ZTE Acqua (V880E)

  • rtg 11.09.2012 - 04:10

    z toho obrazka mi to dost konstrukcne pripomina iPhone 4S...

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.09.2012 - 04:20 Trvalý odkaz

    Velmi pekná konkurencia Ascendu G300..

    Mišo11.09.2012 - 08:54 Trvalý odkaz

    veľmi pekný mobil. z boku 4s z predu desire s. len tá baterka, dva dni tipujem maximalne

    mikro11.09.2012 - 11:10 Trvalý odkaz

    procesor tam nie je nahodou 1GHz? Vsade je uvadzane 1GHz este aj vo videach v systeme je tak vidiet.

    Lenka Ivančíková11.09.2012 - 11:44 Trvalý odkaz

    Procesor som opravila. Oficialne udaje niektorych specifikacii sa pre rozne trhy rozchadzaju. Pre Malajziu ma mat dokonca iba 3,2 Mpix fotoaparat. Zaujimave...Model predavany na SVK ma vraj radio bez RDS a predna kamerka tu nechyba. tak som to zmenila. :-)

    buffer11.09.2012 - 19:22 Trvalý odkaz

    Ta podobnost s iPhone 4s je cisto nahodna..? Ludia su nepoucitelny..

    Richard Hombauer11.09.2012 - 19:27 Trvalý odkaz

    Autor textu: čitateľ Marian
    Skúsenosti s ZTE Acqua:
    telefon mam 3 tyzdne. povodne som si chcel kupit Huawei Ascend G3oo (ten je jeho v danej cenovej kategorii jediny vazny konkurent),ale ked som Acquu zazrel v obchode a blizsie som sa s nou oboznamil, bola z toho okamzita kupa. velkost displeja 4", jeho rozlisenie, procesor 1GHz, CPU, RAM, ROM, 5 Mpx foto su navlas rovnake, ale Acqua ma bonusy v prednej kamerke, silnejsej baterii 1650 mAh, androide 4.0 a co ma fakt dostalo,ze tlacidlo hlasitosti sluzi v rezime foto/video ako mechanicka spust! ma aj diodku na zmeskane udalosti,ktora sluzi i pri nabijani. zadny kryt je sice plast, ale jemne texturovany, takze nechyta odtlacky. po celom obvode telefonu je ramcek (moj pocit, ze kovovy), ten je malilinko vyssi, takze pri polozeni displejom nadol nehrozi priamy kontakt. na zadnej strane v mieste reproduktoru je malilinke zvlnenie, takze telefon v tomto mieste nedosadne, co sluzi k lepsej pocutitelnosti. foto je priemerne s malo moznostami nastavenia, video je skoro az podpriemer, radio nepodporuje RDS a nie je mozne ani pomenovat stanice, vydrz z odretym nosom dva dni. telefon je pri praci svizny, zatial ziadne zamrznutie, stranky nacitava v pohode, doinstaloval som si prehravac z android marketu, videa bezia uplne v pohode, napr.Avatar v rozliseni 800x480 uplne super. napriek urcitym nedostatkom je to kupa v pohode.

    tomas111.09.2012 - 20:52 Trvalý odkaz

    Aby z toho zase nebol celo svetovy skandal " zase si niekto dovolil pouzit dizajn Apple". Uvidime ci sa Apple do nich pusti ale to nehaju tak.

    Kuko Kukovic11.09.2012 - 21:25 Trvalý odkaz

    Na tom obrazku mi bolo nieco divne a uz aj viem - naozaj sa zmesti pri danej velosti dipleja a rozliseni v launcheri nad seba 7 ikôn? Su take malé? Alebo je to len marketingovy oser, aby sa zdal telefon vacsi (s vacsim rozlisenim)

    miso9618.09.2012 - 18:59 Trvalý odkaz

    Poradite mi ze ci si mam kupit ZTE Acqua alebo Huawei Vision ? Diky :)

    miso9619.09.2012 - 19:58 Trvalý odkaz

    pockat aky je teda ten procesor ? 1 ci 1,5 ghz ?

    fbi6829.11.2012 - 10:38 Trvalý odkaz

    Rozhodujem sa pri kúpe medzi ZTE Acqua a Prestigio Multiphone 4300. Poradí niekto? U toho Prestigia sa obávam,že to už bude veľké pádlo. Tie skúsenosti s Acqua čo tu vložil Richard, mi navráva, že vziať ZTE Acqua, by nebol zas tak krok vedľa...

    steve29.11.2012 - 14:56 Trvalý odkaz

    Aj ja som o nej vazne uvazoval, solidne parametre a nizka cena. Ked som pred mesiac a pol predlzoval u Telekomu viazanost, pytal som od nich aj novy smartfon, najradsej ZTE akvu. Tu mi vsak nemohli ponuknut /nepochopil som preco/, tak som bral nakoniec SG Ace2.

    matus09.12.2012 - 11:58 Trvalý odkaz

    povedali by ste mi ci mozem dat na zte acqua gameklip?

    matus09.12.2012 - 21:53 Trvalý odkaz

    Toto zte mam uz 2 mesiace a slape ako masina. Ten procesor je 1,5GHz. To co je napisane neni pravda, mam to overene a sam som sa o tom presvedcil.

    matus09.12.2012 - 21:54 Trvalý odkaz

    povedzte mi prosim vas ci mozem dat na zte acqua gameklip. Cakam na odpoved, piste!!!

    tomas29.12.2013 - 18:44 Trvalý odkaz

    mam otazku nejde mi ledka pri aplikaci ktora ma svietit svieti len pri foteni neviete ako to zapnut pri apk