Víkendová súťaž o Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Či už vy sami túžite po prémiovom smartfóne, alebo by ste výhru radi darovali napríklad pod vianočný stromček, teraz je ten správny čas. Zapojte sa do našej súťaže.

O čo súťažíte? O nadupané Xiaomi MI 10T Pro 5G v 128 GB pamäťovej verzii a elegantnej farbe Cosmic Black.  

Vyhrať top model od Xiaomi, ktorý vás očarí parádnym 6,67-palcovým IPS displejom s Full HD+ rozlíšením a sústavou zadných fotoaparátov, kde kraľuje 108 Mpix hlavný snímač, je jednoduché. 

Na zaradenie do súťaže stačí dať like na Instagram @mistore_slovakia (začať sledovať účet) a odpovedať na otázku: Akú najvyššiu obnovovaciu frekvenciu podporuje displej Xiaomi Mi 10T Pro?

Pokiaľ neviete správnu odpoveď, dočítate sa ju v recenzii s názvom Xiaomi Mi 10T Pro 5G - top výbava, rozumná cena, alebo ju nájdete v základnom infe. Odpoveď napíšte do predmetu e-mailovej správy odoslanej na adresu redakcia@fony.sk. 

Do tela správy napíšte svoje meno a telefónne číslo, aby sme vás v prípade výhry mohli čo najskôr informovať. Po vyžrebovaní a úspešnom kontaktovaní výhercu všetky e-maily zmažene a nebudeme ich používať na žiadne iné účely.

Súťaž prebieha od 13. do 15. novembra 2020 do 23:59 hod. Meno výhercu aj správnu odpoveď nájdete na našom webe v pondelok 16. 11. 2020. 

Pokiaľ sa na vás v našej súťaži šťastie neusmeje, nevešajte hlavu. Možno dostanete ďalšiu príležitosť v niektorej z budúcich súťaží, alebo si môžete výborne vybavené Xiaomi Mi 10T Pro 5G kúpiť na webe oficiálneho predajcu www.mi-store.sk, ktorý výhru do súťaže venoval.  

Diskusia k článku:

Celá diskusia 3 príspevky