Z520i z T-Mobilu

  • 7 príspevkov
  • joeiik 05.05.2007 - 13:32

    Hi, pred casom som kupoval mobil z druhej ruky SE Z520i, bol kupovany v T-Mobile, je nan zaruka do konca roka este. Mobil je odblokovany, a ja chcem vediet, ci sa da zistit, ci mobil bol odblokovany hned v T-Mobile, alebo bol blokovany len na T-Mobile a odblokovany bol dodatocne (tym padom vraj konci zaruka).
    Mam problemy s displayom a cem ho dat na reklamacku.
    Dik za odpved.
    hawk

  • mato6305.05.2007 - 13:44 Trvalý odkaz

    Daj ho na reklamaciu,nemusia ti zistit ze padla zaruka.

    samo05.05.2007 - 14:04 Trvalý odkaz

    zaujimave je ze cca tak isto stara Z520i ma problem s displejom a baterka strajkuje...zeby chyba viac kusov?...

    joeiik05.05.2007 - 14:20 Trvalý odkaz

    Daj ho na reklamaciu,nemusia ti zistit ze padla zaruka.
    praveze priatelka s nim bola v T-Mobile a co tam bola pracovnicka pri stoliku, tak len jej ukazala mobil v ktorom mala Orange kartu, pracovnicka len videla na displeji logo Orange a hned povedala ze mobil bol odblokovany, ze reklmaciu neuznaju. Tak ze ci fakt bol odblokovany, bo typek co predaval tvrdil ze bolhned odblokovany..
    ???

    samo05.05.2007 - 14:23 Trvalý odkaz

    tak ak ho kupil za plnu cenu tak mu ho odblokovali...tazko povedat,chod do servisu nie do TM

    Mikullas05.05.2007 - 14:26 Trvalý odkaz

    Ak bol kupovany na akciu, tak tak zaruka padla, lebo vtedy sa moze odblokovavat az po 2 rokoch. Ak bol kupovany v TM za plnu cenu, tak vtedy bol odblokovany hned a mali by uznat reklamaciu.
    A nabuduce tam nechod s kartou ineho operatora :)
    A do normal servisu by som siel len v tom pripade, ze ti na zarucaku nezrusili v TM zaruku po tej navsteve s OR kartou.

    Marek05.05.2007 - 15:55 Trvalý odkaz

    ale niektore kusy nemuseli byt blokovane. ja som reklamoval W800i a mal som tam kartu O2 a vsetko bolo OK. slecinka mi ho zobrala do servisu