Asus Eee Pad Slider SL101

  • Martin Hombauer 03.12.2011 - 13:34

    Milan: veľmi pekný :)lenže čo z toho ked to stojí 490e a ja som si kupil NTB za 400e a pustím na nom všetko. Pre mna tablet nemá využitie ale je pekný :)

  • anonymous03.12.2011 - 15:15 Trvalý odkaz

    K: velmi pekna hracka ale nekupil by som si to maximalne sa s tym par dni pohral

    anonymous03.12.2011 - 20:36 Trvalý odkaz

    rtg: inak som doteraz nepochopil vyznam fotoaparatu na tabletoch... :D vlastne som doteraz nepochopil vyznam tabletov :DDD ..snad sa nedozijem toho ze tablety budu zaroven aj telefony a budem si tu pekarnicu radioaktivnu prikladat ku gebuli :D

    anonymous03.12.2011 - 22:55 Trvalý odkaz

    ZVP: rtg: ale ved vyrobcovia nas pomaly pripravuju na prechod na tablety... len si to ludia neuvedomuju, ako sa pomaly zvacsuju telefony. Zasa sa vraciame k vysokym hmotnostiam, vydrzi baterky na jeden den a noseniu "tehliciek" na opaskoch :)))

    anonymous04.12.2011 - 14:32 Trvalý odkaz

    Excelsior: mal som moznost si ho skusit nazivo na IT EXPO 2011, paci sa mi hlavne hvalita displeja ale za tu cenu mozem mat aj tablet s windowsom cize plnohodnotny PC

    anonymous07.12.2011 - 10:22 Trvalý odkaz

    Peter K.: Zdravím Vás. Vlastním Asus EEE pad transformer a osobne hračkou by som ho nenazýval. Tablety nie sú stavané na DLHODOBU !!! pracu keďže uhlopiečka 10´´ je dosť malá a oči by asi po pár hodinách prestali počúvať.
    Ale ako pružné komunikačné zariadenie, ktoré má neporovnateľnú výdrž batérie so žiadnym note/net-bookom. Keď niekto potrebuje behať a nemá po ruke zástrčku a potrebuje ho ako dáky zápisník či na maily tak prečo nie ??? A dlšia vec ... veľa výrobcov sa pripravuje na aplikácie ktoré pobežia na androidoch ... tak prečo nie. Budúcnosť bude patriť tablet-bookom tak či tak. Vývoj sa asi nedá zastaviť :D