BCMOBIL & TECHBOX 9-10/2009

  • Martin Hombauer 18.09.2009 - 15:04

    mirec: vcera my prisiel fakt dobre citanie akurat nechapem co ma spolocne ta honda s technologiou ?

  • anonymous18.09.2009 - 17:27 Trvalý odkaz

    kubo: mozem mi nekdo povedat ze ked uvadzaju recenzie tohto casopisu preco su tie fotky tak male?? ked vydali prvu recenziu bolo na tych fotkach daco vidno... a potom sa POSTUPNE ZMENOVALI... nechcu aby sa z toho dalo citat alebo co???

    anonymous18.09.2009 - 17:42 Trvalý odkaz

    Dumbo: Kedy bolo to losovanie o Nokiu 6650? Lebo ani na bcmobil.sk ani na fony to nie je, tak pre?o. Je to ako ke? bola sú?až o E75.

    anonymous18.09.2009 - 17:46 Trvalý odkaz

    Dumbo: Mám jede návrh na vylepšenie vášho ?asopisu. Mohli by ste tam zavies? nejakú listáre?. Napríklad takú ako majú v jedinom ?eskom ?asopise Mobility (o mobiloch)
    Používatelia tam píšu svoje otázky a problémy s mobilmi a redakcia im odopvedá. Nemohlo by by? nie?o také aj tu?

    anonymous18.09.2009 - 18:14 Trvalý odkaz

    RoCa: Ahoj Dumbo. Listaren sme fakt zvazovali nakolko nam do redakcie chodi mnozstvo otazok. napr. v casopise NAVIBOX vybrane otazky a odpovede uverejnujeme. ako vsak uviedol People pre mobily odporucame forum Fony.sk. ak by ste vsak mali naozaj zaujem vidiet najzaujimavejsie otazky a odpovede co k nam pridu zvazime a pokusime sa v casopise najst priestor na ne. Roman

    anonymous18.09.2009 - 18:15 Trvalý odkaz

    RoCa: vysledky losovania uverejnime este dnes ak sa adminovi podari najneskor do pondelka :)

    anonymous18.09.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    RoCa: Ahoj Kubo, fotky su male preto ze ide len o ilustracne obrazky casopisu ktore nie su urcene na podrobnejsie citanie. Podrobnejsie info o obsahu je v texte alebo na web stranke casopisu. :)

    anonymous18.09.2009 - 18:45 Trvalý odkaz

    RoCa: Ahoj Mirec som rad za celu redakciu, ze sa Ti casopis dobre cita. Ta Honda a technologie? Verime, ze bude pre Vas zaujimave sa dozvediet aj o tom, ake multimedialne ci bezpecnostne technologie ponukaju dnesne automobily. Kedze piseme nielen o mobiloch, ale o vsetkych moznych technologickych hrackach okolo nas (notebooky, fotoaparaty, audio, video...), tak vam podobne ako v NAVIBOXe chceme ukazat, co je nove aj v automobiloch.

    anonymous18.09.2009 - 18:55 Trvalý odkaz

    Josa: Urcite som uvital recenziu na Hondu. Najviac sa zaujimam o mobily a technologie, ale obcas si aj precitam o vybave aut a podobne, no nechcem kvoli tomu kupovat casopis, zamerany na auta. :)

    anonymous18.09.2009 - 20:21 Trvalý odkaz

    Imrich: Vyherca uz je na stranke BC-cka. ;)

    Listaren v BC-cku bola v prvych troch rocnikoch pod nazvom Dr. BC. :) Potom vsak ustupila navalu zaujimavych testov, tem a inych clankov. :) Nuz, ani (az) pri 84-och stranach nie je lahke vybrat to naj z takeho mnozstva techniky a tem. :) Nech sa vam aj toto dvojcislo dobre cita a vdaka vsetkym za priazen. ;)

    Pohodovy vikend.

    anonymous18.09.2009 - 23:04 Trvalý odkaz

    SkIleRKQQo: prave dnes som ho dostal uz som ho stihol aj precitat je skoda ze je to uz 2-mesacnik lebo informacie ktore som cital som uz davno poznal z inych casopisov (3G centrum) a z internetu sklamalo ma ze som nenasiel recenziu omnii 2 a trochu ma sklamala HL. recenzia LG GD900 crystal lebo som cakal Omniu HD-cko a ties som nepochopil tu recenziu auta lebo sa to do casopisu hodne nehosi :D bodaj by sa to zase dalo aby bol BC mobil mesacnik lebo 2 mesiace cakat je dost :D aj tak sa tesim na 26. novembra a dufam v HL. recenziu omnie 2 alebo omnie i8910 HD.Dakujem ze ho vidavate je najlepsi :D.

    anonymous18.09.2009 - 23:20 Trvalý odkaz

    Dumbo: Ked som pisal prvy koment, nemal som este kupeny casopis. teraz ho uz mam. Musim ho poprezerat..

    anonymous19.09.2009 - 10:32 Trvalý odkaz

    Imrich (Mato) ;): Dumbo, ty si myslel vyhercu v casopise, kde je uverejneny, samozrejme, vzhladom na datum uzavierky a datum najblizsieho losovania, vyherca z cisla 5-6. Na webe je uz aj vyherca z minuleho cisla, 7-8. :) Blahozelame. ;)

    anonymous19.09.2009 - 13:44 Trvalý odkaz

    landov: Casopis mam predplateny a celkom sa mi paci. Ovsem tym, ze je dvojmesacnik, tak mne ako fandovi su skoro vsetky info uz zname. A dorazila ma avizovana recenzia na HTC TP2, ktora bude v cisle vychadzajucom 26.11.... V tej dobe uz mozno skoro hovorit o zastaralom fone... To ma presvedcilo, ze tento casopis si uz viac nepredplatim.

    anonymous19.09.2009 - 13:59 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Landov, takze pre Teba su najpodstatnejsie recenzie, ktorych je plny internet? Ved casopisy maju prednost prave v investigativnych temach, ako clanok o displejoch, o vzniku specialneho modemu, tiez v nom najdes prehladny katalog, aky sa na internete spravit neda, atd. Ale naozaj ma prekvapuje, ze si niekto kupuje len kvoli recenziam.

    anonymous19.09.2009 - 16:11 Trvalý odkaz

    landov: pisal som niekde, ze su pre mna recenzie najpodstatnejsie??? To som uviedol ako priklad "aktualnosti" casopisu.

    anonymous19.09.2009 - 19:13 Trvalý odkaz

    suto: Tak ja mám tento ?asopis predplatený od 2. ?ísla (1. som si kúpil ako novinku v stánku) a musím ho naozaj pochváli?. Že sa z neho stal dvojmesa?ník chápem ako nejaké protikrízové opatrenie, sná? sa to zmení. A neprekáža mi, že si o niektorom mobile pre?ítam aj o 4 mesiac neskôr ako na nete. A ako písal Richard, ?asopis má isté výhody pres netom.

    anonymous21.09.2009 - 12:16 Trvalý odkaz

    Ondrej115: ?asopis je stále lepšií a lepšií najlepšie je kategoria - retro recenzia škoda že nieje viac v ?asopise o starých mobilov ale nevadi.

    anonymous21.09.2009 - 13:24 Trvalý odkaz

    m: celkom v pohode je, chodil aj mne, teraz som pre zmenu presiel na 3gcentrum magazin, je tam aj ina technika ako mobily, ale bcko je do pohody

    anonymous22.09.2009 - 10:57 Trvalý odkaz

    Majstermartin: ?lánok o dotykovych displejoch. Nemám moc ?as zhá?a? tieto info na webe tak v tom mám kone?ne jasno. A je to dobrý nápad urobi? nejakú rubriku v duchu :ako to funguje

    anonymous22.09.2009 - 13:15 Trvalý odkaz

    Stevo Porubsky: HTC Touch Pro2 sme do posledneho cisla vybrali schvalne. je to sice uz niekolkomesacny telefon, ale az v tom case sa objavi u operatorov, preto si myslim, ze viac ludi uvita recenziu v case dotovania u opov ako niekedy pocas roka. dvojmesacnik nie je sice to co sme si predstavovali na zaciatku roka, ale snazime sa vam, citatelom, prinasat to najlepsie co pocas tych necelych dvoch mesiacov pripravy mame k dispozicii aj napriek "krize".
    dakujeme za zaujem o retro, no viac telefonov by bolo uz asi na skodu veci. vyberame tie najzaujimavejsie, ktore priniesli nieco "prevratne". keby boli dva-tri v cisle o chvilu by sme uz nemali ziadne do dalsich vydani :)
    a na zaver: v novom cisle sa dockate mnohych prekvapeni, ktore sa dufame vsetky podaria zrealizovat :)