Aligator A800

  • Martin Hombauer 10.01.2011 - 22:27

    Varvara: Nie pre seniorov ale pre senilnych seniorov.

  • anonymous20.12.2010 - 16:52 Trvalý odkaz

    Lubino: nechápem prečo vyčítate telefónu pre seniorov, že má starší BT, slabší foták alebo nemá microSD.
    Drtivá seniorov nevie ani sms poslať, nie to aby ešte niečo fotili a nahrávali do PC!
    Podľa mňa, ideálny telefón pre seniorov!
    btw. videl som niečo podobné a malo to dokonca kryt na klávesnicu v podobe starého Ericsson T10-T29 a v tom kryte bola zabudovaná lupa.

    anonymous20.12.2010 - 17:05 Trvalý odkaz

    samuello: Uplne dzignuti su ti vyrobcovia neviem naco take one vyrabaju

    anonymous20.12.2010 - 17:23 Trvalý odkaz

    Luriel: a nema to nahodou 2 MPix?? kuknite si sosvku fotaku

    * dakujeme za upozornenie, chyba opravena - redakcia

    anonymous20.12.2010 - 17:30 Trvalý odkaz

    :-): Naozaj to ma 2 MPix maš pravdu .-)mali by si to opravyt .Príde mi to celkom obstjný telefon pre starších ktorým padne dobre ked nebudu musiet hladať pod lupuo tie male pismenka kedže zrak v pokročilom veku nebude už ako zamladi.-)

    anonymous20.12.2010 - 17:31 Trvalý odkaz

    hmm: ja mam iphone ale.. sa mi PACI :D

    anonymous20.12.2010 - 17:40 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Na tomto budes mat aspon signal, aj ked iba 2G, ja by som do toho isiel na tvojom mieste :-)

    anonymous20.12.2010 - 17:56 Trvalý odkaz

    lukas: ale v jednom majú tieto telefóny navrch nad modernými dotykovkami...a to výdrž batérie

    anonymous20.12.2010 - 23:12 Trvalý odkaz

    cORP.: aby si nezostal v soku po tom co ti poviem ze vydrz na jedno nabitie je aspon pri verzii a300 otras :)

    anonymous21.12.2010 - 00:25 Trvalý odkaz

    betulany: ... mozno ste ho nemali v redakcii, ale z neho podla mna vyxadza A800(napr. nabijaci podstavec uz mal aj A400) ...

    anonymous21.12.2010 - 12:27 Trvalý odkaz

    Roadsta: uz vidim babicky ako si posielaju pesnicky/videa, obrazky/ cez bluetooth :) ale nie vazne, naco je tam fotak a bluetooth? podla mna nanic, FM radio pochopim ale 2 mpx fotak? este nech tam daju xeonovy alebo aspon dualny LED blesk a je to hotove :) /PS: nic v zlom/

    anonymous21.12.2010 - 13:55 Trvalý odkaz

    RVM: Je fajn ze je tam fotak. AJ moja babka spravila zopar snimok na svojej Nokii 2760, ktora ma ubohy VGA fotak. 3 MP (s full focusom) fotak by sa ovladal rovnako jednoducho a vysledne fotky by boli ovela zaujimavejsie. Bluetooth ma tiez svoje opodstatnie. Pri navsteve starych rodicov jednoducho zoberies ich seniorsky mobil, cez bluetooth si posles fotky do svojho notebooku ci smartfonu a spolocne si pozriete na poriadnom displeji fotky z kupelov :) Oni pritom tuto funkciu vobec nemusia ovladat.

    anonymous21.12.2010 - 14:24 Trvalý odkaz

    samuello: A sak mne to je jedno ale podla mna stary ludia nevedia ani jak sa co spusta na mobile a vedia ho akurat zapnut a prijat hovor taze vsetky funkcie su nanic

    anonymous21.12.2010 - 15:59 Trvalý odkaz

    AIR: No moja mama ma 69 a v pohode vyuziva mobil, ci uz sms, pripadne mms, aj fotak zvlada.... myslim, ze ako napisal RVM tak ked tam pridu moje decka, tak aj do booku jej hodia tie veci cez BT... nie vsetci dochodci nemaju zaujem sa ucit nove technologie

    anonymous21.12.2010 - 17:22 Trvalý odkaz

    Dumbo: Moja stara mama ma tiez 2760 a 68 rokov..ma tam Bluetooth, FM radio, VGA...ale BT je asi jedine co pouzije. Ked som tam, tak vzdy pozera- "to co je zac..ako to funguje..neplati sa za to?" :) Ja jej to vzdy vysvetlim a aj tak si nezapamata ani len nazov BT..:) Ale ma radost a cuduje sa ako sa tie fotky rodiny dostali z obrazovky jedneho mobilu do toho jej.
    Doteraz pouziva staru 2760, lebo povedala, ze je s nou spokojna...2730, ktoru si zobrala nedavno novu..dala nam.
    Bluetooth este ako tak aj fotacik..na rozliseni az tak "nesejde"..ale nech do seniorskych fonov nemontuju 5 Mpx. AF, VGA video a xenon..alebo ine veci co chybaju mnohym multimedialnym pocitacom..a tabletom

    anonymous21.12.2010 - 23:34 Trvalý odkaz

    Deathless: To SOS tlacidlo je za sklickom ako poziarny alarm? :) ak nie, to bude falosnych poplachov na 112tke :)

    anonymous23.12.2010 - 19:51 Trvalý odkaz

    hellwet: no musim ale povedat ze tento vyzera krajsie ako pri telefon pre seniorov a aj ma konene farebny displej :D

    anonymous11.01.2011 - 00:11 Trvalý odkaz

    pysta: :D ako uz je tu tych senior mobilov vela... si myslite, ze na tuto stranku chodia dochodcovia aby si citali recenzie o mobiloch ?? :) ani ich deti ked im kupuju mobil, nerozhoduju sa tu.. ale pridu do obchodu a kupuju najlacnejsi aky prave je v predajni :)))

    anonymous11.01.2011 - 10:52 Trvalý odkaz

    Martin: kazdopadne je lepsi ako iphone

    anonymous12.01.2011 - 10:21 Trvalý odkaz

    mao: ach boze, ľudia, ktorí tvrdia, že takéto telefóny sú nanic, pretože to nie je smartfon, ste sebeckí. Aj seniori sú ľudia a takisto ako vy si chcete vybrať vo svojej katégórii (smartfon, hudobný telefón, telefón s HD videom, ..), tak aj oni si vďaka rozrastajúcemu sa počtu takýchto telefón môžu vybrať telefón aký sa im páči. Nie všetci seniori musia byť ľudia, ktorí už nepoužívajú mozog, lebo sú starí a nemajú záujem o foták, rádio či bluetooth v telefóne. Hlavne, že existuje enormné množstvo smartfonov však? ;)

    anonymous22.01.2011 - 15:26 Trvalý odkaz

    feri: ale preboha, videl uz niekto staru babku so sluchatkami ako pocucva radio? alebo ako posiela susede hudbu cez BT? podla mna starym ludom vobec netreba mobil, ved len cele dni sedia doma, tam maju pevnu linku a len obcas skocia do Kauflandu. ked si predsa kupia mobil tak im uplne staci telefon a SMS. to tam rovno mohli dat Wi-Fi a Windows 7... :D
    btw mao: 1000krat viac sa za rok preda smartfonov ako seniorskych mobilov

    anonymous22.07.2011 - 17:26 Trvalý odkaz

    Monika: Ja mam taki dojem, ze sem chodia sami teenageri, ktori si myslia, ze su pupkom sveta a stari ludia nepotrebuju nic k zivotu, nic nevedia a nic neovladaju. Feri a teba podobni... cital si predchadzajuce prispevky? Moja babka ma 75 - vie poslat SMS a sama sa vyjadrila, ze by chcela telefon s fotakom aby si mohla nafotit pravnucata a mat ich v telefone aby sa chvalila kamoskam a tiez by si chcela nahrat ako zvonenie smiech mojej malej napriklad. Mozno tvoja babka cely den sedi doma.. nie vsetci dochodci su rovnaki. Seniorsky telefon je super, lebo ma velke tlacitka a velke pismena na displeji. Rada by som ta stretla ked budes mat 80.. zrak na hovno a pritom budes ficat na normalnom mobile s malymi pismenkami. Ako mozete byt vy vsetci taki kruti a o senioroch sa vyjadrovat ako pomaly zbytocnych ludoch v tejto spolocnosti. Nezabudnite, ze starneme vsetci, aj vy budete stari a som zvedava ako vam padne ked si o vas budu podobne rozpravat vase vnucata.