Android 4.4.4 pre Sony Xperia Z2 prináša rozumnejšie otáčanie obrazu aj Ultra Stamina mode

  • Pavol Bednárik 05.11.2014 - 13:28

    Dokonca sa upravil aj sposob pripojenia sluchadiel s obratenym konektorom pre ovladanie hlasitosti. Konkretne Xiaomi Piston 2 - nefungovala ani hlasitost, ani mic. Teraz po update je vsetko ako ma byt .

  • Enceladus05.11.2014 - 17:17 Trvalý odkaz

    Ja mam 4.4.4 na z1c a preco nemam ultra staminu??? :-(

    shaggy05.11.2014 - 17:46 Trvalý odkaz

    Ako je to s otacanim v menu a na ploche?
    Pred par dnami som instaloval daky update, pricom v4.4.4 som uz mal.
    Potom ked som vysiel z dakej aplikacie, tak plocha bola otocena "nalezato". No odvtedy sa mi to uz zopakovat nepodarilo.
    Ma niekto skusenost?

    Xperia Z1

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease05.11.2014 - 22:11 Trvalý odkaz

    Verzia androidu nesúvisí s prídavnými funkciami nadstavby Xperia.
    Inak je tam pridané aj nahrávanie obrazovky so zvukom, vypínacie menu obsahuje reštart, pridanie pauzy pri nahrávaní videa, vylepšené zapnutie dvojitým poklepaním (a iné features zo Z3)

    Čo sa týka menu na ležato, mne to funguje iba ak je mobil v nabíjacom docku.

    shaggy07.11.2014 - 09:49 Trvalý odkaz

    @mental.desease

    Pravdu mas! Ide to tak len v nabijacke (nepisem dock, lebo som kupil iba daky magneticky cinsky kablik na nabijanie cez dock konektor). Vdaka!

    Len skoda ze to Android nepodporuje defaulne, som na to zvyknuty zo Symbianu...

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease07.11.2014 - 15:37 Trvalý odkaz

    No ak by ti to moc chýbalo, nie je problém stiahnuť z Google Play iný launcher. Sú ich desiatky, ba stovky..
    Myslím, že to podporuje každý.
    Na Moto G používam taký "jednoduchší" Holo launcher. Zaberá necelé 2MB..