Vianoce 2010: lacné akciové fóny v T-Mobile

  • Martin Hombauer 29.11.2010 - 19:27

    Bartolomej: vymodeny... ach paneboze... autofókus

  • anonymous29.11.2010 - 21:41 Trvalý odkaz

    Dumbo: ?o je na tých pomenovaniach zle? Osobne na nich nevidím žiadnu chybu...

    anonymous29.11.2010 - 21:50 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Redakcia namiesto toho, aby informovala o novinkach ohladom mobilnych telefonov sa radsej zaobera platenou reklamou od T-mobilu. Redaktor miesto toho, aby opravil recenziu (HTC DESIRE Z) „cely den“ zabil pisanim tejto "akciovej ponuky". Tento prispevok nieje vobec o spominanej recenzii. Myslim, ze cim castejsie to tu navstevujem, tym viac do toho vidim. Cela redakcia je tvorena pravdepodobne studentami a jednym veducim. Veduci nahana ksefty a platene reklamy a chlapci navstevuju skoly, popripade delsie zamestnanie . Tak to tu cele potom aj vyzera. Ja ako uplny laik ale so zanietenim sa dozvediet nieco nove o fonoch, tak zistene novinky uverejnene na fony.sk uz poznam 2dni. Z toho mi vychadza, ze bud redaktori nezdielaju moje nadsenie alebo jednoducho zavaleny inymi cinnostami na to nejako nemaju cas a potom vo volnom case nieco narychlo zosmolia. Toto cele sa odzrkadluje potom aj na kvalite spominanych clankov. Je mi jasne, ze tymto som si urobil dost nepriatelov hlavne v skupine pritakavacov a samozrejme redakcie, nepoznam pracu vsetkych tak dufam, ze som sa ich nedotkol, cest vynimkam. V kazdom pripade sa zamyslite lebo to ide dole vodou. Nechcel som byt tak kriticky ako Klinger, ale mal v niecom pravdu. Ak to v blizkej dobe cele nezrestruktualizujete tak myslim, ze coskoro skoncite resp. zostanete na svojej priemernej urovni so svojou konstatnou navstevnostou. Trosku horlivosti by urcite redaktorom nezaskodilo. Na vasom mieste by som zacal informovat s ovela vacsim „predstihom“ ako doteraz, recenzie zacal brat vazne a telefony skutocne testoval, nie sa cez vikend pohrat s telefonom a rychlo sa zbavit povinnosti, ale zacat brat svoju pracu zodpovedne. Uz vela krat som kritizoval, ale vzdy s dobrymi radami. Prosim konecne s tym zacnite nieco robit. Velkym prikladom by mohla byt stranka www.mobilenet.cz kde to beru skutocne profesionalne, a ked s recenziou pridu o den neskor ako konkurencia tak si na to rad pockam lebo sa od nich dozviem vela novych informacii. A jasne, ze tu budete argumentovat, ze naco chodim sem, ked mi to inde vyhovuje viacej. Asi preto, ze sa mi tu lepsie komunikuje s ludmi, redakcia podstrci clanok a hned sa zivo diskutuje, to je fajn ale fony.sk by mali byt aj o niecom inom, o kvalite. Tak nech sa paci pustite sa do mna. Dufam, ze sa dockam aj konstruktivnej reakcie.

    anonymous29.11.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Este by som rad dodal, ze to nie je namierene proti Michalovi Krajcirovi ale treba to brat ako celok, on len pomohol k tomu aby som sa konecne vyjadril naplno.

    anonymous29.11.2010 - 22:00 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: beGBIE, Tvoj prispevok berieme na vedomie. Vdaka.

    anonymous29.11.2010 - 23:43 Trvalý odkaz

    Manobb: Robím to nerád, ale pripájam sa ku kritike. Pamätám si aj lepšie ?asy na tomto serveri ... Bolo tu aj ?o ?íta? a ?lovek prichádzal aj ?astejšie k novinkám zo slovenského mobilného sveta ... Teraz je to tu ?oraz ?astejšie iba o hádavých chatoch a chatách fó?akov ... OK, aj chaty musia by?, ale nemyslím si, že to ?itate?ov až tak zaujíma, kto ko?ko vypil a ?o robil ... To na verejnos? nepatrí. Na serveri patria novinky a najmä: Ak to myslíte so zákazníkmi vážne, mali by ste zverej?ova? ?o najviac analytických ?lánkov (áno aj a bohužia? v dnešnej dobe najmä kritických) vo?i operátorom, lebo toto ?o predvádzajú, sa naozaj nedá porovnáva? s vyspelou Európou. Sme už predsa v tej vyspelejšej ?asti Európy (EÚ), ?i nie ?
    Rišo - prosím ber to v dobrom, zdvihnite v redakcii hlavy a povedzte si na rovinu, ?i budete robi? kvalitu alebo len plynulo "uspíte" tento web ...

    anonymous30.11.2010 - 01:19 Trvalý odkaz

    ...: suhlasim s begbie :) je skoda, ze aj niektore celkom dobre napady, nakoniec koncia ako obycajna reklama - vid. najpredavanejsie telefony a podobne.. ale tak co uz. uprimne povedane, jedine co tu za nieco stoji je forum a to tiez len koli tomu, ze je tu par ochotnych ludi co poradia.

    anonymous30.11.2010 - 03:19 Trvalý odkaz

    dsien: Ak som sa este nepredstavil, som obcasny navstevnik fony ako aj konkurencie. A to len v casoch, ked mne alebo blizkym konci viazanost. Teda intenzivne studujem co sa deje na tachto strankach priemerne mesiac do roka, inokedy sem nezajdem aj niekolko mesiacov. Takych ako ja je tazka, tazka vacsina. Som moc vdacny, ze su tu ale ludia ako bEGBIE a Mannobb a im podobny, ktory ako pozeram tu "ziju", tvoria kostru dora a aj mne osobne pomohli ziskat odved na par otazok ktore som mal. Ale pani, "obavytelia" fora na fony, takyto clanok JE DOBRY, POTREBNY a takym ako ja, teda okrem asi 20 skalnych cele Slovensko, co si sem najde cestu, OCENI takyto prehlad, hoci je len o T-Mobilu. Nie vsetci ako sa nazdavate su hlupy a nechaju sa chytit do siete takymto prehladom. Ked uz je niekto mentalne na urovni a pozna stranku fony a ako tak sa orientuje v zivote a v ponukach mobilnych operatorov, tak to berie ako prehlad. Je to len prehlad, som za neho rad, ako aj vsetci, okrem vas asi. Nic zle na tom nevidim. Ze je to vraj reklama T-mobilu? A keby aj, tak fony si zarobia a 99% ostatnych navstevnikov fony.sk ziska prehlad o domacom/konkurencnom operatorovi. Ja to vidim tak ze vacsina je spokojna. Dakujem fony za prehlad, kludne spravte aj orange a O2 a tiez by nebolo zle T-mobile pre 200-stovkove programy :-)

    anonymous30.11.2010 - 03:21 Trvalý odkaz

    dsien: bad gramatika = 2 hodiny rano :-)

    anonymous30.11.2010 - 04:40 Trvalý odkaz

    hhopersss: ja by som skôr reagoval na konkrétny ?lánok ako na diskusiu v zmysle " kam sa uberájú fony.sk " . .. nevieim . . pod?a m?a je toto zo strany t-mobilu najhoršia ponuka telefonov za posledné roky .. respektíve takto- ono ponuka nieje až taká zlá ako ceny naozaj kvalitných a plnohodnotných multimedialno- pracovných nástrojov ... je pravda že niektoré z týchto telefonov (!lacnejších!) sú naozaj dobreé E52 , x 10 mini .. avšak oba tieto telefony sú špecifické nie?im ?o nie každému vyhovuje ... ostatné telefóny sú fakt des .. možno pre uživate?a ?o nieje vyslovene za?ažený na mobil to sta?í na bežné volanie aj sms / i ke? tie tlakové displaye pri dotyká?och sú hrôza / ale budiš ... avšak ja ako bežný ?lovek ktorý ktorý by chcel povedzme lepšiu mašinku musí z vrecka vytiahnu? 200 € aby som si zobral telefon a kde bude mesa?ne plati? paušál 30 € mesa?ne + nad..je proste ve?a .... nikto ma nepresved?í že bola niekedy lepšia ponuka ako pred 2 rokmi ke? boli takmer všetky telefony na stredné a vyššie paušaly za 1 sk ... škoda že to tak nefunguje minimalne každý rok ... to iba tu na SVK platíme operatorom pri viazanosti takmer 3/4 ceny telefonov v predajni ... je to škoda ... ?o už ?lovek si nevyberie a oni nás budú zdiera? dovtedy kým ?lovek bude ma? v penaženke ?o i len jeden CENT .. 3:39 - dobrú noc

    anonymous30.11.2010 - 09:39 Trvalý odkaz

    aaa: ja len k nokii, kupili sme ako sluzobny, hned reklamacia, mrznutie, vypinanie, nepocit zvuk - vratili akoze opraveny - ziadna zmena. Druhy kus same od seba vypadlo vypinacie tlacidlo, fotak zahmleny - 70% plochy fotky je zahmlena. Nechem by som viac ani omylom. Klavesnica podla man otrasna, male gombiky, zle sa stlacaju, samozrejme su aj horsie ale ozaj mohla byt lepsia.

    anonymous30.11.2010 - 09:40 Trvalý odkaz

    bEGBIE: To, ze si tu obcasny navstevnik tak preto nevies presne o com je rec, kritik uz bolo viac ale vzdy s prilozenym napadom ako veci zlepsit aspon si myslim, o ich spravnosti sa musi uz presvedcit Richard. Moja kritika nebola vobec namierena na tento clanok ale skor na fony.sk ako celok. Ja som bol tiez obcasny navstevnik uz dlho ale neprispieval som, iba som si precital co som potreboval a mozno o tyzden znova. Za posledne 3mesiace som tu denne, najskor koli tomu, ze mi koncil pausal a ja som sa potreboval dozvediet viacej o mojom nastavajucom fone a pausale. A potom sa to spustilo ako lavina, potreboval som ziskavat stale viac a viac informacii a hladat vsade mozne na webe, ci uz o aplikaciach alebo updatoch alebo inych fonoch. Tym ako som spoznaval nove stranky tym viac som zacal do toho vidiet a zistil to co pisem hore. Ja nemam nic osobne proti fony.sk, rad sem chodim ale nemozem sa pozerat na to akym smerom sa to ubera resp. ako to stagnuje. Reklama v pohode nech sa paci ale v priestoroch na to urcenych. Fony.sk musia z niecoho zit a nie je to tu dobrovolna ale podnikatelska cinnost. Ak uz dat takyto clanok do eteru tak potom ponuka od vsetkych operatorov naraz. Za dalsie, uroven recenzii. Bol by som rad aby recenzie prebiehali stylom ako som uz spominal www.mobilenet.cz, t.j. upozornenie na to, ze maju k dispozicii fon na recenzovanie- prosim pitajte sa co by ste chceli vediet, a o tyzden pridu prve dojmy a 2tyzdne cela recenzia. Je to dobry napad lebo ludia sa pitaju veci, ktore recenzenta nemusia vzdy napadnut, dalej ma dostatok casu sa s fonom vyhrat a spoznat tak kazdy detail. Dalej video recenzie ake robia, treba to pozriet a pochopite. Netvrdi, ze je to vrchol sveta, kazdy je omylny ale idu spravnou cestou . Jednoducho sa tomu ale treba venovat a to bude kamenom urazu nakolko stab to robi asi ako hobby. Fony su dobre ale musia na sebe pracovat, vazim si ich pracu a preto to sem pisem, ak by mi to bolo jedno tak v tichosti odidem. Preto by bolo vhodne to co je dobre ponechat( novinky-diskusia ale novinky skutocne cerstve-cerpat zo zdrojov, tlacove spravy, engadget,4pda, cnet atd.), zmenit strukturu recenzii a konecne zacat robit video recenzie (mozno konecne aj na youtube). Tieto zmeny sa samozrejme dotknu aj celej struktury webu ( na tto uz tiez zopar ludi upozornovalo). Ale na to vsetko treba cas a mat k dispozicii aj fony na testovanie. A to je vec do ktorej uz tolko nevidime nakolko nevieme ci len epicentrum alebo maju aj iny zdroj pre „hracky“. Dalej na aku dobu su v epicentre alebo inde ochotny zapozicat fon atd. Ale to uz je asi na Richardovia jeho vyjednavacskych schopnostiach. Ak k tomu pripojite napady, ktore som poskytol uz aj davnejsie alebo pridate svoje, mohlo by to byt v pohode. Jasne, ze na taketo zmeny treba cas, premysliet to a hlavne zapojit ludi. Nie je to lahke, takze Richard vela sil do dalsieho podnikania. A hlavne nezaspite.

    anonymous30.11.2010 - 10:16 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: Prehladov bude viac. Nechceme ich vsak vydat v jeden den vsetky. Ako dalsi bude nasledovat zvysok ponuky T-Mobile pre PS3 a PS5...Buduci tyzden pride prehlad ponuky Orangeu...atd. :)

    anonymous30.11.2010 - 10:59 Trvalý odkaz

    Valaroma: Bolo by fer robit to skor tak, ze v jeden den date prehlad k lacnejsim pausaol od TM a od Orange, o par dni k drahsim od TM a od Orange, a tak... A okrem toho chce to pohnut kostrou, Vianoce su vlastne za nieco viac ako tri tyzdne.

    anonymous30.11.2010 - 11:00 Trvalý odkaz

    daawit: nechce sa mi tu citat ta kritika, je to podla mna offtopic! najma ked mne tento clanok vyhovuje. je mi jasne, ze je to reklama, a je mi jasne, ze web z nej zije, ale na rozdiel od napr. TV mam na vyber ci si ju precitam alebo nie (tak isto ako aj tie pripomienky).. preco nenapisete radsej mail do redakcie?

    anonymous30.11.2010 - 12:45 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Preto nenapisem do redakcie lebo by sa s tym nic neurobilo. Ak to uvidia ludia, ktory sem chodia, mozu vyslovit svoj nazor a vyjadrit sa k redakcii. Moze sa k tomu verejne vyjadrit aj redakcia. Je to otvorenejsie. Tento web tvorime aj My, vsetci co to tu navstevujeme.
    Este som zabudol, k tym renenziam by sa mohli robit aj benchmarky fonov (hruby vykon CPU a GPU), nehovorim, ze to ide na kazdom fone ale je to informacia navyse, ktoru niektory ludia mozu ocenit.

    anonymous30.11.2010 - 13:39 Trvalý odkaz

    daawit: ja ta chapem bEGBIE a je fajn, ze vyjadrujes na com ti zalezi.. ale ajtak si myslim, ze ked uz o tom chces diskutovat tak to patri napr. na forum (link na konci) skor ako to tu pisat k clanku o vianocnej ponuke operatora. pochop, ze takto je to pre mnohych len rolovanie naviac (lebo ich to nezaujma) a tak im skor uniknu vecne prispevky ktore su k teme a to ku kvalite a komfortu tiez neprispieva..
    a ked tam budes pisat tak kludne navrhni aj znamkovanie clanku (hviezdicky) a "+-" system k prispevkom a tie co budu mat viac "-" budu sednut cize ich lahsie odignorujem..
    http://www.fony.sk/forum/viewforum.php?f=37&sid=4c0e2d4c66db8840dee…

    anonymous30.11.2010 - 14:33 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Clanok nie je reklamny. Je to klasicky prehlad, ktory sme vymysleli, aby ste vedeli sebe aj svojim znamym ukazat prehlad aktualnych akciovych telefonov s jednoduchym popisom a odkazom na recenzie.

    anonymous30.11.2010 - 19:19 Trvalý odkaz

    ...: tak preco potom nepisete tiez negativa pausalov, ze mobil sa niekedy dokonca oplati cenovo kupovat samostatne ako k pausalu atd....?

    anonymous30.11.2010 - 20:46 Trvalý odkaz

    Manobb: Môžete ma opravi?, ak sa mýlim.
    Tento web je pod?a môjho názoru ur?ený zrejme najmä iba na "zber" relevantných odkazov na jeden nemenovaný e-shop (áno: ten s tými percentami mesa?ných predajov ...) za ú?elom vylepšenia jeho SEO.
    Tento postup by som v zásade neodsudzoval (sám uvažujem o zriadení portálu na recenzie produktov, ktoré ponúkam), ale potom by sa to malo na rovinu napísa? ... ;-) ... aby aj zákazník s tými informáciami pod?a toho pracoval. Bolo by to korektné, ak by to zákazník vedel ešte predtým, ako si urobí závery z recenzie ...
    P.S.: Rišo, koho záujmy vlastne hájite ? Záujmy zákazníkov alebo záujmy vybraného, ?i vybraných podnikate?ských subjektov ? Ak záujmy podnikate?ských subjektov za úhradu, tak potom tie recenzie (možno) nemusia by? až také objektívne ...., resp. v záujme efektívnej investície pe?azí zákazníkov do mobilných telefónov ...

    anonymous30.11.2010 - 23:08 Trvalý odkaz

    johny: presne!! tie ceny sa mi zdajú prehnané ja som si bol minulý piatok v t-mobile pre nový mobil, zobral som si Sony Ericsson xperia X8 a priplatil som si 59€ ale nemal som ani nad iným mobilom rozmýšla? chcel som wi-fi, dotykový displej... a s dobrou cenou a jedine my zostala X8 a budem na ?u ešte ?aka? max. 30dní lebo už nemajú zásoby v sklade (naš?astie mi ho donesie kuriér)

    anonymous30.11.2010 - 23:14 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Ja mam informacie, ze tmobile caka zasielku xperii X8 v pondelok 29.11.2010 takze uz by mali byt na sklade.

    anonymous30.11.2010 - 23:26 Trvalý odkaz

    johny: hmm som zvedavý ale kedy mi x8 donesie kuriér :D ale dikes za info:)

    anonymous01.12.2010 - 09:09 Trvalý odkaz

    daawit: mohol by si aspon v kratkosti napisat preco si sa rozhodol dat prednost SE X8 pred LG GT540? vdaka

    anonymous01.12.2010 - 14:57 Trvalý odkaz

    johny: jj mohol :) tak x8 ma trochu lepší fo?ák, potom x8 sa mi viac pá?ila vzh?adovo a ja si vyberám vždy medzi Sony ericssonmi a nokiami :)

    anonymous01.12.2010 - 15:55 Trvalý odkaz

    daawit: johny tak prave fotak ja povazujem za najvacsie minus SE X8 kedze nema autofokus je pre mna nepouzitelny napr. na fotenie textu do pdf.. skor som cakal, ze koli kapacitnemu display-u si sa priklonil k X8, alebo ako pises koli znacke, no a vzhlad je fajn, ale zda sa mi trosku obeznejsi ako by bolo zdrave.. ;]

    anonymous01.12.2010 - 16:09 Trvalý odkaz

    johny: no aj kvôli displeju, ale fotak ma trochu lepší ako LG GT540 :)

    anonymous01.12.2010 - 18:55 Trvalý odkaz

    daawit: johny rad by som tomu veril ale aj z kratkeho popisu v tomto clanku: "Naopak, sklamaním je slabý fotoaparát.." mi vychadza opak ako pises. Jedna sa teda ibo o tvoj subjektivny pocit, alebo ti to niekto povedal, alebo to mas podlozene nejakou skusenostou prip. testom? Zaujmalo by ma na com mas zalozene svoje tvrdenie.

    anonymous01.12.2010 - 19:11 Trvalý odkaz

    johny: ale ja nehovorím že x8 ma najlepší fotoaparát na svete :) ale LG GT540 má 3,0 megapixlov a X8 ma 3.2 ale nemá autofokus ?o zase má LG.U m?a v triede má spolužia?ka LG GT540 a spolužiak X8, a x8 robí krajšie fotky ako LG GT540. Ak si vyberáš mobil nechcem ?a ovplyv?ova? ale ja som bral X8.

    anonymous02.12.2010 - 13:29 Trvalý odkaz

    bEGBIE: 3Mpx je rozlisenie fotky a co pises, ze 3,2 to je rozlisenie cipu CMOS ale skutocne rozlisenie je to iste cize fotka bude mat aj tak format 3Mpx tie CMOSky su rovnake v oboch zariadeniach(velkost cipu to neviem ale tiez asi rovnaka)
    Este k tej XPERII X8, uz je na sklade v T--cku lebo ludia co ju mali objednanu (boli to verny zakaznici-aspon tak to hovorila teta v telefone, ze pre vernych maju ten fon aj ked na eshope je nedostupny) uz prisla

    anonymous02.12.2010 - 15:07 Trvalý odkaz

    johny: :) tak ja som verný zákazník tak dúfam že mi príde ?oskoro :) dikes za info

    anonymous03.12.2010 - 13:34 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Takze radost sa nekona, clovek od ktoreho mam info, citujem " prisiel kurier iba so zmluvou bez telefonu", bude volat s tetou s ktorou to dohodol a potom dam vediet dalsie podrobnosti kedy bude X8 skladom.

    anonymous03.12.2010 - 14:53 Trvalý odkaz

    johny: ach jaj dúfam že mi príde ešte tento rok :)

    anonymous03.12.2010 - 14:56 Trvalý odkaz

    johny: po?kaj ale ja som nekupoval cez e-shop a zmluvu už mám

    anonymous03.12.2010 - 16:17 Trvalý odkaz

    bEGBIE: No ten clovek to ma cez retencne, volal tam, ze zmluvu podpisal a kde je telefon, ale ta teta s ktorou to vybavoval tam nebola tak hovoril iba s inou, ta mu povedala, ze vsetky telefony stiahli z eshopu, cize sa nedaju tam kupit, a ze pre tychto "retencnych" zakaznikov fony budu....a ze cakaju zasielku. Cize slubuju a nic z toho. V pondelok mu ma zavolat ta teta s ktorou chcel hovorit....potom dam cerstve informacie. Este, ze ja som nekupovel X8 lebo by ma asi ejblo.

    anonymous04.12.2010 - 01:12 Trvalý odkaz

    dzulio: ked nemajú na sklade nejaké blackberry ,x8 alebo galaxy s tak môžeš uzatvori? zmluvu a oni ti do 30 dni pošlú fon ... Pri iných telefónoch sa to takto urobi? nedá ?iže keby si chcel využi? ponuku z retencneho a oni by telefón fyzicky nemali tak nemôžeš uzavrie? zmluvu

    anonymous04.12.2010 - 12:09 Trvalý odkaz

    johny: jj viem, tak mi to aj v T-mobile povedali len dúfam že to bude skôr ako do 30 dní :D ale už ubehol týžde? ako som tam bol

    anonymous07.12.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    debby: ke? mate nijaké dalsie info o dostupnosti SE Xperia X8 tak netajte to pred nami... Resp. ke? prinesie kurier ci je tam Donut lebo uz Eclair. THX.

    anonymous07.12.2010 - 20:48 Trvalý odkaz

    debby: ok - nieze by bol problém updatnut... Udajne SE tam este planuje update aj na 3.0 No uvidíme – ked to vobec budem mat :-P

    anonymous07.12.2010 - 22:27 Trvalý odkaz

    golas: tento rok už se x8 asi nebudú povedala teta z T-mobil.

    anonymous08.12.2010 - 09:06 Trvalý odkaz

    debby: ja som to tušil.. No ni? :-( /dodatok siska=donut ti 1.6/

    anonymous08.12.2010 - 13:59 Trvalý odkaz

    bEGBIE: No ja mam taketo cerstve informacie. Telefony uz dorazili a postupne (prednostne) sa uvolnuju ludom ktory to maju objednane cez retencne. (bolo to telefonicky potvrdene z retencneho)

    anonymous08.12.2010 - 14:58 Trvalý odkaz

    Rocket: môj najob?úbenejší telefón, ?o pravdepodobne aj vlastním, nie je medzi nimi, aspo? málo ?udí to budú ma?, yepp

    anonymous09.12.2010 - 22:45 Trvalý odkaz

    golas: tak som dnes obiehal+telefonoval s T/mobil. kurier ze nemajú se x8
    reten?né že kde som zobral to info že posielajú zakazníkom. ke? som povedal že z webu dobre sa zasmiali.
    V t-mobil poluse chalan povedal že v stredu prišlo 12 kusov a za 30min bolo po ních. Zásielky chodia v pondelok a stredu a nikto netuší že ko?ko dorazí. Jeden aby sa zbláznil z tej viano?nej akcie, ve? sme na slovensku tak ?o sa ?udujem.

    anonymous10.12.2010 - 08:38 Trvalý odkaz

    debyy: aj ja som bol v t-centre vcera - mne zasa povedala, ze piatok dostanú zasielku, buduci tyzden sa to expeduje... No uvidim. Dufam ze predsa budem mat na Vianoce f?n..

    anonymous11.12.2010 - 22:34 Trvalý odkaz

    debby: xperia x8
    "Udajne SE tam este planuje update aj na 3.0 No uvidime" samozrejme na 2.3 >> omylom som pisal trojku

    anonymous15.12.2010 - 20:00 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Mam nove informacie ohladom X8. Niektorym ludom co mali objednanu X8 cez retencne dnes prisla nasledujuca SMS: "Vazeny zakaznik,Vasa objednavka na MT bola vybavena. V nasledujucich dnoch Vas bude kontaktovat kurier. T-mobile"

    anonymous16.12.2010 - 11:26 Trvalý odkaz

    debby: potvrdzujem: "Vazeny zakaznik,Vasa objednavka na MT bola vybavena. V nasledujucich dnoch Vas bude kontaktovat kurier. T-mobile"

    anonymous16.12.2010 - 17:23 Trvalý odkaz

    johny: aj mne prišla tá istá sms ale už v utorok

    anonymous16.12.2010 - 22:15 Trvalý odkaz

    johny: už ho mám kone?ne doma :)