Velkost pismen nokia 6681

  • 7 príspevkov
  • radOFF 18.02.2007 - 10:25

    Sorry, ak je tu uz podobna tema, ale nenasiel som ju. Mam problem s velkostou pismen.. Vlastne menil som si temu a naraz sa mi zmenila aj velkost pismen na mensie.. :( zmenil som temu s5, a nic. :( neviem nikde najst moznost v mobile, aby som to zmenil . Vie mi niekto pomoct? Dakujem.

  • simumarek18.02.2007 - 10:35 Trvalý odkaz

    Skus niekde na nete najst aplikaciu font remover, pomocou nej odstranis font, ktory bol pravdepodobne sucastou temy a vratis sa spat k povodnemu fontu.

    ZraLOCK18.02.2007 - 10:35 Trvalý odkaz

    zmenil sa ti font.... to sa niekedy stava
    najlepsie bude ak si najdes aplikaciu fontremover(ak by bol problem napis SS) a vymazes font a bude po straostiach, alebo ak pouzivas nejakeho systemoveho manazera, tak vojdi na disk "C" do zlozky "system" a tam najdi zlozku "font" alebo "fonts" uz teraz neviem, premenuj ju napriklad na hocico napr. na "a" a vymaz z telefonu, potom ho restartuj a je po probleme...

    that is all

    radOFF18.02.2007 - 10:49 Trvalý odkaz

    Dakujem., niesom teraz sice na svojom laptope, ak by mi mohol niekto teraz pomoct a poslat mi ho na moj mail, tak budem vdacny.. Ste super.:)

    simumarek18.02.2007 - 11:58 Trvalý odkaz

    No neviem nakolko som uz davno font remover nepouzival ale niekde na symbianfore je aj presny link na stiahnutie, len aj ja takisto budem na pc az niekedy poobede ak sa vobec dnes k nemu dostanem :)

    radOFF18.02.2007 - 18:09 Trvalý odkaz

    Dakujem Vam.:) inak mi vlastne stacilo vybrat pamatovu kartu a bolo to ok ;-) este raz vdaka..