Diskusia: One Plus 7T predvádza svoj dizajn na oficiálnych záberoch

 • Totem20.09.2019 - 12:33 Trvalý odkaz

  Tým výrobcom to už dobre kúruje. Spravia akože jeden model a spravia verziu SE, normálnu, pro a už aj verzie T :D Aby bol zákazník čo najviac zmätený a ťažko sa mu v tom orientovalo. Ako nič by som nepovedal, keby tú sériu vydajú trebárs raz ročne a jeden modelový rad napr. Xiaomi Mi 9 a ten v rôznych verziách, lacnejšia a pod., ale spraviť Mi 9 v sto verziách a okrem toho mať ďalších sto rôznych modelov je psycho. A smiešne je, že spravia sto modelov, ale do svojej akože vlajkovej lode nedajú optickú stabilizáciu :D

  Simon23520.09.2019 - 15:30 Trvalý odkaz

  Čítam že nechápeš politiku OnePlus že robia od trojky a vždy tie sú vylepšené verzie. Ako Oneplus je jediný výrobca v ktorom sa človek vyzná :)

  Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

  mental.disease20.09.2019 - 16:40 Trvalý odkaz

  OnePlus (a Google) má najužšie portfólio 2+2 fony do roka.
  Mám dojem, že to skôr myslel na Xiaomi.
  Tam to sedí ukážkovo. Mi 9, SE, Explorer, T, T Pro, CC, CCe, Lite, T Pro Premium. A to ešte majú čínske verzie K20, K20 Pro. Ale v tomto prípade lepšie ako keď sa to volá rovnako a človek musí pátrať po global version..

  Totem20.09.2019 - 23:41 Trvalý odkaz

  In reply to by LaRock

  Ranger, zakaznik si prave tazko vybera z mnozstva modelov a skor typ trpi. Ci uz pri aktualizaciach, kde vyrobca s mnozstvom modelov sa po par mesiacoch na ne okrem vlajkovych lodi vykasle, ale aj pri kvalite. Lebo chrlit kazdy mesiac novy model je kvalitativne asi inde, ako ked sa vyvija povedzme rok nejaka modelova rada. Je v pohode mat pestry vyber, napr. mat mobil v cenovke 100 € , 200 € 400€ 600€ a mat to hlavne prehladne oznacene a je katastrofa, ak mas 20 modelov a kazdy sa nesuvisiaco blbo vola a idealne este na kazdom trhu inak. Napr. Nokia ma tiez celkom dost modelov, ale je to prehladne jasne oznacene a vies, ze ked mas Nokiu ja neviem 6, tak je to vyssia rada ako 3. A ze 3.1. je novsi model oproti 3 tej istej serie a cenovej relacie.

  Totem20.09.2019 - 23:36 Trvalý odkaz

  In reply to by mental.disease

  Ano, ako pise mental, myslel som to skor na Xiaomi, prave 1+ je prehladny a vyda raz za nejaky cas model v roznych verziach, asi ako Iphone. Ale ine znacky co robia je katastrofa. Pixel samozrejme je vynimkou, ale ze Xiaomi, Lenovo, Samsung a pod. je psycho.

  Simon23521.09.2019 - 00:17 Trvalý odkaz

  Nepáči sa mi to ako Xiaomi chrlí modely jeden za druhým iný procesor tak už iný názov alebo ma o 1 gb rám tak tiež. Ale zas môže človek vybrať čo chce. Najlepšia politika je u Oneplus a Google, Asus každý mesiac nová aktualizácia na Asus zenfone 5z ktorý už je rok vonku a huawei/honor to trvá dlhšie a nevie človek kedy čo príde. Na honor 9 bol sľubovaný GPU turbo v decembri minulého roka a prišiel teraz pred mesiacom. Takže toľko k tomu :)