Séria Samsung Galaxy S20 dostáva na Slovensku Android 11 s One UI 3

Samsung oznámil vydanie najnovšej aktualizácie grafického rozhrania One UI 3 pre vybrané zariadenia Galaxy, ktoré prináša vynovený dizajn, vylepšené každodenné funkcie a ďalšie možnosti prispôsobenia.

Správu Samsungu o sprístupnení aktualizácie potvrdili aj naši čitatelia, ktorí nás infromovali o novom softvéri pre ich smartfóny Galaxy S20. 

Upgrade je k dispozícii spolu s novým operačným systémom Android 11. Samsung sa nedávno zaviazal poskytovať čo najrýchlejšie najnovšie inovácie a sprístupniť zákazníkom tri generácie veľkých aktualizácií operačných systémov.

One UI 3 je na Slovensku dostupné od včerajšieho dňa pre sériu smartfónov Galaxy S20. Do približne dvoch týždňov príde update aj na model Galaxy S20 FE. V nasledujúcich týždňoch prídu na rad  ďalšie zariadenia vrátane rodiny Galaxy Note 20, Z Fold2, Z Flip, Note 10, Fold a S10 . Na zariadeniach Galaxy A bude upgrade k dispozícii v prvej polovici roka 2021.

Nové hlavné funkcie sme vám predstavili v článku Samsung One UI 3.0 príde na prvé zariadenia v novembri. Aktualizačný balíček pre Galaxy S20 má viac nez 2 GB, preto na jeho stiahnutie odporúčame použiť stabilné Wi-Fi pripojenie. Jeho súčasťou sú aj decembrové bezpečnostné záplaty. 

Samsung zároveň prezradil, že pokračuje vo vývoji používateľského prostredia a plánuje ďalšie aktualizácie One UI spolu s uvedením nového vlajkového modelu začiatkom roka 2021. S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o sériu Galaxy S21. Prvé rendery si môžete pozrieť v článku Takto má vyzerať Samsung Galaxy S21

Diskusia k článku:

disq04.12.2020 - 16:52 Trvalý odkaz

Ešte som nedostal na S20+ ani novembrovú záplatu :D

Celá diskusia 37 príspevkov