok).

    to Riso:
    - o Tvojej objektivite som osobne nepochyboval a nepochybujem, ale recenziou to je naozaj tazke nazvat ;) par dovodov:
    - " súdiac už pod?a obálky, že autori ?asopisu pokro?ili o ?alší krok vpred."
    - "Takéto ?lánky by mali by? ?ahú?om ?asopisov"
    - " ktorých sú vyberané tie najhodnotnejšie kúsky"
    - "Sú?as?ou tohto ?ísla je, už tradi?ne, pekný"
    - "A v budúcom ?ísle, najdeme pravdepodobne nieko?ko ?alších pozitívnych zmien. Budem sa aj ja snaži? prispie? ku zvýšeniu kvality tohto, už dnes ve?mi hodnotného, dvojmesa?níka."

    to Riso, Roman: poznam Vas osobne a viem, ze odvadzate dobru pracu :) len mozno jednoducho priznat drobnost, ze toto naozaj nie je recenzia ale PR clanok.

    nikto vam neupiera spolupracu, vela ludi ju vita a vela ludi tusi, kam to (v dalekej alebo blizkej) buducnosti asi dospeje :) trocha konstruktivnej kritiky snad nezaskodi..

    anonymous18.04.2006 - 21:09 Trvalý odkaz

    Muflon: martin a rozdiel medzi rencenziami fonov a tymto clankom je aj v tom ze pisete o viacerych znackach a nie len o jednej a zatial tomuto casaku opisujete kazde cislo keby ste pisali len o jednej znacke fonu tiez by to bola reklama takze si myslim ze recenzia casopisu nieje to spravne slovoSIE-CX65/16 UP.Browser/7.0.0.1.c.3 (GUI) MMP/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous18.04.2006 - 22:25 Trvalý odkaz

    Quo: Ked ten co spolupracuje s casopisom, o ktorom napise "clanok"... nie je to reklama? :lol: :D
    Co sa tyka casopisu, je ok :)

    anonymous18.04.2006 - 22:43 Trvalý odkaz

    riso: viete co? oznacim to -PR- a hotovo. Nemam s tym problem. ;) Spokojnost citatelov mi je prednejsia. :)

    anonymous18.04.2006 - 22:50 Trvalý odkaz

    orgi: ty si bol vzdy sikovnym tvorom ;)) inak bc-cko som realne este v packach nemal, zajtra to bude asik to prve, co si kupim...

    anonymous18.04.2006 - 23:29 Trvalý odkaz

    riso: prvy kontakt to nie je...skusenosti s casopisom by vyzerali tiez pekne hlupo. a nad casakom som profesne stravil 2 dni, cely ho precital...ako ked sa hram s mobilom. vazne je to recenzia...to mi nevyhovorite. :-D

    anonymous19.04.2006 - 00:54 Trvalý odkaz

    RoCa: Hmmm, vlastne i v casaku oznacujeme reklamu na FONY ako inzerciu. Takze PR je v poriadku.

    A co OBSAH, vyhovuje VAM? Co by ste v dalsich cislach uvitali? Kludne mozeme spolocne vymysliet nove sekcie, pretoze naozaj chceme pisat o tom co VAS zaujima :-)

    anonymous19.04.2006 - 00:58 Trvalý odkaz

    orgi: Ludkovia piste, konkurencia sa rada necha inspirovat :) sorry Roman, just kidding.. ;))

    anonymous19.04.2006 - 01:44 Trvalý odkaz

    RoCa: Caf Orgi :-) Ano, je to verejne forum, ale myslim si ze aj keby tu nasla konkurencia nieco, co planujeme do casaku, i tak tomu dame svoj styl a bude to ine, takze kludne nech sa nechaju inspirovat :-)