Apple vydal aktualizáciu iOS 11.1.2. Opravuje chybu displeja

  • Nightmare 19.11.2017 - 03:39

    nejak vela chyb to ma nezda sa vam?

  • Tomas28.11.2017 - 22:01 Trvalý odkaz

    Dawisa dostali, minuta ticha :D

    ondrakomous28.11.2017 - 22:27 Trvalý odkaz

    me vadi, ze americti novinari strasne vychvaluji nektere chinske vyrobce, xiaomi, one plus a obracene kritizuji apple, nekdy je to hodnoceni velice subjektivni, kdyz jsem psal, ze to nejde srovnavat, protoze apple prodava mozna 1000krat vice mobilu, takze kdyz nejaky chinsky noname vyrobce pribali nabijecku, je to pochopitelne, protoze se jedna radove nizsi pocet vyrobku a takovy vyrobce se musi snazit, apple se snazit nemusi, protoze je nejlepsi na svete, firma ktera nemusi inovovat a pribalovat nabijecky, protoze proc by to delali, kdyz si "pripalujou dolarama", ale chapu, ze nejaky americky novinar ma komunisticky mysleni, "vsechno vsem zadarmo made in china-the best", kdyz ses nejlepsi na svete, tak muzes klidne prodavat mobil za 1000euro bez nabijecky, s uplne prazdnou krabickou, noaco? apple razi porad stejnou politiku, za prislusenstvi se vzdycky platilo a ikony nejdou zmenit, ale to neni nic novyho, nic nad cim by se clovek mel pozastavovat, ten marketingovej model furt vyborne slape, neni to protoze jsou lidi hloupi.

    Knoxville28.11.2017 - 23:03 Trvalý odkaz

    "nemeni to" protoze lidi jsou Apple ovce a ty snima Odrik. Ake tazke je to prijat? Klidne mluv... :D

    Nightmare28.11.2017 - 23:39 Trvalý odkaz

    Iphone ako kazi charakter heh...

    Matej29.11.2017 - 01:51 Trvalý odkaz

    Ano, prve co treba cloveku co nesuhlasi s cenou Xka povedat je samozrejme, ze si ho nemoze dovolit.
    Chalan Dawis, sam si si pod sebou podpilil konar, obhajovat to zapredanymi lamami z DxOMarku a renderom videa na telefone. Tym uz myslim bolo povedane vsetko. Takeho jedneho suhaja uz vysmiali v obdobnej debate aj na bmwklube.
    https://scontent.fbts6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21765293_10155948763992…

    Inak najviac sa mi paci, ze vela respektovanych zahranicnych tech reviewerov, redaktorov a YouTuberov sa k Xku vyjadruje, povedzme, dost odmerane, a to kvoli tej cene. Aj oni si uvedomuju, ze ta cena je fakt brutus.
    Ale staci zavitat na slovenske fora a tu ti ludia idu tlacit do hlavy, ze si socka a iba zavidis, ze oni si mohli dovolit svoj vysnivany ajFen X

    tibikee7729.11.2017 - 13:55 Trvalý odkaz

    Fuuu, to je husta debata.. :D Zatial mi to ale vychadza tak, ze Oslikovia su nenavistou zaslepenejsi ako Ovecky zaslepene Iphonom.. Boze, to Xko je ale drahe..a ta nabijacka? No do neba volajuca drzost!! Aj ked si ho nekupim, aj tak som taky nastraty, ze by som najradsej vsetkym tym, co si Xko kupili vynadal do debilov!!

    ondrakomous29.11.2017 - 16:34 Trvalý odkaz

    Ale ze celá gsmarena dostává namazaný za recenze oné plus, oppo, xiaomi je evidentní, protoze podle me jsou to průměrný mobily, který nesahaji firmám jako Apple, samsung ani po kotníky, protoze tyhle firmy neplatí daně, neřeší patenty, kradou dizajn, jenom ve fabrikach jim to montují malé děcka, aby to bylo superlevne. Nad tím muže fakt jásat jenom soudruh, nebo zabedneny americký novinář. Jeďte někdy do chiny, výrobky se vozí do Evropy a v těch čínských ulicích najdete padesát kopii iPhonu, v te chudé Číně si totiž lide zvyklý, ze krást se muže úplně vsechno legálně. Paneboze ste tak naivní, kdyz řešíte jen cenu. Chudý Slovák pak brečí, ze nemá na nabíječku a na východě nebudou mít ani na krabičku, protoze cele Slovensko nakupuje levné čínské mobily z ebay, otázka je komu tím prospejete, Amerika je totiž apple. Takže good luck