W810i je mrtva na druhy den po kupe...

  • 13 príspevkov
  • Gembler 03.02.2007 - 00:24

    svoju nekustomiz W810i som predal a nechal si z pomarancu po ktoru som bol vcera a dnes vecer chodim po nete zrazu bac a je to na mobile len blika displej klavka nie len displej blika na bielo ...nejde zapnut, vypnut vytiahol som bat nepomohlo ked pripojim USB kabel tak neblika ale zapnut nejde a a ked odpojim zacne zasa blikat... no fasa :!: :!: :!:

    edit upresnenie bol som na nete cez OM a potom som ju vypol a znova som siel do Aplikacii ale uz mi tam neukazalo jej cervenu ikonu ale taky krizik a ked som na nu klikol tak fon sa rest a zacal len blikat

  • metatron03.02.2007 - 00:50 Trvalý odkaz

    to vyzera podozrivo.. no neviem ci to bude firwarom.. ale taketo tazko posudit...

    Arrow7903.02.2007 - 01:01 Trvalý odkaz

    aky si v nej mal FW? Tato vec sa stavala pri prvych FW.. viac v teme venujucej sa skusenostiam s W810...

    7wcsnurka03.02.2007 - 01:11 Trvalý odkaz

    to su se take bugove ako nokie :-?

    jararak03.02.2007 - 01:35 Trvalý odkaz

    opisujes to presne rovnako ako moj pripad, presne 2 dni len s tym rozdielom ze w300i. ale nebol som na nete len som dohadzoval neajke veci cez kabel, dal som odpojit, vytiahnem kabel a telefon len zapol display zavybroval a vypol sa a toto opakoval kazdych 10 sekund, caja v t-mobile ne taka vyhukana bola ked ma videla po 2 dnoch s telefonom tam :-)

    Gembler03.02.2007 - 03:16 Trvalý odkaz

    skusim spravit update firmwaru

    Andy nevedel som ze robis moderatora :!: :!: :!:

    Arrow za tie dva dni som sa k tromu nejak nedostal :?:

    jararak mne iba blika displej NIE vybruje ;)

    anonymous03.02.2007 - 08:01 Trvalý odkaz

    Skus nahrat new FW,cez program SEUS II
    Staci ty ten USB co si mal v baleni,...Ak ty ho SEUS nenajde mozes ho ist dat reklamovat,... :shock:

    anonymous03.02.2007 - 08:48 Trvalý odkaz

    No ono ten FW musi najprv stiahnut a az tak ho zacne nahravat,...Z tym nahravanim FW by to malo ist pomalicky,...a nie prve percenta rychlo a zaver nic,...hm Mas customizovany tel????
    Mozno mas tam iny problem,... hm hm Ked z nicoho nic ty padne tel a neda sa ani zapnut

    Gembler03.02.2007 - 09:21 Trvalý odkaz

    a potom ked to skoci na zaciatok vytiahnem ho z USB a chcem zapnut nejde musim vytiahnut batrku a potom uz displej neblika ale lne raz blikne a hore ako je Infraport svieti/preblikava cervene svetielko...

    a aby som vyviedol niekoho z omylu co pisu na semanii ,,Jiz se opet objevily prvni problemy s nedokoncenym updatem. Ve vetsine pripadech vinou samotnych uzivatelu, kteri neodbornou praci na svem pocitaci zajisti preruseni aktualizace a tim i mrtvy telefon." tak hovorim ze po tom ako som klikol po najdeni W810i na Spiustit som sa od PC vzdialil na 3metre!

    metatron03.02.2007 - 11:13 Trvalý odkaz

    To svetielko pod sklickom infraportu blika ked je slaba baterka. Daj ho na nabku na 2 hodky a pokracuj s pokusmi :lol:

    Wasi03.03.2007 - 15:07 Trvalý odkaz

    No to mas tak od orange ja nepoznam cloveka ktoremu neodisiel skor ci neskor...aj mne odisiel po mesiaci..staci dat reklamovat daju novsiu verziu firmwaru a potom uz nebude problem...Okrem toho s tou prvou verziou tam blbne viacej veci napr. fotak, vysokosvietiva leda atd. takze bud len rad ze ti umrel este v zaruke