Výsledky Mobil roka 2007

  • Martin Hombauer 17.03.2008 - 13:28

    borizz: Ty jo zasa nic :( ale pozeram, ze nejak vyrazne prevysuje vychod Slovenska..no nic gratulujem vyhercom ;) Inak vysledky ankety ma az na 2 kategorie neprekvapili ;)

  • anonymous17.03.2008 - 14:15 Trvalý odkaz

    ORION: V kategorii najlepsi foto mobil by mozno vyhral SE keby nemal nominovanych dvoch adeptov K810i a K850i pretoze jeden stratil hlasy na ukor druheho jedny hlasovali za K810i a druhy za K850i ale nokia mala iba jedneho adepta...
    Ale jednoznacne je to suboj medzi SE a Nokiou az na kategoriu stylovych kde su doma korejci Lg a Samsung.

    anonymous17.03.2008 - 14:18 Trvalý odkaz

    riso: Ani keby si zratal hlasy K850i a K810i, tak by si sa na N95 8GB nedostal. Rovnako je to so Samsungami Armani a U600. Ako je napisane v sprave, ziaden vysledok nie je tesny. A ani natolko, aby boli na mieste spekulacie. ;)

    anonymous17.03.2008 - 14:34 Trvalý odkaz

    ORION: staci keby mal K810i 8,3% a uz by spolu s K850i ohrozili N95 8GB a verim ze K810i mal viac percent ako spominanych 8,3...

    anonymous17.03.2008 - 14:35 Trvalý odkaz

    T: zaujimave ze tam neni ani jeden Blavak :D

    anonymous17.03.2008 - 14:44 Trvalý odkaz

    Mario: Mna prekvapila len jedna anketa,ostatne dopadli tak ako som hlasoval co ma tesi.Fonaci,skusenosti = podobne nazory

    anonymous17.03.2008 - 14:53 Trvalý odkaz

    garcia: az je moc napadne ze skoro vsetci vyhercovia su z vychodu....

    anonymous17.03.2008 - 15:24 Trvalý odkaz

    plus: To nie je napadne, to je jasne...

    anonymous17.03.2008 - 15:31 Trvalý odkaz

    graffoo: prekvapila vyhra nokie N95 8GB v kategorii foto. ved nema xenon. tam mala byt vitazom N82. za prve xenon a za druhe lepsie vysledky z fotaku...

    anonymous17.03.2008 - 15:33 Trvalý odkaz

    graffoo: ma napadla jedna vec - 6300 je bezkonkurencna masovka, ale kazdy kto ju ma nadava na tragicku vydrz a chcel by nieco ine :)

    anonymous17.03.2008 - 15:47 Trvalý odkaz

    s: je smutne,kolko vychodu vyhralo,naozaj smutne a niektore mena mi nieco hovoria...len si neviem spomenut

    anonymous17.03.2008 - 16:21 Trvalý odkaz

    cas: Toz ja som z vychodu a nic! A to ako?

    anonymous17.03.2008 - 16:23 Trvalý odkaz

    riso: 1. ORION, napisal som pravdu. Nic s tym nespravis. Ty mozno niecomu veris, ale ja poznam pravdu. ;)
    2. losovanie bolo tak nahodne, ze nahodnejsie byt ani nemohlo. Vam je divne, ze vacsina je z vychodu, a mne je divne, ze 4 zo 7 su zeny. A co s tym spravim? Nic! Lebo sme losovali podla svedomia a absolutne sa nedalo losovanie ovplyvnit. Vam neostava nic ine, len doverovat sposobu losovania.
    3. S, svoje nekale domnienky a oobvinovanie zastupcov celej komisie z podvadzania sa mi absolutne nepaci. Clovek moze robit ako len chce poctivo, niekedy mam pocit, ze sa podvadzanie uznava viac nez ferove zrebovanie.

    anonymous17.03.2008 - 17:36 Trvalý odkaz

    orgi: za redakciu DiGI REVUE mozem otvorene napisat, ze cela sutaz vratane losovania bola uplne transparantna a vsetko prebehlo ferovym sposobom.

    Riso, z podobnych invektiv ako mal "s" si nic nerob, vzdy sa najde par jedincov, ktori skritizuju vsetko, nech sa clovek snazi ako velmi chce :)

    anonymous17.03.2008 - 17:59 Trvalý odkaz

    Samo: :D lol,kto zas pouzil moju skratku...mimo to,Riso keby si nebol lenivy pracovat aj cez vikend,mohol si to mat nahodene uz skor,mobil.sme.sk to ma ako 3-4 clanok :-P
    Pridavam sa ku gratulacii a hadam sa niekedy aj mne zastasti...

    anonymous17.03.2008 - 18:14 Trvalý odkaz

    Cracen: Ja gratulujem vsetkym vitazom a vitazkam. Take reci ci je viac vyhercov z vychodu, alebo nie treba totalne ignorovat. Ak to nevislo teraz, tak mozno nabuduce :-) Tak este raz gratulujem vsetkym Vyhercom ;-)

    anonymous17.03.2008 - 18:55 Trvalý odkaz

    riso: ty brdo, ze "keby si nebol lenivy". tak z tohto uz asi odpadnem. Cely piatok riesim vyhry, vyhercov, pripravujeme aktualizaciu webu Mobilroka.sk, cez vikend pracujem od rana do vecera, a on napise, ze "keby si nebol lenivy". Kedze bola tlacova sprava vydana dnes, chceli sme to na Fony.sk publikovat zarovno s nou. Kazdy ma pravo zverejnit vysledky sutaze, kedy chce. Ale niektori v tom vidia lenivost...

    orgi, niekedy sa z tych invektiv nic nerobit neda. cest projektu, na ktorom som sa podielal, budem, aj kvoli jeho absolutne transparentnemu rieseniu, vzdy obhajovat.

    anonymous17.03.2008 - 19:22 Trvalý odkaz

    Samo: Risko aby si sa neubil z tolkej prace :D...vies pochopit srandu,no v poslednom case Ti to slabo mysli...;)

    no ohromna sranda, chlape. - riso

    anonymous17.03.2008 - 19:28 Trvalý odkaz

    unived micindev: n95 ako fotomobil ma prekvapil tiez...ale v anketach predsa nejde o to co je skutocne najlepsie...ale o to co si myslime ze je najlepsie...

    anonymous18.03.2008 - 10:54 Trvalý odkaz

    polus: Ako nejake video z losovania asi nie, ze?

    anonymous18.03.2008 - 16:28 Trvalý odkaz

    riso: video nam v tom case naozaj nenapadlo tocit. nabuduci rok bude.

    anonymous18.03.2008 - 19:38 Trvalý odkaz

    Jessica: Pripajam s ku gratulaciam.Vychodnare do toho!:)
    Pochybovaci boli,su a bohuzial aj budu.

    anonymous18.03.2008 - 20:36 Trvalý odkaz

    Mikullas: Aj keby bolo video, tak tu zacnete vypisovat ze je postrihane a zmanipulovane. Uplne zbytocna namaha navyse.

    anonymous18.03.2008 - 21:57 Trvalý odkaz

    dany: nestaci byt iab z vychodu, musis aspon trocho poznat redakciu

    anonymous18.03.2008 - 22:14 Trvalý odkaz

    pipo: mam otazku, len tak teoreticky ma napadlo ci v pripade vyhry kontaktuju vyhercu telefonicky so zapnutym CLIRom lebo ja a myslim ze aj viac ludi anonymne telefonaty ignorujeme...a zapajam sa viacerych sutazi tak sa chcem opytat ze ako to je :)

    anonymous18.03.2008 - 23:44 Trvalý odkaz

    Jessica: pokial viem,tak pri oznamovani vyhry nepouzivaju CLIR.

    anonymous19.03.2008 - 07:45 Trvalý odkaz

    Status1: Neveriaci, mate rok na to, aby ste sa prestahovali na vychod... :)))

    anonymous19.03.2008 - 16:09 Trvalý odkaz

    riso: Nikdy v zivote som CLIR nepouzil. Takze si bud isty, ze tuto hlupu sluzbu ani nepouzivam. Hovory z CLIR cisla prijimam len z nechutou a tu ja ludom naozaj nerad sposobujem. ;)

    anonymous19.03.2008 - 19:57 Trvalý odkaz

    Mario: Do minuleho roka som patril k tym co nevyhrali ani lyzatko.Minuli rok sa mi podarilo z velkej sutaze vyhrat darcekove predmety nokia a mesiac na to samsung e 250.Bol to podla vas podvod?Co by z toho maly ked sme sa nepoznali a do tej doby ani nevideli?A k tomu clir-ku,volal mi ohladom vyhry Roman C.a cislo mal ukazane potom mi volal Riso H.ked mi niesol vyhru a cislo mi tiez ukazal a vlastne to co maju obaja vsade uvadzane.Tost vsio pre neveriacich.V tomto pripade mozete verit,ze je to tak ako je.

    anonymous19.03.2008 - 22:35 Trvalý odkaz

    evo: tak ?o sa týka štýlu jednozna?ne U600
    pracovný to sme sa zhodli P1i
    hudobný tel roka ur?ite W910i tu by som povedal že ludia vyberali ten najdrakši ale pre?o?
    fotomobil? ur?ite G800 pre?o najlepši z 5 mpix
    najlepšia inovácia v podobe 3x Optical Zoom aspon niekto nie?o vymyšla a snaži sa zlepšit ostatny len navyšuju megapixely ale takto to dalej nepojde
    preboha od kedy nokia vie fotit?
    a kategoria ?udový? no všímam si okolie a naj?astejšie vidím v rukách ludí N6300 tak preto som ozna?il aj ja tento megaaušusfon
    ur?ite som sa neriadil pod?a toho ktorý telefon je najdrakší ako poniektory... viac nespokojnos? ako spokojnos?.

    anonymous19.03.2008 - 23:25 Trvalý odkaz

    zichacek: Nieje dôvod nedôverova? fony.sk, ja som do nedávna tiež patril mezi tých ?o nikdy ni? nevyhrali a práve na fony.sk som vyhral campingovú deku, jasné ní? moc ale svoju úlohu plní dobre a doru?ená mi bola až domov po dohode s risom, teraz som zasa nevyhral a neva, nabudúce si rád znova o nie?o zahrám a hlavne vždy rád navštívim fony.sk kde vždy nájdem ve?a inf. ?o chcem, ?o je podstatné a nie, ?i nie?o vyhrám alebo nie, ešte raz ?akujem fony.sk za deku :)

    anonymous22.03.2008 - 16:52 Trvalý odkaz

    ewka: Nie je pravda ze vychodnari by boli zvyhdoneny, pretoze potom by im tie vyhry dorucili osobne a kazdy vyherca si musel prevziat cenu osobne...:-)

    anonymous22.03.2008 - 18:03 Trvalý odkaz

    benko21: Blahozelam vitazom.Nemam rad ludi co za losovanim vidia velky podvod.mozeme byt radi ze sa nieco deje.nabuduce sa na nas mozu vykaslat