W880i - zrusenie bocneho "ryhleho" menu

  • 14 príspevkov
  • annunaki 06.05.2007 - 12:22

    Na zakladnej obrazovke tohoto telefonu je na lavej strane takzvane "rychle menu". Mne tam toto menu ale vadi... da sa nejako zrusit? V nadstaveniach som hladal, ale nic som nenasiel...

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease06.05.2007 - 12:46 Trvalý odkaz

    Nepises, ale asi je z akcie orange. Jedina moznost je dekustomizovat fon.

    Anonym (bez overenia)06.05.2007 - 12:53 Trvalý odkaz

    To nema nic s kustomizaciou,nie neda sa to zrusit ale vsak to je uzitocna funkcia

    borizz06.05.2007 - 13:01 Trvalý odkaz

    Akoze to nie je customom?? Ved retail verzia nema ziadne "rychle menu" na pohotovostnej obrazovke. Cize musi byt jedine customizovany operatorom. Ak to teda prekaza tak treba si to dat decustomizovat. ;)

    Mikullas06.05.2007 - 13:16 Trvalý odkaz

    Vyzera to efektne, akoby na ploche ikony pri smartfonoch, ale pravdepodobne sa neda dat poznamka na pozadie (aspon tak to bolo v K700i).
    A aplikacia sa da pri tomto nastavit ako tapeta?
    Sranda ze sa OR vratil k tomuto a neostal uz pri zmenenom tlacitku funkcii.

    Marian06.05.2007 - 13:26 Trvalý odkaz

    No podla toho co nanuk pise, tak to bude klasicke custom menu od Orange. Nic s tym okrem decustomizacie neurobis.

    annunaki06.05.2007 - 13:56 Trvalý odkaz

    A akym sposobom sa decustomizacia robi?

    Marian06.05.2007 - 14:15 Trvalý odkaz

    No sam ju neurobis, potrebujes na to niekoho kto ma box, soft na to, potrebnu prax a podobne... a asi si za to budes musiet zaplatit...

    Mikullas06.05.2007 - 14:36 Trvalý odkaz

    Nove SE by som si nedaval decustomizovat, radsej mat vobec nejaky fon ako nefunkcny. Ja mam rad istotu.

    borizz07.05.2007 - 16:08 Trvalý odkaz

    Takze som trosku zistoval a dosiel som na to, ze v menu je polozka kde sa da vyonut lista je. Nachadza sa v nastaveniach hned v prvej zalozke vseobecne a tusim domaca obrazovka alebo nieco take. V tejto polozke sa nachadzaju 2 volby. Orange a SonyEricsson. Po zvoleni tej druhej uz na zakladnej obrazovke lista nebude. Ale Or spravil pomerne dost silnu customizaciu tohto modelu, takze menu cinnosti je natvrdo pridelene vstupu do menu a prave kontextove tlacidlo v stave bez listy ide tiez do menu a v stave s listou je tam nieco ako posledne alebo zmeskane udalosti. Celkovo lista je inak koncipovana a je moznost zvolit z 2 urovni - Pouzivatel a Odbornik. Rozdiely su minimalne.
    Cize v globale s Or FW uzivatel komplet pride o menu cinnosti so spustenymi aplikaciami. Teda aspon mne sa ho ani po 2 hodinach nepodarilo najst. Su inak priradene funkcie niektorym tlacidlam a samozrejme aj menu ma ikony v style poslednej mody customizacie ;)
    Suma sumarum za takmer 10000,- na akciu je to dooost silne kafe. Ked si clovek uvedomi, ze v plnej cene je o 4-5 tisicok drahsi :?

    simumarek07.05.2007 - 20:21 Trvalý odkaz

    Tak toto je pekne dalo by sa to stravit ak by to bolo opacne, teda rozdiel medzi dotovanym a full predajom by bol 10 tis. ale takto to je myslim na kazdeho moc :)

    sk_wizard07.05.2007 - 20:45 Trvalý odkaz

    myslim ze w880 ma CID52 tak doma nejde decustomizovat ale da sa to cez www.wotanserver.com jeden credit stoji 300sk je to celkom pohodlne ja som cez to debrandoval w810 este som nevedel ako na to tak mi to robili oni cca za 30min to bolo hotove ak by mal niekto zaujem tu mate icq kontakt na cloveka ktory to robi 115-136-365

    bager07.05.2007 - 23:01 Trvalý odkaz

    No o takomto sposobe som este nepocul.

    annunaki08.05.2007 - 13:07 Trvalý odkaz

    Takze som trosku zistoval a dosiel som na to, ze v menu je polozka kde sa da vyonut lista je. Nachadza sa v nastaveniach hned v prvej zalozke vseobecne a tusim domaca obrazovka alebo nieco take. V tejto polozke sa nachadzaju 2 volby. Orange a SonyEricsson.

    Vdaka Boris, je to ono... :) tuto volbu som videl, ale ani som ju neskusal, lebo som si myslel, ze ide o uvodnu animaciu pri zapnuti telefonu... :) este raz vdaka...